صفحه 51 از 75 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

آدم پست ها رو نگاه میکنم خنده اش میگیره !
    آقا پول دارید دوره افتادید اکانت بخرید نوش جونتون ! هم شما راضی هستید هم ما
    چون شما ذوق مرگ میشید که اکانت خریدید ! هم ما میشناسیم دور و بریامونو واسه سرور های بعد !
    جنوب شرق کثیف بازی میکنه
    یه مورد دو مورد هم نبوده و نیست !
    انتظار که ندارید هر شکری خواستید تو سرور بخورید بعد بهتون بگیم به به آفرین !
    1- دو تا اکانت و پلیرش رو که خریدید 140 تومن ! دیدید گندش دراومد اکانتها رو گذاشتید رو حذف !
    2- پسورد سپهر دستتون بود رفتید تو کل آباده های رید پرزیدنت دف ریختید ! بعد گفتید بغل ده هاش بوده ! رفتیم نگاه کردیم دیدیم هرکدوم 60 خونه فاصله داره خدا پدر اون بنیتو رو بیامرزه از دهنش در رفت گفت ما پسورد رو داریم
    3- اکانت azazel هم که پسورد جانشینی داشتید تایم لندش با کپ غلی 1:50 مین بوده ! از 1:30 مین شروع کردید دف پرکردن !
    4- اکانت تو جنوب غرب رجیستر کردید ! گلدش رو هم دادید دفش رو هم داشتید استفاده میکردید
    5- اکانت power of mind رو هم خریدید ! پلیر اکانت که لوگین میکرده هم امین یا امیر کینگ اس ای بوده ! به هزار مصیبت شماره مبین رو پیدا کردیم پسورد رو عوض کرده مدیریت بازی گیر داده چرا آی پی عوض شده ! این اکانت تحت بررسی هست !
    دوستان عزیز تو جنوب شرق هر کاری که در توانتون هست برای بردن انجام بدید ! ولی ضریب هوشی ما رو مثل خودتون فرض نکنید !
    اول سرور گفتید ما با شمال شرق نپ ! گفتیم اینو چرا خریدید گفتید جنوب غرب میخواست بخره ما زودتر خریدیم !! همر respect تو آباده salar دیوار شد برگشتید گفتید سپهر همر پسر عموش رو کرده تو دیوار رابطه شمال شرق رو با جنوب شرق بهم بزنه !!
    احتمالا ماهان هم اکانت کشیده بالا اومده گلد دزدیده از اکانت کینگ اس ای ! برده رو اکانت جنوب غرب دفش رو هم فرستاده رو کینگ اس ای
    فردا هم کتیبه با تک هیرو از شمال شرق و جنوب غرب و شمال شرق میبره رو جنوب شرق
    پس فردا هم میاد رو واندرتون دف سایدهای دیگه رو میریزه
    برید خدا روزیتون رو جای دیگه جواله کنه !

2. تشکر Hellseeker, GREEN MAN, Nashenas, THE END تشکر نمود
    نپسندیدن fereidoon نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اینکه بحث واندر گرفتن شد هر ننه قمری که نصف یه سرور هم بازی کرده باشه میدونه که قبل کتیبه ها واندر گرفتن خیلی به نفع سایده
    2- علی کنیگ اس ای به ظاهر محترم من نگفتم پاور آو مایند رو شما خریدین یا چیزی! مهدی به قضیه مشکوک شده بود که از کل ماجرا هم خبری ندارم پس اونو به ما نچسبون چون طی نامه نگاری های انجام شده حتی آیپی اون اکانت 1بار هم تغییر نکرده که اگه تغییر میکرد با توجه به حساسیت اکانت فوری بن میشد
    3-اکانت تروریست مال یه بچه 15 16 ساله به نام مهرانه که چندین سرور هم زدیمش صدا توپ پلاستیکی داده , لو رفتن پسورد مولتی های سهیل هم چند تاشون کار همین نوکر فرمان بدست شماست
    4-پی ام های همین شخص که صاحب اکانته احتمالا داخل همین تاپیک موجوده که نشون از دشمنی با ما داره و صرفا به خاطر سهیل تحملش کرده بودیم! شمام که تا دیدی طرف با ما مشکل داره گلد دادی خریدیش
    5- در مورد علی فلوید هم زیادی مظلوم نمایی نکنین , سرور k1 j1 نامردی کرد اینور چوبشو خورد
    6- 650ک دف کردن رو شاید اولین بارتونه توی عمر دژکوبتون دیدین که اینقدر ذوق کردین ( یادم رفته بود نرمال بازین )

پ.ن : دف 4میلیونی کینگ مهرداد رو بیبینین احتمالا زمینو گاز بگیرین , درسته اون موقع ماهان دشمنمون بود ولی 4میل دف مهرداد رو رد کرد,مهرداد هم با رکورد جهانی تبری نیومد ادعا کنه حالا 650ک دف کردی خوشحالی؟ )( قابل توجه اونایی که ادعاشون .... )
    ویرایش توسط Shaniz : 03-27-2016 در ساعت 02:01 AM
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. نپسندیدن fereidoon, P . O . M . S نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    آدم پست ها رو نگاه میکنم خنده اش میگیره !
    اونی که آدم خندش میگیره اینه که لیدر شاخه 4 دفاع سازها بیاد ساید دست بگیره : ))
    آقا پول دارید دوره افتادید اکانت بخرید نوش جونتون ! هم شما راضی هستید هم ما
    آره پول داریم ولی بخوایم بخریم اکانت نمیخریم، صاحب اکانت رو میخریم شما هم شماره علی رو که داری
    جنوب شرق کثیف بازی میکنه
    اون جنوب غرب هست مجید جان، شمال شرق هم که اصلا بازی نمیکنه : ) صرفا زیرپرچمی هست، اکانت واندرشون رو هم که دادن دست کسی که عرض ارادت مطلق داره خدمت جناب پلنر 650 : )) به عمرم شمال شرق رو به این حد بی رگ ندیده بودم
    یه مورد دو مورد هم نبوده و نیست !
    انتظار که ندارید هر شکری خواستید تو سرور بخورید بعد بهتون بگیم به به آفرین !
    نه ببین خیالت راحت از تو فقط انتظار داریم این قدرت تخیلی که داری رو حفظ کنی
    1- دو تا اکانت و پلیرش رو که خریدید 140 تومن ! دیدید گندش دراومد اکانتها رو گذاشتید رو حذف !
    این رو که عکس از تلگرام رفیق خودت گذاشتیم و اثبات شد که خود تو 100% در جریان بودی و خودت اکانت ها رو گذاشتی روی حذف و از حذف اونا اطلاع کامل داشتی، اما برای فریب 4تا پلیر با تعصب NE اومدی بلوا به پا کردی
    2- پسورد سپهر دستتون بود رفتید تو کل آباده های رید پرزیدنت دف ریختید ! بعد گفتید بغل ده هاش بوده ! رفتیم نگاه کردیم دیدیم هرکدوم 60 خونه فاصله داره خدا پدر اون بنیتو رو بیامرزه از دهنش در رفت گفت ما پسورد رو داریم
    تو پسوورد اکانت دستت بیفته میری دفاع میریزی تو آباده مولتیاش ؟!؟!؟ : ))) اکانت رو از جا میکنی ! همرش رو میزنی ناتار، دهکده هاش رو تخریب میکنی با گلد و ...، چطور اکانت پرزیدنت با اون همه گلد دست ما میفته بعد کاریش نداریم و 1 همرش رو دفاع میریزیم بره دیوار بعد 2تا همرش بخوره تو سر خودمون ؟!؟! چقدر تو خیالبافی آخه
    3- اکانت azazel هم که پسورد جانشینی داشتید تایم لندش با کپ غلی 1:50 مین بوده ! از 1:30 مین شروع کردید دف پرکردن !
    این مورد هم که از شیرین کاری های جناب پلنر 650 بود که برای در رفتن از زیر فشار پلن به اون افتضاحی باید بیاد بعد 2 روز بگه لاگین داشتید روی azazel =)) سطح طرف رو نگاه ...
    4- اکانت تو جنوب غرب رجیستر کردید ! گلدش رو هم دادید دفش رو هم داشتید استفاده میکردید
    خب مشکلت چیه پس ؟! تو با خودت چند چندی ؟! سه هیچ از خودت عقبی آره ؟
    5- اکانت power of mind رو هم خریدید ! پلیر اکانت که لوگین میکرده هم امین یا امیر کینگ اس ای بوده ! به هزار مصیبت شماره مبین رو پیدا کردیم پسورد رو عوض کرده مدیریت بازی گیر داده چرا آی پی عوض شده ! این اکانت تحت بررسی هست !
    نه دیگه الان مطمئن شدم این پست رو در حالت عادی ندادی، لزومی نداره جواب بقیش رو بدم

به مورد آخر رسیدم پشیمون شدم چرا جوابت رو با رنگ قرمز وسط پست خودت دادم : )

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    2- علی کنیگ اس ای به ظاهر محترم من نگفتم پاور آو مایند رو شما خریدین یا چیزی! مهدی به قضیه مشکوک شده بود که از کل ماجرا هم خبری ندارم پس اونو به ما نچسبون چون طی نامه نگاری های انجام شده حتی آیپی اون اکانت 1بار هم تغییر نکرده که اگه تغییر میکرد با توجه به حساسیت اکانت فوری بن میشد

پ.ن : دف 4میلیونی کینگ مهرداد رو بیبینین احتمالا زمینو گاز بگیرین , درسته اون موقع ماهان دشمنمون بود ولی 4میل دف مهرداد رو رد کرد,مهرداد هم با رکورد جهانی تبری نیومد ادعا کنه حالا 650ک دف کردی خوشحالی؟ )( قابل توجه اونایی که ادعاشون .... )
    همین تیکه اول پست این پسر خوب رو بذارید کنار پست لیدر شاخه 4 دفاع سازها ! بعد معلوم میشه چقدر این متای بزرگ زیرپرچمی ها خوب قضایا رو آنالیز میکنن بعد میان حرف میزنن ! یکی میگه لیلی هست اون یکی میگه مجنونه.

در مورد مهرداد گفتی، پس قبولش داری دیگه با این اوصاف ؟ اگه پیداش کردی به دکتر بگو مصطفی کینگ میگه شما پلیرش بودید تو سرور 1 دات کام اتحاد classic و اون لیدر کل SE بوده جلوی تیم Wild و همر و تمام مولتیات در بست در اختیارش بود، ببین اگه تایید نکرد از این به بعد هر چی شانیز بگه همون : ))
    خوبه ؟ کدوم نوبی تو کله شما کرده که پلیر ینی اسپید باز ؟! همه جای دنیا سرور نرمال هست که ارزش داره نه این ایکس های کذایی. وقتی 1 سال تونستی بشینی بازی کنی از صفر تا صد لحظه لحظه ماراتون دژکوب رو درک کنی، اون موقع پلیر میشی، نه اکانت رو بذاری تو سرور 3 ایکس رو بات ناتار مفتی بزنه و تو پاپ بزنی فکر کنی پلیر شدی ! هر موقع لیست فارمو با بوک مارک فایر فاکس میزدی اون موقع بیا اینجا نطق کن.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

توی آی آر هم 1میل میدادیم لایسنس Tm bot رو میگیرفتیم وقتی بات واسه همه هست هیچ اشکالی نداره
    ولی سرور در سطحی نیست که بخوایم بات استفاده کنیم 4600تا فقط توی سرور 3ایکس قبلی آبادی خالی کرده بودیم ( رید سالم)
    سرور نرمال هم کم بازی نکردیم کم هم صد نکردیم, نرمال باز ها قویتر از 3ایکس باز ها هستن قبول ولی نه شما ) نرمال باز های کشورایی مثل روسیه

- - - Updated - - -

خیلی وقته خبری از مهرداد ندارم ,نگفتم بازیشو قبول دارم! همون آی ار هم زیاد رفاقتی با خودش نداشتم , با طاهرشون میونمون خوب بود که از وقتی ریدکال بسته شد از اونم بیخبر موندیم
    2ایکس قهرمانان که بهترین سرور دژکوب بود و شما هم که ادعای .کام بازی کردنت میشه کجای کار بودی؟وقتی سپهر گرینمن یا به قول خودت همین لیدر متای زیر پرچمی اکانت رنک1 اونجارو داشت میچرخوند کجا بودی ؟ (با امید و آرمان)
    رنک 7 هم یکی دیگه از پلیرای 3ایکس باز آی بود ( مهرداد جیمبو + حامد دراکولا + جواد kingbir )

پ.ن : نخندونمون
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

7. تشکر GREEN MAN, Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن SABER., GREEN MAN, Nashenas پسندید
    نپسندیدن fereidoon, P . O . M . S نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام مجدد :
    چند نکته لازم به ذکر دونستم که باید عرض کنم :
    1- تبریک میگم به ماهان که جوری بچها رو شستشو مغزی میده...که یک سری جوری بازیچه میشن که دیدگاه ادم رو نسبت به خودشون جوری میکنن که ادم پشیمون از سلام روز اولش میشه.
    2- تشکر میکنم از هم سایدی های عزیزم .که بازیچه دست یک سری نشدن و من فرق رو در رنج سنی میبینم خارج از رفقای قدیمی که در هر شرایطی متحدیم.
    3- از همین تیریبون اعلام میکنم : تمام کسانی که بچهای SE این سرور رو برای سرورهای اینده تهدید میکنن بنده به همراه تیم محترم تا روزی که این دوستان هستن در خدمتشون هستیم و با تمام وجود پا رفیقامون وا میستیم
    4-دوستانی که اوازه کثیف کاریشون دنیا رو برداشته که دیگه نباید بیان به ما گیر بدن. اقا اگر امارایه شما به گوش ما میرسه بس که دل شیکوندین و دشمن دارین که به چشم دوست کنارتونن و اب میخورین میزارن کف دست ما چون منتظر همچین روزی بودن. چرا هر کی شنید تیم اومده جلوتون اومد تو se کمک ساید؟؟؟
    5- شده تمام زندگیم بره به فنا اینجا تا تهش میمونیم و ضعیف کشی و همر بی رم لانچیدنو اکانت مردومو گلد دان کردنو وعده های تو خالی و دل بچها رو شیکوندن کمتر بشه انشالله...
    سرور اخر عمرمو تبدیل به استارت دوباره کردید.
    باشد تا رستگار شوید...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    به مورد آخر رسیدم پشیمون شدم چرا جوابت رو با رنگ قرمز وسط پست خودت دادم : )

- - - Updated - - -
    اینکه کلا همیشه هول میشی ! بعد پشیمون میشی ! چیز تازه ای نیست ! ما که عادت کردیم
    من که یه بار به زبان شیرین پارسی که زبان رسمی کشور عزیزمون هست هم بهت توضیح دادم من تو ای ار شمال شرق بودم همیشه ! بعید میدونم اون سرورها شمال شرق راهت داده باشن !
    هرچند لیدر کل جان سرور 12 ایران که نصفه کاره موند ! الان دوال هستی دیگه ؟؟؟ دوال عزیز ! به پا مثل سرور 2 از اکانت نندازنت بیرون به جرم فروش و لو دادن پلن های والس ! بسه یا بقیه شاهکارات رو هم بگم ؟؟
    پول داریم نه گلم ! علی پول داره ! شما اینقدر توهم نزن ! علی پول داره دوست داره خاصه خرجی کنه بجا اینکه یه نفره بازی کنه دوست داره 40 نفر رو ببره رو اکانتش هر دهکده اش رو 4 تا مثل تو براش مواظب باشین نوش جونش ! (الان این پست رو داری میخونی منابع سرریز نشه رو فیدر شماره 8) شما پرینت حسابت رو بیار تا قبل از این تاریخ یه دونه تراکنش ! 10 هزار تومنی برای این سایت داشتی ! هرچی میگی درسته وقتی این بضاعت رو نداری کلا حرف از پول و ... صاحب اکانت میخریم نزن !
    گلم ، نازنینم یادم رفت بقول سندی ! عیب طرف رو گفتی هنرش نیز بگو ! همین که واندر شمال شرق رو کلین نکردید اسمش رو هم نذاشتید به احترام جنوب غرب بر پا نشون میده در تعطیلات بیکار نبودی و جهت یابیت خوب شده ! ولی باز از تمرین و ممارست فاصله گرفتی جنوب شرق و جنوب غرب رو اشتباه گرفتی
    تمرین کن موفق میشی خدا رو چه دیدی شاید این سرور ته مونده گلد علی بود سرور 1000 ایکس رفتی لیدر کل شدی اکانت ساختی واسه خودت 3 دهی حالش رو بردی دی
    من از تو بخدا هیچ توقعی رو ندارم همین که تنت سالم باشه تمرین کنی جمع و تفریق رو یاد بگیری تو نگارش فارسی مشکل نداشته باشی خدا رو شکر میکنم
    اصولا بهت حق میدم ! کافر همه رو به کیش خود پندارد ! من پسورد اکانتی هم دستم بیافته به صاحبش میگم پسورد رو عوض کنه نه اینکه کارهایی که شما تو حیطه تخصصت هست رو انجام بدم ! جایی آموزش کثیف کاری خواستن بکنن حتما رفرنس میدم ازت استفاده کنم
    آقا تو کلا خیلی باحالی ! دوستان بشنوید یاد بگیرید از لیدر کل سرور 12 ! و ساپورت ایران لول !!! موردی نداره اکانت تو ساید دیگه آپ کنید وای دلم
    باهات واقعا موافقم این پست رو در حالت عادی ندادم ! واقعا اندوهگین شدم که ما با کیا تو این سرور داریم میریم سیزده به در!
    مورد بعدی
    استاد سابقه !
    لیدر کل جان ! سرورها رو اینجوری میگن سرور1 راند یک ، سرور 1 راند دوم ! تقصیر هم نداری تنها سروری که دیدی ظاهران سرور دوازده بوده ! کنتور هم نداره که
    ماشالله تو این دنیای مجازی همه هم کینگ هستن ! ایشالله این سلطان بودن تو دنیای مجازی باعث بشه تو دنیای واقعی هم دستتون تو جیب خودتون باشه
    اتحاد کلاسیک ؟ تو لیدر کلش بودی؟ یعنی سرور دو انداختنت بیرون به جرم فروش و لو دادن پلن و تارگت ! بعد رفتی دات کام ! شدی لیدر باشه تو راست میگی
    آخرش نگفتی لیدر خوب چه لیدری هست ؟ از اول لیدر قبولش داشته باشن ؟ سمت چپ ؟ راست ؟ بالا ؟ وسط؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بابا چرا دوتا ساید جنوب غرب و شمال شرق هر وقت میان پست میزارن همش از کثیف بازی حرف میزنید یک زره بیایید پست از پلناتون بزارید
    شماها که تو سرور فینال 3ایکس پدر کثیف بازی رو در اوردید بس بکنید خداوکیلی ارزش نداره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

توی آی آر هم 1میل میدادیم لایسنس Tm bot رو میگیرفتیم وقتی بات واسه همه هست هیچ اشکالی نداره
    ولی سرور در سطحی نیست که بخوایم بات استفاده کنیم 4600تا فقط توی سرور 3ایکس قبلی آبادی خالی کرده بودیم ( رید سالم)
    سرور نرمال هم کم بازی نکردیم کم هم صد نکردیم, نرمال باز ها قویتر از 3ایکس باز ها هستن قبول ولی نه شما ) نرمال باز های کشورایی مثل روسیه

- - - Updated - - -

خیلی وقته خبری از مهرداد ندارم ,نگفتم بازیشو قبول دارم! همون آی ار هم زیاد رفاقتی با خودش نداشتم , با طاهرشون میونمون خوب بود که از وقتی ریدکال بسته شد از اونم بیخبر موندیم
    2ایکس قهرمانان که بهترین سرور دژکوب بود و شما هم که ادعای .کام بازی کردنت میشه کجای کار بودی؟وقتی سپهر گرینمن یا به قول خودت همین لیدر متای زیر پرچمی اکانت رنک1 اونجارو داشت میچرخوند کجا بودی ؟ (با امید و آرمان)
    رنک 7 هم یکی دیگه از پلیرای 3ایکس باز آی بود ( مهرداد جیمبو + حامد دراکولا + جواد kingbir )

پ.ن : نخندونمون
    عمو جان مگه اکانت رنک یک رو چرخوندن دلیل بر بازی بلدی هست ؟ اکانت رنک 1 میتونه یکی از مولتی های یک نفر باشه . پس هنری نیست و هر کسمیتونه تپو تپ کلیک کنه . ت ر ا و ی ن بازی مغزه اونم نرمالش که 60 ساعت لند پلن زمان میبره اما ریل تشخیص داده نمیشه.
    نه اینجا که هر ساید بالای ده میل دف داره(قبل کتیبه) و 10 تارگتو تو پلن میتونه دونه 1 میل پر کنه . پس این پلن نیست و احتیاج به پلنر نداره.
    ایشالا قسمت شه یک سرور نرمال .کام در خدمت باشیم اونجا شاید منظورمو بتونم بهت برسونم.
    به حر حال شما هم بازیکن خوبی هستی اما معیارات برای بازیکن سنجی صحیح نیست.
    اگه اولش گفتم عو جان قصد جسارت نبود 40 سال سنه این پیره مرده.

خوش و سلامت باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اینکه کلا همیشه هول میشی ! بعد پشیمون میشی ! چیز تازه ای نیست ! ما که عادت کردیم
    من که یه بار به زبان شیرین پارسی که زبان رسمی کشور عزیزمون هست هم بهت توضیح دادم من تو ای ار شمال شرق بودم همیشه ! بعید میدونم اون سرورها شمال شرق راهت داده باشن !
    هرچند لیدر کل جان سرور 12 ایران که نصفه کاره موند ! الان دوال هستی دیگه ؟؟؟ دوال عزیز ! به پا مثل سرور 2 از اکانت نندازنت بیرون به جرم فروش و لو دادن پلن های والس ! بسه یا بقیه شاهکارات رو هم بگم ؟؟
    پول داریم نه گلم ! علی پول داره ! شما اینقدر توهم نزن ! علی پول داره دوست داره خاصه خرجی کنه بجا اینکه یه نفره بازی کنه دوست داره 40 نفر رو ببره رو اکانتش هر دهکده اش رو 4 تا مثل تو براش مواظب باشین نوش جونش ! (الان این پست رو داری میخونی منابع سرریز نشه رو فیدر شماره 8) شما پرینت حسابت رو بیار تا قبل از این تاریخ یه دونه تراکنش ! 10 هزار تومنی برای این سایت داشتی ! هرچی میگی درسته وقتی این بضاعت رو نداری کلا حرف از پول و ... صاحب اکانت میخریم نزن !
    گلم ، نازنینم یادم رفت بقول سندی ! عیب طرف رو گفتی هنرش نیز بگو ! همین که واندر شمال شرق رو کلین نکردید اسمش رو هم نذاشتید به احترام جنوب غرب بر پا نشون میده در تعطیلات بیکار نبودی و جهت یابیت خوب شده ! ولی باز از تمرین و ممارست فاصله گرفتی جنوب شرق و جنوب غرب رو اشتباه گرفتی
    تمرین کن موفق میشی خدا رو چه دیدی شاید این سرور ته مونده گلد علی بود سرور 1000 ایکس رفتی لیدر کل شدی اکانت ساختی واسه خودت 3 دهی حالش رو بردی دی
    من از تو بخدا هیچ توقعی رو ندارم همین که تنت سالم باشه تمرین کنی جمع و تفریق رو یاد بگیری تو نگارش فارسی مشکل نداشته باشی خدا رو شکر میکنم
    اصولا بهت حق میدم ! کافر همه رو به کیش خود پندارد ! من پسورد اکانتی هم دستم بیافته به صاحبش میگم پسورد رو عوض کنه نه اینکه کارهایی که شما تو حیطه تخصصت هست رو انجام بدم ! جایی آموزش کثیف کاری خواستن بکنن حتما رفرنس میدم ازت استفاده کنم
    آقا تو کلا خیلی باحالی ! دوستان بشنوید یاد بگیرید از لیدر کل سرور 12 ! و ساپورت ایران لول !!! موردی نداره اکانت تو ساید دیگه آپ کنید وای دلم
    باهات واقعا موافقم این پست رو در حالت عادی ندادم ! واقعا اندوهگین شدم که ما با کیا تو این سرور داریم میریم سیزده به در!
    مورد بعدی
    استاد سابقه !
    لیدر کل جان ! سرورها رو اینجوری میگن سرور1 راند یک ، سرور 1 راند دوم ! تقصیر هم نداری تنها سروری که دیدی ظاهران سرور دوازده بوده ! کنتور هم نداره که
    ماشالله تو این دنیای مجازی همه هم کینگ هستن ! ایشالله این سلطان بودن تو دنیای مجازی باعث بشه تو دنیای واقعی هم دستتون تو جیب خودتون باشه
    اتحاد کلاسیک ؟ تو لیدر کلش بودی؟ یعنی سرور دو انداختنت بیرون به جرم فروش و لو دادن پلن و تارگت ! بعد رفتی دات کام ! شدی لیدر باشه تو راست میگی
    آخرش نگفتی لیدر خوب چه لیدری هست ؟ از اول لیدر قبولش داشته باشن ؟ سمت چپ ؟ راست ؟ بالا ؟ وسط؟
    مانی مصطفی توتال SE هست اینو دیگه نگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    با سلام مجدد :
    چند نکته لازم به ذکر دونستم که باید عرض کنم :
    1- تبریک میگم به ماهان که جوری بچها رو شستشو مغزی میده...که یک سری جوری بازیچه میشن که دیدگاه ادم رو نسبت به خودشون جوری میکنن که ادم پشیمون از سلام روز اولش میشه.
    2- تشکر میکنم از هم سایدی های عزیزم .که بازیچه دست یک سری نشدن و من فرق رو در رنج سنی میبینم خارج از رفقای قدیمی که در هر شرایطی متحدیم.
    3- از همین تیریبون اعلام میکنم : تمام کسانی که بچهای SE این سرور رو برای سرورهای اینده تهدید میکنن بنده به همراه تیم محترم تا روزی که این دوستان هستن در خدمتشون هستیم و با تمام وجود پا رفیقامون وا میستیم
    4-دوستانی که اوازه کثیف کاریشون دنیا رو برداشته که دیگه نباید بیان به ما گیر بدن. اقا اگر امارایه شما به گوش ما میرسه بس که دل شیکوندین و دشمن دارین که به چشم دوست کنارتونن و اب میخورین میزارن کف دست ما چون منتظر همچین روزی بودن. چرا هر کی شنید تیم اومده جلوتون اومد تو se کمک ساید؟؟؟
    5- شده تمام زندگیم بره به فنا اینجا تا تهش میمونیم و ضعیف کشی و همر بی رم لانچیدنو اکانت مردومو گلد دان کردنو وعده های تو خالی و دل بچها رو شیکوندن کمتر بشه انشالله...
    سرور اخر عمرمو تبدیل به استارت دوباره کردید.
    باشد تا رستگار شوید...
    5-جدی بازی کن بازیو جدی نگیر

13. تشکر partizan تشکر نمود
    نپسندیدن V A H ! D, P . O . M . S نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

5-جدی بازی کن بازیو جدی نگیر
    5 داشت به چه گندگی این که گفتی 6 بود . بعد از 4 .6 نیست پس چنده؟

15. تشکر V A H ! D, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن fereidoon, V A H ! D, ali 2113 پسندید
صفحه 51 از 75 نخستنخست ... 41495051525361 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع