- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Brain نمایش پست ها
والا عزیزم یه سری پلیر تو سرورا پیدا میشن که اگه 2.3 روز رو اکانت بازی کنی بعدش اکانتتو 6ک گلد میخرن :دی

یه اکانتی دوستان ما ساختن به اسم من ولی بعد 3 روز پلی کردن نتونستن از عهدش بر بیان ( به دلیل نبود وقت کافی ) مجبور شدن بزارن رو حذف و وقتی من متوجه شدم اکانت رو حذفه به اقا سهیلتون پیشنهاد دادم ، ایشون هم بدون معطلی 6ک گلد بابت اکانتی که کلا 3 روز پلی کرده بودن داد .

الانم در خدمت یکی از دوستان هستیم و فقط و فقط برای کمک کردن بهش اومدیم .
هر وقت هم اراده کنه میتونه پسورد اکانتش و عوض کنه و دیگه هم بهمون نده .

دومن در مورد پلن حرفی نزنید که سابقتون بسیار بسیار درخشانه loool
حداقل جلو یکی ار این حرفا بزن که باهاتون بازی نکرده باشه و لانچ نکرده باشه .
خاستم نحوه پلن ریزی تون رو شرح بدن تا دوستانی که اطلاع ندارن آگاه بشن
1) خدارو شکر که یه بات داشتید سرور هایه قبلی واستون همه کار میکرد ( رید میزد + همر شارژ میکرد + جشن میگرفت + پاپ بازی هم میکرد )
2) 20.30 تا پلیر با خودتون میبردید تو سایدتون . گلدشونو تامین میکردید + غارتشون رو هم میزدید ( پلیر هایه اینحا هم که اکثرا کمبود وقت دارن و میومدن پیشتون )
3) جدا از این همه اکانت، 20.30 تا هم مولتی اکانت میشکید بالا ( بالاخره مولتی اکانت هم حزوی از بازیه دیگه ) البته از دید شما :دی
4) پلیر هایه ساید مقابلتون سر جمع با مولتی هاشون 10 نفر نمیشن
5) و اما اصل داستان نحوه پلن ریزی که خیلی ظریف اجرا میشه : 10 تا همر جلو زن + 10 تا همر اینسرت شکن + 10 تا همر هم با کاتا تهش میخوره که اگه همر هایه قبلی دیوار شدن اینا یه گلی به سرتون بزنن
6) و در آخـــــــر فشـــــــــــار دادید

آوا جان اگه غیر از اینه بگوشاید من بد متوجه شدم !!!

سرور فینال که اینقدر ازش تعریف میکنید و به خودتون مینازید خداییش تعداد پلیر هایه ساید مقابلتون نصف شما بود ؟

پ.ن: در ضمن پلنی که ساعت 3 صبح لانچ کنی 7.8 صبح بخوره بدرد خودتون میخوره . هر وقت تونستید پلنی بالایه 20 ساعت اجرا کنید بیاید و ادعا کنید

پ.ن: سرور فینال تابستون خودم از لیدر هایه ساید شمال شرق بودم و تقریبا همه کاراتون رو دیدم .

حالا خوب فشار دادید یا ن ؟

Masood Brain

مسعود جان لایک . البته فینال خودم هم همر میدادم مثل بنز

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
مانی خود سهیل نبود خودش تقریبا یه ۱۰روزی هست که نیست و هیچ ارتباطی* هم به اون دیوار شدنش تو پوشراش نداشت

پلیر اکش زیادی احساسی* برخورد کرده اونم البته مشکلات خودشو داشته اما خیلی* بهتر بود با لیدر سایدش هماهنگ میکرد

در باره چیزی هم که برا se گفتی* هیچ کار خاصی* نکردن یکی* ۳۰ ۴۰ک دف ریخته بودن همین
اتکا اونقدر بد بودن که اصلا ولشونم میکردی هیچ اتفاقی* نمیفتاد

اگه به جا اینکه موج هارو ۵۰تأیی ۲۰۰تأیی گذشته بود دست کمش کراپ لاک شدن ۲تا تارگت بود

ولی* واقعا نمیدونم چی* تو ذهن لانچر بوده به هر حال فعلا se طرف خوشحاله ماجراست بشونم تبریک میگم

sepehr
green man

شما حواست باشه موقع خراب کردن اکانت مردم چنج ip کنی . آقا سپهر مالک ش ش