صفحه 64 از 91 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لانچ کردن در حالت غیر طبیعی انسان حرام است اقا :| یه تبریک به مدافع و یه عذر خواهی از بچه های آل استارز و یه عذر خواهی از عمو عارف که خواب بود الکی کوبیدم تو دیوار :|

واقعا مرام یه سری رو میبینم خیلی خوشحال میشم که دارم بازی میکنم اینجا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارش جان زشته والا با اك تو ج غ بياين كتيبه بزنين ، عيب نداره ،امشب هم بياين با اك تو ج غ نُون كب بزنين و ،،، بازم عيب نداره ، من احساس ميكنم از اول سرور برنامتون همين بوده ،عارف جان شما هم مثل سعيد ج غ رو زدي كه ، مشتي من نزدم نزاشتم كسي بزنه ، نه اينكه نميتونستيم ، به جاش نامه دادم ،هر٢ تأتون كفتين رو ج غ بلند نمي كنيد ، از اينكه حرف بزنيد عمل نكنيد ناراحت شدم ،وكرنه اك خودمو بزنيد خوشحال هم ميشدم ،بازم عيب نداره بازيه ديكه اشتباه از ما بود ،ولي از شماها بعيد بود باي حرف نمونين ، همون موقع نامه دادم ميكفتين ميزنيم ،نه اينكه بكين نميزنيمو ،،،،، لطفا هيجي نكين ،جون هر جي بكين من قانع نميشم ، من حرف بزنم باش واستادم حتي اكر به ضررم تموم شه،image.jpg
    اينم كه احتمالا كار خودت ارش ، دف واسه اينسرت هم هست ، image.jpg
    خوب مثل اينكه شروع شد ،شب اول به نفع ما تموم شد به هر دليل مهم نيست ، اين هفته أوج لذت بازي رو ميجشيم ، جه شما بزنيد جه ما واسه من فرقي نداره ،فقط نامردي تو كار نباشه ،سايد خودم هم نامردي كنه خودم ميزنم سايدمو ،ارش هم من ميشناسمت هم تو منو ،من تو ١٠ تا سرور اي أر قديم توتال بودم تو كام هم توتال بودم ،الان واسه اولين بار اعتراف ميكنم سياست تو از من بهتره ،خلاسه از امشب هر اتفاقي بيوفته من همه جوره دوستون دارم ،اين سرور هم تجربه هاي زيادي تو اين بازي كسب كردم كه تو اين ١٠ سال تجربه نكرده بودم ، هر جقدر هم شاخ باشه آدم دست بالا دست زياده ،از ما بهتر هم هست ،بزين يه سرور روسيه بازي كنيد ميفهمين بازيكن يعني جي ،مخاطب همه حتي خودم ،
    همكي موفق باشيد ،البته تو زندكي نه تو بازي دييييييي
    علي ستاره ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به چقدر دف
    به نظر من اکانت سعید در بهترین حالت باید حذف میکرد که هیچ نوع دلخوری برای هیچ کدوم از طرفین پیش نمیومد یا اینکه اگه خیلی تمایل به استفاده از نیروهاش داشت میزد به یکی از سایدای se یا ne
    اما در مورد اکانت عارف خب از اول هم معلوم بود برای چی تو sw ده زده که به نظرم نیاز به صحبت و تبانی نبوده و اگه sw پتانسیل زدنشو داشته باید میزد
    نمیشه الان از عارف انتظار داشت که چون اونا نزدن پس تو هم نباید بزنی
    این قانون این بازیه
    و فکر میکنم علت اینکه کسی عارفو نزده این بوده که تعداد همرها در sw محدود بوده و نمیشد ریسک کردو یه همرو از دست داد

4. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید
    نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    به به چقدر دف
    به نظر من اکانت سعید در بهترین حالت باید حذف میکرد که هیچ نوع دلخوری برای هیچ کدوم از طرفین پیش نمیومد یا اینکه اگه خیلی تمایل به استفاده از نیروهاش داشت میزد به یکی از سایدای se یا ne
    اما در مورد اکانت عارف خب از اول هم معلوم بود برای چی تو sw ده زده که به نظرم نیاز به صحبت و تبانی نبوده و اگه sw پتانسیل زدنشو داشته باید میزد
    نمیشه الان از عارف انتظار داشت که چون اونا نزدن پس تو هم نباید بزنی
    این قانون این بازیه
    و فکر میکنم علت اینکه کسی عارفو نزده این بوده که تعداد همرها در sw محدود بوده و نمیشد ریسک کردو یه همرو از دست داد
    عزیز وضعیت اکانت منم دقیقا مثل عارف بود توی اس دبلیو استارت زدم و از همون اول توی اتحادای Nw بودم و واقعا اگه پتانسیل بود باید میزدن .الانشم من همر بلند نکردم روی sw کتیبه هم از اس ای زدم

6. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Mr.majid, shoshor پسندید
    نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مضاح ميفرماييد ! دييي
    اره خوب بتانسيل نداشت لول ،
    اول اينكه من مانع شدم كسي نزنه ،خوب ديكه عارف بحثش جداست ،كفتم كه اشتباه از من بود كه نزديم ،
    دوم عارف و سعيد از دوستان من هستن ،من قبل از اتك بهشون نامه دادم و حرف زديم ،كفتن ما رو ج غ بلند نميكنيم ،بازي جداس ،حرف جداس ،همون اول ميكفتن نه ما ميزنيم ،حالا اين دوستان از سياستشون بوده اين يه بحث ديكس ،من مثل شما فكر نميكنم ،نظر شما هم قابل احترام ،
    خلاسه عيب نداره ،دل ما بزركه ، شما بتانسيل داري عزيز به ما نشون بده ،
    علي ستاره ها

8. تشکر Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    عزیز وضعیت اکانت منم دقیقا مثل عارف بود توی اس دبلیو استارت زدم و از همون اول توی اتحادای Nw بودم و واقعا اگه پتانسیل بود باید میزدن .الانشم من همر بلند نکردم روی sw کتیبه هم از اس ای زدم

چی میگی ؟ خودتم مطمئنی از حرفات ؟؟
    تا وسط سرور پسوورد اکانتت دست ما بود حالا که موقع درگیری شد nw ؟
    پسوورد دست محمد Army of night بود. منم لاگین میکردم .
    خواهشا دیگه اینجا از این داستانا تعریف نکن.
    گفتم از همون اول باید میزدیمت باید میزاشتم بقیه مثل مجتبی یا کسایی که میخواستن دهکده هاتو چیف کنن .
    خودم میتونستم نیروهاتو بزنم توی دیوار ولی نکردم!!! ما اینجوری مرام میذاریم. شما یجور دیگه جواب میدین !!
    همر بلند نکردی !! اینسرت شکن زدی .2روز دیگه هم بلند میکنی !! که معلومه اینکارو میکنی !!
    با مارموز بازی اکانتو نگه داشتین که الان استفادش کنین !! تا الان که بیشتر 3 تا اکانت از تو اتحاد اخراج شدن چون مولتی یه ساید دیگه بودن !!!
    راجع به اکانت عارف
    اکانت b.s.g با هماهنگی توی 2 خونه ای عارف دهکده زده بود میخواستیم کنترلشو داشته باشیمو توی زمان مناسب بزنیم!!
    حالا اینکه الان اکانت b.s.g حذف کرده دست مارو گذاشته تو حنا تقصیر ما نیست یا دلیل نداره که نمیتونیم بزنیمش !!!

بازی خراب کردن حدی داره !!
    سجاد
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 05-09-2016 در ساعت 06:03 PM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

10. تشکر Head_shout تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout, amir0351 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    مضاح ميفرماييد ! دييي
    اره خوب بتانسيل نداشت لول ،
    اول اينكه من مانع شدم كسي نزنه ،خوب ديكه عارف بحثش جداست ،كفتم كه اشتباه از من بود كه نزديم ،
    دوم عارف و سعيد از دوستان من هستن ،من قبل از اتك بهشون نامه دادم و حرف زديم ،كفتن ما رو ج غ بلند نميكنيم ،بازي جداس ،حرف جداس ،همون اول ميكفتن نه ما ميزنيم ،حالا اين دوستان از سياستشون بوده اين يه بحث ديكس ،من مثل شما فكر نميكنم ،نظر شما هم قابل احترام ،
    خلاسه عيب نداره ،دل ما بزركه ، شما بتانسيل داري عزيز به ما نشون بده ،
    علي ستاره ها
    پس اگه باعارف صحبت کردید و سر یه سری مسایل به توافق رسیده بودید پس حق با شماست

12. تشکر Head_shout تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    چی میگی ؟ خودتم مطمئنی از حرفات ؟؟
    تا وسط سرور پسوورد اکانتت دست ما بود حالا که موقع درگیری شد nw ؟
    پسوورد دست محمد Army of night بود. منم لاگین میکردم .
    خواهشا دیگه اینجا از این داستانا تعریف نکن.
    گفتم از همون اول باید میزدیمت باید میزاشتم بقیه مثل مجتبی یا کسایی که میخواستن دهکده هاتو چیف کنن .
    خودم میتونستم نیروهاتو بزنم توی دیوار ولی نکردم!!! ما اینجوری مرام میذاریم. شما یجور دیگه جواب میدین !!
    همر بلند نکردی !! اینسرت شکن زدی .2روز دیگه هم بلند میکنی !! که معلومه اینکارو میکنی !!
    با مارموز بازی اکانتو نگه داشتین که الان استفادش کنین !! تا الان که بیشتر 3 تا اکانت از تو اتحاد اخراج شدن چون مولتی یه ساید دیگه بودن !!!
    راجع به اکانت عارف
    اکانت b.s.g با هماهنگی توی 2 خونه ای عارف دهکده زده بود میخواستیم کنترلشو داشته باشیمو توی زمان مناسب بزنیم!!
    حالا اینکه الان اکانت b.s.g حذف کرده دست مارو گذاشته تو حنا تقصیر ما نیست یا دلیل نداره که نمیتونیم بزنیمش !!!

بازی خراب کردن حدی داره !!
    سجاد

سجاد سلام :دی

محمد رو من چند ساله میشناسم و پسورد اکانت منم از اول محمد داشت به خاطر محمد هم اومدم این سرورا k1 اولین سرور دژکوب جدید بود که اومدم الان هم من و محمد و مجتبی سرور l1 روی یک اکانت داریم بازی میکنیم و خودتم میدونی که اصولا خصومتیم با کسی ندارم . فقط من یه سوال دارم اکانت وایت برد از اول سرور داخل کدوم اتحاد بود؟ همین

14. پسندیدن shoshor پسندید
    نپسندیدن Black Rose نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشتي همه جوره استفاده كردين ازش ،بعد ميكي نميشه سربد به شمال ؟؟!!!من كه نميفهمم از جي حرف ميزني ، ولي در كل حله ،اشتباه از من بود ،من بايد همون علي قديم ميبودم ،

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به چه قصه های قشنگی خوندم آخر شبی :دی باز یه8کی شوال گرفتن اینا از ما شروع شد :| دوستان کام باز و ir باز و روس باز و اینا همه جمع شدن اینجا و هی باید منتشو سر ما بذارن که افتخار دادن بازی کردن با ما :| ممنون از محبتتون !
    سجاد تکلیفتو معلوم کن ، میخوای بازی کنی یا نه ، اگه نمیخوای که شلوغ کاری نکن ، اگرم میخوای فردا نگی سایدو ول کردم زدین !
    آقای علی ستاره ها ، کجای دنیا گفته چون ما رفیق همدیگه ایم نباید هم رو بزنیم !؟ والا به خدا اگه منو بزنی من ناراحت شم از بی جنبگی منه !
    مهاجرای عارف رو خود من گفتم و با هم فکری هم اومدیم 40 خونه تو سایدتون زدیم ! عرضه شو داشتین میزدین ، تازه اون موقع هم که اومدین اون کنار ده زدین ، اسکات اول که خوابید گفتین دف واسه خود عارف میسازین ، تو اون ده هم جز پالادین ما که چیزی ندیدیم !!! عاقبتم دیدیم که اون پلن منحصر به فرد و قشنگم نتیجه ش چی شد ! دیگه حالا ما هی حرمت یه چیزایی و نگه میداریم هی هیچی نمیگیم دیگه نباید انقدر وقیحانه حرف بزنین که !!! علی واقعا الان خوشحالی با این دف !؟ شرط ببندیم سر هر کدوم از همرام که لانچ شه تکی رد میکنه از روش رد میشه !؟ اگه شرط رو قبول داری ، جلو همه این بچه ها حاضرم پس اکانتو بدم ، هر کدوم رو خواستی خودت لانچ کن عزیزم !!!
    الان افتخار میکنی آقای سجاد خان که پس رو داشتی نکوبیدی تو دییوار !؟ یعنی وظیفه هر کسی نیس این کار !؟ یعنی علی ستاره ها که مسافرت بود من میرفتم رو اکانتش باید گند میزدم تو اکانت !؟ علی خودشم میدونه ، همین الان چیزی بخواد رفاقتی انجام میدم ولی دلیل نمیشه دیگه هر چی دلتون میخواد که بگین !!! عارف اومد 40 خونه تو sw که زودتر برسه یزنه اکانتاتونو ، بعد اینجا اومدین جو میدین اکانت مال ج.غ هس !؟ نگین میخندن بهتون !!! کلا تا اونجایی که فهمیدم کل سایدتون 500کی دف هم نداره ! اونم که ریختین تو 2 تا اکانت :| خب مرد مومن خوبه خودتونم میدونین ، اکانتای ، Clubsو All Stars و Mr.daner و ... اندازه ای که دف کل سرور رو له کنن برن همر دارن !!! هر کدومشون نه یکی نه 2تا ... ))) بعد هی میاین جو میدین !!! خب الان من لانچا رو شروع کنم قول میدین مشغله و کار و حسابداری 100تا شرکت و درس و .... پیش نیاد !؟ مرد مومن دیگه 8کی تلفات گرفتن که انقدر خوشحالی نداره ، اون کتیبه هم که جابجا کردی ! خب الان یه فیک بدم ببینیم چندتا کتیبه جابجا میشه !؟ بعد بیایم اینجا دور هم بخندیم باز یه عکس از اسکاتام بذاری !؟ من همین الان دف پوینت تروپ کپم از کل دفت که بیشتره داش علی !؟ باز اسکرین بدم یا یادت هس 1ماه پیششو !؟ کف همین فروم گذاشتم !!! حالا به نظرت فقط شما بلدی تو فیدرا هم دف بزنی !؟ حالا تازه مثلا فرض رو بر این بذاریم که من نمیدونم رومن کلا محافظ میده بیرون ولی توتن نیزه و پالادین میده =))))) این روحیه خیلی خوبه ! شب اول رو ما بردیم احسنت ! 8کی تروپ خسارت زدین که دیگه کلا هم نمیشه جبران کرد ، چون احیانا جنگ یونیک هم دستش نیس ))

پ.ن : عزیزانی که هستن اعلام کنن ، اوناییم که نیستن باز بگن نیستیم ، این پستا که بعد یه لینک میاد اینجا گذاشته میشه معنیش اینه که حضوری گرم دارین ، اگه زدیم فردا نگین دف کردن و چنج کپ و این داستانا کاری نداش که ناراحت میشه

پ.ن : این سعید وایت برد انقدر ترسناکه !؟ الان دیسشب که با عارف زدم رو جنگ و هیرو خودم رو زدم نمیتونستم با وایت برد بزنم تازه با اتفاقی که واسه احمقش افتاده بود !؟ اون اکانت 4 ماه تو اتحادام بوده ، تنها دلیلی که نزدم هم این بود که دیدم سعید داره با دوستایی تو L1 رو یه اکانت بازی میکنه که اینجا تو ساید شمان ، دیدم دلخوری پیش میاد مثه مجتبی ، بیخیال شدم ، نه حرفا 100 من یه غاز !
    از اول ساید رو درست جمع میکردین و سیاستا رو درست اجرا میکردین الان کاسه چه کنم چه کنم نگیرین دستتون ! شما که میگین با ما متا نمیکردین 100 سال ، کلا هم ش.ش با ج.ش مشکل داش از اول سرور ، پس 3 به تکم نمیشد ، ما هم که با ج.ش متا میکردیم باز همین داستان بود دیگه ! یا بازیتونو کنین یا مثه دوستانی که رفتن ، حالا یا وقت نداشتن یا یکی دیگه که به ما گفت ارزش بازی نداره سرورش بذارین برین دیگه :| باز دمشون گرم ، رفتن همه حرمتا رو نگه داشتن !!
    پیوست : آقای علی آقا ما تنها حرفی که به شما در مورد نزدن ج.غ از اکانت عارف و سعید کردیم ، این بود که شما خواهش کردین کتیبه از رو زمین تو سایدتون بلند نکنیم با این 2تا اکانت ! منم اوانس دادم ارفاق کردم گفتم باشه یه کم دقت کن تو حرف زدنا !!! شما لطف نکردی که سعید و عارف رو نذاشتی بزنن ، شما به سایدت لطف کردی که در و دیواریشون نکردی ! ما قدیما هم با هم خیلی تو بازی مشکل داشتیم ، حتی یایدمه هم من هم عارف با اینکه ساید خودی بودی به وفور اتک دادیم بهت ، ولی هیچ وقت شخصیتمون مورد عنایتت قرار نگرفت چه تو بازی چه خارجش ، نمیدونم چه فازیه کیلید کردی این سرور ! عارف نزنه ، سعید نزنه ، آرش که رفیقه نباید بزنه ، بچه ها آل استارز نزنن ، مسعودم که بچه خوبی با بقیه سایدش فرق داره پس اونم نزنه )) اسمش چیه !؟ خاله بازی یا ترا !؟ کام مگه بازی نکردی !؟ کام ساید بندیه یا پلیرای اتحادا تو 4تا ساید پخشن !؟ شما که کام بازی کردی پلن 4c Planet یا Archer Shooter یا quad on first یا Four on double رو لطفا بیا برا من توضیح بده ! ببینم همه اینا خلاصه میشه تو اتحادایی که از 4 تا ساید پلیر دارن یا خیر ! الان باز اساتید فراری نریزن اینجا ما رو با خاک یکسان کنن صلوات =)))

پ.ن : سجاد اگه حال حوندن نداری دوباره گوشزد نکن ، نخون )))

شب خوش

باتشکر

صفحه 64 از 91 نخستنخست ... 1454626364656674 ... آخرینآخرین