نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
ما مثل شما و بازیکنای شما نه کلاس منم منم کردن میریم نه کتاب و درس من از همه خفن ترم میخونیم.ما چیزی که هستیم عیان است پس چه حاجت به بیان است! در ثانی اومده بودیم درس بگیریم و معلممون حاجی شد.ما موندیم و کلاس خالی با یه کلاس شاگرد تنبل!
نه تو امضای فروممون و نه تو پروفایلمون اسم 500تا اکانت و 400تا راند رو مینویسیم.در حالی که از اسپید راند 2 هنوز صدای داد و بیداد های محمد هلسکر وقتی از اکانت کینگ توتن خورده بود هنوز توی گوشمه که هوار میزد اکانت میخرم دف میخرم پوسته این پسره رو میکنم! تازه اون ماهان هم نبود محمد بود که تیم هلسکر رو میچرخوند
اون اتحاد تن تن که تو اس ای سنگشو به سینه میزنی و میگی ما....ما تن...تن!(تن تنشو من میگم ما...ما...شو شما اونقدر همر و دفاع داشت که با سرور بازی بازی میکرد طول بکشه و رکورد بزنند.خب ما کدوم افتخاراتی رو برای تن خلق کردی
باز یکی مثل کارو چپ دست لا اقل میذاشتنش لیدر شاخه ی مولتی هاش میگفت هرکی دیدی رید میزنه جز ما صدامون کن. اوج مفید بودنش توی ساید این بود که باز یه اسمی ازش مونده حالا شما بشقاب چنگالای اتحاد تن رو لابد دسمال میکشیدی
بازیکنای سابق دیگه نیستن و همه دور برداشتن وگرنه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار چرا وقتی محمد هلسکر هم بود یه راند اس دبلیو 100 نکرد؟
چرا وقتی رکورد همر کشیده شده رو توی سه ایکس تیم هلسکر زد فقط توی امار نیرو هاش زد نتونست بلند کنه و لانچ کنه
تو پارکینگ که مردم مازراتی پارک میکنند
اگه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار قوی اینارو میچرخوند و هنر و دست پخت خودش بود نه محمد هلسکر که الان 6تا اسکرین شات تو امضاش گذاشته بود از اون همر 12تا رو پیشونیش میچسبوند و20تا قاب میکرد میذاشت رو درو دیوار خونشون که هر روز ببینه ذوق کنه.
سرور سه ایکس 12 میل دفاع واندر رو اینقدر ذوق میکنند ملت یعنی از خیر اینا گذشته یا....؟
من نوعی که نوبی بیش نیستم میام هر سرور بازی یاد بگیرم که قسمت نمیشه.ولی شما دیگه چرا بازیکنان تیم جناب پر ادعای پر اوازه ی تیم فشار قوی که اسم و رسم شما و سالارتون رو کامیون نه نه ببخشید ناو شکن هم نمیتونه یدک بکشه!

یا حق!
َشما هروقت همچین همری کشیدی بیا با همون بشقاب چنگال برات بندری میرقصم
http://dejkoob.ir/ir/report/87484000e1f
راجع به هلسیکرم تا جایی که ما 3ایکس بازا یادمونه 3تا پلیر بیشتر نداشت , ماهان و شرمینه و پیام. ( با این حساب احتمالا پلیر اصلی بنیتو هم ریزعلی خواجوی بوده)
اگه با انتشار عکسای فضاهای مجازی منکراتی نمیشدیم دست خیلی هاتون الان رو میشد

- - - Updated - - -

پ.ن : توجه به متن قرمز رنگ