صفحه 15 از 91 نخستنخست ... 513141516172565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    بيمان تويي؟ مشتي منم علي هدشات

- - - Updated - - -

سجاد جان اين جور بازيكن ها نبودنشون تو سايد بهتره ، بزار توسريخور سايد ديكه باشن ،

- - - Updated - - -

همر نآن كب اونم ده اول كسي دمبايي ميكشه؟ وإلا باب ده هاي ديكه كه داري به بيك همر نميخوره ،
    البته تلاش خوبي بود براي مدال و دستهاي بشت برده كه مثل اينكه فشار اومده ، والا ما از اين دمباييها نداريم كه مدال دف هم بدم بهت ،
    درضمن من ديوار نكردم ،كلن خواب بودم ،زماني متوجه شدم كه ميخاستم كلاه خود قهرمان رو تغيير بدم ، ديدم جقدر لول كرفته ������
    در كل دمت كرم نميدونستم ججوري لول أب كنم قهرمانو ،موفق باشي ،
    سلام چطوری علی جان خدا خفت نکنه باز شروع کردی
    خوشحالم هستی همیشه برام سوال بود تو لعنتی اینقد دف از کجا میاری اخه

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فدات ، عزيزي ، دلم برات با اون صدات تنك شد ،ديدم جندتا قديمي هستن ، منم اومدم ،
    جون طرفدار زياد دارم مجبورم اول به دف فكر كنم بعد همر ،*
    مثل اينكه بايد شخم بزنم كل سايدشونو جاش شلقم بكارم تا اين .... بفهمن دارن سر به سر كي ميزارن ،
    سرور جديد يا كام خواستين برين به منم بكين
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-18-2016 در ساعت 05:53 PM

4. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    سلامت باشی سجاد جان جات همیشه تو قلب ماست

والا2ماه مونده تا کتیبه ها به نظرم لیدرها بیان یه چند تا پلن اجرا کنن بدک نیست
    چون2ماه تایمیه که میشه همر100کی گرزی رو هم ساخت واگه همرت رو نکوبی حداقل لاست دادنش رو میبینی

این دوستمونم دیده بازی کسل شده گفته یه تنفس تازه بده به بازی

دوستان یک روز و 16ساعت مونده تا عید از الان تبریکمون رو بگیم پیشاپیش مبارکتون

با تشکر محمدرضاSpaRtaN
    اگه قوانین بزارن و بشه پلن رفت آره . خیلی خوب میشه
    اما الان که نمیشه و تقریبا تا چند ساعت دیگه پلن رفتن کلا ممکن نیست تا بعد صلح
    عیدتون مبارک

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداشای گل جریان این فیک های اکانت Ryan رو اکانتای se چی بود. پس کجا ریل بود؟ شرمنده من دیروز تو راه شمال بودم زیاد در جریان سرور نبودم این 2 روز.
    Old man چرا تو مدافعینه پس؟ به ما فیک دادن اونوقت رو sw ریل رفتن؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه پلیرهای خوب نرمال. چطورین اقایون.خیلی مخلصیم. با اجازه همگی یکم کنکاش کنم سرور و پلیر ها رو

به به محمد رضا خان عزیز. چطوری سالار روبراهی؟ دلم تنگ شده بود باور کن و یادت بودم. تو فینال که دیدم استارت زدی

انتی اسپم: نسیه ای قبول نیس جناب مدیر
    دررررررود پیمان جان دمت گرم پست دادم زودی مارو هم یاد کردی یاد قدیمای ای ار افتادم
    حاجی اسپید باز نیستم واس همین فینالم حذفیدم ولی سرور نرمال خواستی بری حتما خبرم کن که در خدمت باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    اگه قوانین بزارن و بشه پلن رفت آره . خیلی خوب میشه
    اما الان که نمیشه و تقریبا تا چند ساعت دیگه پلن رفتن کلا ممکن نیست تا بعد صلح
    عیدتون مبارک
    حاجی قوانین که نمیزارن فقط یه سوالی برام پیش میاد این وسط
    وقتی همه دارن بات میخرن و استفاده میکنن و راید هاشون اوتوماتیک میره اینا چرا اینقدر رو ما فقیر فقرا حسسا میشن یدفعه مسئله آنتی بوت رو هم بیخیال بشن بزارن بازی کنیم
    همین طور بعضیام هستن500تا اک مولتی دارن به قول یکی از بازیکنان میرن تاپ پوشرا خوب اینطوری هست حداقل بیان مسئله ای پی رو بردارن باز دست ما فقیر فقرا رو بگیرن

قربون همتون
    محمدرضا SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

8. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NeMeS!S نمایش پست ها
    دررررررود پیمان جان دمت گرم پست دادم زودی مارو هم یاد کردی یاد قدیمای ای ار افتادم
    حاجی اسپید باز نیستم واس همین فینالم حذفیدم ولی سرور نرمال خواستی بری حتما خبرم کن که در خدمت باشیم

حاجی قوانین که نمیزارن فقط یه سوالی برام پیش میاد این وسط
    وقتی همه دارن بات میخرن و استفاده میکنن و راید هاشون اوتوماتیک میره اینا چرا اینقدر رو ما فقیر فقرا حسسا میشن یدفعه مسئله آنتی بوت رو هم بیخیال بشن بزارن بازی کنیم
    همین طور بعضیام هستن500تا اک مولتی دارن به قول یکی از بازیکنان میرن تاپ پوشرا خوب اینطوری هست حداقل بیان مسئله ای پی رو بردارن باز دست ما فقیر فقرا رو بگیرن

قربون همتون
    محمدرضا SpaRtaN
    دقیقا مهم ترین بحث همینه
    سیستم قوانین این سرور ها باید عوض شه . اما اینجا جای بحثش نیست . همین پست هم شاید پاک شه
    در باره پوش نامه دادیم خیلی . تنها یه جواب دادن . غارت توافقی !
    غارت توافقی فقط و فقط زمان کتیبه ها معنی داره که من جنگ آموز دارم و متحدین منابع میدن که من حداکثر شارژ رو انجام بدم و بدم کتیبه رو بره
    اما اینجا یک لانچر نمیتونه روی چندین اکانت بره و پلن رو اجرا کنه تا بعد کتیبه ها . پوشر بعد از اتمام حمایت ها میتونه رید بزنه
    سرور آی آر اولین باری که خواستم همر بکش مثل بقیه و بیام توی تاپ . کلی مولتی کشیدم و غارت میکردم . اولین مدال رید من همانا و بن شدن همان ! )
    آخرش هم تمام اکاننت های مولتی رو مثل بچه آدم حذف کردم . اکانتم باز شد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad marilyn نمایش پست ها
    سلام محمد رضا

والا این اتک هایی که زده میشه همش به ضرر ماست .
    هر دو اکانت از جنوب غرب بودن.
    کاملا هم معلومه زیر سر کیه

مشکلی نیست . ولی بازیه کثیف جواب داره.

پ.ن : محمدرضا داداش تو صاحب اکانت tramadoli

سجاد

- - - updated - - -

فایل پیوست 1641

خیلی ناراحتم از این لینکی که میزارم .
    چون روی این اکانت حساب کرده بودم

سلام
    اتکه زیر سر کسی نبوده
    بازی کثیفم ... :d
    من چون تنها بازی میکنم و یه هفتس وقت بازی ندارم نان کپ رفته بود روی لاست و بیشتر از 60 درصدش تلف شد از بی گندمی این ته موندشم زدم تا حداقل از بی گندمی نمیرن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    آقا من به نمایندگی از همه میرم جانشین میشم میگم داشت همر یا نه.البته اگه علی قبول داشته باشه مارو.
    اما یه مشکلی هست اونم اینکه پلنر هم میدونست اونجا همر نیست و دلایل تارگت بودن چیز دیگه ای بوده.کپ دفاع یا جاسوس اگه اشتباه نکنم شارج میکرد.

حالا اینکه چرا ماهان اون تارگت رو انتخاب کرد یا چرا کینگ اس ای هر جوری شده سعی کرد یه کپ معمولی رو از دست نده تو مغز یه عده نمیگنجه .
    خوشم میاد یه عده سر در نمیارن هم باید بیان بگن ما هم هستیم.
    دوست عزیز مطمئن باش که هم مدافع و هم مهاجم دلایل داشتن که دفاع کن و مهاجم حجوم خواب دلایل مدافغع
    گرفتن چند همر تقریبا بیگ
    تلاش برای از دست ندادن روحیه
    وایجاد روحیه ی خراب برای تیم مقابل
    و بده جلوه دادن تیم پلنر حریف یعنی اعتماد پلیر ها از پلنر ها گرفته شه
    حفظ ابرو خودشون
    دلایل مهاجم
    نابود کپ
    ایجاد حس پیروزی بعضی از دوستان فکر می کنن که دژکوب به نیرو است همش نه وااقعا دژکوب نیرو توش مهمه اما نیرو زمانی به ایجاد می اد که بازیکنان روجیه داشتهه باشن یعنی به لیدر خود اعتماد داشته باشن و بازی براشون جذاب باشه
    جبران شکست های قبلی مانند جریانت اک سهیل و نور مور
    تلاش برای نابودی همر یا حداقل همر اسکات که اخر سرور تبدیل به چیز سختی می شد
    این ها همه در حدد فریضن ولی به نظر من حتما ازاین دلایل در زدن اتک وجود داشته
    اقا برو و عکس بگیر تا برا همه مشخص شه بالاخره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Head_shout نمایش پست ها
    بيمان تويي؟ مشتي منم علي هدشات

- - - Updated - - -

سجاد جان اين جور بازيكن ها نبودنشون تو سايد بهتره ، بزار توسريخور سايد ديكه باشن ،

- - - Updated - - -

همر نآن كب اونم ده اول كسي دمبايي ميكشه؟ وإلا باب ده هاي ديكه كه داري به بيك همر نميخوره ،
    البته تلاش خوبي بود براي مدال و دستهاي بشت برده كه مثل اينكه فشار اومده ، والا ما از اين دمباييها نداريم كه مدال دف هم بدم بهت ،
    درضمن من ديوار نكردم ،كلن خواب بودم ،زماني متوجه شدم كه ميخاستم كلاه خود قهرمان رو تغيير بدم ، ديدم جقدر لول كرفته ������
    در كل دمت كرم نميدونستم ججوري لول أب كنم قهرمانو ،موفق باشي ،

علی جان اول از همه اینکه تو سری خور ساید دیگه نیسیم این سرورا اینقد پلیر کم داره که تایم نمیشه گذاشت و ساید بندی خاصیم در کل نداره اون لنگه دمپاییم چون اماره دف دهتو داشتم زدم که دیوار شه راحت دف سازی کنم نصف شب از فکر گندم بیدار نشم

SaeeD

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم همر اکانت dr.z

Capture.JPG

میزان لاستی که ما بر اثر گندم دادیم بیشتر بود تا لاست بخاطر حمله این دوست عزیز
    خسته نباشید میگم اول از همه به مسعود بعدش تمام ساید شمال شرق و مهاجم عزیز بابت تست استحکام دیوار شمال شرق

صفحه 15 از 91 نخستنخست ... 513141516172565 ... آخرینآخرین