نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
ما سرور خالی بازی نمیکنیم مثل شما لات مجازی بشیم اما لازمه یاد آوری کنم که همزمان با سروری که شما رو از ساید خودتون انداختن بیرون ما رکوردمون رو توir ثبت کردیم.
هر چی باشه تو یکی سطح بازیت اینقدر پایین هست که نمیتونی در مورد 3ایکس و پلیر هاش نظر بدی : )
یه سرور افتخار دادیم باهاتون بازی کردیم قدر ندونستید زدید به چاک جاده حالا رجز هم میخونید اخه شما تازه بازی کن ها رو چه به ادعا همین مصطفی که باهاش کل میکنی یا هومن اون موقع که داشتی روش چیف کردن رو تو رید کال یاد میگرفتی تیم(تیم واقعی نه در حد بازی شما) کله پا میکردن تو جنوب غرب.من از وقتی IR بود و قبل اون دارم بازی میکنم تا این سرور اسم تو رو هم نشنیده بودم حالا پارتیزان این اواخر IR بود اسپید بازا بازی کن هستند؟اون موقع که شما نمیدونستید ترا چیه تازه داشتید یاهو اکانت میزدید با چت و اینترنت اشنا میشدید ما سرور اسپید تموم کردیم دیدیم تیله بازیه برگشتیم نرمال .تا حالا عکس ورژن 2 رو دیدی؟ چه برسه که توش لوگ این کرده باشی که ادعا میکنی IR پلیر بودی تو از راند 3 تازه بازی یاد گرفتی اون هایی که شاگردای من بودن بازی رو به تو یاد میدادن همین اسفندیار(امید گیو) چند سال قبل این که تو اولین لگ این رو تو ترا بکنی من دیدم توتال ساید بود اون موقع NE بازی میکرد دو برابر تعداد سرور های IR که اینجا نوشتی بازی کردی من توتال SE بودم کی تو ترا بازی کرده اسم اکانت هانیبال رو نشنیده باشه این تازه هانیباله من اون موقع که اسپید بازی کردم هنوز MADOX بازی میکردم بعد اون چند سال Chiften بازی کردم بعد اون تازه هانیبال رو راه انداختم که همزمان های تو تازه هانیبال رو میشناسن من نوبی کینگ اف ریدر و گیو رو با این همه سابقه بازیم ندیدم تو رو کی میشناسه اومدی کل میکنی حرف میزنی تازه زدی فرار کردی میای رجز میخونی حالا میگی بیاین فلان سرور هم بازی کنید با من.تو وقت اینو داشتی بازی کنی بری اینور اون ور تعریف کنی من هانیبال بازی کردم با پومز بازی کردم با گیو بازی کردم زدی فرار کردی فکر میکنی من دیگه همچین موقعیتی رو بهت میدم که جلوم بازی کنی گند زدید به سرور در رفتید حالا حرف هم میزنید حالا خوبه ما بازی نکردیم این فروم اینجاست اگه فروم ir بود پست میزاشتی جلو ما 500 نفر از 20 تا سرور جوری ریپلایت میکردن حذف اکانت کنی باید این سرور احترام میکردی تلاش میکردی ماها بازی کنیم قلم کاغذ دستت میگرفتی یادداشت میکردی نت بر میداشتی دو تا پلن نصفه نیمه مصطفی سرت زد نتونستی بازی کنی حالا هی من هیچی نمیگم بیا اینجا واسه دژکوب پست بزار این حرفا فقط مصرف داخل داره واسه بازی کن های خودتونه کسی نمیخونه اصلا کسی نیست تا بخونه همه رفتن دنبال زندگیشون اون موقع که باید می بودی داشتی تازه بازی یاد میگرفتی حالا تازه الان اومدی میخوای اسم در کنی ما اومدیم یه خاطره زنده کنیم بریم دنبال کارمون من بچه هایی که راند 3 بازی یادشون دادم رو هم نمیفرستم جلو شما بازی کنن یه لقمه چپتون میکنن بیام دوباره باهات بازی کنم که فرار کنی؟تو که بزرگترین نو اوریت با بات فیک غارت زدن رو فیدر هاست که بازی رو شلوغ کنی مثلا پلنت بشینه دیگه نیا ادعا نکن برو همون سرور هایی که تازه واردها اومدن این خلاقیت هاتو اموزش بده.جواب شما رو دادم چون میگن بزرگترشون شمایی دیگه چه رسد به پلیر هاتون بهونه کرذم رجز خونی یادتون بدم همین