صفحه 68 از 91 نخستنخست ... 1858666768697078 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما سعي كن منظور دار بست نزاري كه اين سوء تفاهمات بيش نياد ، من هم بست نسنجيده زياد كزاشتم ،اسم منو سجاد رو اوردي بعد ميكي منظورم ،،،، مهم نيست بكزريم ،نميدونم ججوري منو نميشناسي به همين راحتي اسم منو مياري ،
    در مورد اسم اك من ،بايد بكم كه كل ج غ اك من هستش ،بس فرقي نميكنه ، در كل اكر كاري داشتين ميتونيد به اك أولد من نامه بدين من در خدمتم ،
    بله كل سرور و همهي سرورا دوستان ما هستن ، اينجا هم جدي نشده ،يكم حيسيتي شده ،حالا يكم از كنترول خارج شد ولي خوب ميشه ،
    من فكر كردم مسعود هستي ،توقع نداشتم به اين سبك بست بزاره و مستقيم مارو حدف بكيره ،
    در مورد بلن هايي كه اجرا كردينو ج ش رو زدين ،حالا شما زدين يا خوردين ،كي سود برد كي ضرر كرد به من ربطي نداره ،شما اين بلن هارو رو ج غ اجرا كن ما در خدمتيم، نكران نباشيد سعي ميكنيم لذت ببريد ،خسته شدم اونقدر كفتم ،بازم ميكم ما هم جيزايي تو جنته داريم ، فعلا هم بيكار ننشستيم و كإرهايي رو كرديم ،حالا كوجيك بود به جشم نيومد ،در كل ما اماده ايم ،
    علي ستاره ها
    ویرایش توسط Head_shout : 05-14-2016 در ساعت 05:30 PM

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من فکر میکنم فقط در ظاهر nw بیشترین همر و پلیر رو داره
    دقیقا برعکسه الان اکثر اکانتهای خوب توی ساید sw هستند
    اکثرا پلیر دارن و همر دارن
    دف هم که ماشالله به sw به هر حال این بازی کاملا دوستانست از نظر من
    و هر سایدی که موفق بشه مبارکش باشه

4. تشکر Aref, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Aref, pejiii, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جيزي كه من ميبينم اينطور نيست ، تعداد.تاب غارت رو ببيني ٥به١ هستش ، منم اكر كسي بود غارت بزنه برام مثل شما جند همر داشتم و شرايط فرق ميكرد ،
    در مورد دف هم كه ما ينهون نكرديم جيزي ،دروغ هم نكفتيم ، ٢ رو هم نبوديم ،كلا رو بازي كرديم ، با همه هم رفيقيم ،كسي با ما مشكل نداشته باشه ما هم مشكل نداريم با كسي ،داستان اين شده ما با كسايي كه نميشناختيم آشنا شديم و دوست ولي دوستان قديميمون شدن غريبه ،بكزريم جونت سلامت باشه وكرنه اكانت باز ميشه سرور ديكه بلي كرد ،

6. تشکر Black Rose, .SpaRtaN., shoshor تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

علی خان در اینکه شما پلیر خوبی هستید شکی نیست
    و ماهم خیلی خوشحالیم که در کنار شما بازی میکنیم
    اون دلخوری ها هم همیشه تو همه ی سرورها پیش میاد و با تمام شدن سرور هم تموم میشه خوشبختانه
    زیاد حساس نشید
    بهتره انرژیمونو روی بهتر شدن بازی بزاریم و مسایلی که ذهنو در گیر میکنه بزاریم کنار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان ،
    ميبينم كه همه در ارامش و صلح و صفا به بازي خود ادامه ميدن بدون حاشيه ، دييييييييي
    كجايين دلمون كرفت ،
    اين بلكمون كجا رفت؟
    جرا همه ساكتن ؟
    فكر كنم فقط ما مونديمو ش غ ، دمتون كرم شرقي هارو انداختين به جون هم از بازي فلا خارج شدن ، به اين ميكن سياست ،عيب نداره تجربه شه واسه سايدها و تازه شاخ بندار هاي جديد كه ديكر در بين ما نيستن ،از اول سرور رفتن تا الان و اين داستان ادامه دارد ،ديييييييي
    به نظر من بازيكن كسيه كه تا اخر سرور بازي كنه تحت هر شرايتي ،البته سايدشم به ،،،، نكشه ،
    مثل اينكه يكي از بخت هاي بهترين مدافع سرور از رقابت خارج شد ديييييييي يه سايدو زِد به خودش دمش كرم ،
    دم اين اك بينام هم كرم كه تا جايي كه تونست موند ولي حذف نكرد ،حالا درسته بإزي رو ول كرد و از هيجان انداخت ولي حذف نكرد ،
    بكزريم بياين حرف بزنيد قهرين ؟ ديييي
    حالا يه سر متاي شمال حذفيد ،بياين از اول يار كشي كنيم دييييييي جند تيمه كنيم ؟ ٢ تيم بهتره ،ديييييي
    از بجه هاي ش ش كسي مارو ميشناسه با هم دوست شيم ؟ باوو جيه ميخايم دوست شيم نميخورمشون كه ديييييييي
    علي ستاره ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    ميبينم كه همه در ارامش و صلح و صفا به بازي خود ادامه ميدن بدون حاشيه ، دييييييييي
    كجايين دلمون كرفت ،
    اين بلكمون كجا رفت؟ مشکل شغلی
    جرا همه ساكتن ؟دعوام کردی . واسه همین دیگه نمینویسم
    فكر كنم فقط ما مونديمو ش غ مام هستیم . کم هستیم فقظ ، دمتون كرم شرقي هارو انداختين به جون هم از بازي فلا خارج شدن ، به اين ميكن سياست هنو همر داریم . تارگت نداریم ،عيب نداره تجربه شه واسه سايدها و تازه شاخ بندار هاي جديد كه ديكر در بين ما نيستن ،از اول سرور رفتن تا الان و اين داستان ادامه دارد ،ديييييييي
    به نظر من بازيكن كسيه كه تا اخر سرور بازي كنه تحت هر شرايتي ،البته سايدشم به ،،،، نكشه ،ازت متنفزم ها ! ولی خو راس میگی
    مثل اينكه يكي از بخت هاي بهترين مدافع سرور از رقابت خارج شد ديييييييي يه سايدو زِد به خودش دمش كرم ،کیو میکی ؟ درست اظلاعات بده خو
    دم اين اك بينام هم كرم كه تا جايي كه تونست موند ولي حذف نكرد ،حالا درسته بإزي رو ول كرد و از هيجان انداخت ولي حذف نكرد ،
    بكزريم بياين حرف بزنيد قهرين ؟ پروتر از این حرفایم که قهر کنیم )ديييي
    حالا يه سر متاي شمال حذفيدکیا حذف کردن ؟،بياين از اول يار كشي كنيم دييييييي جند تيمه كنيم ؟ ٢ تيم بهتره ،ديييييي
    از بجه هاي ش ش كسي مارو ميشناسه با هم دوست شيم ؟ میشناسمت . علی ستاره ها منم که افشینم . میخوای 2 تایی آرش رو بزنیم ؟باوو جيه ميخايم دوست شيم نميخورمشون كه ديييييييي ما هم دوستامون رو نمیخوریم .
    علي ستاره ها
    پ ن : علی از اونجایی که الان اسم اکانتت رو میدونم و جو هم آروم شده و بعد 2 روز پست گزاشته شد تو فروم . یه خورده شوخی کردم باهات . به دل نگیر

- - - Updated - - -

الان فهمیدم که بلکمون حذف شده . مسعود نت نداره . باس صبر ک رد تا بیاد و توضیح بده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله ميبينم اولين نَفَر لُب به سخن كشود ،
    بله همه همر دارن حالا يك سايد زياد يك سايد كم ،
    تاركت هم كه اكر سرتو خوب بجرخوني تو همه سايدا تاركت بيدا ميشه ،ما هم كه در خدمتيم ،
    خوبه لا اقل روراستي ،
    از شخصي شنيدم كه جند نَفَر توافق كردن يكي بشه بهترين مدافع يكي بهترين مهاجم ، باب ، بيك همر يكي ١٠٠ كنه ،حالا شما تو اين جند نَفَر نبودي يه بحث ديكس ،البته از يك شخص ديكه هم شنيدم كه صاحب اك اونجر يكم ،،، ، ممكنه هر لحظه بسورد عِوَض بشه يا صاحبش سر خود بازي كنه ،بهتره از همرش استفاده بشه ،اكر منو خوب بشناسي ميدوني جه جو أدميم ،،،،
    جه باشي جه نباشي ميزنم ،مشكلي هم ندارم حرفي واسه كفتن هست جه با شما جه در مقابل ، شما هم اكر ميخاين نصف ش غ بازي براشون جذابيت بيدا كنه بعد نيست ببيني جي ميخاي تو اين سرور ، نصف ديكه ش غ هم ما سعي ميكنيم واسشون بازي لذت بخش بشه و خاطره ،

11. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط head_shout نمایش پست ها
    بله ميبينم اولين نَفَر لُب به سخن كشود ،
    بله همه همر دارن حالا يك سايد زياد يك سايد كم ،
    تاركت هم كه اكر سرتو خوب بجرخوني تو همه سايدا تاركت بيدا ميشه ،ما هم كه در خدمتيم ،
    خوبه لا اقل روراستي ،
    از شخصي شنيدم كه جند نَفَر توافق كردن يكي بشه بهترين مدافع يكي بهترين مهاجم ، باب ، بيك همر يكي ١٠٠ كنه ،حالا شما تو اين جند نَفَر نبودي يه بحث ديكس ،البته از يك شخص ديكه هم شنيدم كه صاحب اك اونجر يكم ،،، ، ممكنه هر لحظه بسورد عِوَض بشه يا صاحبش سر خود بازي كنه ،بهتره از همرش استفاده بشه ،اكر منو خوب بشناسي ميدوني جه جو أدميم ،،،،
    جه باشي جه نباشي ميزنم ،مشكلي هم ندارم حرفي واسه كفتن هست جه با شما جه در مقابل ، شما هم اكر ميخاين نصف ش غ بازي براشون جذابيت بيدا كنه بعد نيست ببيني جي ميخاي تو اين سرور ، نصف ديكه ش غ هم ما سعي ميكنيم واسشون بازي لذت بخش بشه و خاطره ،
    آقا چرا اینجوری شما ؟!
    شوخی هم میکنم جدی و با رمز و راز جواب میدی ؟ )
    والا همه شمال شرق و غرب که میدونن . شاید شما تازه فهمیدی . اکانت مال من نیست . ایمیلش هم مال من نیست . تا 40 روز پیش هم نبودم تو این سرور
    اولش بودم . سر داستان تیم لیدری و شورا به اختلاف خوردیم . دیدم رای اکثرییت بر خلاف میل ماست . مثل مرد حذف کردیم .
    پرهام آنجل بهم گفت نمیرسه . اکانت رو داشته باشم . منم سر رفاقت داشتم :دی
    الان بیاد بگه نداشته باش . خوب ندارم بعدش )
    ایمیل وقتی مال من نیست مهم نیست چه جایزه ایی به کی میرسه !
    مشخصه داستان . چیزی نیست که نقطه چین بزاری واسش
    در مورد تارگت و اینچیزا هم شوخی بود . همر نداریم .. دف داریم فقط
    کی پیروز میشه و کی نمیشه هم به من یکی مربوط نیست . الان هم ساید یا لیدر داره یا لیدر مشخص میشه بازم داستان به من مربوط نیست . ما تو l1 اینقدر درگیریم که این سرور مهم نیست واسم پیروزش . ساید و تیم لیدری متا کردن . منم که یه پلیرم . میمونم با متا مگر اینکه روم از ساید متا اتک لانچ شه
    مهمترین قسمت این بازی اینه که لذت برد و منم خدارو شکر کلی لذت بردم . کلی کل کل کردیم و خندیدیم . مهم نیست
    ولی حدا یکی که از همه چی خبر داره بیاد به ما هم بگه چه خبره . امروز یهویی دیدم لیدرمون حذف کرده . تو شوکم هنوز

- - - Updated - - -

راستی علی جان با چی تایپ میکنی ؟ کلا نوشته هات دارای حرف گ نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

image.jpgبيخيال زياد خودتو دركير نكن ،منم نميدونم صاحب اك اونجر كي بوده يا كيه ،برا منم مهم نيست ولي ٢ رو بودن خيلي بده ،غيبت كردن هم بده ،ديكه جي بده ؟؟ ديييييي
    والا ندارم ك ديي همون ك ،ببين اكر بيدا كردي دييي

14. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    از بجه هاي ش ش كسي مارو ميشناسه با هم دوست شيم ؟
    سلام
    فک کنم بیشتر از همه بازیکنای سرور ، هم من تو رو میشناسم هم تو منو ! به خدا 100کی دف انقدر بوق و کرنا نداره علی ، به خدا واسه خودت بده وقتی که سر یه همچین سروری همه ما رو زیر سوال بردین مسعود با من حرف زد همه چیم تموم کردیم با هم ، بچه ها ساید ش.ش هم مثه بچه ها ساید خودمن ، تا وقتی من هستم خودم هواشونو دارم ، میگم اسکات که از کپ ما بالاخره درومد ))) چی شد پس ، فرق است بین کسی که فیک روش نباشه و 200کی دف جمع کرده ، با کسی که زوری یه اسکات ازش کشیدن و دف پارک نمیکنه )) ما هستیم ، بچه ها شمال شرق هم میتونن این طوری رو من حساب کنن که کلا ساید ش.غ و ش.ش ندارن ، قرار بود مسعود یه حرکت کمکی هم بده قبل رفتن که حالا نشد بنا به هر شرایطی که کاری بوده طی این چند ماه که با مسعود حرف زدم ، نشد ! مطمئنم هستم خیلی از ماها با اینکه سنمون هم خیلی بالاتر از مسعود بوده ، تحمل انقدر فشار کاری رو نداریم ، ضمن اینکه قرار نیس مسعودی که 20 ساله ش هس ، به خاطر یه بازی آینده شو خراب کنه !!!

پ.ن : هیچی نشده ، یه اکانت اسما حذف شده ، خود مسعود هر وقت بخواد میتونه اصن رو اکانت خودم بیاد ، دنبال حاشیه نباشین لطفا )))

پ.ن : یعنی ساید بازنده معلومه که تا مدالاشم تقسیم شده این سرور =)) !؟ شما که خوب دارین میزنین ) هر کی چراغش قرمزه کتک خورد که =))))

با تشکر

16. تشکر M3nTaL, Mr.majid, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Mr.majid, shoshor پسندید
صفحه 68 از 91 نخستنخست ... 1858666768697078 ... آخرینآخرین