صفحه 63 از 91 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Thumbs up

ميبينم كه اينجا سوت كور شده ، همتون رفتين ل١ ؟؟؟ جاي مارو هم خالي كنيد ، حيف كه وقت بازي ندارم وكرنه خيلي دوست داشتم ثبت نام كنم ،اكر تونستم سرور بعدي كه ران شه ثبت نام ميكنم ،
    اقايون نميخاين اين سرور بروندشو ببندين ؟ باوو تا همينجاشم با زور ادامه دادم ،بياين بزنين بريم بي كارمون ، كلي كارو زندكي داريم ، ديكه شورشو در اوردين ،اين بجه بازي ها جيه ،خوشحالين الان؟؟ نميدونم ميخاين جيو ثابت كنين ؟باوو همتون كود بلير ، تمومش كنين بره ديكه ،
    ویرایش توسط Head_shout : 05-07-2016 در ساعت 11:41 AM

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, amir0351 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام دوستان

ظاهرا یه ده چیف شده یکی دیگه کراپلاکیده ولی خبری نیست یکی بیاد لینک بزاره تا از زدو خوردها لذت ببریم

میگفتم خبری در راه هست همین خبر ها بود دیگه بازی داره شروع میشه

خخخخخ

محمدرضا اسپارتان
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

4. تشکر Black Rose, M3nTaL, shoshor, All Stars تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking الووووووووووووووووووو

سلام خدمت تک تک عزیزان ، هر چی وایسادیم ببینیم صدای سوپر پلنر ها و اسطوره های دف ، برای ما گوش نواز میشه خبری نشد !
    یه چند تا فیدر و دفساز زدیم ، یه 2تا جنگ آموز و این داستانا که خب کلا کتیبه هم گویا اهمیتی نداره گویا ، لینک های این پست فقط و فقط پیرامون دوست عزیزمون آقا مصطفی گل هستش که ایشالا از ما ناراحت نشده باشه !
    ایشالا پست بعدی که میذارم ، تمام کپ و کتیبه ها و اتک ها رو ریپورت میکنم و میذارم تا همگی در جریان کامل این چند روز اتک قرار بگیرین !

والا بعد چکمه ، اقا مصطفی باب شوخی رو باز کرد و شروع کرد به لانچ 3 اتک ، رو چکمه بزرگ Clubs و چکمه یونیک و جنگ یونیک !

ما هم به فال نیک گرفتیم و بی جنبه بازی درا وردیم :دی

اتک کپ به مصطفی عزیز و خوردن کراپاش که فک میکردم بالاتر از 16 17 باشه ، ولی 16 17 بود متاسفانه ، جا داره از بچه های آل استارز هم تشکر کنم ، با اینکه همرشون ناقص میشد ، شوالیه شون رو دادن تا جلو بزنیم ، حدود 3 کی هم لاست خورد ، البته بعد از زدن چکمه یونیک از این دوستمون بود !

در ادامه رفتیم سراغ اون نانکپشون که اتفاقا حدود تروپشم میدونیم ، البته الان میان دوستان میگن لنگه دمپایی ، ولی از تعداد رم ها معلومه که همر هم میتونسته بیشتر باشه ولینک ما ناقص هس :دی

البته همر لانچ شده بود ، و چون Clubs و سگ سیبیل چکمه داشتن زودتر رسیدن خب )))

مجید و بهزاد که میگفتن گندم خورمون رو آزاد کن ، اکانتشون رو جلو زدیم ، البته ، اکانت بی نام زور گندم دادن نداش ، دلیل هم همون مولتی هایی هس که دوستان ما رو مسخره میکردن بابت زدنش در واقع تو ده بقل نان کپ دوستان داشتنچند کی تبر و تی کی که رید بزنن و خودشونم یه چی بشن که نشد دیگه

بعدم که کلابز رفت و اینجا بدترین اتفاق پلن رخ داد ، در واقع ده اقامتگاه و قصر نداش :| هر 2تا هدف ما رفت رو رندوم :| که جنگ آموز رو اکانت کلابز بلند کرد که قرار نبود بیفته این اتفاق :| در واقع ما خودمون این احتمال رو اصلا ندادیم و داشتیم نزدیک 5 دقیقه دنبال جنگ میگشتیم )))

در نهایت هم که عمو سیبیل تیر آخر رو زد

یه عذر خواهی بابت توضیح زیاد و قصه بیخودی که تعریف کردم ، هدف فقط و فقط آموزش و دلیل برای زدن مولتی ها و همین طور فکر کردن قبل از لانچ همر بود

پ.ن 1 :

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    پ.ن 1 : احتمال میدم سر چکمه بشه یه هفته رنک 1 رید رو یه ساید غیر از NW بگیره

پ.ن 2 :

پ.ن : عمو مسعود هنوز شروع نشده دیگه 10کی دف پروندن انقدر شادی نداره که ، اونم 2 ساعته =))

پ.ن 3 :

پ.ن : زود دیر میشه خیلی زودتر از اونی که فکرشو کنی ، ربطی به بازی نداره ، کلا کاری نکنیم که پشیمون شیم فردا :|

پ.ن آموزنده : این حرفایی که تو پروفایلا بعضا دیده شده رو خوندی !؟ فاصله حرف تا عمل زیاده !؟ دیدی که 1 لینک نذاشتم ، آرشیو کامل رو یه جا میذارم عزیزان ! باز هم بگم از روزای آخر این سرورتون لذت ببرین !؟

منتظر عرایض عزیزانی که ما رو فارم کردن ، دف کردن ، پلن زدن رومون ، البته سوپر پلن و ، دفاع اسطوره ای و همین طور فارم های مداوم کردن ما رو در تمامی سرور ها هستیم !!!
    یه تشکر ویژه از عمو عارف مهربون که با نت داغونش تا جایی که شد حال داد

ببخشید سرتون رو درد آوردم

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 05-07-2016 در ساعت 06:12 PM دلیل: یه :دی نوب :)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ارش كي نوبت من ميشه جيكر دييييي مثل سرور ١٠ نشه قبل اينكه همرا برسه حذف شم دييييي ،من از الان رو حذف كزاشتم امادم ،
    مرد باش كتيبه ميزني از سايدايه ديكه يه جند تاشو به ما هم بده ،كتيبه هارو ميبينم دلم ميكيره ،زشته بخدا فخر فروشي ميكني ،باوو ولشون كنيد بزارين يه ٤تا اك بمونه ،لا اقل يه دف ميتونن بسازن ،بي جنبه ها ،
    اين سرور تنها سروري بوده تو زندكيم ديدم كه يه سايد به اين صورت بر بر ميشه ،حس بدي بهم دست داد ،حيف اين همه كلد خريدنو وقت كزاشتن ،
    فكر كنم با لب مرز بودن من و جكمه هاي ش غ ،قبل از اينكه همر بخابونم واسه لانج صفر شم دييييي جه استرسي ، حيفه بخدا من برم زره همر هجوميو ٢٠ كنم ،شايد مجبور شم همر بزارم دف كنه ديييييي اوضاع خرابه حاجي خراب ،

7. تشکر M3nTaL, .SpaRtaN., All Stars تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, .SpaRtaN., All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام خدمت تک تک عزیزان ، هر چی وایسادیم ببینیم صدای سوپر پلنر ها و اسطوره های دف ، برای ما گوش نواز میشه خبری نشد !
    یه چند تا فیدر و دفساز زدیم ، یه 2تا جنگ آموز و این داستانا که خب کلا کتیبه هم گویا اهمیتی نداره گویا ، لینک های این پست فقط و فقط پیرامون دوست عزیزمون آقا مصطفی گل هستش که ایشالا از ما ناراحت نشده باشه !
    ایشالا پست بعدی که میذارم ، تمام کپ و کتیبه ها و اتک ها رو ریپورت میکنم و میذارم تا همگی در جریان کامل این چند روز اتک قرار بگیرین !

والا بعد چکمه ، اقا مصطفی باب شوخی رو باز کرد و شروع کرد به لانچ 3 اتک ، رو چکمه بزرگ Clubs و چکمه یونیک و جنگ یونیک !

ما هم به فال نیک گرفتیم و بی جنبه بازی درا وردیم :دی

اتک کپ به مصطفی عزیز و خوردن کراپاش که فک میکردم بالاتر از 16 17 باشه ، ولی 16 17 بود متاسفانه ، جا داره از بچه های آل استارز هم تشکر کنم ، با اینکه همرشون ناقص میشد ، شوالیه شون رو دادن تا جلو بزنیم ، حدود 3 کی هم لاست خورد ، البته بعد از زدن چکمه یونیک از این دوستمون بود !

در ادامه رفتیم سراغ اون نانکپشون که اتفاقا حدود تروپشم میدونیم ، البته الان میان دوستان میگن لنگه دمپایی ، ولی از تعداد رم ها معلومه که همر هم میتونسته بیشتر باشه ولینک ما ناقص هس :دی

البته همر لانچ شده بود ، و چون Clubs و سگ سیبیل چکمه داشتن زودتر رسیدن خب )))

مجید و بهزاد که میگفتن گندم خورمون رو آزاد کن ، اکانتشون رو جلو زدیم ، البته ، اکانت بی نام زور گندم دادن نداش ، دلیل هم همون مولتی هایی هس که دوستان ما رو مسخره میکردن بابت زدنش در واقع تو ده بقل نان کپ دوستان داشتنچند کی تبر و تی کی که رید بزنن و خودشونم یه چی بشن که نشد دیگه

بعدم که کلابز رفت و اینجا بدترین اتفاق پلن رخ داد ، در واقع ده اقامتگاه و قصر نداش :| هر 2تا هدف ما رفت رو رندوم :| که جنگ آموز رو اکانت کلابز بلند کرد که قرار نبود بیفته این اتفاق :| در واقع ما خودمون این احتمال رو اصلا ندادیم و داشتیم نزدیک 5 دقیقه دنبال جنگ میگشتیم )))

در نهایت هم که عمو سیبیل تیر آخر رو زد

یه عذر خواهی بابت توضیح زیاد و قصه بیخودی که تعریف کردم ، هدف فقط و فقط آموزش و دلیل برای زدن مولتی ها و همین طور فکر کردن قبل از لانچ همر بود

پ.ن 1 :

پ.ن 2 :

پ.ن 3 :

پ.ن آموزنده : این حرفایی که تو پروفایلا بعضا دیده شده رو خوندی !؟ فاصله حرف تا عمل زیاده !؟ دیدی که 1 لینک نذاشتم ، آرشیو کامل رو یه جا میذارم عزیزان ! باز هم بگم از روزای آخر این سرورتون لذت ببرین !؟

منتظر عرایض عزیزانی که ما رو فارم کردن ، دف کردن ، پلن زدن رومون ، البته سوپر پلن و ، دفاع اسطوره ای و همین طور فارم های مداوم کردن ما رو در تمامی سرور ها هستیم !!!
    یه تشکر ویژه از عمو عارف مهربون که با نت داغونش تا جایی که شد حال داد

ببخشید سرتون رو درد آوردم

با تشکر

تبریکک :دی

آقا چه وضعشه یه بلایی سرشون آوردین دیگه فروم هم نمیان (

پ ن 1 : این چشمان یونیک و انبار هنوز رو زمینه ها :دی نبوددد نمیخواین؟ ببرن؟

9. تشکر M3nTaL, .SpaRtaN., shoshor, All Stars تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, .SpaRtaN., shoshor, All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود بر رقبا و دوستان عزیز

تبریک به شمال که خیلی خوب از اولش با قدرت بازی کردن و قدرتشونو حفظ کردن.

عزیزان چند روز نبودم.هم توی فروم هم توی سرور .خیلیا تماس گرفته بودن ..
    از الان به بعد هم زیاد نیستم خیلی حضورم کم رنگه .به دلیل بعضی مشکلات شخصی که آرش و بعضی دیگر در جریان هستن.
    امیدوارم بچه های ساید خودمون درک کنن و ازم دلخور نشن تا الان هرچقد در توانم بود وقت و پتانسیل گذاشتم.هر چند بعضیا کوتاهی کردن.
    بعضیا ممکنه بگن فرار کرد یا اینم وقتش کم شد ..
    بهتر بگم اگر میخواستیم فرار کنیم اول سرور میرفتیم تا اینجا نمیموندیم
    چیزی نبوده که توی دژکوب بهش نرسیده باشم یا برای من عقده شده باشه یا چیزی نیست که بخوام ازش فرار کنم
    هم توی سایدی بودم که واندر 100 کرده هم اکانتی که واندر 100 کرده ..هم .Com بازی کردم هم .ir هم 3x هم تورنومنت هم 1X
    تو سایدی بودم که متا 3V1 زده .تو سایدی بودم که قوی ترین ساید بوده و بازم زدنش..هم خیلیا منو زدن هم من خیلیارو زدم . پس برام مهم نیست اینجا بخورم یا بزنم..و چیزه تازه ای نیست گه بخوام ازش فرار کنم مخصوصا اینکه تکلیفمون از اوایل سرور مشخص بود.
    به هر حال مهم نیست بقیه چی میگن ..مهم اینه خودم کاریو میکنم که بعدا پشیمون نشم و مهم برام که توی زندگی عادی چی کار میکنم ..

ممنونم از دوستانی که توی بازی هم دیدمشون و هم مرام گذاشتن..
    خسته نباشید به آرش و مسعود و مصطفی عزیز توتال لیدر های ساید ها ..
    ممنون بچه های جنوب غرب که بعضیاشون بهم اعتماد کردن و کنارم موندن ..

موفق و پیروز باشین..
    ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    عذر خواهی بابت غیبت چند روزه
    دوستان (چه رفیق چه رقیب) عذر خواهی میکنم بابت غیبت چند روزه. و عذر خواهی برای رها کردن بازی از سمت ما.
    من از اول گفته بودم که بخاطر بچه های سایدم موندم وگرنه همه می دونستن که se تو این سرور بعد از رفتن بعضی از دوستان به توفیق خاصی دست پیدا نمی کنه. و وقتی دیدم که بچه های ساید یکی یکی اکانتارو ول کردن و رفتن دیگه دلیلی برا موندن نداشتم و بعد از صحبتی که با سجاد عزیز داشتم و خبری که ازش شنیدم دیگه تیر خلاص رو هم خوردم و انگیزمو به طور کل از دست دادم برای ادامه بازی. البته ناگفته نماند که خانومم هم چند روزیه که لج کرده و تو طول روز نمیاد رو اکانت . این شد که به طور کل تنها موندم و بدون انگیزه حتی برای یه چینج کپ ساده.(البته اصلاً اتکارو ندیده بودم که بخوام چینج کپ بدم)

خلاصه شرمنده که میدونو خالی کردیم

ارادتمند
    مصطفی

سجاد جان ایشالا که خدا هر چه سریعتر سلامتی بده . سرور فینال یادت نره بیای ،می خوام بزنمت

- - - Updated - - -

راستی لایک یادتون نره این پست آخریرو
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه خسته نباشید به همه ی عزبزان در 4 ساید
    فقط یه نکته ی کوچیک رو میخواستم بگم به آقا مصطفی که باور کنید ساید ما هم شبیه ساید شماست
    اینجا هم همه حذف کردنو رفتن یا کللی اکانت هست که ول شده و ما حتی امکان دسترسی به اونارو نداریم که بخواییم به عنوان دف ساز از اونا استفاده کنیم
    ولی یه فرق که بین ما ها و بقیه سایدها در این بود که سعی کردیم باهم کاملا هماهنگ باشیم و هر کدوم تا اونجا که میشد کارارو تقسیم کردیم که به نحو احسنت انحام بشه
    در هرصورت همگی موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    ارش كي نوبت من ميشه جيكر دييييي مثل سرور ١٠ نشه قبل اينكه همرا برسه حذف شم دييييي ،من از الان رو حذف كزاشتم امادم ،
    مرد باش كتيبه ميزني از سايدايه ديكه يه جند تاشو به ما هم بده ،كتيبه هارو ميبينم دلم ميكيره ،زشته بخدا فخر فروشي ميكني ،باوو ولشون كنيد بزارين يه ٤تا اك بمونه ،لا اقل يه دف ميتونن بسازن ،بي جنبه ها ،
    اين سرور تنها سروري بوده تو زندكيم ديدم كه يه سايد به اين صورت بر بر ميشه ،حس بدي بهم دست داد ،حيف اين همه كلد خريدنو وقت كزاشتن ،
    فكر كنم با لب مرز بودن من و جكمه هاي ش غ ،قبل از اينكه همر بخابونم واسه لانج صفر شم دييييي جه استرسي ، حيفه بخدا من برم زره همر هجوميو ٢٠ كنم ،شايد مجبور شم همر بزارم دف كنه ديييييي اوضاع خرابه حاجي خراب ،
    داش علی نمیشه زد که شما رو پسر به این خوبی و گلی چرا بزنیم آخه :| با سزارات دف نکن فقط مردونه :دی لامصب اینترنت پا نمیده ، البته من حس میکنم وقتی که اعداد موج بالا میزنی کلا سرور هم پا نمیده !!!
    دیگه چند تا کتیبه میخوای :| بسته دیگه :| فقط وسوسه نشی اون یه دونه کتیبه ای که من فکر میکنم بیاریا =))) قهر میکنم باهات :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    سلام
    عذر خواهی بابت غیبت چند روزه
    دوستان (چه رفیق چه رقیب) عذر خواهی میکنم بابت غیبت چند روزه. و عذر خواهی برای رها کردن بازی از سمت ما.
    من از اول گفته بودم که بخاطر بچه های سایدم موندم وگرنه همه می دونستن که se تو این سرور بعد از رفتن بعضی از دوستان به توفیق خاصی دست پیدا نمی کنه. و وقتی دیدم که بچه های ساید یکی یکی اکانتارو ول کردن و رفتن دیگه دلیلی برا موندن نداشتم و بعد از صحبتی که با سجاد عزیز داشتم و خبری که ازش شنیدم دیگه تیر خلاص رو هم خوردم و انگیزمو به طور کل از دست دادم برای ادامه بازی. البته ناگفته نماند که خانومم هم چند روزیه که لج کرده و تو طول روز نمیاد رو اکانت . این شد که به طور کل تنها موندم و بدون انگیزه حتی برای یه چینج کپ ساده.(البته اصلاً اتکارو ندیده بودم که بخوام چینج کپ بدم)

خلاصه شرمنده که میدونو خالی کردیم

ارادتمند
    مصطفی

سجاد جان ایشالا که خدا هر چه سریعتر سلامتی بده . سرور فینال یادت نره بیای ،می خوام بزنمت

- - - Updated - - -

راستی لایک یادتون نره این پست آخریرو
    سلام مصطفی خان ، والا تنها چیزی که میتونم بگم اینه که ایشالا تو زندگیت موفق باشی و پیروز ، بازی زیاد ارزش نداره ، واقعیت اینه که ، زمانی که 4 تا پلن موفق رفتین رو ش.ش ، این فروم پر بود از دوستانی که پشتت بودن ، پلنر هایی که مو لای درز کارشون نمیرفت و افرادی که رو دونه دونه مولتیا دف هیولا داشتن میکشیدن ، شمام پلن اکانتت کاملا مشخص بود ، نان کپ هایی که کپ مولتیات ساپورت و دفسازش بودن ، مثه خیلی از اساتیدی که میان اینجا بقیه رو مسخره میکنن و خودشون ادعای بی مولتی گریشون میشه ، این عزیزان ، اینکه اکانتایی که 4 تا پلیر داره و هر پلیر یه اکانت دیگه بالا میکشه رو مولتی حساب نمیکنن و از بازی فقط ادعاشو دارن ، سالی به 12 ماه هم سبک بازیشونو عوض میکنن و وقتاییم که کسی نیس میشن گنده سرورا و خیلی چیزای دیگه ! ولی فقط با برنامه های جانبی به قول دوستان
    در هر صورت ، تایمای شلوغی من تو فروم ، روزایی بود که تیم متام تو تحت فشار روانی بود ، در واقع بحث دقیقا میرفت همون جایی که من میخواستم ، کشیده میشد به یه سری سرور دیگه و کلا بحث زد و خورد شمال شرق از بین میرفت ، دقیقا کاری که باید دوستای شما به جای این سکوت معنی دارشون میکردن ، ولی جاش ترجیح دادن بی سر صدا زیر آبی راهشون رو بکشن و برن !!!
    حرف آخرم اینه که ، کسایی که تو خوشیا فقط باهات باشن و تو مشکلا تنهات میذارن و کلا از تو زندگی واقعیت شوت کن بیرون ، دیگه این که دنیای مجازی تکلیفش معلومه !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    درود بر رقبا و دوستان عزیز

تبریک به شمال که خیلی خوب از اولش با قدرت بازی کردن و قدرتشونو حفظ کردن.

عزیزان چند روز نبودم.هم توی فروم هم توی سرور .خیلیا تماس گرفته بودن ..
    از الان به بعد هم زیاد نیستم خیلی حضورم کم رنگه .به دلیل بعضی مشکلات شخصی که آرش و بعضی دیگر در جریان هستن.
    امیدوارم بچه های ساید خودمون درک کنن و ازم دلخور نشن تا الان هرچقد در توانم بود وقت و پتانسیل گذاشتم.هر چند بعضیا کوتاهی کردن.
    بعضیا ممکنه بگن فرار کرد یا اینم وقتش کم شد ..
    بهتر بگم اگر میخواستیم فرار کنیم اول سرور میرفتیم تا اینجا نمیموندیم
    چیزی نبوده که توی دژکوب بهش نرسیده باشم یا برای من عقده شده باشه یا چیزی نیست که بخوام ازش فرار کنم
    هم توی سایدی بودم که واندر 100 کرده هم اکانتی که واندر 100 کرده ..هم .Com بازی کردم هم .ir هم 3x هم تورنومنت هم 1X
    تو سایدی بودم که متا 3V1 زده .تو سایدی بودم که قوی ترین ساید بوده و بازم زدنش..هم خیلیا منو زدن هم من خیلیارو زدم . پس برام مهم نیست اینجا بخورم یا بزنم..و چیزه تازه ای نیست گه بخوام ازش فرار کنم مخصوصا اینکه تکلیفمون از اوایل سرور مشخص بود.
    به هر حال مهم نیست بقیه چی میگن ..مهم اینه خودم کاریو میکنم که بعدا پشیمون نشم و مهم برام که توی زندگی عادی چی کار میکنم ..

ممنونم از دوستانی که توی بازی هم دیدمشون و هم مرام گذاشتن..
    خسته نباشید به آرش و مسعود و مصطفی عزیز توتال لیدر های ساید ها ..
    ممنون بچه های جنوب غرب که بعضیاشون بهم اعتماد کردن و کنارم موندن ..

موفق و پیروز باشین..
    ســـجاد
    والا سجاد جان هممون به نوعی مشکلات خاص خودمون رو داریم ، ایشالا که مال شما زودتر از ما حل بشه و همیشه شاد و خوشحال باشی ، ساید ش.غ نه قویتر بود و نه پتانسیل بالاتری داشت ، در واقع سعی کردم خیلی بی سر صدا کاری نکنم که ساید بهم بخوره ، تو ج.ش و ج.غ هر کدوم فقط و فقط 2تا اکانت به درد بخور حذف شدن ، ولی یه نگاه به نمودار اول و الان بازی نشون میده که تو ش.غ خیلی اکانتای بیشتری از بین رفت ، اسمای زیر رو ببین :
    Hellraider
    Why
    Clanmcgregor
    angel team
    اسمان
    MR-PRESIDENT
    و چندین اکانت دیگه که حضور ذهن ندارم ! در واقع این مدیریت بحران هستش که باید شما داشته باشی ، تو مواقع بحرانی تصمیم درست بگیری ، منم بدم نمیومد 2تا نان کپ 150کی پیاده شسته رفته بدون مشکل میداشتم تو این تایم از سرور ، ولی همیشه دستم تو جیب خودم بوده ، چه تو زندگی چه تو بازی ، و چون احتمال میدادم متای 3 به 1 شه طبق تجربه م تو اکثر سرورایی که بودم ، اکانتم شد 3 بخش !!! در واقع شاید 3تا اکانت که تو 1 اکانت خلاصه شده !!! پس میتونی نتیجه بگیری که منی که به قولت با یه تیم چند نفره اومدم ، بازم بدبینانه ترین حالت رو دیدم که به جایی نرسه که ببینم نمیکشم و ول کنم برم !!!
    در هر صورت ایشالا تمامی دوستان خوب و خوش و موفق باشن ، از ما هم دلخور نباشن !

با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Delta team یادت رفت آرش
    درسته که از هر سایدی یه سری پلیر رفتن ولی هرکس در نهایت اکانت خودشو آپ میکرد
    تو این لینکایی که گاها گذاشته میشد یه چیزی کاملا مشهود بود که یه همر درست و حسابی ساخته نشده بود
    اینکه دیگه یه حذف بقیه پلیرها ربط نداشت
    امیدوارم اونایی که موندن حداقل یه چند تا همر خوب داشته باشن که وقتی لینکش گذاشته میشه آدم واقعا از دیدنش لذت ببره
    مهم نیست از کدوم ساید باشه فقط باشه

صفحه 63 از 91 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین