نقل قول نوشته اصلی توسط HaNNiBaL نمایش پست ها
دوست گرامی همین که قبول میکنید پلن ضعیف بوده باز جای تشکر داره ولی من اطمینان دارم با فیک هایی که الان داره میاد و تارگت هاشون لند بعدی هم نتیجه مثل پلن نان کپ گاد کیل می لاست مهاجم و مدافع زیاد داره اول شرایط پلن باید براورده بشه بعد بهش بگیم پلن در نهایت بتونیم در مورد کیفیتش صحبت کنیم حمله یه چیزه پلن چیز دیگه در واقع این حمله اصلا پلن نداشته تا پلنر داشته باشه تا در مورد کیفیتش بحث بشه این که اول تو بزن بعد من میزنم بعد اون یکی رو این اکانت ها هم فیک بریم فقط ادای پلن رو در اوردنه پلن زدن نیست همین الان هم دارید همین کار رو تکرار میکنید
من ایشون رو نمیشناسم اما تا حدی حرفش درسته.چرا؟چون که این تایم سرور یعنی نزدیک کتیبه ها چه دفاع لاست بره چه همر جفتش ضرر حساب میشه.

پ.ن:مانی داداش من تا این یکی دوز قبل ج ش به خاطر علی که c3 ثابت کرد پای متا و حرفش میمونه قبول داشتم.اما الان که یه عده میرن اکانت میخرن اطراف سپهر به هیچ عنوان سایدشو تایید نمیکنم.فردا گردن من نندازی.خخخ.الان من باشم میگم عشقه ساید خودمون و ج غ و ش غ.هر کدوم از این 3تا 100 بشه خوشحال میشم.
اما یه قول اینجا میدم اونم اینکه همری به اسم king se نخواهیم دید.c3 هم رفتیم روم ج غ گفتیم جنگ یونیک نباید اینجوری میبردید تا 1 ساعت دیگه نیارید میایم میبریم.و اومدیم بردیم.حالا بزرگترین اشتباه حرکت روی ش ش بود.