نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nashenas نمایش پست ها
    سلام
    تایپیک های یه سری از دوستانو ادم میبینه خندش میگیره نمیدونم چند روزه !!!داری دژکوب بازی میکنی که داری با این لحن نسبت به پلن های ماهان نظر میدی
    ساده بگم متوجه شی .صادقانه بشین همین الان این پلن اخری رو یه بار برا خودت با همان تعداد اکانت اتک فیک لانچ کن نمیخواد ریل بزنی!!ببین میتونی اتک هاتو فیکس کنی !!!خودتم میدونی نمیتونی یه واقعیتیه حتی انالیز پلن ها بعد لندم براتون سخته این عجیب نیس میدونی چرا ؟؟ چون یکی از بهترین پلنرهای ایران داره روت لانچ میکنه
    پس دوستان یه لطفی بکنند به جای این همه دشمنی و کینه و حسادت یه خورده از بازی کردن مقابل ماهان لذت ببرند
    لحن صحبت کردن یه سری از دوستان شخصیت ستودنی هم سایدیهاشم خراب میکنه!!

انتی اسپم
    Heh.jpg
    من امروز داشتم فکر میکردم چه قدر بی مزه بود برام ولی اینو که خوندم یه چند دقیقه از خنده دل درد گرفتم بهترین پلنر ایران :|

پس کلا" تیم سرور 2 یا همون tc2 که من با بعضیاشون سرور 12 ایران بازی کردم هم پلنری رو باید از ایشون یاد بگیرن

و حیف لینک ها رو پاک کردم وندارم وگرنه نشونت میدادم چه جوری 40 موج از سه تا اکانت پلنر رو 3 ثانیه نشوند نه 20 تا موج تو 5 ثانیه
    دوست خیلی خوبم خوده مانی هم میدونه اینجا در مقابل از لحاظ سنی میگم علیرضا بنیتو (سنن از مانی کوچیتره) ولی از لحاظ پلنری از مانی خیلی سرتره وای به حال بقیه بکسی که هستن ( من پلنر نیستم )

خدا یا خودت ظهور کن این دفعه :| ماها باید بریم چندین ساعت بشینیم فیک های مانی رو آنالیز کنیم که چی شده :|

فقط یه چیز بگم برای امشبتون کافیه وقتی تو یه سرور نرمال جوری اکانت دو هفه قبل از کتیبه ها بزنی که تک تارگت باشی و همرها رو طوری بزنی که اینسرت نشه توش و کل دفاع اون ساید و متا و ( سیلور فروشا هم اومدن کمک طرف ) اکانت منفجر بشه که تیم طرف بی خیال بازی شد اون تایم بیا بگو منم هستم :|

یا هر وقت با 1200 تا دونه کاتا طوری ده واندر رو زدی و بعدش جاش ده زدی که طرف با ووجود داشتن پنل هم نتونه کاری کنه اون تایم بیا

سوپر پلنر مانی

و در مورد اون دوست به شدت گرامی ( چه قدر علاقه دارم بهش ) که میگه ما لوگ کردیم رو اکانت اون شخص آرمان جواب قشنگی داد انقدر یعنی بی دفاع و داغونیم ؟؟
    عزیزم اینجا تیمی که بازی میکنه تا به امروز 6 سال تمام شکست رو مزه نکرده از دات کام بگیر تا ایران :|
    اینجا که فانی بیش نیست !!

ایام زیادی به کام
    ویرایش توسط nasernz : 03-16-2016 در ساعت 01:48 AM

کلمات کلیدی این موضوع