صفحه 32 از 75 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بعد از بررسی پست های 3-4 صفحه اخیر فقط میتونم ی جمله بگم که میزان تاسفم رو برای بعضیا اعلام کنم... هرچند که برای اونا تاسف نمیخورم چون مهم نیستن مهم اوتوپیای من از ش.شِ مهم لبنانِ منه... "جانانِ من اندوه لبنان کشت مارا..."

«هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک»

پس دگ نباس بالا سر قبری گریه کرد که توش مرده نیست

زین پس فقط تخمه پوچ میکنیم و تماشا

RoMaN EMPiRe The Great

2. تشکر ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

ضمن عذر خواهی از دوستان یه نکته راجع به سوپر پلنر عزیزمون سهیل هانیبال یادم رفته بود بگم
    همونی نیستی که سرور9 راند 2 13تا مگا همر با فاصله 46ساعت زدی رو احمق یونیک nw بعد تبدیل به چشمان شد پلنت لو رفت؟ همر آخریم که رد کرد کتیبرو خودشون برداشتن؟اتفاقا یکی از همر ها همر دوست عزیزمون علیرضا ایران بود که این سرور هم ne هستش

پ.ن : آب هست ولی کم است
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz نمایش پست ها
    ضمن عذر خواهی از دوستان یه نکته راجع به سوپر پلنر عزیزمون سهیل هانیبال یادم رفته بود بگم
    همونی نیستی که سرور9 راند 2 13تا مگا همر با فاصله 46ساعت زدی رو احمق یونیک nw بعد تبدیل به چشمان شد پلنت لو رفت؟ همر آخریم که رد کرد کتیبرو خودشون برداشتن؟اتفاقا یکی از همر ها همر دوست عزیزمون علیرضا ایران بود که این سرور هم ne هستش

پ.ن : آب هست ولی کم است
    اگه میشه معنی واژه های راند مگا همر رو لطف کنید بگید علیرضا جان هم اون موقع خیلی جوون بودن و تحت طعلیم البته با اینکه اون سرور اواخر بازیم بود فکر نمیکنم اون موقع اکثر دوستان با دژکوب اشنا شده بودن این تاپیک مال این سروره نه سرور 9 پنج سال پیش تعداد پلن های من خیلی زیاد بوده قرار نیست بشینیم همشو تحلیل کنیم ولی فقط به همین مقدار اکتفا میکنیم که اون سرور se انقدر قوی بود که متا 3 به 1 شد 4 تا یونیک تو se بود با کل کتیبه های به درد بخور سرور بنده هم توتال se بودم و پلنرش برای هشتمین سرور با این عنوان نکته دیگه بعد اون اتک که شما میفرمایید دژکوب فیلتر شد کل دوستان میخواستن از بازی بیان بیرون تارگت مشخص بود کل دفاع سرور هم قرار بود همون جا جمع بشه به این نمیگن پلن بهش میگن حذف دسته جمعی که همین اتفاق توافق شده بود البته علیرضا جان دوست داشتن ادامه بدن ظاهرن ولی مسئله این بود که نظر اکثریت ساید حذف بود دوست گرامی من پلن های ناموفق زیاد داشتم ولی متاسفانه اون موقع شما و دوستانتون باری نمیکردید که خاطرتون باشه این جور پست ها ارزش جواب دادن ندارن فقط جهت تحریک کردنه معمولا همیشه تو همه سرور ها یه تعداد انگشت شمار که معمولا هم کم سن و سال هستن با تعداد پست بالا و بی اهمیت میان این جور مطالب رو مطرح میکنن که حتی پلیر های هم سایدی هم پست هاشون رو نمیخونن به خاطر همین مطلب دیگه از این به بعد پست ها شما رو جواب نمیدم از باقی دوستان هم خواهش میکنم دیگه پست های شما رو جواب ندن نویسنده خودتون هستید و همین طور خواننده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دوست عزیز مطلبی که گفتم رو میلاد امپرور و ممد نوب توی تلگرام اشاره کردن که به گوش بچه ها و سوپر پلنرSE در سرور های نرمال برسونم
    من بار ها گفتم یبار دیگه هم میگم جز سرور 3 6 و اسپید هیچ سروری بازی نکردم .سرور 1هم اتحاد دیلم بودیم با امیر تام کت که همرو بن کردن
    پس این سرور 9 هم نبودم و فقط صحبتای یه دوست عزیزدیگه رو منتقل کردم
    از اولین سرور اسپید ایران که ران شد و اتحاد hope هم واندرو 100کرد من بازیه حرفه ایمو شروع کردم , پس هرجوریم حساب کنیم سابقه ی بازی من از شما بیشتر نباشه مطمئنا کمتر نیست.
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

6. تشکر Glory OF Roman, GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, HaNNiBaL, GREEN MAN پسندید
    نپسندیدن fereidoon نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ی نکته ای رو من عرض کنم ! کیفیت با کمیت برابری نمیکنه آنچه عیان است چ حاجت به بیان است !

بازیه حرفه ای رو باید بقیه تشخیص بدن ( از خود تعریف کردن = ... ! )

RoMaN EMPiRe The Great

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HaNNiBaL نمایش پست ها
    اگه میشه معنی واژه های راند مگا همر رو لطف کنید بگید علیرضا جان هم اون موقع خیلی جوون بودن و تحت طعلیم البته با اینکه اون سرور اواخر بازیم بود فکر نمیکنم اون موقع اکثر دوستان با دژکوب اشنا شده بودن این تاپیک مال این سروره نه سرور 9 پنج سال پیش تعداد پلن های من خیلی زیاد بوده قرار نیست بشینیم همشو تحلیل کنیم ولی فقط به همین مقدار اکتفا میکنیم که اون سرور se انقدر قوی بود که متا 3 به 1 شد 4 تا یونیک تو se بود با کل کتیبه های به درد بخور سرور بنده هم توتال se بودم و پلنرش برای هشتمین سرور با این عنوان نکته دیگه بعد اون اتک که شما میفرمایید دژکوب فیلتر شد کل دوستان میخواستن از بازی بیان بیرون تارگت مشخص بود کل دفاع سرور هم قرار بود همون جا جمع بشه به این نمیگن پلن بهش میگن حذف دسته جمعی که همین اتفاق توافق شده بود البته علیرضا جان دوست داشتن ادامه بدن ظاهرن ولی مسئله این بود که نظر اکثریت ساید حذف بود دوست گرامی من پلن های ناموفق زیاد داشتم ولی متاسفانه اون موقع شما و دوستانتون باری نمیکردید که خاطرتون باشه این جور پست ها ارزش جواب دادن ندارن فقط جهت تحریک کردنه معمولا همیشه تو همه سرور ها یه تعداد انگشت شمار که معمولا هم کم سن و سال هستن با تعداد پست بالا و بی اهمیت میان این جور مطالب رو مطرح میکنن که حتی پلیر های هم سایدی هم پست هاشون رو نمیخونن به خاطر همین مطلب دیگه از این به بعد پست ها شما رو جواب نمیدم از باقی دوستان هم خواهش میکنم دیگه پست های شما رو جواب ندن نویسنده خودتون هستید و همین طور خواننده
    با این پستتون به دوستانی که اینجا هستن توهین میکنین.
    قبول یه عده ای اینجا کم سن و سال )
    شما که ماشالا سن بالا ما هستین احترام خودتونو نگه دارید .

پ.ن :من خودم از جمله کثایی هصتم که طحط طعلیم هستم.
    با طشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    دوست عزیز مطلبی که گفتم رو میلاد امپرور و ممد نوب توی تلگرام اشاره کردن که به گوش بچه ها و سوپر پلنرSE در سرور های نرمال برسونم
    من بار ها گفتم یبار دیگه هم میگم جز سرور 3 6 و اسپید هیچ سروری بازی نکردم .سرور 1هم اتحاد دیلم بودیم با امیر تام کت که همرو بن کردن
    پس این سرور 9 هم نبودم و فقط صحبتای یه دوست عزیزدیگه رو منتقل کردم
    از اولین سرور اسپید ایران که ران شد و اتحاد hope هم واندرو 100کرد من بازیه حرفه ایمو شروع کردم , پس هرجوریم حساب کنیم سابقه ی بازی من از شما بیشتر نباشه مطمئنا کمتر نیست.
    چندتا چیز خنده دار دیدم مجبور شدم ریپلای کنم

1- سابقت از سهیل بیشتره :| سنت که آخرش متولد 75 هستی

2- اسپید باز :| آخرین اسپید ایران سال چه سالی برگذار شد ؟

هومن جان کاملا" با نظرت موافقم

و یه چیز خیلی مهم از سوپر پلنر متاااااااااااااااا
    سوپر لخ اعظم جنوب غرب

Untitled.jpg

من بودم کلا" حذف میکردم میرفتم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کیفیت ها رو هم شاهدیم اتک غارت واسه شلوغ کردن اردوگاه با استفاده از بات اگه کسی هم بات استفاده میکنه حداقل دیگه علنی نکنه طاهرن استفاده از بات ممنوعه کسی که از روش های ممنوع استفاده میکنه دیگه دلیلی نداره اصلا در مورد کیفیت بازیش بحث کرد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nasernz نمایش پست ها
    سلام آقا قورباغه ها رو دریابید :|
    مانی جان چند تا سرور تموم کردی البته اینجا نه ir. ???

مصطفی دوال شده :|

متا رو در دو حالت میبندن :
    1- حریف تیم مقابل نشی
    2- در حالتی که سرور برابر باشه

اینجا کدومه خوب از جلوزنای عزیز میپرسم ؟

اون دوستی که گفت جمعی تصمیم میگیریم :| آیا پلنر کشکه ؟؟

اسپم : ادمین پیداش نیست :|

آنتی ادمین :فایل پیوست 1581
    سلام ناصر جان اینکه من چند تا سرور تو ای ار بازی کردم رو از آرمان گانز که تنها اکانت بدون پوش تو تاپ رید تو سایدتون هست میتونی بپرسی ،
    در مورد تعریفت از متا و نظر صادقانه ات هم ممنونم اینکه میفرمایید متا رو در 2 حالت میبندن که یک یا برابر باشن و دو یا حریف رقیبت نشیم ، و از پست شما مشخصه که بنظرتون متا بستن ما اشتباه بوده چون از شما قویتریم و نیازی به متا نداشتیم این رو من هم قبول دارم ولی موندن بر سر قول و قرار و بی طرف بودن زمانی هست که از طرف حسن نیت و موندن بر پای قول و تعهدات ساده رو ببینی وقتی سر چیزهای پیش و پا افتاده خلف وعده میبینی ، سر کتیبه ها و واندر تکلیفش مشخص و معلوم هست
    عزیز دلم کلا سه تا پلن مشترک زده شد که اونم یه تیم شمال شرق توش شرکت کرد ! نه کل تیم شمال شرق ! عزیز دلم بخدا تعداد پلن ها فرد بود نمیشه وقتی تعداد پلن ها فرد هست تعداد خط شکن ها مساوی باشه ! دژکوب این قابلیت رو نداشت ما 1.5 خط شکن بزنیم ! دو تا شمال شرق زده یکی جنوب غرب
    شما از اونجایی که توانایی شمارش رو داری بشین کف فروم تعداد خط شکن های 2 تا ساید رو تا آخر سرور بشمر به ما هم بگو قربون دستت !
    خرد جمعی معنی و مفهومش یعتی اینکه n نفر میان برات مینویسن از اول سرور ما تمایل به جنوب شرق داشتیم نه جنوب غرب ، جوری عمل کردید رای امون برگشت !!
    شاد باشی ناصر جان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HaNNiBaL نمایش پست ها
    قربان من منظورم تو جمله ای که گفتم کاملا مشخص بود شما به خودتون نگیرید توجه داشته باشید من این بحث رو شروع نکردم علیرضا هم نباید ناراحت باشه همه بازی رو از جایی شروع کردن شاید الان علیرضا فوق العاده شده باشه ولی اون موقع اوایل بازیش بود برای سرور هم زیاد هزینه کرده بود دلش میخواست ادامه بده من خیلی ناراحت شدم که ما مجبور شدیم بای دژکوب بدیم اون هم به خاطر شرایطی بود که اشکان و افشین باید جلوشو میگرفتن مثل خیلی از مسائل دیگه ولی اون ها انقدر متمول شده بودن که براشون مهم نبود ما هم این مسئله رو بهشون گفته بودیم بارها ولی ترتیب اثر ندادن با فیلتر شکن نمیشد اتک سیم زد یعنی کلا دیگه بازی میشد یه بازی دیگه ما هم بای دژکوب دادیم اگه به زحمت کشیدن بود من اون سرور از همه بیشتر زحمت کشیدم با تیم 50 نفری هم اومده بودم تمام پلن هام هم نشسته بود اصلا دلم نمیخواست لیو بدم ولی مجبور بودم حالا اگه باعث ناراحتی یه عده از جمله علیرضا شده من متاسفم ولی دیگه به کسی دیگه ربط نداشته
    من کلا ناراحت نشدم و به ما ربطی نداشت. اما بهتر بود به جای جمع بستن بعضی از حرفاتون به خود مخاطب حرف میزدید.
    با تشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

صفحه 32 از 75 نخستنخست ... 22303132333442 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع