صفحه 28 از 91 نخستنخست ... 1826272829303878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

به به عارف خان چطوری سالار. خیلی خوشحالم میبینمتون تو فروم و مهمتر اینکه هنوز تو سرور پلی میدین. حتما عارف جان میام. حقیقت دیگه سرور های اسپید وقت بکوب پای اکانت باشم ندارم و خصوصا اینکه شما قدیمیا دارین نرمال پلی میدین خیلی خوشحالم و مخلص همگی هستم و ارادت دارم خداشاهده.

انشاا.... با علی رضا هاواک و چند تا دیگه میاییم سرور بعد یا با سعید وایتبرد معروف به سعید بِلر (کاکو شیرازی لعنتی) استارت میزنم یا با محمد رضا اسپارتان (بشرطی که عمو عطا طلاق بده.دییی) یا بقیه دوستان. بعضی خودتونم شده میام

مخلص همگی

کاکو پاشو بیا میریم منطقه خاکستری از همون اولش میزنیم 4 تا سایدو :دی اولین نفر عارف :ی

2. تشکر M3nTaL, Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    دوستان ش ش و ش غ لطف كنيد دركيري رو شروع كنيد ، اين دوستان ش غ مثل اينكه تا كتيبه ها قصد ندارن جز غارت و دف كار ديكه اي كنن ،
    ارش مشتي اين جه وضعهشه مسخره كردين ؟ وقت از سر راه اوردين؟ باوو يه حركتي بزنين بريم بي كارمون ،جند ماه تنها بازي كردم وقت كزاشتم ،
    دلم نمياد بدون بلن بزنم تو ديوار،ولي تا ١٣ شروع كردين كه جه خوب اكر نه ميزنم تو ديوار ش ش ،
    دلم كرفت ،دوره ما تموم شده ،دلم واسه كذشته تنك شده ، شب تا صبح بيداري واسه بلن ،كلكل تو ريدكال ������بركردم به كذشته باز هم بازي ميكنم ،

- - - Updated - - -
    عزیزم چرا دیوار شمال شرق ؟!
    شما همر بده . قول میدم کلی پلن خشکل بریم باهاش
    دیوار ما خراب شده اینقدر زدن بهش . نزنین دیگه جون ما

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=whitebird;23256]کاکو پاشو بیا میریم منطقه خاکستری از همون اولش میزنیم 4 تا سایدو :دی اولین نفر عارف :ی[/QUOT]
    عارف این همه سال زدن اگر قرار بود درست بشه درست شده بود بازم یکی بزنیم که امیدی بهش باشه هم جدید باشه چهارتا گزارش جدید ببینن خلق ا....
    دیییی

5. تشکر WhiteBird, Aref تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشتي منو كه ميشناسي تو خونمه ،باش برسه سايدهاي ديكه كه هيج ،سايد خودي هم ميزنم ،

7. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز و دوست داشتنی چند روزی نبودم میبینم بد جوری بین دوستان شکرآب شده بابا زیاد جدی نگیرید بازیه دیگه یه زد و خوردی داره بعدشم تموم میشه همه شماها یه تریلی شهرت پشت اسمتون هستش ولی داخل فضای مجازی بیرون از اون یه دونه گندم هم ارزشی نداره پس رفاقت ها رو حفظ کنید و به بازیتون برسید نه کل کل سرورهای دیگه رو بیارین اینجا و حرمت ها شکسته بشه !!!

عارف میخوامت ولی چرا رفتی سرور دیگه ...

ارش عشق من تازه پیدات کردم یعنی بودی ولی رابطه قدیمی مون دوباره زنده شد راستی محمد ارتوش هنوز زنده هستش ؟ راستی خانومم هم ( یکتا ) سلام رسوند گفت شاید بیاد باز پلی بده .

پی نوشت : راستی اگه واسه تبلت lenovo رفتید l1 اول قیمت کنید بعد گلد بگیرید زیاد تر از قیمتش گلد نگیرید .

MoStafa
    gorzi2

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قدیم اکانتی که قصد بیگ کشیدن داشت کاری میکرد که تو دید نباشه کسی متوجه نشه

جلب توجه کنه که یه خبر های هست رو اکانت x دست به یه سری کار ها میزد دوستان ای ار میدونن چی میگم ( حال نوشتنش نیس )

ولی اینجا بر عکس شده مخصوصا با این بیگ همر که به تاپ اضافه کردن همه تو سر کله هم یا شاخ شونه میکشن رتبه 1 بگیرن

هر روز یه اسم جدید میاد بالا حالا کجا رو میزنن خدا میدونه البته سروها اینجا کجا اونجا کجا حق هم دارن بیان بالا

کسی جرعت زدنش رو نداره اونجا میفهمیدن لنگه دمپایی هم داری رو سرت خراب میشودن :دی

این پست مخاطب خاصی نداره کسی به خودش نگیره
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mori0351 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و دوست داشتنی چند روزی نبودم میبینم بد جوری بین دوستان شکرآب شده بابا زیاد جدی نگیرید بازیه دیگه یه زد و خوردی داره بعدشم تموم میشه همه شماها یه تریلی شهرت پشت اسمتون هستش ولی داخل فضای مجازی بیرون از اون یه دونه گندم هم ارزشی نداره پس رفاقت ها رو حفظ کنید و به بازیتون برسید نه کل کل سرورهای دیگه رو بیارین اینجا و حرمت ها شکسته بشه !!!

ارش عشق من تازه پیدات کردم یعنی بودی ولی رابطه قدیمی مون دوباره زنده شد راستی محمد ارتوش هنوز زنده هستش ؟ راستی خانومم هم ( یکتا ) سلام رسوند گفت شاید بیاد باز پلی بده .

پی نوشت : راستی اگه واسه تبلت lenovo رفتید l1 اول قیمت کنید بعد گلد بگیرید زیاد تر از قیمتش گلد نگیرید .

MoStafa
    gorzi2
    سلام مصطفی

داداش بین کسی که خراب نشده
    البته شاید چیزی باشه که من بی خبر باشم.

ولی با کسایی که من بازی کردم مثل آرش , عارف , حافظ , محمد اسپارتان , و جمعی دیگه از دوستان 3x مثل ماهان , علیرضا و ...
    رفاقت بیشتر ارزش داره تا یک بازی من خدایی چیزی ازشون ندیدم.
    دمشون گرم

آنتی چیز میز :
    اتک بدون هماهنگی بوده :
    sun.jpg

تبریک به مدافع که فهمیدیم از مولتی اکانتاش علاوه بر کارهای دیگه دفاع زیادی هم میسازه )
    مهاجم روی حذف بوده اکانتش. که اگر به من میگفت استفاده دیگه ای میکردم ازش :|

با تشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

11. پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سجاد اگه جای دیگه هم سایدی باشیم ، اینجا جدا از رفاقتمون ، رقیبیم دیگه مگه نه !؟ والا این تیمی که شما داری کل کل میکنی ، توانایی این رو میبینم درش که با همین 2تا اکانت ، 3تا ساید دیگه رو شخم بزنه ، البته ، منظورم کلی بود ، کاری به متا و سجاد و مسعود ندارم ، واقعا خوب بازی میکنن و منطقی ، این بندگان خدا رو مردونه من یه دونه لینکم ندیدم ازشون ، ولی اگه پوشم میکنن حلالشون باشه ، واسه مدالم که بزنن ، فک نکنم هیچ اکانتی تو سرور حتی نصف ( 1/2 ) اینا سواره داشته باشه ، یه همچین پلیری اگه پوشم کنه ، از نظر من بازی بلده ، حتی اگه من خودم کپ خالی داشته باشم میدم در اختیارش ، چون بلده بازی رو ، بعدم واقعا حقیقتی که من دارم خودم میبینم ، اینه که کسی که بدون چی کار باید کنه تو این سرورا ، هر چی تروپش بیشتر باشه ، ریدش بیشتره ، البته خب مزیت رومن اینه که سرعت غارت بالاتری دارن نسبت به ماها ، من بودم الان یه گیر به اکانت گول باز میدادم که ریدش ضعیف شده ، تا بیام به آل استارز باز گیر بدم ،چون یهو میبینی اینا هم زده بشن میذارن میرن :|
    در ضمن سجاد کلا من حرف هیچ کی رو باور نمیکنم ، حتی خودم )) تو هم از این قاعده مستثنی نیستی ، پس در نتیجه باور نمیکنم اون اتک بی اطلاع شما بوده باشه ، فقط منطق انتخاب ده ها رو نفهمیدم ، واقعا انتخاب مسخره ای بود . با اون تروپ هم کار دیگه ای نمیشد کرد ، جور دیگه ای هم نمیشد ازش استفاده کرد ، اگه منظورت واسه تایم کتیبه س ، شما همین امروز یه نان کپ فقط گرزی بزنی ، تایم کتیبه ، 35 6 کی تحویلت میده ، منم نخواه توجیه کنی ، من آدم منطقی نیستم ))) آقا سرور بد نزنی مارو :دی شوخی و کل کل ماننده اینجا :دی

پ.ن 1 : مصطفی خیلی آقایی ، یکتا جان به همراه ممد تیم سوم من بودن که واقعا یکتا خانوم جز مسئول ترین پلیرایی بودن که دیدم کلا ، حتی سرور 2 هم که هم اکانتی نبودن با من بازم به من و اتحاد لطف داشتن ، ایشالا مثه روزا قدیم جمع شیم یه جا ، اون بار با یه زوجی که خیلی خاطره دارم باهاشون :دی

پ.ن 2 : جدا از 52تا کاتا چه استفاده ای میشد کرد سجاد !!! !؟

پ.ن 3 : جدا ده 3 چرا سجاد :دی !؟

پ.ن 4 : حالا جدا از شوخی ، با اونایی که درمون شده یه پلن جدید بزن رو ده 14 بزن مثلا این بار ، کی به کیه :دی اینو با تو نبودم سجاد با لانچر بودم :دی

پ.ن 5 : میشه رو من هم لانچ کنین مدال بگیرم :| مدال گلد سبز لطفا :دی

پ.ن 6 : مصطفی 2کی محافظ من رو بده بیاد :|

با تشکر

13. تشکر Aref, All Stars تشکر نمود
    پسندیدن Aref, Mr.majid, All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mori0351 نمایش پست ها
    ب

MoStafa
    gorzi2
    درود مرتضی جان، رسیدن بخیر
    آقا من هستم، جایی نمیرم که. اینجا هم هستم اونجا هم هستم. ببینم چی ب چیه.

درباره سرور جدید و جایزه وسوسه انگیزش، یک مقدار دست و دلبازی از طرف شرکت!!! و ولخرجی از طرف بچه ها احتمالا یه مقدار خیلی کمی وضعیت رو تغییر بده. حالا استارت بخوره سرور به اواسطش برسه تکلیفش معلوم میشه
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سجاد اگه جای دیگه هم سایدی باشیم ، اینجا جدا از رفاقتمون ، رقیبیم دیگه مگه نه !؟ والا این تیمی که شما داری کل کل میکنی ، توانایی این رو میبینم درش که با همین 2تا اکانت ، 3تا ساید دیگه رو شخم بزنه ، البته ، منظورم کلی بود ، کاری به متا و سجاد و مسعود ندارم ، واقعا خوب بازی میکنن و منطقی ، این بندگان خدا رو مردونه من یه دونه لینکم ندیدم ازشون ، ولی اگه پوشم میکنن حلالشون باشه ، واسه مدالم که بزنن ، فک نکنم هیچ اکانتی تو سرور حتی نصف ( 1/2 ) اینا سواره داشته باشه ، یه همچین پلیری اگه پوشم کنه ، از نظر من بازی بلده ، حتی اگه من خودم کپ خالی داشته باشم میدم در اختیارش ، چون بلده بازی رو ، بعدم واقعا حقیقتی که من دارم خودم میبینم ، اینه که کسی که بدون چی کار باید کنه تو این سرورا ، هر چی تروپش بیشتر باشه ، ریدش بیشتره ، البته خب مزیت رومن اینه که سرعت غارت بالاتری دارن نسبت به ماها ، من بودم الان یه گیر به اکانت گول باز میدادم که ریدش ضعیف شده ، تا بیام به آل استارز باز گیر بدم ،چون یهو میبینی اینا هم زده بشن میذارن میرن :|
    در ضمن سجاد کلا من حرف هیچ کی رو باور نمیکنم ، حتی خودم )) تو هم از این قاعده مستثنی نیستی ، پس در نتیجه باور نمیکنم اون اتک بی اطلاع شما بوده باشه ، فقط منطق انتخاب ده ها رو نفهمیدم ، واقعا انتخاب مسخره ای بود . با اون تروپ هم کار دیگه ای نمیشد کرد ، جور دیگه ای هم نمیشد ازش استفاده کرد ، اگه منظورت واسه تایم کتیبه س ، شما همین امروز یه نان کپ فقط گرزی بزنی ، تایم کتیبه ، 35 6 کی تحویلت میده ، منم نخواه توجیه کنی ، من آدم منطقی نیستم ))) آقا سرور بد نزنی مارو :دی شوخی و کل کل ماننده اینجا :دی

پ.ن 1 : مصطفی خیلی آقایی ، یکتا جان به همراه ممد تیم سوم من بودن که واقعا یکتا خانوم جز مسئول ترین پلیرایی بودن که دیدم کلا ، حتی سرور 2 هم که هم اکانتی نبودن با من بازم به من و اتحاد لطف داشتن ، ایشالا مثه روزا قدیم جمع شیم یه جا ، اون بار با یه زوجی که خیلی خاطره دارم باهاشون :دی

پ.ن 2 : جدا از 52تا کاتا چه استفاده ای میشد کرد سجاد !!! !؟

پ.ن 3 : جدا ده 3 چرا سجاد :دی !؟

پ.ن 4 : حالا جدا از شوخی ، با اونایی که درمون شده یه پلن جدید بزن رو ده 14 بزن مثلا این بار ، کی به کیه :دی اینو با تو نبودم سجاد با لانچر بودم :دی

پ.ن 5 : میشه رو من هم لانچ کنین مدال بگیرم :| مدال گلد سبز لطفا :دی

پ.ن 6 : مصطفی 2کی محافظ من رو بده بیاد :|

با تشکر
    مرسی از توضیحاتت

اگر دقت کنی میبینی که بعد از اتک از اتحاد انداختمش بیرون
    منم ترجیح میدادم ww خالی کنم تا بیام مدال بدم به کسی که تو کف مداله ))
    نه خوبه خوشم اومد . سیاست خوبی اجرا میکنی )
    اگر مردونه سر حرفت هستی .بزار برو . بعدش نمیخواد متا 3v1 بزنه . همون متای شمال هم باشه )
    اگر تونستن 2تا همر لانچ کنن .فیک لیست برن من قبل نقشه ها حذف میکنم میرم )

اکانت بالا کشیدن 3تا موضوع داره :
    1.گلد
    2.زمان
    3.پلن

اگر منم پلیر داشتم با گلدی که اونا خرج میکنن .اینجایی که الان اینا هستن خیلی پایینه )) از عارف میتونی بپرسی
    بیابون بازی هم پلن نشده .یکبار هم بیان خاکستری ) ببینم بلدن بازی کنن. اصلا اگر بلد بودن 14 تا موج ناتارو رد کنن من بازم قبولشون دارم
    کل کل مال همین سرور .ولی کل کل منطقی )
    لینک پوش این سرور ندارن .سرور قبلی دارن نامه فحاشی هم دارن ایمیلشون هم بن شده دیگه نمیتونن ثبت نام کنن )

پ.ن: مخ تو هم زده ؟ مخ خیلیارو زده ) تا کارش تموم بشه ))
    پ.ن: 36k گرزیو خوب حساب کردی اونم 3هفته اونم دست تنها
    پ.ن: قبل اینکه اینجا کل چیزیو بکنی قبلش درمورد موضوع بحث تحقیق کن تا بعدا پشیمون نشی

ســـــجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

صفحه 28 از 91 نخستنخست ... 1826272829303878 ... آخرینآخرین