صفحه 55 از 91 نخستنخست ... 545535455565765 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان خوشحالین 2تا مولتی اکانت که پلیر نداره کراپ لاک کردین با چکمه ؟؟
    اومدین ایجا جار میزنین ؟؟؟ خوبه والا

واقعا سطح اینقد اومده پایین ؟؟ زدن مولتی اکانت اونم با چکمه !!!!

سطح پایین توقع ندارم .توی سروری که 2000تا پلیر اکتیو هم داره اینکارو نمیکنن
    مدافع صداش در نیومده چون اکانت پلیر نداره .پس مهاجم صدات در نیاد

واقعا این کارا نیازه ؟ من در عجبم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    دروووووود خسته نباشید

خوب همه دارن تو صلح و خوشی زندگی میکنن

انشالله دیگه بازی داره جذاب میشه و باید شاهد یه سری حرکات باشیم
    سلام داداشی
    تو واقعا دنبال جذابیتم میگردی توی این سرور ؟؟
    شوخی میکنی ؟ مضاح میکنی بگو ))
    بیخیال عزیز .

پ.ن : خداخیری بده به اوناییکه توی ir مسئول آموزش بودن .خدایی دمشون گرم خیلی حوصله داشتن
    ربطی نداشت همینجوری گفتم .آخه دیدم بعضیا حرف زیادی میزنن .گفتم کنتور نمیندازه .منم بگم

سجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

2. تشکر M3nTaL, .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    علیک سلام آقا ی محمد رضا
    این چند شب خیلی خبرا بوده
    اما مدافع صداشو در نیاورده
    ولی باید دیگه بازی یکم مهیج تر بشه نهایتش اینه که همه فارم بشیم
    بازم بهتر از این بلاتکلیفیه
    خوب همین دیگه ما لینک رو میبینیم تو اتحاد ولی نه مدافعین لینک میزارن نه مهاجم زشته به مولا
    بیاین لینک بزارین ببینیم شاید از این کسلی بازی تونستیم در بیایم
    نمیدونم چرا هر سروری هستیم اولش جذاب میشه ولی بعدش که کتیبه ها میان هیچ لذتی تو بازی نمیمونه

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام داداشی
    تو واقعا دنبال جذابیتم میگردی توی این سرور ؟؟
    شوخی میکنی ؟ مضاح میکنی بگو ))
    بیخیال عزیز .

پ.ن : خداخیری بده به اوناییکه توی ir مسئول آموزش بودن .خدایی دمشون گرم خیلی حوصله داشتن
    ربطی نداشت همینجوری گفتم .آخه دیدم بعضیا حرف زیادی میزنن .گفتم کنتور نمیندازه .منم بگم

سجاد
    سجاد جان داداش تلاشمون اینه که لذت بخش بیاشه ولی نمیشه قربونت برم نمیشه

الان یه سوالی هست یه2هفته ای هست ذهنمو مشغول کرده

الان در استانه2هفته هستیم که کتیبه ها اومده
    10روز قبل کتیبه ها اومده

سوالم اینه
    تو ساید های دیگه هیچ کس انبار نیاز نداره یا اکانت ندارین که بره انبار بزرگ رو بگیره؟ یا همری نیتس که انبار بالا بیارین برای تامین منابعو گندم

دومین سوال که سخت ذهنمو مشغول کرده اینه
    دوستان یعنی هیچ کس به معماری منحصر احتیاجی نداره؟ این کتیبه رو واندر کلا هیچ نقشی نداره؟ چرا کسی نمیگیره اینو ؟ بقیه خوب 3ایکس هستن ولی این لامصب معماری منحصر هست که رو زمینه یکی بره بگیره من دلم اتیش نگیره

یه وسال تخصصی دیگه که کمر منو شکسته برام به وجود اومده
    اکانت سهیل65
    رفته چشمان عقاب بزرگ گرفته نوش جونت اخوی ولی چشمان عقاب منحصر الان رو زمینه حداقل اونو میگرفتی باز دلم اتیش نمیگرفت
    کلا5کی تلفاتت فرق میکرد این کتیبه ها دفاعی ندارن که هیچ کدوم راحت میشه گرفت اصلا میگفتی برات پاکسازی میکردیم
    چرا اخه چراااااااااا؟؟
    چشم منحصر رو زمینه رفتی چشم بزرگ گرفتی لا اله الله

سوال بعدی 4تا احمق کوچیک رو زمینه اونا هم صاحب ندارن
    بیاین یه کاری بکنین اصلا زدن کتیبه از هم رو بیخیال بشین چون از یکی بزنی راحت میره از ناتار یکی دیگه میخره میاد

پلن هاتون رو فقط برید رو نون کپا و همر ها

اونم نه همری که رو25کی یا30 کی بودنش شک دارین

سجاد خداییش باید یه مسئول اموزش بزارید این چشمان عقاب منو کشته چشم منحصر رو زمینه چشم بزرگک رو زدن

قابل توجه دوستمون سهیل65 منحصر چشمان10 ایکس هست ولی بزرگ3 ایکس خیلی فرق میکنه خیلی یعنی3برابر قویتره نیرویی که باید پاکسازیش میکرد یکم بیشتر بود فقط

قربون همتون
    نوب کبیر
    محمدرضا SPARTAN
    ویرایش توسط .SpaRtaN. : 05-02-2016 در ساعت 08:27 PM دلیل: همون دلیل دیگه خخخخ
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout, M3nTaL, Mr.majid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها

سجاد جان داداش تلاشمون اینه که لذت بخش بیاشه ولی نمیشه قربونت برم نمیشه

الان یه سوالی هست یه2هفته ای هست ذهنمو مشغول کرده

الان در استانه2هفته هستیم که کتیبه ها اومده
    10روز قبل کتیبه ها اومده

سوالم اینه
    تو ساید های دیگه هیچ کس انبار نیاز نداره یا اکانت ندارین که بره انبار بزرگ رو بگیره؟ یا همری نیتس که انبار بالا بیارین برای تامین منابعو گندم

دومین سوال که سخت ذهنمو مشغول کرده اینه
    دوستان یعنی هیچ کس به معماری منحصر احتیاجی نداره؟ این کتیبه رو واندر کلا هیچ نقشی نداره؟ چرا کسی نمیگیره اینو ؟ بقیه خوب 3ایکس هستن ولی این لامصب معماری منحصر هست که رو زمینه یکی بره بگیره من دلم اتیش نگیره

یه وسال تخصصی دیگه که کمر منو شکسته برام به وجود اومده
    اکانت سهیل65
    رفته چشمان عقاب بزرگ گرفته نوش جونت اخوی ولی چشمان عقاب منحصر الان رو زمینه حداقل اونو میگرفتی باز دلم اتیش نمیگرفت
    کلا5کی تلفاتت فرق میکرد این کتیبه ها دفاعی ندارن که هیچ کدوم راحت میشه گرفت اصلا میگفتی برات پاکسازی میکردیم
    چرا اخه چراااااااااا؟؟
    چشم منحصر رو زمینه رفتی چشم بزرگ گرفتی لا اله الله

سوال بعدی 4تا احمق کوچیک رو زمینه اونا هم صاحب ندارن
    بیاین یه کاری بکنین اصلا زدن کتیبه از هم رو بیخیال بشین چون از یکی بزنی راحت میره از ناتار یکی دیگه میخره میاد

پلن هاتون رو فقط برید رو نون کپا و همر ها

اونم نه همری که رو25کی یا30 کی بودنش شک دارین

سجاد خداییش باید یه مسئول اموزش بزارید این چشمان عقاب منو کشته چشم منحصر رو زمینه چشم بزرگک رو زدن

قابل توجه دوستمون سهیل65 منحصر چشمان10 ایکس هست ولی بزرگ3 ایکس خیلی فرق میکنه خیلی یعنی3برابر قویتره نیرویی که باید پاکسازیش میکرد یکم بیشتر بود فقط

قربون همتون
    نوب کبیر
    محمدرضا SPARTAN
    داداش من محمد رضا

والا نسبت به سرور یکم نگاه کنی متوجه میشی .اونقد همر نیست
    انبار بزرگ که خیلی نیاز هستش.اما همری نیست که بخواد زده بشه برداریم.

ما 2تا انبار کوچیک دارِیم سر همین هم دعوا هستش.
    یکیش که خودمون خالی کردیم یکی دیگه هم از nw زحمت کشیده بودن تقریبا خالیش کرده بودن.
    شانسی ما زدیم دیدیم زیاد نیرو نداره !!
    انبار بزرگ واسه اکانتایی هست که +2 تا همر دارن !!!
    سرور e1 من آخرین نفر انبارو گرفتم اگه بدونی .خیلی هم مشکل نداشتم !!!

واسه کتیبه معماری .
    طبق چیزی که ما تجربه کردیم سرور j1 در حال حاضر هم هست تاثیر آنچنانی نداره برای واندر
    تست شده دارم برات میگم :دی همری که بخواد واندرو بیاره پایین میاره به این چیزا کاری نداره !!

چشمان منحصر که توی جنوب غربه !! بخوام بزنم میتونم اما یک مورد میمونه : از اول نبودم که یک اکانت نوت بوک یا جاسوس بسازم !!
    واسه همین همر حرومش نکردیم .گفتم اگه بقیه سایدا همر دارن که نثار کنن بزنن !! مبارکشون

کتیبه احمق که من تا جایی که تونستم به بچه های ساید گفتم نزنن . دیگه دقیق خبر ندارم .
    دلیل خاص خودمو دارم .کتیبه احمق زمانی خوبه که تحت تاثیر دهکده باشه .اگر قرار کاملا اتفاقی باشه بدرد نمیخوره .
    به قول عارف دژکوب یک بازیه با برنامس واین کتیبه کاملا بی برنامه عمل میکنه .پس به درد نمیخوره

اما کتیبه احمق یونیک که فینال 3x اومد دستم خیلی خوب بود دمت گرم :دی
    تا آخر بازی جایی نداشتم وگرنه بازم کتیبه میومد روی اکانت )
    جنگ آموز ، نقشه ساخت ،احمق منحصر :دی
    یادش بخیر

در آخر خیلی خوشحال شدم باهات خوش و بش کردم
    اگر خواستی یک پیام خصوصی بده آدرس تیم اسپیک میفرستم بیای یه گپ بزنیم.
    هرکس خواست میتونه بیاد .آدرس نمیزارن اینجا بفرستم توی پیام خصوصی میتونم بفرستم

با تشکر
    سجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

6. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    داداش من محمد رضا

والا نسبت به سرور یکم نگاه کنی متوجه میشی .اونقد همر نیست
    انبار بزرگ که خیلی نیاز هستش.اما همری نیست که بخواد زده بشه برداریم.

ما 2تا انبار کوچیک دارِیم سر همین هم دعوا هستش.
    یکیش که خودمون خالی کردیم یکی دیگه هم از nw زحمت کشیده بودن تقریبا خالیش کرده بودن.
    شانسی ما زدیم دیدیم زیاد نیرو نداره !!
    انبار بزرگ واسه اکانتایی هست که +2 تا همر دارن !!!
    سرور e1 من آخرین نفر انبارو گرفتم اگه بدونی .خیلی هم مشکل نداشتم !!!

واسه کتیبه معماری .
    طبق چیزی که ما تجربه کردیم سرور j1 در حال حاضر هم هست تاثیر آنچنانی نداره برای واندر
    تست شده دارم برات میگم :دی همری که بخواد واندرو بیاره پایین میاره به این چیزا کاری نداره !!

چشمان منحصر که توی جنوب غربه !! بخوام بزنم میتونم اما یک مورد میمونه : از اول نبودم که یک اکانت نوت بوک یا جاسوس بسازم !!
    واسه همین همر حرومش نکردیم .گفتم اگه بقیه سایدا همر دارن که نثار کنن بزنن !! مبارکشون

کتیبه احمق که من تا جایی که تونستم به بچه های ساید گفتم نزنن . دیگه دقیق خبر ندارم .
    دلیل خاص خودمو دارم .کتیبه احمق زمانی خوبه که تحت تاثیر دهکده باشه .اگر قرار کاملا اتفاقی باشه بدرد نمیخوره .
    به قول عارف دژکوب یک بازیه با برنامس واین کتیبه کاملا بی برنامه عمل میکنه .پس به درد نمیخوره

اما کتیبه احمق یونیک که فینال 3x اومد دستم خیلی خوب بود دمت گرم :دی
    تا آخر بازی جایی نداشتم وگرنه بازم کتیبه میومد روی اکانت )
    جنگ آموز ، نقشه ساخت ،احمق منحصر :دی
    یادش بخیر

در آخر خیلی خوشحال شدم باهات خوش و بش کردم
    اگر خواستی یک پیام خصوصی بده آدرس تیم اسپیک میفرستم بیای یه گپ بزنیم.
    هرکس خواست میتونه بیاد .آدرس نمیزارن اینجا بفرستم توی پیام خصوصی میتونم بفرستم

با تشکر
    سجاد
    سجاد عزیز نگو معماری منحصر بدرد نمیخوره اگه همر,رم سنگین نداشته باشه در دهکده ای که تحت تاثیر معماری منحصر هست به راحتی دیوار میشه در مورد ww مستقیما بر روی واندر تاثیر نداره و با توجه به تاثیری که روی دیوار میزاره گاها حتی با وجود کاتا ی سنگین و بالا بودن سطح دیوار لول کم تری از ww فرو میریزه و در همان زمان مقدار دفاعی بسیار کم تری تلف میشه(اینش مهم وگرنه ww با14 کیلو کاتا و همر مناسب با معماری و بدون معماری صفر میشه) و اینکه دز زمان های دور از معماری منحصر اکثرا برای حفظ بیگ همر هایی با جنگ اموز کوچک که دهکده ی همر لو میرفت (بخاطر جنگ اموز کوچک و یا به هر طریق دیگر ) استفاده میشد که برای نابودی بیگ همر مجبور به خرج کردن یک بیگ همر دیگر از نوع رم سنگین و چند تا همر نیمه سنگین و سنگین دیگر میشد که خسارتی که مدافع میداد در این حالت بسیار کم تر از مهاجم در میومد (از دست دادن یک همر با رم سنگین)ولی اینجا همه فکر میکنن معماری منحصر برای ww فقط استفاده میشه و کارایی چندانی نداره

پ.ن: علت دخالتم در این بود که خودت میدونی طرفدار دو اتیشه ی معماری منحصر هستم

موفق باشین
    عرفانOdin
    Na Fereshteam Na Sheitan

8. تشکر .SpaRtaN., SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان باز تاپ یه خبرایی شده چرا واقعا لینک نمیزارید این کار شما گناه کبیره حساب میشه ؟پس منتظزیم !!!!
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

10. تشکر .SpaRtaN., Black Rose, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Black Rose, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه دیواره یه دیواره یه دیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــو ار

سلام به همه ملت غیور فروم نشین
    آقا دیشب اکانت U master با سرعت خیلی زیادی داشته تو NE ویراژ میداده که یهو با سر میخوره تو دیوار مسعود و کلا پرپر میشه . اونم به این شکل :

اینم لینک کاملش : http://dejkoob.ir/ir/report...1d,1806870013d

حالا نکته قابل توجه این هستش که حتی من متحد هم نمیتونم آمار دف مسعود رو از تو گزارشای اتحاد ببینم !
    یعنی مهاجم الان تو این حالته : " ای بابا ، مگه این فلان فلان شده چقدر دف داشته !

در جواب باس بگم حدود 200 کی توی 3 تارگتی که زدن دف بوده که البته 2 تاش فیک بوده و فقط مسعود ریل بوده .

پ ن : آقایون ما میگیم سرور از جذایت افتاده ، اما دلیل نمیشه شماها با سر خودتون رو بزنین به در و دیوار .

پ ن : مسعود خسته نباشی قهرمان ))))))))))))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    آقا دیشب اکانت U master با سرعت خیلی زیادی داشته تو NE ویراژ میداده که یهو با سر میخوره تو دیوار مسعود و کلا پرپر میشه . اونم به این شکل :

اینم لینک کاملش : http://dejkoob.ir/ir/report/18053e52...1d,1806870013d

حالا نکته قابل توجه این هستش که حتی من متحد هم نمیتونم آمار دف مسعود رو از تو گزارشای اتحاد ببینم !
    یعنی مهاجم الان تو این حالته : " ای بابا ، مگه این فلان فلان شده چقدر دف داشته !

در جواب باس بگم حدود 200 کی توی 3 تارگتی که زدن دف بوده که البته 2 تاش فیک بوده و فقط مسعود ریل بوده .

پ ن : آقایون ما میگیم سرور از جذایت افتاده ، اما دلیل نمیشه شماها با سر خودتون رو بزنین به در و دیوار .

سلام

دم هر دو طرف گرم لذت بردم از بازی مرسی مسعود مرسی

از این لینکا زیاد بزارید بازی داره شروع میشه خخخخخخخ

محمدرضا SpaRtaN
    ویرایش توسط .SpaRtaN. : 05-03-2016 در ساعت 12:10 PM دلیل: همون دلیل دیگه خخخخ
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

13. تشکر M3nTaL, SajjaD MaRiLyN, Brain تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Brain, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=M3nTaL;25497]سلام به همه ملت غیور فروم نشین

اینم لینک کاملش : http://dejkoob.ir/ir/report...1d,1806870013d

پ ن : مسعود خسته نباشی قهرمان ))))))))))))))[/QUO

ممنون از مهاجم و مدافع بابت لینک به این قشنگی
    پی نوشت : اقا قبل اتک چک کنید مدافع ایربک داره یا نداره این جوری با سر رفتن ممکنه بابت ضربه مغری بشه مواظب باشید
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

15. تشکر .SpaRtaN., M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., M3nTaL پسندید
    نپسندیدن Head_shout نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

اینم لینک کاملش : http://dejkoob.ir/ir/report/18053e52...1d,1806870013d

آقا نکنین از این کارا :| مگه واندره طرف 30 درصد دف پوینت ، اتک گرفته =)))) با چکمه بوده باز آیا !؟ منظورم اینه که باز پلن 2 ساعته بوده =))) !؟ آقا بگین ما هم هیرو بفرستیم رنک بگیره لااقل :| قهرم اصن :|

یه تشکر از آقای سوپر پلنر که فیدر نزده وگرنه سر صداش باز درمیومد ، راستی استاد ، چه اینسرت شکن خوبی رعد ، اونم 6900تا )) فقط یه سوال ! احیانا فک نمیکنی رعد قبل دف اینسرت میره !؟ یعنی مثلا یکی بخواد اینسرت بزنه ، وقتی شما 2 3 ساعته میری ، 1تا 1ونیم ساعت اینسرت شکنش که رعدته میکشه ولی مثلا اینسرتش زیر 1 ساعت میاد =)))) یه تحلیل میکنی نحوه زدن اینسرت رو !؟ یعنی شما موجات و کاتاهات میخوره حالا قبلش شاید دف بوده که رفتی تو دیوار ، بلافاصله رعدای شما میرسه ، بعد موج اینسرت دفاع ، یعنی علنا کار خاصی نمیکنه ، اگه کاتاهات دیوار شده ، که رعدتام میشه ، اگه نشده که اونم نمیشه ، ولی چون اینسرت شکن زودتر از اینسرت لانچ شده ، قبل اینسرت میشینه و چیزی رو خالی نمیکنه یه تحلیل میای بذاری مام یاد بگیریم از فردا تو پلنامون اجرا کنیم !؟ میگم سرعت ردیاب یا همون اسکات گول بیشتر بوده ، با اون میزدی اینسرت شکن رو =)))))

17. تشکر M3nTaL, Brain, Black Rose تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Brain, Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه چند تا لینک بذارید لذت ببریم و ببینیم سرور کی* به کیه

19. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 55 از 91 نخستنخست ... 545535455565765 ... آخرینآخرین