صفحه 39 از 91 نخستنخست ... 2937383940414989 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    سلام عزیزم

توی تلگرام هم جواب دادم .
    اگر بخوای عکس همه ی هیرو های جنوب غربو میگیرم که اونموقع توی بیس بودن
    قهرمان خودم ماجراجویی بود ))

گفتم که کی این اتک و زده پس دیگه لازم نمیبینم توضیح بدم اینجا..
    دلیل اینکه جنوب متا نمیبندیم . به 2دلیل :
    اولا متی شمال اصلا بالانس نیست
    دوما ج.ش متا نمیبنده با جنوب غرب چون اونا هم همین نظرو دارن

دیگه فکر نمیکنم نیازی به متای پشت پرده داشته باشیم . چون متا باشیم یا نباشیم تفاوتی نداره واسه شمال

- - - Updated - - -

مثل اینکه عکسو واسه عارف سگ سیبیل فرستادی )
    تو فکر اینی متارو قوی تر کنی ؟ یعنی میخوای محکم محکم کنی

نه عزیز ما دف نفرستادیم . قهرمان هم ندادیم
    شاید بچه ها هم دیدن اتکه خواستن لول آپ بشه هیرو

حالا چرا اینقد اصرار میکنی به Nw ? شما که همر زیاد داری ؟؟

ســـجاد
    بچه ها کف دستشون رو بو کردن فهمیدن رو اکانت هنزل اتکه و هیرو فرستادن !!!
    عجب !!!
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

2. تشکر AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

در جواب دوستمون :

بای بای Ryan ?!!! یا خودتون رو گذاشتید سر کار ... یا واقعا نوبید

آرین بای بای ؟!!!

آرین بای بای رو به زودی متوجه میشید ... و میگید Ryan سلام

NE بای بای ... ؟!!! نه خوشم میاد اعتماد به نفستون زیاده خداییش

یادتون نره NE آشیانه عقاب هاست
    ویرایش توسط The_King : 04-19-2016 در ساعت 10:37 PM

4. تشکر Brain, M3nTaL, AmiR SalaR, آروشا تشکر نمود
    پسندیدن Brain, M3nTaL, AmiR SalaR, آروشا پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب دوستان این آخرین پست من بود ، از این به بعد بنده ترجیح میدم اینجا فقط نظاره گر باشم ، اگه حرفی هست آقا افشین
    فقط خواهشن حرمت هارو نگر دارید ، سر بازی بهم توهین نکنید ارزش نداره .

یه سری از دوستان میفهمن ، ماهم میدونیم که میفهمن ، ولی خودشونو میزنن به نفهمی ، توقع دارن ما هم مثل خودشون نفهم باشیم ، ولی اینطور نیست داداش گلم ؛ تو این دوره زمونه آب بخوری همسایت خبردار میشه ؛ حرفام سنگین بود و مخاطب خاص داشت .

پ.ن : یه سوزن به خودت بزن ، 10 تا سوزن به بقیه ، تو که عرضه ی هیچ کاری رو نداری پس سکوت کن ببین بقیه چیکار میکنن ، اگه حرفی واس گفتن داری تو عمل نشون بده ، اگه نداری بشین سرجات حرف مفت نزن بی عرضه ( اینم مخاطب خاص داره )

پ.ن: افشین جان برات آرزوی صبر دارم :دی راستی افشین خبر داشتی دهی که چیف شد فیدر بود و هیچی توش همر نبود :دی کراپ لاکی هم که کردیم یارو کراپ هاش روی 10 بود :دی کلا واس ما همیشه خار داشته :دی

خیلی حرف واس گفتن دارم و اگه بزنم شاید خیلی ها خراب بشن ، ولی فعلا چیزی نمیگم ببینم آخرش چی میشه ، خوش بگذرونید به موقعش همچی معلوم میشه :دی

کوچیک همتون
    مسعود
    ویرایش توسط Brain : 04-19-2016 در ساعت 11:23 PM
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

image.jpg
    فكر كن جشم بصيرت داريم

7. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی به گرمی این خراب شده ای که امروز توش بودم ، لامصب پختم از گرما

اولا که کلا درگیرم خیلی رو اکانتا نمیام ، ایشالا کتیبه ها بیاد بیشتر باشم

دوما از متا تا به اینجا چه استفاده ای شده بیشتر شبیهنپ هس ولی بالاخره وقتی یکی یه مسئولیتی تو ساید داره ، باید سیاستش هم داشته باشه ، یکی مثه مسعود رو من این سرور شناختم ، ولی کی مثه صادق که دوستم هست رو سال های گذشته :دی بچه های خوبیم بودن میشد با ج.غ متا بست به شرط این که یهو نیاد 2 خونه ای دهی که زدم حالا زد :دی خب منم این طوری کردم دیگه ، اصن دوس داشتم توازن سرور رو خراب کنم ، اصن عمدا بهم زدم سرور خراب شه ، اصن مریضم ))) متا محکم هس نیازی هم به تقویتش نیس ، قرار باشه بهم بخوره همینجا میگم ، مطمئنا همون طوری که متا بستم و دوستیم با بقیه بهم نخورد ، متا هم بهم بزنم باز دوستیم با مسعود بهم نمیخوره ، یه حرف جالب شنیدم ، قراره ش.ش دیوار کنم بعد با یه ساید دیگه 100 کنم :دی !؟ عالم و آدم میدونن هیچ وقت نتونستم سرور رو با یه متا تموم کنم =))) حالا اینجا 4تا رفییق جدید باحال گیر اوردیم ، هی تعویض متا کنم :دی !؟ نکنین زشته :دی قشنگ هم معلومه کی این حرفا رو زده ، دیگه ضایع س خدایی این کارا ، ir هم تو ساید من جواب نمیداد عزیزم ، دیگه اینجا که حجمش کمتره :دی

یه سوال جالب واسم پیش اومده ، حالا قبول ، شما نگفتی هیرو بفرستن ، اصن باشه :دی ، اصن هر چی شما میگین درسته منم نمیفهمم ، الان دوستان جنوب شرقیمون خودشون دفاع نمیتونن کنن از چیف شدنشون که بچه های ج.غ دفاع میکنن !؟ 2تا کپ پریده ، یه ده چیف شده ، 60 70 % دف ج.ش از بین رفته ، بعد اومدی میگی 20کی تبر پریده با 7 8 کی شمشیر زن !؟ کلا 15 کی شمشیر بوده ، اگه واسه زدن نبوده واسه چی بوده پس ایشالا که من اشتباه فهمیده باشم ، ولیryan هم که به زودی رو میشه چجور شده که دف شده حالا به هر حال ، یکی دیگه دف میکنه یکی دیگه ذوق میکنه ، اون یکی چیف میکنه من باید بیام دفاع کنم بچسبین به ساید خودتون بابا ، آقای سجاد خان حالا فهمیدی چرا سرور 10 متا نمیکردم چون توازن بهم میخورد ، اینجا هم با هر ساید دیگه ای متا میکردم همین داستان بود ، هر 3تا ساید هم آمادگی متا داشتن ، متا شرق به غرب توازن نداش ، ضربدری هم که نداش ، شمال جنوب هم که میگین نداره ، خب بگو همه جمع شیم ش.غ رو بزنیم دیگه هر 3تا ساید هم گفتن متا میخوان ، حالا هرکی نگفته بیاد اینجا جیغ و داد کنه تا مدارک رو کنم

مطلب آخر قبل از پینوشت ها :دی

خوب حال کنین ، 10 روز اخر بازیه =)) بزنین یا بزنم حذفا دیگه شروع میشه ، این هفته آخریم عشق کنین ، یکی هم که یهو زد در و دیوار پوش )) هفته شروع نشده 5 میل رید زد ، خدا قوت پهلوان ))

پ.ن 1 : خزانه 20 ها رو تصمیم گرفتم نزنم ، خبر رسید کلا یه ساید حریف 4تا و دیگری 3 تا خزانه 20 دارد =)))

پ.ن 2 : اتفاقا منم همر زیاد دارم اگه نیس لینک کتیبه رو بدین لا اقل خالی کنم ، رو زمین نمونه یهو یه غریبه بیاد آبروریزی شه )))

پ.ن 3 : با تشکر از پلن های خوشگل NE ، بله مگه شک داشتین فیدر خالی زدین ، طرف نفر اول رید سایدشون بوده ، بعد نه همر داشته نه کراپ ، بازی با اعداد بوده تو تاپ 10 )))

پ.ن اصلی : دوستان عزیزم ، لطفا دوستی هاتون رو فدای یه سرور نکنین ، همون طور که تو سرور دیگه من و سجاد و عارف و علی ستاره ها تو یه سایدیم ، لزومی هم نداره سر این سرور رفاقت ها بهم بخوره

تبصره پیرامون پ.ن اصلی : سجاد جان فضای فروم رو تره باری نکن ، من نمیدونم چرا یه سری حرف ها زده میشه بعدم که زه میشه توسط عزیزان پاک نمیشه ، تیر بعدی که سمت یه نفر از بچه های سایدم پرتاب بشه ، با توپ پر این بار شلیک میکنم ، نه همر خوب هم میدونین که خیلی با اعصاب نیستم

پ.ن مدیریتی : لطفا پستای فوتبالی پاک شود بالخصوص این عزیزان لنگ پوشمون که بعد 10 سال باز یه بردی داشتن ریختن تو خیابونا =))) نوش جونتون حق و نا حق برد رو کاری ندارم ولی خوب پیشرفت کرد تیمتون یهو ، ایشالا اگه خدا بخواد سال دیگه باز میرین آسیا ، فقط خدا کنه به الغرافه نخورین )
    پست های فوتبالی پاسخ داده نمیشود =)))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 04-20-2016 در ساعت 03:02 AM دلیل: الووووووووووووووووووو

9. تشکر .SpaRtaN., All Stars, Mr.majid, AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., All Stars, Mr.majid پسندید
    نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به قول ممدرضا عزیز امیدتونو از دست ندین تو بازی مثلا استقلال 6 تا خورد دووم اورد دوباره 4 تا خورد و دووم میاره تا 10 تا بخوره

این قابل توجه کیسه کشا

پ.ن»:شمارش معکوس واسه اومدن کتیبه شروع شد ارش جون تو هم کیسه ای :d
    So do all who live to see such times همه درطول زندگیشون در چنین موقعیت هایی قرار میگرند!
    But that is not for them to decide درحالیکه انتخابش دست اونا نیست!
    All we have to decide is.. تنها تصمیمی که ما باید بگیریم اینه که..
    what to do with the time that is given to us چطور از زمانی که بهمون داده شده استفاده کنیم
    Final: King Ragnar
    M1:Void
    k1:ghost warrior

11. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله بله

نقل قول نوشته اصلی توسط arash :d نمایش پست ها
    [size=3]سلامی به گرمی این خراب شده ای که امروز توش بودم ، لامصب پختم از گرما

با تشکر
    بله بله درسته
    اصلا پستتو نخوندم زیاد بود حوصله ندارم
    تو تلگرام جواب دادم بهت عزیزم ..عشقمی آرش جون

page 1.jpg
    Page 2.jpg
    page 3.jpg
    اتحاد :
    Clan.jpg

تو این سرور که وضعیتش مشاهده میشه حتی -صفر- بشم فرقی واسم نمیکنه. و چیزی از من کم نمیکنه
    ما هیچ کاری به متای شمال نداریم .فقط برای بقیه گفتیم :
    دلیل متا نشدن جنوب به خاطر یک طرفه بودن بازیه . وبا اینکار یعنی موافقت کردیم با این متا

پ.ن 1 :آرش جان بیا بزن ؛خیلی وقته میگم بزن آقا . شما دنبال بهونه ای بگو خودم اولین اتک و بزارم !!!
    هرچی زود تر بزنی بریم پی کارمون بیشتر خوشحال میشیم . چون جذابیتی برامون نداره اینجا بازی کردن.

پ.ن 2 : یه شعریو اینجا میزارم .نه مخاطب خاص داره نه چیزی ..حوصله ندارم کسی به دل بگیره
    فقط یکی از دوستان اینو واسمون میگفت دلم براش تنگ شده یادش افتادم گفتم واسه شما بزارم بد نیست یکم بهش فکر کنید...

سحـر بلبل حكایـت بـا صبـا كرد / كـه عشق روی گل با ما چهـا كرد

از آن رنگ رخم خون در دل افتاد / وزآن گلشـن بـخـارم مبتـلا كـرد

غلـام هـمـت آن نـازنـینــم / كه كار خیر بی روی و ریا كرد

من از بیگانگان هرگز ننالم / كه با من هرچه كرد آن آشنا كرد

m.7

پ.ن 4 : دیگه زیاد نیستم .پس سعی میکنم توی فروم پست نذارم به بعضی دلایل !!!!
    بعضیا پست گذاشتن و کل کل فرومو این عشق و حالشو به خصومت شخصی میکشونن !!!!
    لذتشو از آدم میگیرن .حرمتارو میشکونن.. جنبه نداره کسی فروم نیاد
    موفق و پیروز باشید
    ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سلامی به گرمی این خراب شده ای که امروز توش بودم ، لامصب پختم از گرما

اولا که کلا درگیرم خیلی رو اکانتا نمیام ، ایشالا کتیبه ها بیاد بیشتر باشم

دوما از متا تا به اینجا چه استفاده ای شده بیشتر شبیهنپ هس ولی بالاخره وقتی یکی یه مسئولیتی تو ساید داره ، باید سیاستش هم داشته باشه ، یکی مثه مسعود رو من این سرور شناختم ، ولی کی مثه صادق که دوستم هست رو سال های گذشته :دی بچه های خوبیم بودن میشد با ج.غ متا بست به شرط این که یهو نیاد 2 خونه ای دهی که زدم حالا زد :دی خب منم این طوری کردم دیگه ، اصن دوس داشتم توازن سرور رو خراب کنم ، اصن عمدا بهم زدم سرور خراب شه ، اصن مریضم ))) متا محکم هس نیازی هم به تقویتش نیس ، قرار باشه بهم بخوره همینجا میگم ، مطمئنا همون طوری که متا بستم و دوستیم با بقیه بهم نخورد ، متا هم بهم بزنم باز دوستیم با مسعود بهم نمیخوره ، یه حرف جالب شنیدم ، قراره ش.ش دیوار کنم بعد با یه ساید دیگه 100 کنم :دی !؟ عالم و آدم میدونن هیچ وقت نتونستم سرور رو با یه متا تموم کنم =))) حالا اینجا 4تا رفییق جدید باحال گیر اوردیم ، هی تعویض متا کنم :دی !؟ نکنین زشته :دی قشنگ هم معلومه کی این حرفا رو زده ، دیگه ضایع س خدایی این کارا ، ir هم تو ساید من جواب نمیداد عزیزم ، دیگه اینجا که حجمش کمتره :دی

یه سوال جالب واسم پیش اومده ، حالا قبول ، شما نگفتی هیرو بفرستن ، اصن باشه :دی ، اصن هر چی شما میگین درسته منم نمیفهمم ، الان دوستان جنوب شرقیمون خودشون دفاع نمیتونن کنن از چیف شدنشون که بچه های ج.غ دفاع میکنن !؟ 2تا کپ پریده ، یه ده چیف شده ، 60 70 % دف ج.ش از بین رفته ، بعد اومدی میگی 20کی تبر پریده با 7 8 کی شمشیر زن !؟ کلا 15 کی شمشیر بوده ، اگه واسه زدن نبوده واسه چی بوده پس ایشالا که من اشتباه فهمیده باشم ، ولیryan هم که به زودی رو میشه چجور شده که دف شده حالا به هر حال ، یکی دیگه دف میکنه یکی دیگه ذوق میکنه ، اون یکی چیف میکنه من باید بیام دفاع کنم بچسبین به ساید خودتون بابا ، آقای سجاد خان حالا فهمیدی چرا سرور 10 متا نمیکردم چون توازن بهم میخورد ، اینجا هم با هر ساید دیگه ای متا میکردم همین داستان بود ، هر 3تا ساید هم آمادگی متا داشتن ، متا شرق به غرب توازن نداش ، ضربدری هم که نداش ، شمال جنوب هم که میگین نداره ، خب بگو همه جمع شیم ش.غ رو بزنیم دیگه هر 3تا ساید هم گفتن متا میخوان ، حالا هرکی نگفته بیاد اینجا جیغ و داد کنه تا مدارک رو کنم

مطلب آخر قبل از پینوشت ها :دی

خوب حال کنین ، 10 روز اخر بازیه =)) بزنین یا بزنم حذفا دیگه شروع میشه ، این هفته آخریم عشق کنین ، یکی هم که یهو زد در و دیوار پوش )) هفته شروع نشده 5 میل رید زد ، خدا قوت پهلوان ))

پ.ن 1 : خزانه 20 ها رو تصمیم گرفتم نزنم ، خبر رسید کلا یه ساید حریف 4تا و دیگری 3 تا خزانه 20 دارد =)))

پ.ن 2 : اتفاقا منم همر زیاد دارم اگه نیس لینک کتیبه رو بدین لا اقل خالی کنم ، رو زمین نمونه یهو یه غریبه بیاد آبروریزی شه )))

پ.ن 3 : با تشکر از پلن های خوشگل NE ، بله مگه شک داشتین فیدر خالی زدین ، طرف نفر اول رید سایدشون بوده ، بعد نه همر داشته نه کراپ ، بازی با اعداد بوده تو تاپ 10 )))

پ.ن اصلی : دوستان عزیزم ، لطفا دوستی هاتون رو فدای یه سرور نکنین ، همون طور که تو سرور دیگه من و سجاد و عارف و علی ستاره ها تو یه سایدیم ، لزومی هم نداره سر این سرور رفاقت ها بهم بخوره

تبصره پیرامون پ.ن اصلی : سجاد جان فضای فروم رو تره باری نکن ، من نمیدونم چرا یه سری حرف ها زده میشه بعدم که زه میشه توسط عزیزان پاک نمیشه ، تیر بعدی که سمت یه نفر از بچه های سایدم پرتاب بشه ، با توپ پر این بار شلیک میکنم ، نه همر خوب هم میدونین که خیلی با اعصاب نیستم

پ.ن مدیریتی : لطفا پستای فوتبالی پاک شود بالخصوص این عزیزان لنگ پوشمون که بعد 10 سال باز یه بردی داشتن ریختن تو خیابونا =))) نوش جونتون حق و نا حق برد رو کاری ندارم ولی خوب پیشرفت کرد تیمتون یهو ، ایشالا اگه خدا بخواد سال دیگه باز میرین آسیا ، فقط خدا کنه به الغرافه نخورین )
    پست های فوتبالی پاسخ داده نمیشود =)))

با تشکر
    متا بستین عزیز دلم؟ مبارکتون باشه
    دیگه این حرفا چیه
    دف کردیم یا نکردیم به خودمون مربوطه. اگه کپ دادیم یا همر نان کپمون پرید ، مبارک پلنر و لانچرهای ne .کسی از se تا این لحظه نگفته که فیدر بوده. ما از اونجور آدمایی هستیم که یه حداقل شعوری رو برا بقیه قائلیم. میشه از رو تاپ فهمید که فیدر نبوده . شما درگیر بازی با الفاظ بقیه نشو

و اما پوش (کاری که شما توش استادی و از اول بازی شروع کردی)
    همونطور که خودت گفتی کمتر هستی تو سرور. پس قضاوت الکی نکن.
    میگم که بدونی چون می بینم نمی تونی تجزیه تحلیل کنی:
    نان کپ ryan تو 11 خونه ای من پرید.
    نان کپ حنظله تو 20 خونه ای من چیف شد
    یه همر از اونجر لات 60 70 در صدی خورد و 2 تا همر از مسعود برین هم لاست دیدن روی دفاع ما.
    اینا همه تو محدوده رید من بودن.

راستی یه نکته دیگه که یادم رفت
    زودتر بیا مارو بزن بزاریم رو حذف بریم. دف زیادی هم برامون نمونده.
    مثل شما یه شخصیت کاریزماتیک هم نداریم که بچه هامون هر چی گفتیم بگن خب. مثلا به حنظله گفتم که کراپ لاک که شدی رو نان کپت چینج کپ کن که چیف نشی ولی گوش نکرد و چیف شد.
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 04-20-2016 در ساعت 05:16 PM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

14. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام بر برو بکس دژکوب

تا حالا ندیده بودم کتیبه ها بیاد اینقدر سو تو کور باشه

شمارش معکوس تمام شد و همرها لانچ

دوستان هرکی از ناتارها جاسوسی هاش رسید لینکش رو بزاره فروم تا همه جاسوس نفرستیم یکی بزنه کافیه

قربونتون
    محمدرضا SPARTAN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

16. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    سلام بر برو بکس دژکوب

تا حالا ندیده بودم کتیبه ها بیاد اینقدر سو تو کور باشه

شمارش معکوس تمام شد و همرها لانچ

دوستان هرکی از ناتارها جاسوسی هاش رسید لینکش رو بزاره فروم تا همه جاسوس نفرستیم یکی بزنه کافیه

قربونتون
    محمدرضا SPARTAN
    سلام داداش

نه سوتو کور نیست .اتفاقا همه هستن .
    یه سریا پلن میریزن واسه جمع کردن کتیبه ها . یه سری هم واسه کتیبه ها ساید دیگه پلن میریزن )
    فکر کنم اوج شلوغی سرور همین الان بوده :دی
    والا بعضیا دارن نمیدن (مسعود برین) :دی
    اسکات خودمون خورد بهتون خبر میدیم

مرسی که در صحنه حضور داری

ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

18. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید
صفحه 39 از 91 نخستنخست ... 2937383940414989 ... آخرینآخرین