صفحه 16 از 75 نخستنخست ... 614151617182666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    عزیزم برای اروم گرفتن دل شما هم شده پرسیدم میگن مولتی خودش بوده اکانت برای ش ش نبوده.بعدش مثلا دفاع بده همر بده مگه با سایدی متحد بوده که الان کسی ناراحت بشه.اصلا مولتی منه مشکل کی داره؟

دوستان لطفا این داستان قدیمی زیر سوال بردن پلن بذاریم کنار.معمولا ابزاری که پلنر استفاده میکنه برای همینکاره و ارزش دیگه ای نداره.الانم اومدن همر بزرگ یا بیگ یا هرچی که واندر زن بوده رو با یه پلن زدن.
    ادم میتونه جبران کنه.میتونه ساکت بمونه.اما زیر سوال بردن پلن فقط وقتی میشه که پلنر سطحش پایین باشه و گرنه همر جنگی اسمش روشه و موارد استفادش هم برای همین چیزاست.من 2تا زدم تو 4تا زدی خنده داره بخدا.
    اصلا فرض که حرف شما درست بود . ما گوشامون دراااااز

از لیدر هایه سایدم میخام اکانتی که مولتی ساید حریف هست از اتحاد اخراج کنن .

با تشکر
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تبریک به مهاجمین و مدافع خوبمون مانی !
    برای ما گرفتن 3تا همر با تلفات یدونه همر ارزش داشت ( هر کی منافع ساید خودشو میسنجه ) دوستامون تو اس ای هم راضی هستن

درمورد همر سهیل هم قبول دارم با توجه به استارتش تا زمان قبل از لاست و حتی زمان قبل از لانچ بیگ سرور بود که پلیر های اکانت زحمت های سهیل رو خراب کردن که جای هیچ بحثی رو نمیذاره (جدا از اینکه جنوب شرق روش لاگین داشت)

Mani1.jpgmani2.jpgMani3.jpg

در کل خسته نباشید.
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    تبریک به جنوب شرق بابت چیف همر رئوس
    تبریک به اکانت رئوس و جنوب غرب بابت دفی که کردن

نمیدونم چرا همیشه یه سری آدم هستن که اگر ساید مقابل سوپر پلن هم بره میان و مسخره میکنن پلنر و ساید مقابل رو و همینطور دوستانی هستند که اصلا مشخص نیست تو سرور حضور دارند یا نه ولی میان الکی جو میدن و درگیری لفظی درست میکنن.
    حتما جنوب شرق بابت پلنی که رفته و همرهایی که از دست داده مشکلی نداشته و براش چیف همر رئوس ارزش زیادی داشته که این حرکت رو زدن و کسی از سیاست ساید مهاجم خبر نداره پس الکی ارزش های یه پلن رو زیر سوال نبریم. خیلی وقتا بیگ همر سرور رو میزنن که یه لنگ دمپایی چیف کنن و دلیلش هم تضعیف روحیه ساید مقابل هست پس نمیشه گفت پلنی اشتباه بوده یا درست و درست یا غلط بودن یک پلن رو لیدر و پلنرهایی که اجرا کننده پلن بودن میتونن تشخیص بدن پس بازم میگم الکی نیاید جو ندید و همدیگرو زیر سوال نبرید و توهین نکنید به همدیگه. کل کل خوبه اما تا حدی که به توهین نرسه.

بازم به مهاجم و مدافع تبریک میگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Brain نمایش پست ها
    اصلا فرض که حرف شما درست بود . ما گوشامون دراااااز

از لیدر هایه سایدم میخام اکانتی که مولتی ساید حریف هست از اتحاد اخراج کنن .

با تشکر
    لیدرهای سایدت؟سایدت یعنی ش ش؟بعد اگه فرض بگیریم که سایدت ش ش میای فروم عکس میذاری پست میذاری که این اکانت که الان فهمیده شده برای ما نبوده اخراج کنن؟
    کارای منزل هم اگه بود تو فروم بگو.کارای شخصی.اینجا فرومه و عمومی اما شما راحت باش.
    معذرت که اینو میگم یا نوبی و تازه کار و جو زده یا محال تک اکانت باشی فقط تو ش ش.وگرنه دلیل دیگه ای نداره کسی بخواد جو الکی بده از یه سایدی که مثلا توش پلی میده.

شب خوش

5. تشکر Bye_dejkoob تشکر نمود
    پسندیدن Bye_dejkoob پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    تبریک به مهاجمین و مدافع خوبمون مانی !
    برای ما گرفتن 3تا همر با تلفات یدونه همر ارزش داشت ( هر کی منافع ساید خودشو میسنجه ) دوستامون تو اس ای هم راضی هستن

درمورد همر سهیل هم قبول دارم با توجه به استارتش تا زمان قبل از لاست و حتی زمان قبل از لانچ بیگ سرور بود که پلیر های اکانت زحمت های سهیل رو خراب کردن که جای هیچ بحثی رو نمیذاره (جدا از اینکه جنوب شرق روش لاگین داشت)

در کل خسته نباشید.
    والا ما به همچین چیزی میگیم همر :

Untitled.jpg

نهایت شما 1 به اصطلاح همر رو گرفتید که قضیه ای مشابه با اکانت mr.president داشت و Green man تقریبا مطلب رو گفت، اما فرق ما با شما این بود که شما mr.president رو پرپر کردید اما ما نهایت استفاده رو کردیم و یکی از بهترین همرهای سرور رو گرفتیم باهاش و 260کا دفاع سطح 20 رو زدیم.
    بنابراین برای ما میشه گفت سود خالص بود و یک دمپایی کپ از ما اضافه دیوار شد.

در مورد لاگین روی پرزیدنت هم بهتره خودمون رو گول نزنیم، شک نکن با کاری که با علی 2113 کردید، یکی طلب ما بود، اگه داشتیم که اولا اکانت رو داغون میکردیم بخاطر کاری که با علی 2113 کردید، ثانیا میدیدیدم کجا رو ریل زده بنیتو رو فول دفاع میکردیم توش که برنگرده ، پس جای خیال بافی بهتره اشتباه پلیرهاتون و خودتون رو بپذیری.

در کل شما هم خسته نباشید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    لیدرهای سایدت؟سایدت یعنی ش ش؟بعد اگه فرض بگیریم که سایدت ش ش میای فروم عکس میذاری پست میذاری که این اکانت که الان فهمیده شده برای ما نبوده اخراج کنن؟
    کارای منزل هم اگه بود تو فروم بگو.کارای شخصی.اینجا فرومه و عمومی اما شما راحت باش.
    معذرت که اینو میگم یا نوبی و تازه کار و جو زده یا محال تک اکانت باشی فقط تو ش ش.وگرنه دلیل دیگه ای نداره کسی بخواد جو الکی بده از یه سایدی که مثلا توش پلی میده.

شب خوش
    بعله سایدم شمـــــــال شـــــــرق کــــبیر

عشقم من فقط هدف شفاف سازی بود و بس . اگه متا هستیم به ما اطلاع بدن اگه هم نیستن دف نفرستن .

عزیزم هم نوبــــــم ، هم سرور اولمه دارم بازی میکنم ، اگه خیلی کنجکاوی میتونی از لیدار هایه سایدت بپرسی که من کی هستم .

و در اخر شما میگی جو الکی اونایی که باید بفهمن ، میفهمن که داستان از چه قراره ....

Msaood Brain
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزان
    اول باید تبریک بگم ب بچه های se
    گاهی اوقات همر توی یک سایدی انقدر زیاده ک ارزش داره زده بشه و یک همر خوبو بگیره
    تبریک ب بچه های sw بخاطر دفاع خوبشون . دفاع خیلی سریع جایگزین میشه پس ضرر sw بیشترش بخاطر همر خوبشون بوده
    پس هر دوطرف هم سود کردن هم ضرر مهم اینه که لذت بردن .

دوست عزیز در جواب شما
    لیدر های ne اکثر مولتی هارو شناسایی کردن ولی چون هنوز مشخص نشده با کدوم سمت قراره متا کنیم پس عجله ای واسه کیک کردنشون نداریم
    پس خواهشی ک از شما دارم لطفا صبور باشید .

موفق و پیروز باشید.

sina.Ha6

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m o s t a f a نمایش پست ها
    والا ما به همچین چیزی میگیم همر :

Untitled.jpg
    البته به سازنده این همر خسته نباشید میگم

ولی* چون بحث همر شد ما به اون نمیگیم همر ما به این میگیم همر
    hammer3.jpg

sepehr
    green man
    JUST NE

10. تشکر M3nTaL, 33yed_team تشکر نمود
    پسندیدن pOtEntAtE, Ha6, M3nTaL, Sadegh_Samadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها

hammer3.jpg

sepehr
    green man
    دمتون گرم خدایی.هر 2 همر.اما خدایی افتخار هم مگه داره با پوش همر کشیدن.اونوقت یکی مثل ما 13 هفته تاپ مهاجمین باشه؟

12. تشکر Brain, taha-Desperado. تشکر نمود
    پسندیدن Brain, Ha6, taha-Desperado. پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها

hammer3.jpg

sepehr
    green man
    قرار بود 99/999% لینک سبز برگرده . دیگه اینجوریاست . فک میکردن ما جاسوس ساید رقیبیم دیگه ............

صفحه 16 از 75 نخستنخست ... 614151617182666 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع