نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
صرفاً جهت اطلاع

اگه لازم بدونم بیگ همرای ne هم جلو زن میکنم

خداروشکر بچه های ne اونقدر بهم اعتماد دارن که هرچی بگم انجام میدن و مثله شما نیستن که بعد از پلن بگن که به ما دروغ گفت بودنو از این حرفا
درود
والا حداقل تا جایی که من از متای جنوب غرب و شمال شرق در سرور های گذشته یادم میاد! ( به جز سرور سه ایکس گذشته که رقیب بودند)
تعامل و رفاقت بین پلیرهای دو ساید مثال زدنی بوده! حداقل اونچه که من تو فاینال دیدم این بود که واندر توسط پلیر اس دبلیو ( هلسیکر) اما در شمال شرق صد شد! هر دو ساید به صورت مشترک و به یک اندازه از همرها و اکانت هاشون مایه گذاشتن. نه مثل متای شمال غرب و جنوب شرق که ما در جنوب شرق کل همرهامون رو زدیم و شمال غرب فقط همرهاش رو با لینک سبز به فنا داد! این هم فراموش نمی شه که پس از حذف شایان عزیز دوستان شمال غرب اومدن خیلی دقیق و پیش از حذف کتیبه راز منحصر رو از جنوب شرق بردن. اما نه تنها نیومدن واندر جنوب شرق رو چیف کنن و بالا بیارنش بلکه برای گرفتن کل دفاع های اس ای که بچه های ساید زحمتش رو کشیده بودن به جای چیفر کاتا روی انباراش لانچ کرده بودن تا خیالشون راحت باشه که اس ای واندری نداره که به خاطرش بخواد دفاع رو تو سایدش نگه داره!
واقعا بعد از چیف واندر و زمانی که دیدم هم متایی عزیزمون شمال غرب کاتا روی واندرمون لانچ کرده متوجه شدم که خیلی مونده تا خیلی دوستان معنای متا رو متوجه بشن