صفحه 52 از 75 نخستنخست ... 242505152535462 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    بابا چرا دوتا ساید جنوب غرب و شمال شرق هر وقت میان پست میزارن همش از کثیف بازی حرف میزنید یک زره بیایید پست از پلناتون بزارید
    شماها که تو سرور فینال 3ایکس پدر کثیف بازی رو در اوردید بس بکنید خداوکیلی ارزش نداره
    بسیار هم عالی و متین !
    الان بحث از اینجا وا شده ! که چرا اکانت powe of mind که تو شمال شرق بوده ! رو صاحب میل اکانت اومده چنج پس داده باهاش واندر شمال شرق رو خالی کردیم !
    در مورد سرور فینال هم علی جان ما اومدیم روم جنوب شرق شایان هم حی و حاضر زنده است گفتیم اکانت badboy تو شمال شرق بوده ، اکانت tamochin تو شمال شرق بوده ! چرا کوبیدید به همرهای شمال شرق ! باهاش خط شکن رفتید برای اکانت جینگولک ! همر از شمال شرق چیف کردید
    جوابتون این بود میتونیم میکنیم ! باز هم انجام میدیم ! نیروهای اکانت ناتار رو هم کردید تو در و دیوار !
    جنگ آموز بزرگ رو هم دف بک دادید تک هیرو بردید جنوب شرق
    مهرداد پکر اومد صحبت کرد 24 ساعت وقت دادیم پس بدید ! باز هم ندادید اومدید جنوب شرق رو بیابون متروکه کردیم
    جالب اینه یه سرور این همه بلا رفقات چه فینال چه اینجا سر ملت در آوردن یک کلمه حرف نزدی !
    خورده تروپ هفته دوم بازی رفت تو دیوار زمین و زمان رو بهم دوختی
    آدم یه سوزن بخودش بزنه یه جوال دوز به مردم

2. تشکر GREEN MAN, Nashenas, Hellseeker تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, Nashenas, Hellseeker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

چی کثیفه؟ چی حرفه ای ؟ مساله اینست!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    یه بنده خدایی بود ادعای پاک بازی کردنش میشد اما با وعده پول و گلد اکانت ها و دفاع sw رو هم داره میخره ای بابا مگه ne تموم شد که اومدین سراغ ما
    خیلی باحالین
    کسی فکر نکنه 100کی دفاع این اکانت تو ده se vals لیدر تمیز و پر افتخار جنوب شرق kign se بوده ها :*))))
    فتوشاپه

فایل پیوست 1683
    درود
    ماهان جان
    فینال قبل هم از اکانت های جنوب شرق روی اکانت شما دفاع بود حالا اسم نمیارم کیا بودن که خودت بهتر میدونی. در نهایت هم که اون اکانت ها توی اتحاد برنده سرور قرار گرفتند.

چطور شما میتونی دفاع بگیری از جنوب شرق و میشه مرام ومعرفت اینجا میشه کثیف بازی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    جنوب شرق کثیف بازی میکنه
    یه مورد دو مورد هم نبوده و نیست !
    انتظار که ندارید هر شکری خواستید تو سرور بخورید بعد بهتون بگیم به به آفرین !

4- اکانت تو جنوب غرب رجیستر کردید ! گلدش رو هم دادید دفش رو هم داشتید استفاده میکردید

!
    درود مانی جان

من با کل پستت کاری ندارم چون توی سرور نیستم خبر ندارم ولی این نکتش برام جالبه که شما اینکا ر رو کثیف بازی میدونی

شما که قدیمی هستی چرا؟ سرور2 راند3 رفرنس بسیار خوبی هست برای هر چیزی که دوستان اینجا میخوان تجربه کنن چون همه این کار ها 6سال پیش اونجا شده.

اکانت پرشین گلف رو که یادته؟ اگه اون سرور بازی نکردی فرومش رو که خوندی حتما؟ اونجا شمال شرق توی جنوب شرق اکانت کشید بالا همر کشید دم کتیبه ها دهن جنوب شرق رو سرویس کرد توش پر دفاع کردن از شمال شرق، کلی همر جنوب شرق توش دیوار شد. این کارها علیه جنوب شرق باشه میشه کار حرفه ای ولی جنوب شرق این کارو بکنه میشه کثیف بازی؟

یا باز هم از همون سرور برات مثال میزنم اکانت Orehen برعکسش کن میشه چی؟ Ne hero توی جنوب غرب اکانت زد کشید بالا همون کاری که با جنوب شرق کردن با جنوب غرب هم کردن شما هم افتخارت اینه آی آر فقط شمال شرق بازی کردی و لیدر بودی این 2تا حرکت از جانب شمال شرق توی دو تا ساید رقیب انجام شده. کثیف بازیه یا سیاست؟

عین همین کار این سرور انجام شده توسط جنوب شرق توی جنوب غرب حالا این کثیف بازه یا سیاست. من نمیدونم میشه من رو راهنمایی کنید؟

سربلند،پیروز ودنباله دار باشید

پی نوشت1: متاسفانه دوستانی که این سرور جنوب شرق دارن بازی میکنن بازیکنهای باسابقه ای هستند که فروم بازی بلد نیستن برای همین شما و دوستانتون یه ذره این بندگان خدا رو میندازین گوشه رینگ من خیلی سعی کردم پست نذارم توی سروری که بازی نمیکنم و اصولا بلد نیستم ولی یه ذره گاهی به قول خودتون و دوستانتون به آدم فشار میاد حرف نزنه

پی نوشت 2: 60 بار خوندم جهت ها رو اشتباه ننوشته باشم مانی برام جغرافی تدریس کنه!
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 03-27-2016 در ساعت 03:46 AM دلیل: پی نوشت2
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اینکه کلا همیشه هول میشی ! بعد پشیمون میشی ! چیز تازه ای نیست ! ما که عادت کردیم
    من که یه بار به زبان شیرین پارسی که زبان رسمی کشور عزیزمون هست هم بهت توضیح دادم من تو ای ار شمال شرق بودم همیشه ! بعید میدونم اون سرورها شمال شرق راهت داده باشن !
    هرچند لیدر کل جان سرور 12 ایران که نصفه کاره موند ! الان دوال هستی دیگه ؟؟؟ دوال عزیز ! به پا مثل سرور 2 از اکانت نندازنت بیرون به جرم فروش و لو دادن پلن های والس ! بسه یا بقیه شاهکارات رو هم بگم ؟؟
    پول داریم نه گلم ! علی پول داره ! شما اینقدر توهم نزن ! علی پول داره دوست داره خاصه خرجی کنه بجا اینکه یه نفره بازی کنه دوست داره 40 نفر رو ببره رو اکانتش هر دهکده اش رو 4 تا مثل تو براش مواظب باشین نوش جونش ! (الان این پست رو داری میخونی منابع سرریز نشه رو فیدر شماره 8) شما پرینت حسابت رو بیار تا قبل از این تاریخ یه دونه تراکنش ! 10 هزار تومنی برای این سایت داشتی ! هرچی میگی درسته وقتی این بضاعت رو نداری کلا حرف از پول و ... صاحب اکانت میخریم نزن !
    گلم ، نازنینم یادم رفت بقول سندی ! عیب طرف رو گفتی هنرش نیز بگو ! همین که واندر شمال شرق رو کلین نکردید اسمش رو هم نذاشتید به احترام جنوب غرب بر پا نشون میده در تعطیلات بیکار نبودی و جهت یابیت خوب شده ! ولی باز از تمرین و ممارست فاصله گرفتی جنوب شرق و جنوب غرب رو اشتباه گرفتی
    تمرین کن موفق میشی خدا رو چه دیدی شاید این سرور ته مونده گلد علی بود سرور 1000 ایکس رفتی لیدر کل شدی اکانت ساختی واسه خودت 3 دهی حالش رو بردی دی
    من از تو بخدا هیچ توقعی رو ندارم همین که تنت سالم باشه تمرین کنی جمع و تفریق رو یاد بگیری تو نگارش فارسی مشکل نداشته باشی خدا رو شکر میکنم
    اصولا بهت حق میدم ! کافر همه رو به کیش خود پندارد ! من پسورد اکانتی هم دستم بیافته به صاحبش میگم پسورد رو عوض کنه نه اینکه کارهایی که شما تو حیطه تخصصت هست رو انجام بدم ! جایی آموزش کثیف کاری خواستن بکنن حتما رفرنس میدم ازت استفاده کنم
    آقا تو کلا خیلی باحالی ! دوستان بشنوید یاد بگیرید از لیدر کل سرور 12 ! و ساپورت ایران لول !!! موردی نداره اکانت تو ساید دیگه آپ کنید وای دلم
    باهات واقعا موافقم این پست رو در حالت عادی ندادم ! واقعا اندوهگین شدم که ما با کیا تو این سرور داریم میریم سیزده به در!
    مورد بعدی
    استاد سابقه !
    لیدر کل جان ! سرورها رو اینجوری میگن سرور1 راند یک ، سرور 1 راند دوم ! تقصیر هم نداری تنها سروری که دیدی ظاهران سرور دوازده بوده ! کنتور هم نداره که
    ماشالله تو این دنیای مجازی همه هم کینگ هستن ! ایشالله این سلطان بودن تو دنیای مجازی باعث بشه تو دنیای واقعی هم دستتون تو جیب خودتون باشه
    اتحاد کلاسیک ؟ تو لیدر کلش بودی؟ یعنی سرور دو انداختنت بیرون به جرم فروش و لو دادن پلن و تارگت ! بعد رفتی دات کام ! شدی لیدر باشه تو راست میگی
    آخرش نگفتی لیدر خوب چه لیدری هست ؟ از اول لیدر قبولش داشته باشن ؟ سمت چپ ؟ راست ؟ بالا ؟ وسط؟
    و در اخرین پست امشب اینم بگم مصطفی اراده کنه همه رو میخره ازاد میکنه . کمم دست جیبش نکرده . فقط اینجاس که بهت بگم بازیکنهایی مثل مصطفی
    نباید از جیب خرج کنن . اینا از مغزشون خرج میکنن . و این فرق دیدگاه ماست. با من که رفیقه اما میگفت ماهی 10 میل بده تا بیام هم تقدیمش میکردم. پس سطحشو درک کن.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود
    ماهان جان
    فینال قبل هم از اکانت های جنوب شرق روی اکانت شما دفاع بود حالا اسم نمیارم کیا بودن که خودت بهتر میدونی. در نهایت هم که اون اکانت ها توی اتحاد برنده سرور قرار گرفتند.

درود مانی جان

من با کل پستت کاری ندارم چون توی سرور نیستم خبر ندارم ولی این نکتش برام جالبه که شما اینکا ر رو کثیف بازی میدونی

شما که قدیمی هستی چرا؟ سرور2 راند3 رفرنس بسیار خوبی هست برای هر چیزی که دوستان اینجا میخوان تجربه کنن چون همه این کار ها 6سال پیش اونجا شده.

اکانت پرشین گلف رو که یادته؟ اگه اون سرور بازی نکردی فرومش رو که خوندی حتما؟ اونجا شمال شرق توی جنوب شرق اکانت کشید بالا همر کشید دم کتیبه ها دهن جنوب شرق رو سرویس کرد توش پر دفاع کردن از شمال شرق، کلی همر جنوب شرق توش دیوار شد. این کارها علیه جنوب شرق باشه میشه کار حرفه ای ولی جنوب شرق این کارو بکنه میشه کثیف بازی؟

یا باز هم از همون سرور برات مثال میزنم اکانت Orehen برعکسش کن میشه چی؟ Ne hero توی جنوب غرب اکانت زد کشید بالا همون کاری که با جنوب شرق کردن با جنوب غرب هم کردن شما هم افتخارت اینه آی آر فقط شمال شرق بازی کردی و لیدر بودی این 2تا حرکت از جانب شمال شرق توی دو تا ساید رقیب انجام شده. کثیف بازیه یا سیاست؟

عین همین کار این سرور انجام شده توسط جنوب شرق توی جنوب غرب حالا این کثیف بازه یا سیاست. من نمیدونم میشه من رو راهنمایی کنید؟

پی نوشت1: متاسفانه دوستانی که این سرور جنوب شرق دارن بازی میکنن بازیکنهای باسابقه ای هستند که فروم بازی بلد نیستن برای همین شما و دوستانتون یه ذره این بندگان خدا رو میندازین گوشه رینگ من خیلی سعی کردم پست نذارم توی سروری که بازی نمیکنم و اصولا بلد نیستم ولی یه ذره گاهی به قول خودتون و دوستانتون به آدم فشار میاد حرف نزنه

پی نوشت 2: 60 بار خوندم جهت ها رو اشتباه ننوشته باشم مانی برام جغرافی تدریس کنه!
    شایان جان با تشکر از پست فنیت.
    باور کن خیلی خوشحال شدم الان که فهمیدم Real ShangFei هستی.
    موفق و پیروز باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

درود مانی جان

درود به شایان عزیز
    در مورد اکانت persian golf اگه خاطرت باشه اکانتی بود که دهکده اولش تو شمال شرق بود به خاطر کمبود 15 گندمی و تراکم پلیر کپش رو 20 خونه تو خاک جنوب شرق زد ! از طرف شمال شرق هم کاملا کاور شد پلیرهاش هم بچه های اکانت no game هستن میخوای میتونم بگم بیان فروم پست بذارن
    در مورد اکانت پویان عزیز ! از خودش هم میتونی خیلی راحت سوال کنی علت اینکه اون سرور شمال شرق پلی نداد چی بود! دقیقا هم جنوب غرب پلی داد یه کتیبه جنگ کوچیک هم از جنوب غرب کلین کرد تک هیرو برد شمال شرق که تیم لیدری شمال شرق بک داد به جنوب غرب ! اگه حرکتی بود که با برنامه شمال شرق بود هیچوقت اون کتیبه بک نمیشد ! هیچ استفاده ای هم چه از اول سرور چه وسط سرور چه آخر سرور بصورت کمک از جنوب غرب به شمال شرق نشد
    این دو موردی که شما فرمودید شایان عزیز
    مورد مهمتر
    شایان جان هیچکس نمیتونه ادعا کنه هیچ حرکت خلافی تو سایدش انجام نمیشه ولی میتونه از ادامه اش جلوگیزی کنه و خسارتی که به ساید مقابل زده رو جبران کنه ! نه بگه میتونیم میکنیم ! این فرقه زمان قدیم و الان هست !
    شایان جان پی نوشت هات رو هم خیلی دوست داشتم بهشون هم از طریق اپ ، اس ام اس و تلفن هرکدوم 6 رای دادم
    شاد باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    و در اخرین پست امشب اینم بگم مصطفی اراده کنه همه رو میخره ازاد میکنه . کمم دست جیبش نکرده . فقط اینجاس که بهت بگم بازیکنهایی مثل مصطفی
    نباید از جیب خرج کنن . اینا از مغزشون خرج میکنن . و این فرق دیدگاه ماست. با من که رفیقه اما میگفت ماهی 10 میل بده تا بیام هم تقدیمش میکردم. پس سطحشو درک کن.
    علی جان این آخرین پستی هست که ازت من نقل قول میکنم
    چه تو فروم و چه جای دیگه ای هم در مورد بازی بحث یا گفتگویی ندارم با شما
    ایشون که یک انسان هستن تو اسلام هم روایت داریم پیش خدا عزیزترین و مقربترین با تقوا ترین هستن این دو خط ینکه شما 10 میلیون دوست داری بدی ایشون باهات پلی بده یا هزار تومن ! ربطی به توانایی های فنی ایشون برای بازی نداره !
    خیلی واضح هم براش نوشتم خودت هم الحمدالله قبول داری که یه هزار تومنی خرج بازی نکرده ایشون اون از سرور 5 و سرور 2 که ساسان ایلیدان خرج اکانتشو میداد ایشون دهکده آپ کن بود این هم از اینجا که دوال اکانتت هست ! کسی که گنده تر از دهنش حرف میزنه میگه اکانت تو شمال شرق میخریم صاحبش رو هم میخریم یا عرضه داره یه فیش 10 هزار تومنی از هزینه گلد تو این سرور از حساب خودش میده یا زیپ دهنش رو میکشه
    خوش باشی
    ویرایش توسط partizan : 03-27-2016 در ساعت 04:06 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    ماهان جان

آره وقتی شما واندر و ساید رو حذف کردی رفتی دفاع خشکبار به ما رسید چون شما جایی براشون نذاشته بودید غیر از این بود؟ نمیرسید هم هیچ فرقی نمیکرد چون شما ساید رو بازنده کردید !!!
    اینکه یک پلیر با نارضایتی از سایدش دفاعش رو به حریف میده داستانش فرق میکنه تا اینکه دفاع جابه جا شده بین دو ساید با انتقال طلا صورت گرفته باشه !*امیدواریم درک کرده باشی
    اون اکانت رو با اکانت هایی نمونه تروریست این سرور مقایسه میکنید ؟
    خشکبار
    اتحادش جدا بود از اتحاد های شما
    برای خودش بازی میکرد و صاحب اختیار اکانت خودش بود
    خرج اکانتش رو خودش میکرد و تا آخر بازی 1بار هم من اونجا لاگین نداشتم خوش اینجاست میتونه بیاد تایید کنه.
    و اما
    تروریست
    تو اتحاد من بود دوستان کینگ قلابی آمار اتحاد منو میگرفتن با استفاده از اون.
    اومدن با گلد دفاع و پلیر و اکانت رو با هم خریدن !
    دفاعش رو از هفته دوم سوم بازی استفاده کردن با خیال راحت.
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

7. تشکر Nashenas, GREEN MAN, THE END تشکر نمود
    پسندیدن Nashenas, GREEN MAN, THE END پسندید
    نپسندیدن َAli_KinG_sE, Alone نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

جوابیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها

آره وقتی شما واندر و ساید رو حذف کردی رفتی دفاع خشکبار به ما رسید چون شما جایی براشون نذاشته بودید غیر از این بود؟ نمیرسید هم هیچ فرقی نمیکرد چون شما ساید رو بازنده کردید !!!
    اینکه یک پلیر با نارضایتی از سایدش دفاعش رو به حریف میده داستانش فرق میکنه تا اینکه دفاع جابه جا شده بین دو ساید با انتقال طلا صورت گرفته باشه !*امیدواریم درک کرده باشی
    اون اکانت رو با اکانت هایی نمونه تروریست این سرور مقایسه میکنید ؟
    خشکبار
    اتحادش جدا بود از اتحاد های شما
    برای خودش بازی میکرد و صاحب اختیار اکانت خودش بود
    خرج اکانتش رو خودش میکرد و تا آخر بازی 1بار هم من اونجا لاگین نداشتم خوش اینجاست میتونه بیاد تایید کنه.
    و اما
    تروریست
    تو اتحاد من بود دوستان کینگ قلابی آمار اتحاد منو میگرفتن با استفاده از اون.
    اومدن با گلد دفاع و پلیر و اکانت رو با هم خریدن !
    دفاعش رو از هفته دوم سوم بازی استفاده کردن با خیال راحت.
    درود

دیدم کارم بی ادبیه پست رو حذف کنم و توی دلیل حذف جواب بدم لذا پست میذارم.

ماهان جان شما آدم با هوشی هستید و خواستید با اسم اوردن اکانت خشکبار من رو در مقابل ایشون قرار بدید من اونو بکوبم اونم بیاد منو بکوبه و کار شما ماست مالی بشه.

من فقط یه سوال ساده دارم

از اکانت های جنوب شرق دفاع روی اکانت شما بود یا نه؟ رفاقتی بود؟ پس 3تا اکانت آخر سرور توی اتحاد برنده چه میکردن؟ میگیم اینجا علی گلد داده خوب اونجا هم فکر کنم جایزش 600 تا گلد بود و عکسی که شما از علی گذاشتید 533 تا گلد بود یعنی علی 67 تا گلد بدهکاره هنوز!

2تا اکانت حشکبار و مریم بیرون بودن از اتحاد و کاری ندارم خشکبار یه مقطع شورای لیدری بود.، یه بنده خدایی (خیلی فکر کردم اسم اکانت یادم نیست، یه دوستی بود با لهجه شیرین آذری که میگفت 2میلیون تومان گلد خریده و به همه گلد میده)که تا 10 روز قبل حذف من توی اتحاد بود و دفاعش کامل روی استورم بود و فلفلی. چطور فلفلی لینک سبز صفر شد و استورم لینک سبز چیف؟ اون موقع من هنوز حذف نکرده بودم ولی دفاع اون اکانت 3روز قبل زدن استورم بک شد ازش واون اکانت هم توی اتحاد برنده بود آخر سرور.

اما من نمیگم شما کثیف بازی کردی ، میگم بازیکن با دوستش حرفش شد دفاع رو بک داد و شما هم جاسوسی کردی دیدی دفاع روش نیست زدی ،به طور اتفاقی تقارن زمانی پیدا کرد.

من اما همکاری یه اکانت در یک ساید با ساید دیگه رو میگم بی عرضگی لیدر که توانایی جمع کردن سایدش رو نداره. من هم هر چند که لیدر نبودم فینال قبل ولی عرضه جمع کردن پلیرامو نداشتم وحذف کردم رفتم ولی به هیچکدومشون تهمت نزدم که به عمد جو جنوب شرق رو خراب کردن و کثیف بازی کردن.

همه جای دنیا منهای ایران رسمه وقتی توی یه سازمانی گند میخوره ،بالاترین مقام اون سازمان استعفا میده من هم اون سرور سایدم گند زد با این که بالاترین مقام نبودم استعفا (حذف اکانت)دادم. یعنی ضعف خودم رو پذیرفتم و بابت این شهامتم به خودم تبریک میگم.

شما هم اگه نمیتونی سایدت رو جمع کنی و بازیکن هات دارن میفروشن( از دیدگاه خودت) و بهت خیانت میکنن بکش کنار از لیدری و بذار کسی که میتونه سایدت رو جمع کنه لیدر باشه . اگر هم میتونی جمع و جورشون کنی که بهت خیانت نکنن بسم الله جمعشون کن، این همه عجز و لابه نداره که.

سربلند،پیروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: مانی خدا لعنتت کنه هر یه جمله رو هی میخونم ویرایش میکنم میرم جمله بعد نصف چیزایی که میخواستم بنویسم یادم رفت بس که ویرایش کردم آقا معلم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیوار تو را می خواند

RESPECT.jpg

تفدیم به پسر شمال شرق از طرف پسر جنوب شرق
    RESPECT1.jpg
    ویرایش توسط life_4_ever : 03-27-2016 در ساعت 08:23 AM
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    5 داشت به چه گندگی این که گفتی 6 بود . بعد از 4 .6 نیست پس چنده؟
    این توی جواب 5 بود
    در مورد اکانت لجند سرور فینال هم حتما یه حرفی برای گفتن داشته که اینطوری تعریفشونو کردم! صرفا پاپ بازی به هیچ دردی نمیخوره هممون هم میدونیم

- - - Updated - - -

درود

ماهان جان شما آدم با هوشی هستید و خواستید با اسم اوردن اکانت خشکبار من رو در مقابل ایشون قرار بدید من اونو بکوبم اونم بیاد منو بکوبه و کار شما ماست مالی بشه.

من فقط یه سوال ساده دارم

از اکانت های جنوب شرق دفاع روی اکانت شما بود یا نه؟ رفاقتی بود؟ پس 3تا اکانت آخر سرور توی اتحاد برنده چه میکردن؟ میگیم اینجا علی گلد داده خوب اونجا هم فکر کنم جایزش 600 تا گلد بود و عکسی که شما از علی گذاشتید 533 تا گلد بود یعنی علی 67 تا گلد بدهکاره هنوز!

2تا اکانت حشکبار و مریم بیرون بودن از اتحاد و کاری ندارم خشکبار یه مقطع شورای لیدری بود.، یه بنده خدایی (خیلی فکر کردم اسم اکانت یادم نیست، یه دوستی بود با لهجه شیرین آذری که میگفت 2میلیون تومان گلد خریده و به همه گلد میده)که تا 10 روز قبل حذف من توی اتحاد بود و دفاعش کامل روی استورم بود و فلفلی. چطور فلفلی لینک سبز صفر شد و استورم لینک سبز چیف؟ اون موقع من هنوز حذف نکرده بودم ولی دفاع اون اکانت 3روز قبل زدن استورم بک شد ازش واون اکانت هم توی اتحاد برنده بود آخر سرور.

اما من نمیگم شما کثیف بازی کردی ، میگم بازیکن با دوستش حرفش شد دفاع رو بک داد و شما هم جاسوسی کردی دیدی دفاع روش نیست زدی ،به طور اتفاقی تقارن زمانی پیدا کرد.

من اما همکاری یه اکانت در یک ساید با ساید دیگه رو میگم بی عرضگی لیدر که توانایی جمع کردن سایدش رو نداره. من هم هر چند که لیدر نبودم فینال قبل ولی عرضه جمع کردن پلیرامو نداشتم وحذف کردم رفتم ولی به هیچکدومشون تهمت نزدم که به عمد جو جنوب شرق رو خراب کردن و کثیف بازی کردن.

همه جای دنیا منهای ایران رسمه وقتی توی یه سازمانی گند میخوره ،بالاترین مقام اون سازمان استعفا میده من هم اون سرور سایدم گند زد با این که بالاترین مقام نبودم استعفا (حذف اکانت)دادم. یعنی ضعف خودم رو پذیرفتم و بابت این شهامتم به خودم تبریک میگم.

شما هم اگه نمیتونی سایدت رو جمع کنی و بازیکن هات دارن میفروشن( از دیدگاه خودت) و بهت خیانت میکنن بکش کنار از لیدری و بذار کسی که میتونه سایدت رو جمع کنه لیدر باشه . اگر هم میتونی جمع و جورشون کنی که بهت خیانت نکنن بسم الله جمعشون کن، این همه عجز و لابه نداره که.

پی نوشت: مانی خدا لعنتت کنه هر یه جمله رو هی میخونم ویرایش میکنم میرم جمله بعد نصف چیزایی که میخواستم بنویسم یادم رفت بس که ویرایش کردم آقا معلم
    شایان جان مثل اینکه ماهان اون سرور خود شمارم خریده بود که همرت لینک سبز پرید
    بعد توی همین کشورای خارجی استعفای آبدارچی به چه دردی میخوره وقتی رئییس استعفا نده؟

پ.ن : جوهر پس دادن خودکار به چه کار آید؟
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=ShayaN_ShangFei;23072]درود
    سلام
    رفتار شما نشانگر شخصیت شماست
    حقیقتو گفتم
    من فقط یه سوال ساده دارم

بحث بیهوده میکنی آقا شایان حتی سرور D3 رو شما بری ببینی که داغترین سرور و فروم اینجا رو داشت وقتی بازی تموم شد از سه ساید کم و بیش تو یه اتحاد بودن بعد از کلی بزن بزن و ماجرا شما هم حذف نمیکردی ما دعوت میدادیم خدمتتون
    اون تهمتی بود که شما به پلیر خوب سایدتون زدید و ما نقشی توش نداشتیم.
    دو نفر دیگخ دعوا کردن ما هم دیدیم موقعیت خوبه استفاده کردیم فکر نمیکنم جایی نوشته باشه این کار اشتباس
    مگه علی کینگ اس ای نبود که میدونست مانی بیمارستان هست همون شب کاتا خشک ول دادن رو پایتختش ! برمیگرده به شرایط و روایط دونفر یا یک سایدوکسی نمیتونه بگه چرا اینکارو کردی

ازقدیم تا حالا این اتفاق ها تو هر سروری افتاده اما این لیدر ها بودن که جلوی این کار رو گرفتن من و مانی هم دو سرور رو به رو هم بازی کردیم جلوی این مشکلات و گرفتیم بازی جذابتر شد .
    موفق باشید
    پی نوشت: مانی خدا لعنتت کنه هر یه جمله رو هی میخونم ویرایش میکنم میرم جمله بعد نصف چیزایی که میخواستم بنویسم یادم رفت بس که ویرایش کردم آقا معلم [img]
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

12. تشکر Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن Nashenas پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    RESPECT.jpg