صفحه 40 از 75 نخستنخست ... 30383940414250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اگه دوستان اصرار دارن که پسورد جانشینی Azazel رو نداشتن بدونن که خبر از داخل خود چنل SE در تیم اسپیک به دستمون رسیده بود
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

2. تشکر JULIUS تشکر نمود
    پسندیدن 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بدلیل مشکلاتم نرسیدم این پست رو زودتر بذارم .
    در مورد اتکهای دیروز یه توضیح کلی رو میدم شما هم در جریان ساید تمیز جنوب شرق باشید.
    پلن دیروز شامل 15 تارگت فیک بود که از 8 صبح شروع کردیم اتک ها رو و همه ی تارگت ها به طور یکسان بدون دخالت هیچ اکانت اضافی فیک گذاشته شد که با توجه عکس العمل مغز متفکر های جنوب شرق ( عوض کردت اسم ده Benito )(عوض کردن اسم ده اسپندیار ) (تغییر پایتخت دادن اکانت Ass kicker) کاملا واضح بود تشخیص تارگت اصلی براشوت زیر 1% بوده تا اینکه ما آخرین همر که فاصله ی 2:30 داشت رو از اکانت Azazel لانچ میکنیم و کل داستان اینجا عوض میشه که دوستان جنوب شرق با دسترسی که به این اکانت داشتن اتک ریل رو تشخیص میدن و ادامه ماجرا هم که مشخصه... !

فقط وفتی مطمئن‬‎ باشی کجا حمله اصلی هست و آمار رو داشته باشی میایی همرت رو هم تو دفاع میذاری.

همر من دیوار شد فدای سر بچه ها دسترسی هاتون رو قطع میکنیم دوباره فشار رو شروع میکنیم.

فایل پیوست 1612
    ناموسا" نتهایی گفتی همر گذاشتیم جلوت یعنی انقدر مغزمون معیوبه که وقتی همر میذاریم سواره رو نذاریم اون وقت گرز بخوابونیم جلوت درسته گرز بود ولی نه ماله یه اکانت و نه برای یه ده مهم اینه :|
    خواستی و اگه پلنر نه پلیر اکانت تصمیم گرفت از همر اکانت کینگ هم رو نمایی میشه

ایام به شدت به کام
    فردا نگید ترکیدیم و تو آتیش سوخیم دیگه نمیایم صلوات

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دلایلی نظیر گندم همر رو نمیتونستیم بدیم.پلیرش نبود.سوپر دمپایی بود .پیک شادیمون رو حل نکردیم دیگه خز شد و مبحث لاگین روی اکانت جایگزینش میشه تا مبادا پلیر هاشون فکر کنند ضعف لانچ داشتن و سوپر پلن bbbb (بزن بزن بالاخره برمیگرده) از سوی تیم پلنری خیلی خفنشون ضعف نشون داده.اصلا مدیونید اگه اینطور فکر کنید! شما انسان های بی خطا و کار درستی هستید که 1 درصد سوتی نمیدین و مغز متفکرید و اصولا اصلا کثیف هم بازی نمیکنید. بعد تمام تیم اس ای که ما باشیم کثیف بازی میکنیم و عده ای سوپر نوب دور هم تشکیل تیم دادیم و تمامی پلن های bbbb تیم حریف که وال میشه ناشی از لاگین روی یه اکانتی هست همیشه.خیلی هم عالی
    اسم کپ من پلن قبلی هم چنج شد به stupid fakers در حالی که کپ ارمان پرید. مدیونید اگه فکر کنید تحلیلی در کار بوده و فهمیدم روی خودم فیک بوده.لاگین کردم دیدم بعد گذاشتم کپ ارمان بپره بعد ارمان هم که دکوری چنج کپ کرد و ما برای رد گم کنی این کار رو کردیم
    حالا پلن بعدی هم که وال بشید ما میشیم عضو تیم اسمشو نبر و پلن بعدیش ما اسمشو نبر رو داشتیم ریل رو دیدیم پلن بعدیش خدا با ما بوده و پلن بعدی هم ما خداییم نمیشه کاریمون کرد
    خلاصه دیگه گوش ملت از این حرف ها پر شده و این فیلم ها بلیطش دیگه خریدار نداره
    برید خیمه شب بازی تمرین کنید اول

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بدلیل مشکلاتم نرسیدم این پست رو زودتر بذارم .
    در مورد اتکهای دیروز یه توضیح کلی رو میدم شما هم در جریان ساید تمیز جنوب شرق باشید.
    پلن دیروز شامل 15 تارگت فیک بود که از 8 صبح شروع کردیم اتک ها رو و همه ی تارگت ها به طور یکسان بدون دخالت هیچ اکانت اضافی فیک گذاشته شد که با توجه عکس العمل مغز متفکر های جنوب شرق ( عوض کردت اسم ده Benito )(عوض کردن اسم ده اسپندیار ) (تغییر پایتخت دادن اکانت Ass kicker) کاملا واضح بود تشخیص تارگت اصلی براشوت زیر 1% بوده تا اینکه ما آخرین همر که فاصله ی 2:30 داشت رو از اکانت Azazel لانچ میکنیم و کل داستان اینجا عوض میشه که دوستان جنوب شرق با دسترسی که به این اکانت داشتن اتک ریل رو تشخیص میدن و ادامه ماجرا هم که مشخصه... !

فقط وفتی مطمئن‬‎ باشی کجا حمله اصلی هست و آمار رو داشته باشی میایی همرت رو هم تو دفاع میذاری.

همر من دیوار شد فدای سر بچه ها دسترسی هاتون رو قطع میکنیم دوباره فشار رو شروع میکنیم.

فایل پیوست 1612
    سلام،

ببین جه فشاری روی این بنده خدا هست که برای رهایی از این فشار میاد چه آسمون ریسمون بافی میکنه،

آخه آقای سوپر پلنر که اوج خلاقیتت شلوغ کردن دهکده های طرف با حمله های با 1 دونه گرزی هست، چرا اینقدر حرف های بی اساس میزنی ؟

اون روز اکانت Benito بیش از 700K دفاع پر شد، نان کپ های آرمان و نیما هر کدوم با رقم نجومی پر شدن از دفاع و چون کپیتالش هم چند روز پیش خورده بود، گفتیم ریسک نکنیم و چنج کپ هم دادیم، اما وقتی متوجه اتک های روی کپم شدم، بلافاصله یاد فیک های چند روز پیش افتادم که روی کپم اومده بودید و منم هیچی دفاع نریخته بودم تا طعمه درست کنم براتون،

این اتک یادته که زدید کپ منو رید کردید با لینک سبز ؟ :

Untitled.jpg

حالا جناب پلنرررررررررر بزرگ متای زیرپرچمی، فکر میکنی برای کسی که 2زار دف کوردیناتوری بلد باشه تشخیصش سخته که احتمال خیلی زیاد در این پلن کپ ما تارگت شده ؟ اونم وقتی خیالم راحته که تمام تارگت ها رو کامل پر کردم، حالا لحظه آخری MM زدم برای کپ خودم و از قضا 3-4 تا دمپایی ده 01 از چند تا اکانت هم داشتیم که همش رو گفتم بخوابونن روی کپ من تا اگه ریل باشه (که 90% مطمئن بودم هست) تمام این همرها رو بگیریم روی کپی که سنگتراشی داره.

جای این حرف های بی اساس و بی سند و مدرک و توجیه کردن افتضاحی که در 3 پلن پیاپی به بار آوردی و اینهمه همر رو دیوار کردی، برو بشین پلن های SE رو تماشا کن، هر دفعه خواستی یه پلن به سبک ما رو تکرار کنی اما نمیدونستی کسی که این پلن رو یادت داده، تا لانچ کنی از روش 2زاریش میفته.

پ.ن: تازه انتظار نداشتیم سوپر همر پوشر بزرگ و لیدر SW دو سوم همر لیدر SE باشه : ) تفاوت رو حس کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    اگه دوستان اصرار دارن که پسورد جانشینی Azazel رو نداشتن بدونن که خبر از داخل خود چنل SE در تیم اسپیک به دستمون رسیده بود
    اولا این ترفند مسخره که شما میخوای بین بچه های ما اختلاف بندازی مال جنگ جهانی اول 1914 هست پسرجان

دوما روم تیم اسپیک رو اشتباه اومده بودی پس عزیزم، این توهمات ناشی از دیوار شدن های پی در پی در دیوار SE هست، لابد 2 روز دیگه هم که باز دیوار بشید میگید شما پنل مولتی هانتری دارید =))

پ.ن: واقعا آب و هوا تاثیر داره : )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت تمام رفقای عزیز.
    واقعا نمیدونم این حرفا از کجا افریده میشه !!!! بابا نکنید نگید رفقا به خاطر یک بازی این همه تهمتو این کارا نداره.
    اگه به قول اقا ماهان 2:30 ما تایم داشتیم برای دفاع اینجوری دف میومد؟؟؟ اصلا نمیخوام در موردش حرف بزنم اما اصلا درست
    نیست با این حرفا ارزش کاره رقیب و روحیه همه رو خراب کنید . البته در جنگ مجازی تخریب روحیه حریف از ارکان اصلی هستش شما راهتون درسته
    اما این روشش نیست . شما پلن رفتین نشده برا همه پیش میاد واقعا این حرفا رو نداره . شما گیمرهای حرفه ائئ هستین اکانتهایی که همر بلند کردن پسوردشون عوض نمیشه؟؟؟ شما وا میستید ما بریم رو اکانتتون؟؟؟ . نمیدونم تو این سرور همه دارن میزنن میبرن میگن SE کرد.!

Ali_KinG_sE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزان

اقا مگه شما ! دف روی capital آرمانو بک نکردین ؟ وگرنه super hamer آرمان صفر نمیشد

والا :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    سلام.من به همه گفتم ساید خاصی منظورم نبود.یادت باشه تو روم شما هم اومده بودم چند روز پیش یه مثال هم زدم درباره این موضوع.

حس کل کل حقیقتش فعلا زیاد نیست.الان حدودا 500,600 k از 2طرف گندمخور پریده تو یه پلنی.یه نفر فقط یه نفر محض رضای خدا نیومد یه تحلیلی یا بحث فنی کنه.
    منظورم با ادمایی که تو این گیم شناخته شده هستن نیست منظور اون کسانی که نه کسی میشناسشون نه تعریفی کسی ازشون کرده نه حرکت خاصی دیده شده ازشون .احتمالا سقف بازیشون هم پاپ زدن روی اکانت های دیگران باشه اومدن 10تا پست زدن.

پ.ن:یه حرفایی باشه برای آینده اما..
    قدیما که کل کل با لینک بود و بحث فنی هم داشت.الان چند نفر پیدا میشن یه بحث فنی درباره این لینک ها و پلن بکنن.بیایید 4تا نکته بگید هم سطح بازی من و امثال من که نوبن بره بالا هم فرومش بهتر بشه.
    حالا اونایی که یهو پیداشون میشه تو فروم بیان جواب بدن.همه منتظر هستیم.

سلام مهدی جان

دقیقا بیایم در چه موردی بحث کنیم کاکو ؟ وقتی متاتون پلن موفق میره ، سیم سکند میان فروم عکس و لینک پلن میزارن

وقتی بخورن با چند روز تاخیر و فکر روی عوامل شکست پلن ، برای بهانه جویی میان .

وقتی فروم میخونم ، یاد این دختر بچه های 3-4ساله میوفتم که عروسکشون ازشون میگیری ....

20نفر اول پاپ و هجوم و دفاع برای کسایی که نیستن در سرور ؛

lol.JPG

20hojom.JPG

20ply.JPG

پ.ن : اقا کنتور که نمیندازه ؛ همر اول منم ک صفر شد ، دفاع اکانت رو از متای زیرپرچمی بک دادن : ))

پ.ن 2 : چند روزی کسالت داشتم ، وقت زیاد نداشتم برای اینجا ، با تاخیر تبریک برای دفاع بچه های کینگ اس ای و تبریک متا ضربدری شمال شرق و جنوب غرب .
    ویرایش توسط God kill m3 : 03-15-2016 در ساعت 09:56 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قرار به این بود حرفی درباره این داستان زده نشه که گفت به هر حال ماهان.
    اینکه تا قبل اتکazazel هیچ تشخیصی داده نشده بود و 2و3تا تارگت مهم فقط دفاع ساید رفته بود توش و بعد اینکه اون اکانت هم اتکش میذاره خیلی خیلی اتفاقی یه تارگتی که یه کپ معمولی بود و همر خاصی نداشت در ساعات آخر تصمیم به دفاع ازش میشه طوری که از بس اطمینان زیاد بود از تمام پتانسیل ساید برای دفاع استفاده شد حتی گذاشتن گرزی و tk جلوی اتک ها.(فکر کنم رو همر دهکده اول من زیادی حساب کرده بودن و امیدی هم به سالم موندن دهکده نداشتن وگرنه اسم اون دهکده هم عوض میکردن).
    اینکه چه وقتی ادم همر یا همون نیمچه همر ترجیح میده جلوی یه اتک بذاره دیگه اونایی که یکم تجربه دارن میدونن کی هست.
    حالا با این حرفا اونی که اندازه نخود مغز داشته باشه خودش میفهمه کی راست میگه کی نه.

پ.ن:علی king se دیدی پس حرفایی که از همون بچه های ج ش درباره نوع کثیف پلی دادن بعضی ها زده شده بود درست بود.
    بعد از متایی که بسته شد و کلا ورق برگشت ساید که نه ولی بعضی ها تو ج ش دارن ثابت میکنن که مانی چه تصمیم درستی گرفته بود که ج ش به عنوان متحد و معتمد انتخاب نکرد.

ش ش با ج غ متا بست نه اینکه سر کینه با ج ش بخواد اینکارو کنه نه.صلاح دید تیم لیدریش این بود که این کار برای ساید بهتره.اما وقتی ادمایی مثل nasernz و چند نفر دیگه که از پست گذاشتن ها و حرفاشون سطح بازیشون مشخصه به سایدی میگن جلوزن و زیر پرچمی که سر و دست میشکوندن با همین ساید متا ببندن داستان فرق میکنه.این درگیری های الان که فقط بزن بزن و گرم شدن بازیه و هیچ تاثیری برای اندگیم نداره.(حداقل کل ادوار 3 ایکس که ما پلی دادیم ثابت شد).
    حالا هم پتانسیل ساید ش ش بعدا معلوم میشه.
    ج ش سرورهای اسپید یکی از ویژگی های مهمش داشتن سیاست خیلی عالیشون تو فروم بود.اما این ج ش سیاست فرومش زیر 0.
    شاید یه روز بدترین سیاستی که یه ساید میتونه داشته باشه رو گفتیم.

پ.ن:همه شاخا چی شد پس تحلیل هایی که قرار بود درباره پلن گفته بشه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    سلام مهدی جان

دقیقا بیایم در چه موردی بحث کنیم کاکو ؟ وقتی متاتون پلن موفق میره ، سیم سکند میان فروم عکس و لینک پلن میزارن

وقتی بخورن با چند روز تاخیر و فکر روی عوامل شکست پلن ، برای بهانه جویی میان .

وقتی فروم میخونم ، یاد این دختر بچه های 3-4ساله میوفتم که عروسکشون ازشون میگیری ....

20نفر اول پاپ و هجوم و دفاع برای کسایی که نیستن در سرور ؛

lol.JPG

20hojom.JPG

20ply.JPG

پ.ن : اقا کنتور که نمیندازه ؛ همر اول منم ک صفر شد ، دفاع اکانت رو از متای زیرپرچمی بک دادن : ))

پ.ن 2 : چند روزی کسالت داشتم ، وقت زیاد نداشتم برای اینجا ، با تاخیر تبریک برای دفاع بچه های کینگ اس ای و تبریک متا ضربدری شمال شرق و جنوب غرب .
    نیما داداش کلا این اولین پلنی بود که به عنوان پلن مشترک زده شد.قبلش هم هرچی زده شد چه اونایی که موفق بود چه اونایی که نبود مشترک نمیشه اسمشونو گذاشت.
    فکر هم نکنم تو هیچ کدوم از پلن های سرور تا امروز من حرف و حدیث خاصی یا طرفداری خاصی کرده باشم.
    اینکه ماهان امروز اومد این حرفارو زد دلیل به این نیست امروز پی به این موضوع برده یا به قول شما دنبال بهونه میگشته.این حرفا همون شب زده شد ولی قرار به این بود بحثی تو فروم دربارش نشه چون تاثیری نداشت.

10. تشکر GREEN MAN, partizan, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    تایپیک های یه سری از دوستانو ادم میبینه خندش میگیره نمیدونم چند روزه !!!داری دژکوب بازی میکنی که داری با این لحن نسبت به پلن های ماهان نظر میدی
    ساده بگم متوجه شی .صادقانه بشین همین الان این پلن اخری رو یه بار برا خودت با همان تعداد اکانت اتک فیک لانچ کن نمیخواد ریل بزنی!!ببین میتونی اتک هاتو فیکس کنی !!!خودتم میدونی نمیتونی یه واقعیتیه حتی انالیز پلن ها بعد لندم براتون سخته این عجیب نیس میدونی چرا ؟؟ چون یکی از بهترین پلنرهای ایران داره روت لانچ میکنه
    پس دوستان یه لطفی بکنند به جای این همه دشمنی و کینه و حسادت یه خورده از بازی کردن مقابل ماهان لذت ببرند
    لحن صحبت کردن یه سری از دوستان شخصیت ستودنی هم سایدیهاشم خراب میکنه!!

انتی اسپم
    Heh.jpg

12. تشکر partizan, M3nTaL تشکر نمود
    نپسندیدن V A H ! D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من واسم یه سوال پیش اومده اگه جانشینی اون اکانت و داشتیم و رو نان کپ من از اون اکانت اتک اومده و ما می دونستم که فیکه، بیکار بودیم دف بریزم رو خودم و چنج کپ کنم هرچند کراپ ندارم ولی هزینه gb-gs رو بدم؟؟؟ دفاع رو به کپ کینگ اس ای ندم؟ ما که به قول شما می دونستیم پس چرا دفاع رو ندم کینگ اس ای؟
    حداقل اگه می خواین یه سناریو واسه دیوار شدنتون جز عملکرد خوب حریف بنویسید قبلش کمی فک کنید.
    جدایی طلب

صفحه 40 از 75 نخستنخست ... 30383940414250 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع