صفحه 49 از 91 نخستنخست ... 39474849505159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا این همون پستیه که حذف شد :| این بار بدون ریپلای :|

آفرین مصطفی جان لینکارو خوب نگه داشتی ، اگه به لینک گذاشتنه ماهم بزاریم :دی حالا منم بگم کجارو زدم ؟ن نمیگم داداش چون اگه بگم داستان میشه :دی
    ولی یه توضیحی راجب پلن هایه اجرا شدت میدم :
    1: چن بار به خودت گفتم اینجا هم گفتم بخدا همر آرین 15ک گرزی با 2 ک توتن بود :| چه گیری دادی رو این همر :| نشون به اون نشونی که هفته قبلش یه پلن اجرا شد 25ک گرزی داشت که 9 ک دیوار شد ، اگه یادت نیست عکسشو پیدا کنم و بزارم
    2: همر اونجر لاست خورد ، حرف شما درست ، ولی خوب 50ک دفتون رو پروند :| ضمننا اون همر کاتا و رم زیادی نداشت و اولو اخر باید دیوار میشد .
    3: اکانت جوکر پلیر فعال نداره :| نمیدونم از اکانتش فهمیدی یا نه :| حتی کتیبه هم باهاش کلین نکردم چون واقعا چیزی نداشت ، اون موقعه ای هم که شما کراپ لاکش کردی عمرا اگه کراپ هاش رو سطح 13 بوده باشه :|

مورد بعدی : من نگفتم رو اکانتت بازی میکنن ، شما به تنهایی تایمش رو داری و از پس اکانت خودت بر میای ، ولی همین که تو کارایه پلن و لانچ کمکت میکنن خودش یه نعمته :دی

مورد آخر عزیزم تو نزنی کی میخاد بزنه ؟ کتیبه چکمه یونیک که داری ، دهتم که لب مرزه ، تایم انلانی مارو هم که در میارید ، بعد توقع داری نزنی ؟
    تو 2 ساعت همرت میره و بر میگرده :|
    الان بد برداشت نکنی بگی میزنیم هم داستان درست میکنن ولی یزره واقعیت هارو ببین ، من اگه مثل شما دستم تو جیپ بابا باشه ، شبا بیدار باشم ، روزا بخابم ، 1 ماه قبل کتیبه ها جمعتون میکردم ، آره عزیزم اینجوریاس ...

حالا اون دوستانی که تو سرور نبودن، اگه خاستن ماهم لینک میزاریم در جریان باشن :دی

دوستدار شما
    مسعود
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

2. تشکر M3nTaL, AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor, AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نکته داره این پستا مصطفی هم نیست جواب بده!!! اولا" مسعود جان مصطفی متاهل و دارای دو کاکل پسر هست!!! دستش تو جیبه باباش نیست!!! اگه وقت میزاره دلیلش تو عشق و لذتی هست که از بازی میبره!!! من با هر دو شما رفیقم و از هردوتون میخوام خویشتن دار تر باشین!!!
    خدمت کسی که دوستانه به ما گفته بیا نیومدیمم باید بگم از همون اول گفتم تابستون سرور فینال بعد j1 شروع میشه اونجا در خدمتیم. دیگه چرا پنجول میندازی هی که نیومدین!! ما مثل شما نیستیم وسط بازی یه دفه اکانتو ول کنیم بدیم دست بچه ها!! متعهد تر از این حرفا هستیم ما به کسایی که بهمون اعتماد میکنن!! رضا خان گفتم چرا جوابتو نمیده که!!! هروقت به سطح رضا رومن باز ما رسیدی میاد جوابتو میده!!
    دوستانی که خیلی قوین!!! دوستانی که تا حالا افتخار نداشتن ما فارمشون کنیم!! دوستانی که از ما کینه به دل دارن و همههه و همههه اگه ادعا دارید که فلانید و بیسارید فقط ارجاعتون میدیم به فینال که بیاین عقده گشایی کنید و ما رو بزنید!!!
    اقا یه تیکه هم من بگم خدا شاهده مصطفی خوشحاله دیوار شد !! حالا میتونه استرحتی کنه و به j1 . کارو زندگیش برسه!!این سرور به زور خواهش دوستان شروع کرد و اونا رفتن ولی مردونه واستاد بازی کرد!! تک نفره یه سایدو چرخوند!! دورد بهش خدایی!!!

- - - Updated - - -

یه چیز دیگم بگم!!! خدایی حرف از تجربه و پلیر قدیمی اینا میشه !! هندونه بقل هم میدید هی که فلانی بیساره میساره!!! روتون میشه جولو شایان این حرفارو بزنید!!! خدایی شایان نیاز به تعریف تمجید کسی نداره ولی بهش نمیخورید!! بخورید قل میخورید!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

4. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید
    نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازم سلام دوستان ،
    مثل اينكه اين بجه بازيا ادامه داره ،
    سجاد يك بار ديكه سر اين موضوعات بست بزاري يا جواب بدي دور منو خط بكش ،
    ارش جان خوب منو ميشناسي ،از من بزركتري ،ازت ميخام ديكه جواب اينجور بست هارو ندي ،نظرم نسبت بهت داره عِوض ميشه ،اكر نميشناختمت ،،،،
    آقاي مسعود شما هم از حد خودت كزشتي ،بجه هاي ش ش به من توهين كردن هيجي نكفتم ،مثل اينكه تو هم مثل بقيه سايدت ،،،،،،، ، بس كن خجالت بكش ،طرف هر كار كرده شما بخاطر يك بازي فوهش دادي ،اينجا شخصيت خانواده هاتون رو خورد نكنيد ،
    آقاي مصطفي اميدوارم كجولوهاتون خوب باشن ، از شما هم توقع نداشتم به اين بحثا ادامه بدين ،
    بزركي به سن و سال نيست .مخاطب نداره كلي كفتم ،من هم بعضي وقتا عصبي ميشم ممكنه توهين كنم ولي فوهش نميدم ،لا اقل توهين كردم بعدش عذر خاهي ميكنم ،شماها كه كلن ول معتلين،

- - - Updated - - -

لوسيفر نميدونم كي هستي ، ولي اين قسمت كه ميكي روتون ميشه جلو فلاني ،،،،، خلاصه ميشه كمي از سوابق بكين ببينم شايد من يه اشتباهي يه كشور ديكه بازي كردم از اي أر خبر ندارم ،شما تو اي أر جكار كردين كه ما قبلش نكرده باشيم ،شما كجا بودّي كه ما نبوديم ، كلا ورزن ٤ رو قبول ندارم ، از همون سرور تست بكو تا سرور ٦ و اخرين سرور ورزن ٣.٦ ، كلا بحث كل كل نيست فقط بجه هاي قديمي رو دوست دارم ،
    من علي ستاره ها و علي هد شات هستم ، شما كيستي ما آشنا شيم ،

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من نیاز به معرفی ندارم علی جان برا شما!! پستم درست بخون !! من گفتم جلو شاییان از ثابقه نگید!! واسه یاد اوری که کیم از مهدی رفیقت بپرس که تو c1 با هم بودیم!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

7. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    من نیاز به معرفی ندارم علی جان برا شما!! پستم درست بخون !! من گفتم جلو شاییان از ثابقه نگید!! واسه یاد اوری که کیم از مهدی رفیقت بپرس که تو c1 با هم بودیم!!
    چرا هر کی میاد به شما میگه یه سابقه (( املای درستش به این شکل هست )) از خودت بگو هی میگی نیازی نیس ))
    خب اسم یه اکانت فارم بگو اصن تو ir که روش بازی میکردی ، دیگه این داستانا چیه !؟ خدا رو شکر این ممد 4تا ماکروس بهتون داد که جز بزرگ پلیرهای ایران بشین ،10 نفر ازت 10 بار پرسیدن یه سابقه از irت بگو ، یه بار درست جواب ندادی ، اون یکی اومده به من میگه تو پلیر فلان اکانت بودی ، که اصن نبودیم ، بعد خودش دوال کسی بوده که سرور 2 تو اتحاد من تو 3دات که آموزش میدادم بهش با اون دوست شهریار نامش ، تازه داشت بازی یاد میگرفت
    همین اساتیدی که میگن ما در حدشون نیستیم به خودشون بگو و بپرس یه سرور رو بگن که بازی کرده باشن ، عدد سرور یه رقمی بوده باشه ، حالا هی ما داریم آبرو داری میکنیم هیچی نمیگیم ، دیگه زندان که نبودیم ، حبس ابدم نخورده بودیم ، گل پسر خان لوسیفر ، عمو شایان بزرگوار ، رضاخان سوپر پلنر ، اومدیم گفتیم بیاین نیومدین ، ترسیدین که بیاین ، دیگه این همه درو دیوار زدن ناره که ، بعدشم تازه مخاطب من واسه اومدن شماها نبودین ، یه عده بازیکن بودن که اومدن گفتن والس مال ماس ، باز دمشون گرم ، یه سرور سابقه بازی داشتن تو یه اتحاد ، از رو هوا نگفتن چیزی ، یه سابقه بازی بالاخره داشتن ، ورژن 3.5 و 3 و 2.5 و ... رو که اصن نمیدونین چی بوده ، اصن نمیدونین صفحه خاکستری بدون کلوب ، بدون کتیبه چه ریختی بوده بازی ، اینکه هیرو یکی از نیروهای انتخابی بوده نمیدونین کی بوده اصن ، اینکه امثال من و عارف تو سرورای تست ایران به همراه فرزان پانیشر و مملی وگنوس و مهدی پنتر و آیدین و پیمان کینگ هکتور و ... تو آی آر بازی یاد مردم دادیم که اصن ترائین که سهله ، ایمیل هم فکر کنم نداشتین ، بعد اومده این یکی دم از سابقه میزنه ، هر چی میگیم هی میگه c1 e1 اخه گل پسر ، به نظرت منی که رکورد گرزی 3.5 و 3.6 رو زدم ، 100سال میام اصن همر کپ بزنم تو c1 !؟ یا مثلا انقدری بی جنبه هستم که بازی کنم ولی قایم شم از ترس شما !؟ مگه مریضی واگیر دار دارین بخوام قایم شم :| !؟ من که یه سرور هم خواستم بازی کنم اومدم هر جا بلد بودم داد زدم که بیاین همه تون ، تازه به خداوندی خدا نه واسه کل کلش ، واسه دور همیاش ، واسه مافیا بازی کردناش مثه قدیم ، واسه گفتن خندیدناش ، واسه صندلی داغ و 1000تا فان و سرگرمی دیگه ، بعد اون یکی میاد میگه تو یکی حرف نزن فلان بودی :| بعد تازه ما اونی که این میگه نبودیم اصن :|
    اون یکی دوستمون رو اومدیم گفتیم عمو بیا بازی کنیم دور هم باشیم یه کم بخندیم بعد بزن ما رو جمع کن بریم سراغ زندگیمون ، میاد میگه در حد رضا خان نیستی که جوابتو بده :| مردونه با این سن و سال جفتمون نباید خجالت بکشیم !؟

ختم کلام : اونایی که نیستن تو سرور ما پست نذارن ، اگرم هستن که وقتی میرن در و دیوار بیان جوابگو باشن !!!

مطلب اصلی : 1000 سال بگذره ، 100000 تا حرف مردم بزنن ، طلا همون طلا میمونه ، ولی مس طلا شدنی نیس !!! به جای اینکه با حرف بخواین بقیه رو بکوبونین و خودتون رو بزرگ کنین ، منشتون رو بزرگ کنین ، این بازی هم اگه کسی بهتر از ما بلده ، خوش به حالش ، عمرش بیشتر از ما تلف شده سرش ، ولی کسی که نبوده هیچ جا ، اینجا اومده 2تا همر اونم به زور رید ناتار کشیده نیاد اسم خودشو بذاره سوپر پلنر ! اول معرفی کنه خودشو بعد بگه چی بوده و چی شده !!!
    همین شایان خان شانگفی عزیز تر از جانم ، بیاد در مورد سرور 2 راند 3 لطفا بگه به ما که چی بوده و چی شده و کدوم ساید بوده ، چون تا جایی که من یادمه به همین سبکی که مینویسن یه نام اکانت بود ، خودشون بیان توضیح بدن ، اساتید بزرگوار هم لطف کنن از جانب دیگران اظهار فضل نکنن ، اگر در حد کسی نباشیم ، خودش میاد میفرماید که لطفا مخاطبمون نباشن !

پ.ن : طرف بازی نمیکنه ، الان با 4 تا حرفی که میزنه یه سایدم از بازی میندازه بعدم میره تا تابستون !

پ.ن : علی ستاره ها خیلی میخوامت ولی میدونی تو بازی یه کم دلگیرم ازت ، خارج بازی هم که دیدی ، خاک زیر پاتم ، حتی اون سرور ، حتی همین سرور همین الانش ، حتی اول بازی ، ما 2 3 تا سرور تو یه ساید بودیم ، به اختلاف خوردیم ، حتی 2تا سرورش علی رفت و کلی ازم دلخور شد ، ولی هیچ وقت نشده بهش زنگ بزنم با خنده جواب نده !!! اینجا نمیدونم چطوری شده ، هر کی رو میزنی یا ازش میخوری میخواد جیگرتو دربیاره ، یه کمی آرومتر !!! به خدا فقط یه بازیه ، تازه بازی که اسن سروری که هستیم سر جمع 20 تا اکانت فعال درجه 1 نداره ، ir طرف رنکش 500 بود همر واندر زن داشت ، همر بزن بزن داش ، 4 تا پلن میرف ، بعد نفر اولش این همه ادعا نداشته که یکی با کله میره تو دیوار سروری که دف نداره اونم تو یکی 2 ساعت اگه میدونستم انقدر داستان میشه یه دیوار شدن ، 2تا اینسرت میزدم انقدر داستان درست نشه !!!

با تشکر

200t
    Guest
    سلام و خسته نباشید به همه پلیر های سرور

اتفاقی چند صفحه پست هارو خوندم و بابت اسپم واقعا شرمده چون من نه سر پیازم نه تهش (البته سرش بودم ولی دیگه ادامه ندادم و رفتم) :دی

آقا چه حوصله و فازی دارین . دمتون گرم . این به اون میگه من خوبم تو بدی . اون به این میگه نه من خوبم تو بدی

یکی میگه من قبلا فلان بودم . اون یکی میگه نه بابا ؟ من قبلا بیصار بودم

یکی پلنش دیوار میشه میگه شما فلانین یکی همرش میپره میگه شما بیصارین یکی کتیبشو میبرن میگه شما جر زنین

یکی دیگه فک میکنه اگه فروم پست نزاره بهش میگن نوب

بابا به جا حرف زدن و بیاحترامی های غیر مستقیم بشینین تو بازی خودتونو ثابت کنین .

به حای ادعا به 4نفر بازی یاد بدین که سطح بازی بره بالا

الان مثلا من بگم جکی جان رو میرنم ولی بیاد جلوم باهاش عکس میگرم

اینه که این فقط و فقط یه بازیه . من هر وقت دژکوب بازی میکنم اینو جمله رو روزی 17 بار میگم

موفق و پیروز و دنباله دار باشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها

همین شایان خان شانگفی عزیز تر از جانم ، بیاد در مورد سرور 2 راند 3 لطفا بگه به ما که چی بوده و چی شده و کدوم ساید بوده ، چون تا جایی که من یادمه به همین سبکی که مینویسن یه نام اکانت بود ، خودشون بیان توضیح بدن ، اساتید بزرگوار هم لطف کنن از جانب دیگران اظهار فضل نکنن ، اگر در حد کسی نباشیم ، خودش میاد میفرماید که لطفا مخاطبمون نباشن ! [/B]

با تشکر
    درود

یه چند باری هم قبلا صحبت کردی درباره سرور2 من چیزی نگفتم به ویژه فروم آی آر زیاد صحبت میکردی.

همون موقع که خودتو چسبوندی تری دات من رفتم زنگ زدم اردشیر و مازیار پرسیدم کسی شما رو نشناخت فقط یه بنده خدایی که خداوکیلی یادم نیست کی بود گفت رو یه اکانتی دوال بودی که اونم باز به من ربطی نداره.

اما در مورد سرور2 راند3 من اصولا نبودم چون زمان استارت اون سرور درگیر سرور4راند2 بودم و طبق قانونی که با محسن داریم 2تا سرور همزمان بازی نمیکنیم. منتها یک ماه قبل کتیبه ها ی سرور2 از سرور4 خلاص شدیم و من اومدم یه اکانت 4دهکده ای دفساز از میلاد کیلرز گرفتم که فقط توی سرور حضور داشته باشم که وقتی رفتم ریدکال میثم بود علی موبی دیک توی پی وی گفتن اکانت داری اینجا لینک اکانت 4دهی خودمو که بیشتر فارم بچه ها بود رو دادم بهش فرداش علی موبی دیک زنگ زد گفت با فریار و آیدین صحبت کرده و تصمیم بر این شده بشم لیدر یه شاخه دفاع ساز 40 اکانتی توی والس که لیدرش میثم wow war یه همچین اسمی بود اکانتش بود.

افتخار لیدری حتی زیر شاخه پنجم والس فکر میکنم به اندازه کافی برای رزومه یه نفر کفایت کنه. علی موبی دیک رفیق فابریکته میتونی باهاش صحبت کنی

یه بازه طولانی با اکانت هایی که اکثرا سرور اول یا دومشون بود سروکله زدم 3یا4تا لنگه دمپایی تحویل دادم از اون اکانتها و زمانی که امین امونی شد دفکوردینیت والس حدود 700 کی دفاع از 40 اکانت بی تجربه فایل اکسل شده تحویل دادم.

از اینجا به بعدش رو فقط آیدین میدونه و فریار بنده به خواست دوستان رفتم جنوب غرب اگه یادت باشه (البته اگه سرور2بوده باشی) اواخر سرور ثبت نام باز شده بود من با اسم شانگفی جنوب غرب ثبت نام کردم تا بلکه بتونیم ساید جنوب غرب که همه حذف کرده بودن و یه تعداد محدودی اکانت بود رو جمع و جور کنم بلکه بشه از دفاعشون برا جنوب شرق استفاده بشه که موفق نشدم اینکارو انجام بدم و بعدش هم که متای شمال پاشید و متای شرق تشکیل شد و اگه توی تری دات بودی یادته که به فنا رفتین و باختین.

به هر حال زیاد حال خاطره بازی ندارم از سن و سال من و شما هم گذشته.

سربلند،پیـروز ودنباله دار باشید

پی نوشت: شما خیلی در مورد عقبه و سابقت صحبت میکنی
    یه لینکی ، یه نامه ای یه چیزی بدی بد نیست خوشحال میشم به غیر از هیاهو چیزی ببینیم آرش جان.

پی نوشت 2: تا میگردی رزومه پیدا کنی از خودت (اینم تقلب برو رزومه سرور 10 که ماکان تاپ لیدر جنوب شرق رو خریده بودی استفاده کن) میتونی این پست و این پست رو بخونی بلکه بیشتر با هم آشنا شیم.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

...
    تن ما رو تو قبر میلرزونی اخه به من چرا گیر میدی
    عیب نداره سابقه داری دیگه

محمد
    ویرایش توسط MAG : 04-28-2016 در ساعت 01:22 AM

12. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

یه چند باری هم قبلا صحبت کردی درباره سرور2 من چیزی نگفتم به ویژه فروم آی آر زیاد صحبت میکردی.

همون موقع که خودتو چسبوندی تری دات من رفتم زنگ زدم اردشیر و مازیار پرسیدم کسی شما رو نشناخت فقط یه بنده خدایی که خداوکیلی یادم نیست کی بود گفت رو یه اکانتی دوال بودی که اونم باز به من ربطی نداره.

اما در مورد سرور2 راند3 من اصولا نبودم چون زمان استارت اون سرور درگیر سرور4راند2 بودم و طبق قانونی که با محسن داریم 2تا سرور همزمان بازی نمیکنیم. منتها یک ماه قبل کتیبه ها ی سرور2 از سرور4 خلاص شدیم و من اومدم یه اکانت 4دهکده ای دفساز از میلاد کیلرز گرفتم که فقط توی سرور حضور داشته باشم که وقتی رفتم ریدکال میثم بود علی موبی دیک توی پی وی گفتن اکانت داری اینجا لینک اکانت 4دهی خودمو که بیشتر فارم بچه ها بود رو دادم بهش فرداش علی موبی دیک زنگ زد گفت با فریار و آیدین صحبت کرده و تصمیم بر این شده بشم لیدر یه شاخه دفاع ساز 40 اکانتی توی والس که لیدرش میثم wow war یه همچین اسمی بود اکانتش بود.

افتخار لیدری حتی زیر شاخه پنجم والس فکر میکنم به اندازه کافی برای رزومه یه نفر کفایت کنه. علی موبی دیک رفیق فابریکته میتونی باهاش صحبت کنی

یه بازه طولانی با اکانت هایی که اکثرا سرور اول یا دومشون بود سروکله زدم 3یا4تا لنگه دمپایی تحویل دادم از اون اکانتها و زمانی که امین امونی شد دفکوردینیت والس حدود 700 کی دفاع از 40 اکانت بی تجربه فایل اکسل شده تحویل دادم.

از اینجا به بعدش رو فقط آیدین میدونه و فریار بنده به خواست دوستان رفتم جنوب غرب اگه یادت باشه (البته اگه سرور2بوده باشی) اواخر سرور ثبت نام باز شده بود من با اسم شانگفی جنوب غرب ثبت نام کردم تا بلکه بتونیم ساید جنوب غرب که همه حذف کرده بودن و یه تعداد محدودی اکانت بود رو جمع و جور کنم بلکه بشه از دفاعشون برا جنوب شرق استفاده بشه که موفق نشدم اینکارو انجام بدم و بعدش هم که متای شمال پاشید و متای شرق تشکیل شد و اگه توی تری دات بودی یادته که به فنا رفتین و باختین.

به هر حال زیاد حال خاطره بازی ندارم از سن و سال من و شما هم گذشته.

سربلند،پیـروز ودنباله دار باشید

پی نوشت: شما خیلی در مورد عقبه و سابقت صحبت میکنی
    یه لینکی ، یه نامه ای یه چیزی بدی
    بد نیست خوشحال میشم به غیر از هیاهو چیزی ببینیم آرش جان.

پی نوشت 2: تا میگردی رزومه پیدا کنی از خودت (اینم تقلب برو رزومه سرور 10 که ماکان تاپ لیدر جنوب شرق رو خریده بودی استفاده کن)
    سلام ، فک نمیکردم شایان جان شمام مثه بقیه برو بچه هاتون باشی ، لااقل فک میکردم تجربه فرومیت بیشتر باشه از بقیه !
    سوالات رو قرمز کردم و جواب هاتو آبی ! خودت پرسیدی خودتم جواب دادی ، والا ما از سرور 1 راند 1 که با اکانت LanCer که تو ش.غ استارت زدیم و اون موقع اتحاد ها 3 شاخه بود که یه شاخه دست فرزان و ممل بود ، شاخه بعد دست من و علی لئوپارد بود و یه شاخه دست اردشیر مازیار و درگیری داخلی شکل گرفته بود ، با این عزیزان آشنا شدیم ، بگذریم اصن ، کلهم اجمعین به 3دات رسیدیم اسمو چون یه Viper بود ، یه خلیج فارس و مال ما که بزرگان نام داشت ، سر اینکه درگیری پیش نیاد اتحاد ها رو گذاشتیم ... ، در واقع اسمی انتخاب نکردیم ولی هم زمان تو کام نیز بود این اسم ، یعنی هدف وحدت بود مازیار طالبی که من با پسرش رفیق بودم و با خود آقا مازیار به دلیل سن و سال بالا تری که داره احترام میذاشتیم همگی ، حتی با علیرضا ، که آقازاده شون هم بود بود به یه مشکلی خوردن حتی که رفته رفته بعد از اون دیگه بازی نکرد و پدر موند در صحنه ! اردشیر من رو نشناخته !؟ شمایی که دنبال تاریخ و رمین و رمان هستی ، اولین سرور ایران که واندر 100 شد کدوم سرور بود !؟ این بار من یه تقلب میرسونم ، 3 راند 1 ، اسم اکانت هولدر چی بود !؟ باز من یه کمک میکنم ، mhamohi صاحاب اکانت کی بود !؟ در واقع اولین نوشته ای که از طرف Grozoth اومد به اسم یه اکانت که واندر 100 کرده !!!
    من آرش هستم ، فامیلیم هم شیرین هست شما نهایتا بتونی با حرف 4تا کار نکرده به نام خودت بزنی ، ولی با حرف نمیتونی تاریخ رو تغییر بدی !!!
    اکنت dfg winston handsome و kurosh تو سرور 2 میلاش دست خودم بود ، با اسم dfg که دف کورد بودم ، سینا رو انداختم رو kurosh ، بعد winston سینا محمد nw روی handsome ونهایتا خودم هم رو dfg بودم با فرشید که ، فرشید رفت خدمت سربازی ، منم نزدیک به 2 ماه اومدم شمال ، دقیقا نزدیک به یک ماه و نیم از کتیبه ها گذشته بود و پسوورد اکانتا رو اکانت نادر chicco سیو بود و 95 کی سزار ما در اون تایم که خیلی مونده بود تا ته سرور کوبیده شد به دیوار ، مازیار و اردشیر تقریبا روزی بین 2 تا 4 ساعت باهام حرف میزدن سر مشکلات بچه های تیم weedmaster و علیرضا deradis ، حتی خود مازیار و اردشیر هم جرات نداشتن یه جنگ آموز بزرگ رو بگیرن ازش که جنگ داخلی ایجاد نشه ، همه مشکلا رو حل میکردمک ، تک تک دفاع و اینسرت رو میزدم ، که کنارم نیما max sparta که با عرفا ن هم تازه فامیل شده بود و فرشاد wolfrayet star هم کم و بیش کمک میدادن ما یادمون نرفته که اکانت شانگفی 3 یا 4 ده داش ، و تو فروم اونجا وقتی میخواست پست بذاره 10 بار اجازه از بزرگان میگرف )) ولی تو همون فروم اگه یادت باشه که 48 ساعت بن شد ، من و آیدین و دکتر سینا و علیرضا درادیس 4 صبح داشتیم 2 ساعت فحش میدادیم سر کثیف بازی های استاد آیدین جونتون
    بگذریم ، من نبودم هیچ سروری ، من نباید خودمو معرفی کنم ، چون تو همون ir اندازه سرورایی که اینجا و اونجا رو هم بازی کردین ، ساید دستم بوده !!!

گل پسر ، آقا ، عمو ، دوست خوبم ، منم اگه کل افتخارام 4 تا لینک بود ، 100% نگه میداشتم ، 3تا سرور باخت دادم تو ir هر 3تاشم صدقه سر 3دات بود ، البته یه سرورم قهرمانان راند 2 بود که توتال ج.ش بودم و اون گند کاریا درومد و همه ول کردن من جمله همین ممد آقای مگ که در ادامه صحبت دارم باهاش !!!

اگه قرار بود لینک و عکس سیو کنم باید یه 2ترابایت اکسترنال میذاشتم اینجا عزیزم ، ماکان رو خریدم !؟ گنده لیدرای سرورای ir کیا بودن !؟ همین ماکان که اسطوره پاکی بود خدا وکیلی بچه بدیم نبود ولی نخریدمش ، اتفاقا یادمه بد جور هم زدم همه سرور رو همون سرور 10 ، هر روز 7 صب اندازه کل لینکایی که دیدی و زدی تا حالا لینک کپ و نان کپ 0 شده میذاشتم ، اونم با 4 تا اکانت و کلا 4 تا همر ، تو که میگی منو نمیشناسی نمیدونی کجاها بودم ، ولی دونه دونه سرورا رو داری میگی که تقلب برسونی سرور 2 شما 4تا ده داشت اکانتت ، من 4تا اکانت داشتم که پاپش 50 تا اول و همراش هر 4تا جز 20تا بود ، ویکیش همر اول یا دوم سرور بود

لینک ندارم ، عکسم ندارم، نه به خاطر اینکه ندید پدید لانچ باشم که سیو کنم ، احتمالا چون تا حالا بازی نکردم ندارم )))
    شما خوب سیو کن که نشناختنت آدرس بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط MAG نمایش پست ها
    تن ما رو تو قبر میلرزونی اخه به من چرا گیر میدی
    عیب نداره سابقه داری دیگه

محمد
    به به ! سلام ممد آقا ، مگه بازی میکنی !؟ یهویی وسط فروم ، ما هم خواستیم غیبت نکنیم مگش رو نگفتیم ! خوبی سلامتی !؟ وضع جسمیت بهتره !؟ بگو اگه بازی میکنی بگردیم دنبال یه گول تک ده
    یادته با عارف سر تاکتیک دعوات شد !؟ با فرشید چی !؟ با خود من هم 2 بار بحثت شد ، سر باگ تخریب و تاکتیک ، که چرا یاد بقیه دادم ، یا بهتر بگم ، یاد بچه های سایدم دادم !!!
    من همیشه میگفتم بازی باید تو شرایط برابر باشه ، شما میگفتی برن مطالعه کنن ! یادته چقدر تو کیرلوید بحث میکردیم !؟
    حالا اینجا شما یه چی دادی دست همه ، هم غارت میکنه ، هم سرباز میسازه ، هم جشن میگیره ، هم چکش میزنه ، هم تعدیل میزنه ، دیگه کم مونده یه حموم ترکی هم ببره ، البته شنیدم خودت ندادی و دست گل ابوالفضل بوده ، ولی به هر حال ، طرف اصن پلر نیس میبینی 200تا مولتی کشیده ، خودشم که هیچی تو درو دیوار ، رنک 1 هم میگیره اون وسط ! درسته دیگه مثه قبل جدی بازی نمیکنیم ممد ، ولییه عده تازه بازی میکنن ، یه عده تازه دارن مثه من و تو که اون موقع سر لانچ و تعداد و نحوه لانچ بحث میکردیم ، بحث میکنن ، اینا هم اندازه ما حق دارن لذت ببرن ! نه اینکه چون ما بازیمون تموم شده بازی اینا رو هم خراب کنیم ! حالا کلا بیخیال !!! نکنه عمو شایان هم بهت استاد میگفته
    امروز خیلی جالب بود ، هی با هر کی کل کلمون گرف هی داره میره تو قدییم ندیما ، میترسم یه سری آدما که از 3 سالگیم ندیدم هم بیان تو فروم یهو ))

آنتی فلان :

با تشکر

14. تشکر M3nTaL, All Stars تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام ، فک نمیکردم شایان جان شمام مثه بقیه برو بچه هاتون باشی ، لااقل فک میکردم تجربه فرومیت بیشتر باشه از بقیه !
    سوالات رو قرمز کردم و جواب هاتو آبی ! خودت پرسیدی خودتم جواب دادی ، والا ما از سرور 1 راند 1 که با اکانت LanCer که تو ش.غ استارت زدیم و اون موقع اتحاد ها 3 شاخه بود که یه شاخه دست فرزان و ممل بود ، شاخه بعد دست من و علی لئوپارد بود و یه شاخه دست اردشیر مازیار و درگیری داخلی شکل گرفته بود ، با این عزیزان آشنا شدیم ، بگذریم اصن ، کلهم اجمعین به 3دات رسیدیم اسمو چون یه Viper بود ، یه خلیج فارس و مال ما که بزرگان نام داشت ، سر اینکه درگیری پیش نیاد اتحاد ها رو گذاشتیم ... ، در واقع اسمی انتخاب نکردیم ولی هم زمان تو کام نیز بود این اسم ، یعنی هدف وحدت بود مازیار طالبی که من با پسرش رفیق بودم و با خود آقا مازیار به دلیل سن و سال بالا تری که داره احترام میذاشتیم همگی ، حتی با علیرضا ، که آقازاده شون هم بود بود به یه مشکلی خوردن حتی که رفته رفته بعد از اون دیگه بازی نکرد و پدر موند در صحنه ! اردشیر من رو نشناخته !؟ شمایی که دنبال تاریخ و رمین و رمان هستی ، اولین سرور ایران که واندر 100 شد کدوم سرور بود !؟ این بار من یه تقلب میرسونم ، 3 راند 1 ، اسم اکانت هولدر چی بود !؟ باز من یه کمک میکنم ، mhamohi صاحاب اکانت کی بود !؟ در واقع اولین نوشته ای که از طرف Grozoth اومد به اسم یه اکانت که واندر 100 کرده !!!
    من آرش هستم ، فامیلیم هم شیرین هست شما نهایتا بتونی با حرف 4تا کار نکرده به نام خودت بزنی ، ولی با حرف نمیتونی تاریخ رو تغییر بدی !!!
    اکنت dfg winston handsome و kurosh تو سرور 2 میلاش دست خودم بود ، با اسم dfg که دف کورد بودم ، سینا رو انداختم رو kurosh ، بعد winston سینا محمد nw روی handsome ونهایتا خودم هم رو dfg بودم با فرشید که ، فرشید رفت خدمت سربازی ، منم نزدیک به 2 ماه اومدم شمال ، دقیقا نزدیک به یک ماه و نیم از کتیبه ها گذشته بود و پسوورد اکانتا رو اکانت نادر chicco سیو بود و 95 کی سزار ما در اون تایم که خیلی مونده بود تا ته سرور کوبیده شد به دیوار ، مازیار و اردشیر تقریبا روزی بین 2 تا 4 ساعت باهام حرف میزدن سر مشکلات بچه های تیم weedmaster و علیرضا deradis ، حتی خود مازیار و اردشیر هم جرات نداشتن یه جنگ آموز بزرگ رو بگیرن ازش که جنگ داخلی ایجاد نشه ، همه مشکلا رو حل میکردمک ، تک تک دفاع و اینسرت رو میزدم ، که کنارم نیما max sparta که با عرفا ن هم تازه فامیل شده بود و فرشاد wolfrayet star هم کم و بیش کمک میدادن ما یادمون نرفته که اکانت شانگفی 3 یا 4 ده داش ، و تو فروم اونجا وقتی میخواست پست بذاره 10 بار اجازه از بزرگان میگرف )) ولی تو همون فروم اگه یادت باشه که 48 ساعت بن شد ، من و آیدین و دکتر سینا و علیرضا درادیس 4 صبح داشتیم 2 ساعت فحش میدادیم سر کثیف بازی های استاد آیدین جونتون
    بگذریم ، من نبودم هیچ سروری ، من نباید خودمو معرفی کنم ، چون تو همون ir اندازه سرورایی که اینجا و اونجا رو هم بازی کردین ، ساید دستم بوده !!!

گل پسر ، آقا ، عمو ، دوست خوبم ، منم اگه کل افتخارام 4 تا لینک بود ، 100% نگه میداشتم ، 3تا سرور باخت دادم تو ir هر 3تاشم صدقه سر 3دات بود ، البته یه سرورم قهرمانان راند 2 بود که توتال ج.ش بودم و اون گند کاریا درومد و همه ول کردن من جمله همین ممد آقای مگ که در ادامه صحبت دارم باهاش !!!

اگه قرار بود لینک و عکس سیو کنم باید یه 2ترابایت اکسترنال میذاشتم اینجا عزیزم ، ماکان رو خریدم !؟ گنده لیدرای سرورای ir کیا بودن !؟ همین ماکان که اسطوره پاکی بود خدا وکیلی بچه بدیم نبود ولی نخریدمش ، اتفاقا یادمه بد جور هم زدم همه سرور رو همون سرور 10 ، هر روز 7 صب اندازه کل لینکایی که دیدی و زدی تا حالا لینک کپ و نان کپ 0 شده میذاشتم ، اونم با 4 تا اکانت و کلا 4 تا همر ، تو که میگی منو نمیشناسی نمیدونی کجاها بودم ، ولی دونه دونه سرورا رو داری میگی که تقلب برسونی سرور 2 شما 4تا ده داشت اکانتت ، من 4تا اکانت داشتم که پاپش 50 تا اول و همراش هر 4تا جز 20تا بود ، ویکیش همر اول یا دوم سرور بود

لینک ندارم ، عکسم ندارم، نه به خاطر اینکه ندید پدید لانچ باشم که سیو کنم ، احتمالا چون تا حالا بازی نکردم ندارم )))
    شما خوب سیو کن که نشناختنت آدرس بدی

به به ! سلام ممد آقا ، مگه بازی میکنی !؟ یهویی وسط فروم ، ما هم خواستیم غیبت نکنیم مگش رو نگفتیم ! خوبی سلامتی !؟ وضع جسمیت بهتره !؟ بگو اگه بازی میکنی بگردیم دنبال یه گول تک ده
    یادته با عارف سر تاکتیک دعوات شد !؟ با فرشید چی !؟ با خود من هم 2 بار بحثت شد ، سر باگ تخریب و تاکتیک ، که چرا یاد بقیه دادم ، یا بهتر بگم ، یاد بچه های سایدم دادم !!!
    من همیشه میگفتم بازی باید تو شرایط برابر باشه ، شما میگفتی برن مطالعه کنن ! یادته چقدر تو کیرلوید بحث میکردیم !؟
    حالا اینجا شما یه چی دادی دست همه ، هم غارت میکنه ، هم سرباز میسازه ، هم جشن میگیره ، هم چکش میزنه ، هم تعدیل میزنه ، دیگه کم مونده یه حموم ترکی هم ببره ، البته شنیدم خودت ندادی و دست گل ابوالفضل بوده ، ولی به هر حال ، طرف اصن پلر نیس میبینی 200تا مولتی کشیده ، خودشم که هیچی تو درو دیوار ، رنک 1 هم میگیره اون وسط ! درسته دیگه مثه قبل جدی بازی نمیکنیم ممد ، ولییه عده تازه بازی میکنن ، یه عده تازه دارن مثه من و تو که اون موقع سر لانچ و تعداد و نحوه لانچ بحث میکردیم ، بحث میکنن ، اینا هم اندازه ما حق دارن لذت ببرن ! نه اینکه چون ما بازیمون تموم شده بازی اینا رو هم خراب کنیم ! حالا کلا بیخیال !!! نکنه عمو شایان هم بهت استاد میگفته
    امروز خیلی جالب بود ، هی با هر کی کل کلمون گرف هی داره میره تو قدییم ندیما ، میترسم یه سری آدما که از 3 سالگیم ندیدم هم بیان تو فروم یهو ))

آنتی فلان :

با تشکر
    درود
    بنده تو این سرور بازی نمیکنم ولی دوستان خبر رسوندن یکی اومده و گفته تاپ لیدر nw بوده تو سرور tc2 ir به نام آرش(البته اینطوری خبرش به من رسید)
    خوبی آرش جان؟ سلامتی برادر من ؟
    قصد جسارت ندارم قربان ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدی کدوم شاخه تو NW سرور TC2 لیدر بودی شما ؟
    ما اونجا یه ارش داشتیم اونم حاج آرش کمانگیر بود مسئول حل اختلافات که روی اکانت farfar away بازی میکرد با آرمین
    البته شاید کوتاهی بندست که شما رو به یاد ندارم ولیکن از دوستان دیگه که پرسیدم کسی شما رو نشناخت
    با تمام این تفاسیر خیلی خوشحال میشم اگر یکی دیگه از هم بازی های قدیمی رو اینجا پیدا کنم

ارادتمند
    مهدی BlackSword (WeedMaster)
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

16. تشکر lucifer, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
صفحه 49 از 91 نخستنخست ... 39474849505159 ... آخرینآخرین