صفحه 44 از 61 نخستنخست ... 34424344454654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سلام مجدد.

انجمن محل بحث و بررسی فنی در مورد اتفاقات بازی هست نه تهمت زدن و بی احترامی به هم لطفا رعایت کنید.

هر نوع اعتراضی هم دارید به مدیریت سایت از طریق پیام خصوصی اطلاع رسانی کنید .

در صورت تکرار روند تاپیک مجبور به بستن دائمی تاپیک خواهم شد.

لطفا این پست پاسخ داده نشود

با تشکر از همکاریتون
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم از همر اکانت RESPECT
    کتیبه مرتاض یونیک و کلین کردن واندر NW
    فقط برای اقا مجتبی گل وگرنه منم مثل دوستان همرم با اکانتم delete می شد
    Screenshot_2016-03-29-01-59-28-1.jpg

- - - Updated - - -

Screenshot_2016-03-29-02-17-26-1.jpg
    اینم از واندر
    خیلی خوش گذشت (((((((
    دوستون دارم اولین سروری بود که اکانت زدم اصلأ پشیمون نیستم اول از همه جا داره از سپهر پسر عموم یک تشکر ویژه کنم که خیلی بهم کمک کرد و بعدشم از همه ی دوستانی که به اکانت من کمک کردن بعد از اون بیشترین تشکرا میکنم از دوستان SE که واقعأ جزابیت را به این سرور اضافه کردن خیلی خوش گذشت کاش ادامه داشت ولی دیگه چاره ای جز حذف کردن نداشتم همتونا دوووووست دارم خداحافظ
    ویرایش توسط RESPECT : 03-29-2016 در ساعت 02:06 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

خوب بعد از اینکه تیم فشار زیر فشار فرار کرد . امیدوارم بقیه دوستان که موندن بازیشونو با همون قدرت سابق چه بسا بیشتر ادامه بدن و موفق باشند.

ن.ص:
    لطفا اگر قصد ماندن ندارید

از هر گونه بودن هم خودداری کنید

شادزی مهر افزون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آدم پست بعضی عزیزان گاهی در صحنه رو که میخونه فقط و فقط این مثال یادش میوفته
    شهر که شلوغ بشه...قورباغه هفت تیر کش میشه
    پ.ن: نذر کردم اگه پستام حذف نشه پیاده برم تا کانادا و برگردم
    I,m always BLACKHAND

5. تشکر Mr_No0B تشکر نمود
    پسندیدن Mr_No0B, taha-Desperado. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فعلا که دو ساید فشار شدن بیابون و شلوغ نیستن
    نکنید این کارارو با خودتون ابروتونو بیشتر از این نبرید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    فعلا که دو ساید فشار شدن بیابون و شلوغ نیستن
    نکنید این کارارو با خودتون ابروتونو بیشتر از این نبرید
    دست پیش گرفتی پس نیوفتی؟تو که دیگه این حرفارو نزن آخه
    بیا تو حال خودت عزیزم
    I,m always BLACKHAND

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید اگه اشتباه نکنم اقای زایسر بود که توی دو شب پیاپی از شما دوتا کتیبه زد؟
    اگه اشتباه میکنم بیایید بگید
    فکر نمیکنم پلیری باشه توی دجکوب که دوتا کتیبه سبز بده به حریف و باز بتونه سرشو بالا بگیره مگر اینکه طرف خیلی روش زیاد باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب میبینم که تیم پر ادعای Hellseeker که عنوان رنک 1 این سایت رو یدک میکشید به همراه متای بزرگ (!) NE و آقای مانی پارتیزان با اون همه ادعای دبدبه و کبکبه همگی از دم فـــــــــــــرار رو به قــــــــرار ترجیح دادن اونم به چه بهونه ای ؟! به این بهونه که ما تو فارم های IMPERIAL دفاع ریختیم 50k همرش لاست خورد بعد سرور بک شد !! منتها این رو نمیگن که دقیقا ما هم در همون روز 60K از همر Green Man رو روی مولتی هاش دیوار کردیم و اونم دقیقا بک شد و پلن ما هم خراب شد، سر همین قضیه تصمیم گرفتن همه در اعتراض به ... حذف کنن : )))) بابا حداقل صبر میکردید یه بار دیگه وال بشید بعد بگید ما لاگین داشتیم اون موقع حذف کنید که بهونه بهتری باشه،

نه اینکه الان هر کسی این سرور رو دنبال میکرد داره قه قه بهتون میخنده که واقعا شما جلوی کی بازی کردید 100 کردید ؟!؟! 3تا ساید رو میخریدید میزدید تو دیوار 100 میکردید ؟! یه سرور که یه تیم جلوتون بازی کرد عیار شما معلوم شد، قبل کتیبه حذف !!! : ))))

الان جا داره یه نفر بره از اول این تاپیک رو بخونه و هی جملات گهربار رو گلچین کنه بذاره ... یه عده قرار بود نذارن SE به کتیبه ها برسه : ))

کجایی مانی ادعا ؟! آخ ببخشید، مانی پارتیزان
    کجایی پلنررر 650 ؟!

واقعا حیف وقت و هزینه ای که ما برای شما گذاشتیم که یه سرور درست حسابی ببینیم، این که تیم اول این سایت بود قبل کتیبه حذف کرد وای به حال بقیه.
    حداقل اینقدر برای بقیه احترام قائل میشدید بازی میکردید یه واندر فیک میاوردید بالا ... خودم دفاع و گندم میدادم بهت.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m o s t a f a نمایش پست ها

نه اینکه الان هر کسی این سرور رو دنبال میکرد داره قه قه بهتون میخنده که واقعا شما جلوی کی بازی کردید 100 کردید ؟!؟! 3تا ساید رو میخریدید میزدید تو دیوار 100 میکردید ؟! یه سرور که یه تیم جلوتون بازی کرد عیار شما معلوم شد، قبل کتیبه حذف !!! : ))))

واقعا حیف وقت و هزینه ای که ما برای شما گذاشتیم که یه سرور درست حسابی ببینیم، این که تیم اول این سایت بود قبل کتیبه حذف کرد وای به حال بقیه.
    حداقل اینقدر برای بقیه احترام قائل میشدید بازی میکردید یه واندر فیک میاوردید بالا ... خودم دفاع و گندم میدادم بهت.
    1. تو داری حرف اکانت خریدن میزنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! سرور b3 رو یادته؟کل سرور رو خریداری کردن آخر سرور ام ام دادی جز کاتا همرا رو هم بریزید واندر!!!
    کیو میخوای گول بزنی؟ما رو که نمیتونی... حالا خودتونو نمیدونم
    انقدم فشار نخور برات بده...آخه ما پلی دادیم فشار روت بود....پلی ندادیم بود...متا بستیم بود ...
    2. راجب پست 2113
    علی زایسر عزیزم هم کتیبه رو توی همون سرور b3 وقتی زد که ما ول کرده بودیم سرور رو مثل این سرور
    اتک رو وقتی لانچ کرد رو اکانتم بودم موقع نشستنش هم بودم(احتمالا مشغول کار با دو سیب آلبالو هم بود موقع اتک)
    پس دیگه شیرین نشو دوسته خوبم

یا حق
    I,m always BLACKHAND

11. تشکر Nashenas تشکر نمود
    پسندیدن Nashenas پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKHAND نمایش پست ها
    1. تو داری حرف اکانت خریدن میزنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! سرور b3 رو یادته؟کل سرور رو خریداری کردن آخر سرور ام ام دادی جز کاتا همرا رو هم بریزید واندر!!!
    کیو میخوای گول بزنی؟ما رو که نمیتونی... حالا خودتونو نمیدونم
    انقدم فشار نخور برات بده...آخه ما پلی دادیم فشار روت بود....پلی ندادیم بود...متا بستیم بود ...
    2. راجب پست 2113
    علی زایسر عزیزم هم کتیبه رو توی همون سرور b3 وقتی زد که ما ول کرده بودیم سرور رو مثل این سرور
    اتک رو وقتی لانچ کرد رو اکانتم بودم موقع نشستنش هم بودم(احتمالا مشغول کار با دو سیب آلبالو هم بود موقع اتک)
    پس دیگه شیرین نشو دوسته خوبم

یا حق

شما همونی نیستی که هرچی روت وِل میدادیم ، نه نمیگفتی بهش ؟

بزرگترات با خِفت و از ترس و بهانه های مختلف حذف کردن .

هرکاری دوست داشتین کردین ، از اخرم با حمل بر اینکه ما کثیف بازی کردیم " خودکشی نهنگ ها " شبیه سازی کردن : )))

صفحه 44 از 61 نخستنخست ... 34424344454654 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع