صفحه 13 از 75 نخستنخست ... 311121314152363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    سپهر دقیقا کدوم اکانت رو خراب کرده ؟ اکانت علی فلوید رو صادق صمدی گل زد به در و دیوار , ناز شصتش اکانت ناروتو هک شد پشتش زدین چیف کردین ماهم موقعیتش پیش اومد استفاده کردیم بازم پیش بیاد استفاده میکنیم .
    اکانت فلوید همونی بود که پسوردشو بقالی سر کوچمونم داشت ( 10 20 سرور پسوردش 200972 بود) جای اینکه بیشتر راجع به هک اکانت بحث کنین برین پست http://blog.dejkoob.ir/?p=47 بخونین
    اکانتی که سپهر روش 1بار لاگین داشت و آیپی خورده بود اکانت Bio بود . چرا؟ چون این بازیکن قصد فروش اکانت رو داشته و پسورد اصلی رو خودش توی نامه داده و سپهر هم یبار روش لاگین کرده و اکانت رو ریپورت داده به مولتی هانتر

هدف دشمن از اینکار چی بود ؟ این بود که سپهر با این اکانت آیپی بخوره بن بشه ولی رکب خوردن
    دوست عزیز رویا و خیال بافی ها و افکار منتشر شده از ذهن مفعول شما نمیتونم چطور باعث شد که یه همچین داستانی رو از دیدگاه خودت زیبا و معقولانه بدونی و بیای یک سری حرف های بی پایه و اساس اینجا تحویل بدی تا افکار عمومی سمت خودتون گرایش پیدا کنن. اما دیگه این چیزا قدیمی شده دنبال راهکار های جدید تر باشید به جای این که بیاید یه پست بذارید که خودتون 3بار نتونین از روش بخونین!
    از شدت و فرط خیال بافی ها و زایده گویی هاتون!

اقای گرین من که میای اظهار نظر میکنی حواست به اکانتتون باشه! پسورد اکانت خود شما رو اقای ایکس اورد داد به بنده!
    گفتم نمیخوایم ما نیازی به این چیز ها نداریم.نشون به اون نشونی که اسکرین هم از اکانتت داده شد و جانشین مستر پرزیدنت بودی.
    حالا بیا این جا پرچم پرچم کن اقای ایمنی
    دیگه شما هم همش نزن بوش تو فروم بیشتر میشه کاربران عزیز ناراحت میشند

2. تشکر ali 2113, I M P E R I A L تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط taha-Desperado. نمایش پست ها
    سجاد جونم سلام
    عزیز مرسی از لینکی که از اس ای هم گذاشتی
    ولی ما تو ان دبلیو از این چیزا نداریم
    خوب چیکار کنیم نداریم دیگه
    بلد نیستیم از این کارا بکنیم
    داداش nw که بن شده ))
    اصلا nw ما که بازی نمیدیدم. یکسری اکانت فروشه فارم ریختن اونجا .البته بلانسبت شما )

پیشنهاد من به شما اینه :

شما هم مثل بقیه پلیرای nw که یک سرور خوردن و بقیه سرورا اودن زیر پرچم sw اینکارو کنی )
    همچین عیب هم نیست از بزرگ تا کوچیکش از ریش سفید تا بچه سالش زیر پرچم sw هستن)))))))))
    هیچوقت به اون ساید دلنبند ))
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

4. تشکر Alex, GREEN MAN, 33yed_team تشکر نمود
    پسندیدن Alex, GREEN MAN, 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    دوست عزیز رویا و خیال بافی ها و افکار منتشر شده از ذهن مفعول شما نمیتونم چطور باعث شد که یه همچین داستانی رو از دیدگاه خودت زیبا و معقولانه بدونی و بیای یک سری حرف های بی پایه و اساس اینجا تحویل بدی تا افکار عمومی سمت خودتون گرایش پیدا کنن. اما دیگه این چیزا قدیمی شده دنبال راهکار های جدید تر باشید به جای این که بیاید یه پست بذارید که خودتون 3بار نتونین از روش بخونین!

اقای گرین من که میای اظهار نظر میکنی حواست به اکانتتون باشه! پسورد اکانت خود شما رو اقای ایکس اورد داد به بنده!
    گفتم نمیخوایم ما نیازی به این چیز ها نداریم.نشون به اون نشونی که اسکرین هم از اکانتت داده شد و جانشین مستر پرزیدنت بودی.
    مصطفی ریدر عزیز اینکه سپهر پسوردش لو رفته که امکان نداره (اینجا پوکر نیست یه دستی بزنی ) به من چه ربطی داره؟
    دوما نیازی به اینکارا نداشته باشین پس اکانت مستر پریزیدنت که با نامردی به باد رفت چی میشه این وسط؟ خود حرف خودتو داری نقض میکنی
    سوما کدوم یکی از جرفای من از نظر شما بی پایه و اساسه ؟ هرکدوم اگه گنگ بود و درکش سخت بود بگو برات شفاف سازی کنم

پ.ن : آب هست ولی کم است
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب پس حرفی که زدی خیلی خوب بود

پس پسورد سهیلو داشتین پس اون موقع که آرمان میاد آقا ما کلی وقت گذاشتیم محاسبه کردیم دف فرستادیم, اومده میگه ۱۰تا کپ کشیده بغل خودش مشخص مولتیشن پس حرف بیخود بوده دیگه

میبینی آدمای دروغ گو کم حافظه میشن خودشونو لو میدن :d

sepehr
    green man
    JUST NE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز......
    با توجه به حرف شما مراجع میکنیم به پست آرمان و علی ....

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها

ماهان جان خودتم میدونی نه ناروتو رو ما خراب کردیم. نه لوگینی رو اکانتی داشتیم . و احتیاج نیست اصلا.

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    1- اگر رو اکانت ریدر لاگین بوده باشه که هیچ عقل سالمی نمیاد همچین کاری کته مخصوصا با توجه به کاری که با علی 2113 کرده بودن
    2- اگر رو اکانت رید شونده لاگین بوده باشه که بازم کارهای بهتری می شد کرد چنج کپ مولتیا و یا اینکه حداقل دفاع رو درست بریزیم نه یه جا 6ک نیزه یکجا 1 ک دلاور
    اگر دوستان کمی لطف می کردن و بیشتر همکاری می کردن الان تعداد بیشتری نیرو از sw به خصوص نیروهای تاپ لیدر SW هم که در حال پوش واحه است تو دیوار بود.
    ایکه چچوی اکانتا شناخته می شه مشکل بازی کن ریدره که رفته ته سرور یه جا چند10 تا اکانت زده و کپ کشیده بالا و با سکات منابع اون اکانت ها هیچ وقت زیاد نبوده و نیرو سازی هم نداشتتن منابع چی می شه. اگر کسی 1 سرور با این بازی کن بازی کرده باشه می دونه که واحه رید میره و میزاره رو فارم لیست و بات. تو تمام واحه های کپ اون اکانتا ما دفاع را ساعت 7:03:00 صب ریختیم که تابلو نشه یه جا و همه با هم دیوار بشه
    بنظرم بهتره به ساید حریف که برای این پلن 1 شب وقت گذاشتن و تایمینگ درستی ست کردن و هماهنگ کار کردن تبریک بگین

دقیقا شما با این حرفت آرمان زو ضایع کردی ....
    ما هم گفتیم روی اکانت سهیل لایگن داشتید و بدون استثنا روی تمام واحه های رید شونده دفاع ریختید )

کلا سبکتون هم شناختیم تا حالا هر چی زدید با پسوورد یا نامردی بوده فقط رو خودتون نمیارید !!!

پ ن : آرمان جان من یادم رفته بود واسه اون پلن تبریک بگم بهت
    پ ن : سطح جنوب شرق و نگاه .... :** )))
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اون پلن فیلد بود اب قطع بود هرچی بود اوکی قبول
    پ.ن قربون دهن هرچی ادم چیز فهمه.
    دوست عزیز ما همه تلاشمون این هست که این یه رقابت سالم باشه و کسی دنبال هیجان کاذب و بالطبع اون کثیف کاری هم نباشه ولی متاسفانه شما احساس میکنم تمام مشکلات زندگی و خونه تکونی دم عید رو با خودت آوردی تو فروم ! فیلد ؟؟؟؟ اون fail هست !
    اما اون چه که مسلمه هیچ احدی نمیتونه بگه تیم لیدری ما فاسده حالا پلیر مفسد فی العرض همه جا هست
    چرا مفسد فی العرض؟؟؟ چرا مفسد فی الطول نه ؟؟؟ اصولا لیدر باید با کدومشون برخورد کنه و کدوم رو نمیتونه برخورد کنه ؟ اگه مفسدی هم طول هم عرضش فاسد بود ولی ارتفاعش فاسد نبود ! مفسد فی الحجم هم هست یا خیر؟؟؟ گلم اون مفسد فی الارض هست !!

خدمت علی کینگ اس ای عزیز
    خودت هم میدونیکه برام بیرون بازی عزیزی نه داخل بازی
    بارها تلفنی هم صحبت کردیم ولی من حتی این قضیه رو توی فروم هم مطرح نکردم
    هم به صداقت و هم به حرفت ایمان دارم علی جان
    نشون به اون نشون که هنوز دو تا ایمیل رو بهت ندادم
    اکانت گرین من جانشین دو تا اکانت بوده یک پرزیدنت ! دو اکانت salar 123
    قضیه اکانت respect رو هم که کامل در جریانی ! این هم دلیل و مدرک که چرا همر اکانت شمال شرق تو خود شمال شرق رفته تو در و دیوار
    راجع بع جانشینی پرزیدنت ! از اکانت گرین من که آباده های پوشش در آومده نظری نمیدم جنوب غرب خودش لیدر داره خودش هم باید بشینه حرف بزنه
    ولی راجع بع اتفاقی که روی اکانت respect افتاده با توجه به جانشینی اکانت green man و اعلام شجاعانه دوست هیجان زده امون
    جبران خسارت رو میخوام طبق حرفی که باهم زدیم ممنون شاد باشید.
    پ.ن.بنیتو جان دوست دارم باز فروم بیا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من از دوست عزیزمون خواهش دارم اسم معلم املا دوران دبستان خودشون رو بگن ما میون خندمون یادی ازشون بکنیم
    فی العرض؟؟!!
    شما معمولا املا چند میگرفتی؟
    I,m always BLACKHAND

10. تشکر Alex تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, Alex پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها

خدمت علی کینگ اس ای عزیز
    قضیه اکانت respect رو هم که کامل در جریانی ! این هم دلیل و مدرک که چرا همر اکانت شمال شرق تو خود شمال شرق رفته تو در و دیوار
    راجع بع جانشینی پرزیدنت ! از اکانت گرین من که آباده های پوشش در آومده نظری نمیدم جنوب غرب خودش لیدر داره خودش هم باید بشینه حرف بزنه
    ولی راجع بع اتفاقی که روی اکانت respect افتاده با توجه به جانشینی اکانت green man و اعلام شجاعانه دوست هیجان زده امون

احیاناً چیز دیگه ای نمیخاین ؟

روزی که سالار و رسپکت اومدن تاپ ، به بچه ها گفتم سنگر بگیرین اینا الاناس که تقصیر ما بندازن : ))

حرکتی که رو مسترپرزیدینت رفت در مخیله شما و دوستان متاییتون نمیگنجه

همون کارو خاستین 10بار تکرار کنین رو خوده ما ، یکبار دفاع نشد .

در ضمن ، این جور حرکتا و دف ریختن تو واحه گفتن نداره ، نه حرکت عجیبیه و نه سخته !

اما خوده مولتی اکانت آقا سهیل اول شروع کرد به دف ریختن ، 1ک گرز دیوار کرد و جوابش گرفت بدتر !

پس هی نگین مثل بچه ها فلان کار تقصیر شماس ، فلان کار تقصیر شماس !

ج.ش مطمئن باش از همه پاکتر بازی میکنه و این حرکتا اصلاً نه در مرام ما هست و نه به خاطر یک بازیه فیک خودمونو خراب میکنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    دوست عزیز ما همه تلاشمون این هست که این یه رقابت سالم باشه و کسی دنبال هیجان کاذب و بالطبع اون کثیف کاری هم نباشه ولی متاسفانه شما احساس میکنم تمام مشکلات زندگی و خونه تکونی دم عید رو با خودت آوردی تو فروم ! فیلد ؟؟؟؟ اون fail هست !

چرا مفسد فی العرض؟؟؟ چرا مفسد فی الطول نه ؟؟؟ اصولا لیدر باید با کدومشون برخورد کنه و کدوم رو نمیتونه برخورد کنه ؟ اگه مفسدی هم طول هم عرضش فاسد بود ولی ارتفاعش فاسد نبود ! مفسد فی الحجم هم هست یا خیر؟؟؟ گلم اون مفسد فی الارض هست !!

خدمت علی کینگ اس ای عزیز
    ما در خدمتتون هستیم
    مطلبی که من گفتم مربوط به اوایل سرور و قبل از واقعه ی علی 21 بود و پسوردی هم که اون شخص داد توی پی وی ts داد که همون موقع بستم و رفت!
    وگرنه شک نکنید با کاری که با علی21 کردن و ای پی سیتریه مشترک اون با گرین من میدادم خود علی تا اعمال قانون کنه
    دقیقا اون شخص هم به طور واضح بهش گفتم که نه اقا جان ما اینکاره نیستیم! که دو سه تا اسکرین داد که فکر میکرد من میگم دروغ میگی! اما دید نه ما اهلش نیستیم و براش یه دربستی گرفتم گفتم مارو به خیر شما رو به سلامت.
    دقیقا ده روزی پیش داخل بازی هم این مطلب رو به مهدی عزیز از اکانت فرند توضیح دادم و اگه چیزی تو چنته داشتیم دیگه شیپور چی و طبل و دهل راه نمینداختیم.زیر زیرکی کارمون رو پیش میبردیم! سابقه ی ما برای کسایی که باهامون بازی کردن روشن و واضح هست و خوب میدونن این وصله ها به ما نمیچسبه که بخوایم توی سرور های سطح بالای اینجا! زانو خم کنیم.
    که حالا شما اب دیدی شناگر شدی گل الودم که بوده گفتی بزار ماهی هم بگیریم!
    ما اگه رو مستر پرزیدنت لوگین داشتیم که نمیومدم 30تا اینسرت بزنم برای این لانچ مفتضحانه. و دفاع خودم رو بدم بچه های دیگه!
    دیوار چین رو میچیدم جلوش که با کله بره تو دیوار همر 01 شون هم برنگرده 2تا کراپلندم هم نخوره 4تاش هم زخمی شه!
    معلمین ادبیات املا و انشا عزیز هم دو تا چکش بزنن رو دو زاری های کجشون تا فرق کنایه و غلط املایی رو متوجه بشند و از با نمک کردن فضای فروم خود داری کنند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما در خدمتتون هستیم
    مطلبی که من گفتم مربوط به اوایل سرور و قبل از واقعه ی علی 21 بود و پسوردی هم که اون شخص داد توی پی وی ts داد که همون موقع بستم و رفت!
    وگرنه شک نکنید با کاری که با علی21 کردن و ای پی سیتریه مشترک اون با گرین من میدادم خود علی تا اعمال قانون کنه
    دقیقا اون شخص هم به طور واضح بهش گفتم که نه اقا جان ما اینکاره نیستیم! که دو سه تا اسکرین داد که فکر میکرد من میگم دروغ میگی! اما دید نه ما اهلش نیستیم و براش یه دربستی گرفتم گفتم مارو به خیر شما رو به سلامت.
    دقیقا ده روزی پیش داخل بازی هم این مطلب رو به مهدی عزیز از اکانت فرند توضیح دادم و اگه چیزی تو چنته داشتیم دیگه شیپور چی و طبل و دهل راه نمینداختیم.زیر زیرکی کارمون رو پیش میبردیم! سابقه ی ما برای کسایی که باهامون بازی کردن روشن و واضح هست و خوب میدونن این وصله ها به ما نمیچسبه که بخوایم توی سرور های سطح بالای اینجا! زانو خم کنیم.
    که حالا شما اب دیدی شناگر شدی گل الودم که بوده گفتی بزار ماهی هم بگیریم!
    ما اگه رو مستر پرزیدنت لوگین داشتیم که نمیومدم 30تا اینسرت بزنم برای این لانچ مفتضحانه. و دفاع خودم رو بدم بچه های دیگه!
    دیوار چین رو میچیدم جلوش که با کله بره تو دیوار همر 01 شون هم برنگرده 2تا کراپلندم هم نخوره 4تاش هم زخمی شه!
    معلمین ادبیات املا و انشا عزیز هم دو تا چکش بزنن رو دو زاری های کجشون تا فرق کنایه و غلط املایی رو متوجه بشند و از با نمک کردن فضای فروم خود داری کنند
    عزیزم شما 10 روز قبل به من تو نامه گفتید من هم حرفامو زدم.معمولا هم رک حرف میزنم.همونطور که هرجا حرف علی شده گفتم علی همجوره معتبره.میتونی امار بگیری.
    همینطور هم بازم میگم هر اتفاقی که افتاده اصلا سپهر توش دخیل نبوده.
    الان یه پست زده شده با یوزر نیما نمیدونم خود نیما زده یا اون یکی پلیر.به خوشم گفتم هرجا باشه میگم.به حدی این پلیری که داره رو اکانت نیما پلی میده بازیش کثیفه که حد نداره.یعنی من باشم ساید رو غسل تعمید میدم اونم 3 بار وقتی همچین پلیری داره ساید.البته یکی از دوستان هم از اون یکی مصطفی که رو اکانت علی پلی میده هم تعریف و تمجید میکردن از بازیش تو کثیف بازی که بازوبند کاپیتانی داره انگار.
    حالا اینکه 2تا اتفاق افتاده بهونه نکنیم.ادمایی که اهل بازی کثیف باشن همیشه بهونشو جور میکنن.ادامه بازی نشون میده کی بازیکنه و مرد و دنبال عقده خالی کردن نیست و صرفا بازی براش یه بازیه نه بیشتر.

14. تشکر GREEN MAN, BLACKHAND, Sadegh_Samadi تشکر نمود
صفحه 13 از 75 نخستنخست ... 311121314152363 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع