اول ازینکه سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ...
دوم اینکه اینجا یک بازی هست و ارزشش همون بازی خواهد موند حالا اینکه من خودم به شخصه خرج زیادی رو اکانت هام میکنم عادت درست یا اشتباهی بوده که من از 8 سال پیش داشتم ... کلا کنسول های بازی هم که میومد اولین نفر میخریدم و بازی هاش رو به هر قیمتی تهیه میکردم ... این رو میزاریم رو حساب علاقه من به بازی و گیمینگ ...
مساله بعدی این که دوستان جنوب شرق که همشون دوستان خود من هستن و این جا این پست هار و میزارن و میخوان من رو تو ی هر چیزی پایین بیارند تک تک شون حضور داشتند روزی که من رو به روم تیم اسپیکشون دعوت کردن و من اونروز گفتم که 5 6 روز دیگه در خدمتتون نیستم و دارم میرم سفر و اکانت رو به ماهان میدم ( چون صرفا این سرور فقط به عشق ماهان داداش عزیزم اومدم )
نکته بعدی این که من قریب به 10 روز هست اصلا تو سرور لاگین هم نداشتم باورش پای دوستان که من حتی تا دیروز پسورد اکانت رو نداشتم ...
دلیلشم سفری بود که رفتم و سفری هست که در پیش دارم ... عذر میخوام از کسایی که تو دنیای مجازی دوستایی مثل برادر برام هستن مثل ماهان و سپهر و مانی و ... که بازم هوامو دارن ... اما من 4 ماه دیگه عازم خارج از ایران هستم ... این 10 روز هم سفر بودم ... دنبال کار های رفتنم هستم ... متاسفانه اکثر سرورا اهرم اکانت MR-PRESIDENT من هستم ... من نباشم یا کم باشم اکانت خوب بالا نمیاد چون خیلی وقت هست تیم ثابتی ندارم ... من با تیم مشورت کردم سعی کردم هرجوری هست اکانت سرپا بمونه به لطف ماهان و سپهر و سعید و ...
اما مشکلاتی که برام پیش اومد باعث شد از دست بدیم تسلط بر اوضاع اکانت و دف ساز هارو ... هیچ بهونه ای هم نیست ... اگر کسی مار و زد یا ما کسی رو زدیم یا تو واحه های فارم لیست دفاعی ریختن اینا همه جزعی از بازی هست و من اسمش رو کثیف بازی نمیزارم ....
در هر صورت دوستان از همه عذر میخوام نشد این سرور در کنارتون باشیم ...
شایدم برگشتم نمیدونم ... مشکل من الان این هست که 2 ماه دیگه امتحان Ielts رو باید با نمره ی بالا ی 9 برای ویزای کار کشوری که میخوام برم پاس کنم و این نیاز مند روزی 8 9 ساعت درس خوندن هست ... + این که خانواده من که من رو دارن ساپورت میکنن وقتی میبینن من 24 ساعت پای یک بازی هستم که ایندم ممکنه عوض شه همش در حال گوشزد کردن این موضوع به من هستن ... واقعیت این هست و شما میتونین علاوه بر القاب قبلی به من لقب بچه ننه رو هم اعطا کنید :دی
ولی خدارو شکر شخصیت و ... من بیرون بازی برای خودم ثبات داره و با این چیزا اصلا ناراحت نمیشم ...
من سهیل هستم 21 سالمه نه بیشتر نه کمتر با شرایط فکری یک فرد در همین رنج سنی ...
بازم از دوستان عذر میخوام ... از همه دوستان ... اینم که اکانت ما روی اکانت بنیتو لانچ شد من اصلا در جریان نبودم ... کسانی هم که میان لانچر رو مسخره میکنن لانچر یکی از بهترین پلیر هایی هست که با هم هم تیمی بودیم و تجربه ی 100 کردن سرور 3 ایکس اسپانیا رو باهم داشتیم ... اما 4 سالی بود بازی نمیکرد و این اولین سرورش بود توی این سایت و حتی ورژن 4 رو درست یادش نمیومد دلیل تارگت کردن بنیتو هم این بود که اولا عصبانی بود دوما دف ریختن تو واحه هارو پلن بنیتو میدونست ...

ببخشید بابت زیاده گویی ...
اینجا بازی هست ارزشش همون بازی هم میمونه ...
سزار ها یا شوالیه های من تک تکشون بره تو دیوار چیزی از شخصیت و سطح فکری من در زندگی واقعی کم نخواهد شد ... همینطور بقیه دوستان ...
به امید دیدار
پ ن ( واقا شرمنده دادش عزیزم ماهان و سپهر و مانی هستم )
سهیل