صفحه 69 از 91 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جطوري ارش ،بي معرفت تحديد ميكني من جيزي ميكم ؟ بس بزار من با ١٠٠ك دفم بز بدم ،باوو ش ش ماله تو كسي نخاست ازت بكيرش ، جرا قات ميزني ،مشتياكربهتاعتماددارن
    يا قبولت دارن نياز به اين حرف ها نيست كه هواشونو داشته باشي ،بكزريم
    راجب اينكه فرق اينكه حتي فيك هم روش نيست ٢٠٠ك دف جمع كرده و ،،،،، بايد بكم فرق من با تو تو همينه ،من تو ١٢ دهكده از ١٥ دهكده ميدون تمرين دارم تا اين ٢٠٠ ك دف خودمو كه بارك هست تو اك خودم رو تو ٥ ساعت تو كل ج غ اينسرت كنم يا دف ، اينه فرق من با تو ،من به كل سايد كمك ميكنم ،تو از كل سايد استفاده ميكني ، ش ش از اول مال تو بوده الان هم مال تو ، شما كه اينقدر همر دارين ما هم ١٠٠ ك دف بس جرا نميزني ؟ نياز باشه دف ميكنيم نياز باشه اينسرت ، شما فعلا با اين برنامه غارت بزن كه اكر نبود ش غ هم نبود ،

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مسعود 3>

سلام دوستان
    خسته نباشید که تا این موقع سرور موندین ..
    بالاخره رسمش همینه . یکسری میمونن یکسری میرن ..
    اونایی هم که رفتن حتما دلیلی داشتن .. یکیش مسعود !!!
    من اونقدری با مسعود رفیق بودم که بتونم راجع بهش قضاوت کنم...
    مسعود رفت ..یعنی یه تصمیم درست واسه زندگیش گرفت .که اگر منم جای اون بودمو توی شرایط اون دقیقا همین کارو میکردم ..
    خودش که رفته اما خداش که هست !! مسعود کسی بود که ساید شمال شرقو جمع کرد . کسی بود که واقعا توی پلن های دفاعی حرف نداشت ..
    من به وقوع هرچیزی از شمال شرق میبینم از مسعود میبینم .از دف از همر از پلن ...
    من مسعودو خیلی دوست دارم هم خارج بازی هم توی بازی ..!
    رفیق هر کاری که میکنه نباید منکر کارهاش شد (اونم من که روک حرف میزنم)
    شاید بیاد این پستو بخونه . پس میگم که هرجا رفتی خوشو موفق باشی ..
    دست ما هم بگیر داداش

پ.ن : آره آقا آرش شما فعلا با بات غارتتو بزن بعد بیا بگو آقای x بات میذاشت برامون تیم ما تنبل شده !!!

موفق و پیروز
    ســـجاد
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 05-16-2016 در ساعت 10:52 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

3. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    پ.ن : آره آقا آرش شما فعلا با بات غارتتو بزن بعد بیا بگو آقای x بات میذاشت برامون تیم ما تنبل شده !!!

موفق و پیروز
    ســـجاد
    سلام به سجاد عزیزم ، پس هستی و داری بازی میکنی ، خیلی خوشحالم بمونیا ، نری دلم تنگ میشه ، شماها ما رو دوس ندارین ما که خیلی میخوایمتون

علی ستاره های عزیزم ، من نمیدونم شماها چرا دارین انقدر با من کل کل میکنین ، اینو نمیفهمم ، یعنی هنوز که هنوزه واقعا نمیتونم بزنم یه شبه جمع کنم دیگه !؟ 2ماهه نمیتونم نه !؟ جدی من تهدید کردم علی !؟ علی ستاره هادیگهاون پسر 18 19 ساله نیس که زیر و رو بکشه و تو ساید خودم مجبور شم بزنمش ، علی ستاره ها واسه من فقط و فقط به این دلیل عزیز بود و هس که وقتی تو بازی زدمش ، باز وقتی زنگ میزدم میخندید باهام ، باز پس اکانتشو میداد بهم چون بهم اطمینان داش ، باز وقتی چیزی میخواس به من میگفت نه ساید خودش !!! نمیدونم چه جوی یهو درس شده همه تون این طوری افتادین به جون من ، ولی اگه واقعا سر یه سرور مزخرفه زودتر نسخه شو بپیچم ، بزنم و بخورم رو کاری ندارم ، ولی تکلیف رو زود تر روشن کنیم اصن که انقدرم شما شاکی نباشین از ما !!!

پ.ن : جریان بات چیه !؟ سوژه جدید حذفه !؟ کی واسم بات گذاشته اعلام وجود کنه

پ.ن : وقتی یه نفر نیس تا از کرده و نکرده ش دفاع کنه ، نباید بهش حمله کنیم ، مسعود واقعا وقت میذاش تا اونجایی که من دیدم ،شاید تو صحبت یه کمی شبیه آدم کشا بود ) ولی صاف و ساده هستش ، بدی من که ندیدم ازش ، روراست الانم که حذف کرده ، وقتی متا کردیم ، نزدیک به یه ماه من مسعود و چندین بار دیدم ، قبل سال 95 بود ، ما تو روز صلح متا کردیم اگه یادتون باشه ، وقت نداش ، میخواس حذف کنه ، فشار کاری روش زیاد بود ، بایدم کار کنه ، چون دیگه هیچ وقت به 20 سالگیش برنمیگرده که این انرژی رو داشته باشه ، باید جمع کنه و پس انداز کنه ، تا حدودی هم به خاطر همین که با هم یه حرکتی بزنیم مون ، بعضی جاها در حد توان کمک دادم ، بعضی جاها هم نشد دیگه در هر صورت ایشالا تو زندگیش موفق باشه !
    ویرایش توسط Arash :D : 05-16-2016 در ساعت 11:11 PM

5. پسندیدن Mr.majid, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    راجب عارف و بقيه دوستان هم كه توقع نداشتم نامرد باشن ،كه جي مثلا ؟
    سلام داش علی گل

من کلا چیزی نمینویسم تو فروم چون به نظرم خیلی محیط ناسالمه.

فقط اینجا یک توضیح بده دقیقا من چه نامردی کردم که خودم خبر ندارم؟!!

اگر میخوای اینو بگی که تو جنوب غربم ولی تو اتحاد شمال غربم بزار اینو بهت بگم چون اطلاعاتت ناقصه ظاهرا:

من اصلا به فکر بازی نبودم. همین الانم نیستم از اکانتم معلومه به نظرم اصلا اکانتم در حد من نیست کاملا مشخصه و خودت میتونی بفهمی منظورم چیه
    کل داستانی که اومدیم این سرور، این بود که سر کل کل با یه سری از بچه های خودمون اومدیم با آرش. اومدیم کپ کلاب اونجا زدیم، بعد من دیدم جای خوب کمه اونجا، اصلا اومدم تو خود جنوب غرب ده زدم زمین که مستقیم در گیر بشم. معنیش هم واضحه! یعنی از این که بخورم اصلا نمیترسم چون از قدیم همیشه سبک بازیم هجوی و جنگی بوده.
    اهداف من برای درگیری و بزن بزن حذف کردن رفتن و از همون موقع منم شل کردم. اگر بخوام بهت بگم دقیق تر، از اول برج 12 اصلا 1 دونه دهکده هم اضافه نکردم به اکانتم و اصلا هیچ کار خاصی نکردم چون چیزی که براش اومدم تکلیفش معلوم شد!

در حال حاضر هم کلا کسی رو حد درگیری نمیبینم. بخوام کسی رو بزنم بلدم چجوری بزنم، خوبم بلدم خودت میدونی. از منی که روسیه و کام و آمریکا بازی کردم بخوای بپرسی، برام اکانت کلا تارگته، فیدر و کپ و نان کپ حالیم نیست. بخوام بزنم یهو کل اکانت رو میبرم زیر حمله. به همین سبک هم انتظار خوردن دارم.
    پس ببین که ایدئولوژی من تو بازی با بقیه چقدر فرق داره.

با این توضیحاتی که دادم جالا حساب کن الان نامردی که کردم چی بوده؟؟ به احترام سنت اینجا که میگن دف ساز نزن، فیدر نزن، ساپورت نزن، منم هیچ کاری نداشتم به کسی و ندارم تا آخرش چون اگه بخوام بزنم میگن نامردی کردی. وگرنه اسکات زدن و پلن ریختن برام کلا 24 ساعت هم زمان بر نیست و کل دفاع جنوب غرب هم نمیتونه به دادش برسه چون جوری که بزنم واقعا خودمم مدافع باشم نمیتونم دفاع کنم. پس دیگه کل کل این مدلی با من و آرش نکن. از تو انتظار ندارم اینجوری کف فروم چیزی بنویسی.

پ.ن: برای آرش اومدم این سرور، آرش هرچی بگه، انجام میشه. بگه پلن بچین بزن، میزنم. همونطوری که قبلا هم انجام شده
    بگه حذف کنیم بریم، میگم بریم. خلاصه اینجوری در نظر بگیرین که من و آرش نداریم. لذا هرچی میگین به آرش دقیقا به منم گفته میشه. پس حرفی میخواین بزنین دقت بیشتری توش باشه که یه وقت دلخور نشم ازتون. ممنون
    AreF

7. تشکر lucifer, shoshor, sw team تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

:دی :دی :دی

هم ده صفر كرديم هم كراب لاك

والا عارف لیدر ش.غ بود از اول سرور ، لزومی نداش نزنه ، ولی انقدر حال دادیم که کتیبه از سایدتون بلند نکردیم
    علی ما رو گرفتی یا خودتو !؟ اکانت kinglands که یه فیدشو زدین ، mr.president هم که معلوم بود وضعیتش ، از رنک 1 تا رسیدن به رنک 18 پاپش یه دونه تغییر نکرد ، bloodlover هم که تا زرد شد دیگه واسه من که این طوری نگو داداش ، طرف یه همر 70کی کپ داش ، الان شده 40 کی ، بعد اومده یه فیدر زده ، کپ mr.president هم والا 4تاش 16 بود 4 تاش 8 نمیدونم اصنت لانچر کیه که انقدر قوی داره لانچ میکنه )) یه لینک بده لطفا که ده 0 کرده باشین حالا اینکه دست تنهایی و انقدر داری به ساید کمک میکنی من تحسین میکنی ، شاید من دیگه دوستت نباشم ، ولی تو هستی کلیم دوست دارم
    نحوه 0 کردن و ده پروندن رو ایشالا مفصل تو 72 ساعت توضیح میدم ، تایمای لانچ من تابلوئه کی هستش ، معمولا هم با کله میزنم تو دیوار تارگتم ، مردونه اون اینسرت بود علی !؟ فاصله اتک اول و آخر 20 ثانیه بود ، خب لامصب اگه نت پا میداد که کنسل میکردم ، نشد دیگه :دی قسمت بود ، من که دیوار میزنم خودم قبل همه میگم !!!

یه سوال ، مردونه تو اتکایی که دادین ، اکانت میثم بیشتر ضرر کرد یا این 3تا تارگت ، انبار خوب بود البته اون وسطا بازم تبریک ، شما بزنین دلمون خوشه باز 4نفر بزن هستن که بازی کنیم ، ولی مردونه بمونین تا تهش ، اصن برد و باخت من مهم نیس ، ولی بمونین ، این بازی جدیدی که میدونم سجاد استارتشو زده، بحث بات رو تو رو خدا علم نکنین که دنباله ش برین رو حذف یکی 2 ماه آخره ، دور هم باشیم ، بازی مهم نیس واندر ما 100 میشه ، دور همیش خوبه )))

پ.ن آموزشی : کراپ لاک بدین معناست ، شما کل گندمزار ها رو میزنی ، پشت بندش ، انبارا و ساختمون اصلی و بازار رو میزنی ، و این عمل بر روی نان کپ انجام میشه معمولا ، که مدافع به دلیل تعدیلی که نمیتونه بزنه و ساختمون هم نمیتونه اپ کنه ، شامل لاست میشه تو اون ده ، انبارا خالی شده ، بعد ظرفیت مثلا شده 800تا ، گندم منفیت هم فرضا بالا 200کی هست ، واسه همین نمیشه منبع فرستاد که بازار رو ساخت ، چون ساختمون ها هست و مثلا پاپ ده 700 هس ، ولی گندم نداره نمیشه ساختمون ساخت تا کراپ اپ نکنی، ( که تو ورژن 4 هیرو رو میتونی بذاری رو تولید گندم که حل بشه گویا :| ) ، که البته بعد از اینکه امکان نوبت ساخت اومد با گلد ، این مشکل تا حدی رفع شد ، ولی این معنی کراپ لاک هست ، وقتی کراپا رو میزنین اونم نه کامل ، میشه کراپ زدن ، نمیشه کراپ لاک ، میشه زدن کراپ

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 05-17-2016 در ساعت 01:21 AM

9. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Mr.majid, M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از اتاق فرمان اشاره ميكنن كه جواب نده زشته سنو سالي كزشته ازتون ، ارش عارف هر ٢ تاتون عزيزين واسه من ، اينقدر هم جلو من بلن و بزنم بزنيمو اين حرف ها نزنيد ،عارف داري به من راجب كام ميكي ؟ داري واسه من از سابقه حرف ميزني ؟ نكو اين حرفارو هر جند حرف زياده وكرنه همه حرفا كه صحت نداره ، بيخيال جيكرا بياين بزنيد بير شديم ، حالا اين سرور سايدتون قوي در امد دور برداشتين ،فعلا همر هاي بقيرو بزنيد تا دف تموم شه بعد خودتون همر بلند كنيد ، ما هم سعي ميكنيم بيش از حد توان مايه بزاريم تا بازي واسه شما جزاب شه ،هر جند شما به فكر افتخارين هنوز ،جذابيت جيه ،
    اقا يكي نيست ١٠٠ تاكلد بده به من دييييي ،هي ميكم بياين بزنين تموم شه كلد نخرم الكي ،
    ارش و عارف ناراحت نشين از من واقا علاقه ندارم بست هاتونو بخونم ،ازتون دل سرد شدم ،فقط جشمم افتاد به افتخارات عارف كه تو روسيه و كام بازي كردن كه اين بست رو كزاشتم ،
    ب ن ب خودتون : با همه اين اتفاقات اومدين شمال به من زنك بزنيد قدمتون رو جشم ،
    علي ستاره ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

از اتاق فرمان اشاره ميكنن كه جواب نده زشته سنو سالي كزشته ازتون ، ارش عارف هر ٢ تاتون عزيزين واسه من ، اينقدر هم جلو من بلن و بزنم بزنيمو اين حرف ها نزنيد ،عارف داري به من راجب كام ميكي ؟ داري واسه من از سابقه حرف ميزني ؟ نكو اين حرفارو هر جند حرف زياده وكرنه همه حرفا كه صحت نداره ، بيخيال جيكرا بياين بزنيد بير شديم ، حالا اين سرور سايدتون قوي در امد دور برداشتين ،فعلا همر هاي بقيرو بزنيد تا دف تموم شه بعد خودتون همر بلند كنيد ، ما هم سعي ميكنيم بيش از حد توان مايه بزاريم تا بازي واسه شما جزاب شه ،هر جند شما به فكر افتخارين هنوز ،جذابيت جيه ،
    اقا يكي نيست ١٠٠ تاكلد بده به من دييييي ،هي ميكم بياين بزنين تموم شه كلد نخرم الكي ،
    ارش و عارف ناراحت نشين از من واقا علاقه ندارم بست هاتونو بخونم ،ازتون دل سرد شدم ،فقط جشمم افتاد به افتخارات عارف كه تو روسيه و كام بازي كردن كه اين بست رو كزاشتم ،
    ب ن ب خودتون : با همه اين اتفاقات اومدين شمال به من زنك بزنيد قدمتون رو جشم ،
    علي ستاره ها
    داش علی بزار دهن من بسته بمونه، اینجوری بهتره

یه سوال پرسیدم، یک جواب داره:

فقط اینجا یک توضیح بده دقیقا من چه نامردی کردم که خودم خبر ندارم؟!!

منتظر جواب هستم. حرفای پراکنده نزن، جواب بده رک و راست
    AreF

12. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشتي بسته بمونه ؟ جي ميخاي بكي مثلا ؟ والا من كاري نكردم كه بخاي دهنتو بسته نكر داري ،بشت سركسي حرف زده باشم زيرش نميزنم ميكم كفتم ، حرفي هم به دوستام نميزنم كه بخام عكسشو انجام بدم ،بيخيال تو مرد من نامرد ،حرفايي كه بايد ميزدم كفته شد ،در كل تابستون شروع شد بيا شمال ،نميزارم بد بكزره بهت ،

14. نپسندیدن WhiteBird نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

مشتي بسته بمونه ؟ جي ميخاي بكي مثلا ؟ والا من كاري نكردم كه بخاي دهنتو بسته نكر داري ،بشت سركسي حرف زده باشم زيرش نميزنم ميكم كفتم ، حرفي هم به دوستام نميزنم كه بخام عكسشو انجام بدم ،بيخيال تو مرد من نامرد ،حرفايي كه بايد ميزدم كفته شد ،در كل تابستون شروع شد بيا شمال ،نميزارم بد بكزره بهت ،
    با توجه به چیزایی که نوشتی اینجا، حرف زیاده واسه گفتن، به وقتش حوصله کنم میگم اگه لازم باشه

شما اول جواب سوال منو بده. اگه جواب ندی معنیش اینه کلا عادت داری به زدن حرفای بی اساس و بی مبنا. منتظر جوابم کماکان

توضیح بده دقیقا من چه نامردی کردم که خودم خبر ندارم
    AreF

16. تشکر lucifer, WhiteBird, shoshor, sw team تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, shoshor, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جرا بكم بكم رَآه انداختي ، بكو عزيز ،بكو ببينم جيا ميخاي بكي ،حرف كه زياده به قول خودت ، اين قضيه نامردي هم هي خودتو نزن به اون رَآه ،هم من ميدونم هم خودت ،حالا يادت رفته ،راجب همين اك يؤ و سعيد و صحبت هايي كه شد ، از ديد من نامرديه آدم حرفي به دروغ بزنه و عكسشو انجام بده ،جون رفيق بوديم ، قريبه بودي نامه نميدارن ،راجب اين موضوع هفته ها بحث شود و ،،،،، الان يادت اومده جواب بدي ؟ ول كن عارف بيخيال تو رأست ميكي حق با تو ،من اشتباه ميكنم ،همه حرفام هم اشتباس ، حوصله داريا ،تا اينجاي سرور همه آشنا شدن با هم ،همه عقل دارن ميتونن تشخيص بدن كي خوبه كي بده ، ديكه دستت با زدن نداره ،الان هم تومار ننويس براي جواب دادن به من ،مشكل شخصي شده بيا به خودم بزنك ببينم جي ميكي ،امر مشكل جيز ديكس همينجا با سند توضيح بده ، من ديكه حرفي ندارم ،اين سرور هر كار كنيم ديكه نميشه جمش كرد ،حرمتا شكسته شده ،هر حرفي راجب هر موضوع زده شه يا به من يا به تو و ارش يا به مسعود خطم ميشه و كل كل و كدورت ، بس من ديكه جواب شمارو نميدم ،شما هم همينطور ، اكر راجب من ميخاين جيزي بكين با مدرك بكين ،من إنكار نميكنم ،منم جيزي بكم با مدركه ، بس نياز به توضيح دادن و جواب دادن نيست ،

18. نپسندیدن WhiteBird نپسندید
صفحه 69 از 91 نخستنخست ... 1959676869707179 ... آخرینآخرین