صفحه 11 از 75 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

در خطاب به هلسکر عزیز!

فکر کنم چک کردن چراغ یه چیز عرف شده هست دیگه و کاهلی از خود پلیر هاست. در ضمن خیلی شرافتمندانه تر از اینه که اکانت علی2113 رو با رمز بیاید روش دفاع رو بک بدید بعد لانچ کنید و باز اینسرت بشید) دفاع هم مجددا سریع ارسال شد و یه اتک پیام بازرگانی از اکانت زیوس لانچ شد و دفاع رو که دیدین بیخیال شدین و شبونه با پسورد جانشینی همین کار رو تکرار کردین.
    جالبیه این امر این بود که هر بازیکنی ممکنه این جور کار هارو انجام بده و به چشم یه پلیر منفور خطاب میشه.
    اما وقتی بعد از تمام این کار ها لیدر سایدی که شما هستی میای ویو میچینی کنار بقیه یعنی از یه پیاله با اون بنده خدایی که این کار رو کرده اب میخوردی
    اون بنده خدا هم که صادق صمدی بود پس بعید میدونم ابی خورده باشین احتمال زیاد تو یه کاسه ....!خلاصه گلاب به روی کاربران عزیز!
    و اما اینکه:
    اون پلن فیلد بود اب قطع بود هرچی بود اوکی قبوله!
    اما لاستش 5کی گرزی بوده از یه همر با یه لنگه دمپایی 10کی گرزی که نمیدونستیم چیکارش کنیم
    اما سوپر اکانت شما که رکورد خرید اثر هنری در ابتدای گیم و خرید اکانت و دادن گلد به پلیر ها و جمع کردن دار و دسته ی اورلس برای پوش اکانتش رو در کتاب گینس به ثبت رسوند.امروز با لانچ زیبا و بیاد ماندنی خودش ثابت کرد که برای سرور بعدی به جای مستر پرزیدنت اسم Mr_samehours براش مناسب تره.
    لاست 200کی گندمخوری همر دوست عزیزمون رو هم به ساید حریف و به خانواده های هلسکر.گرین من.شانیز .میگ میگ.بلفی و لیلی بی .یوگی و دوستان تسلیت عرض مینماییم.

واقعا تبریک به پلنر های بزرگ با لانچ های بی نقصشون.

پ.ن قربون دهن هرچی ادم چیز فهمه.
    ویرایش توسط benito : 03-08-2016 در ساعت 11:11 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ماهان مرسی از لینکات
    ولی خودتم خوب میدونی کدوم لینکارو میگفتم
    بگذریم
    پلیرهای اکانت سهیل لانچ کردن؟
    خوب یعنی چی؟
    یعنی پلیرهاش پلیر نیستن ؟
    آقا بهونه بهتر نبود؟
    سطح سرور که پایین باشه همین میشه دیگه آقا شما راهت باش. تخمتو بشکون فوتبالتو ببین والا ...
    مردن برای بردن ..
    این است رسم زندگی ما
    taha T&M

3. پسندیدن fereidoon پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    [color="#0000cd"]سلام دوستان امروز صبح من اومدم دیدم پسوورد اکانت سهیل mr.pr3sident عوض شده با کلی پیگیری و تلفن زدن پسوورد رو گرفتم دیدم اکانت رو حذف هستش و همر رو لانچ کردن بدون هیچ هماهنگی تنها کاری که میشد کرد زیاد کردن تعداد فیک ها برای پخش شدن دفاع ها بود که شاید یکی از همر ها برگرده و استفاده ی بهتری ازش بکنیم ! ( اتک ها به بدترین حالت ممکن توسط پلیر های اکانت لانچ شده بود و کاریش نمیشد کرد )
    به هر حال اکانتی که روی حذف هست چیزی واسه از دست دادن نداره و نادونی پلیر های اکانت باعث ضرر به خودمون شد.
    سلام
    ماهان جان هویت سهیل برای همه مشخص شده همیشه سنگین خرج میکنه بعد اکانت رو ول میکنه و زحمتای خودش و سایدشو زیر سوال میبره مثل سرور های قبل که روبه روی ما بازی میکرد اون موقع هم همین بود
    چیزی از تیم ما و زحمت های شما کم نشده جز یه تعدادی که خوش به حالشون شده

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها

فکر کنم چک کردن چراغ یه چیز عرف شده هست دیگه و کاهلی از خود پلیر هاست. در ضمن خیلی شرافتمندانه تر از اینه که اکانت علی2113 رو با رمز.......
    کافر همه را به کیش خود پندارد.... این دوستان شما بودن که اکانت Naruto رو خراب کردن

بعد هم مصبب کاری که بااکانت ali2113 شد ایمیلش الان بن هست و هیچ ربطی به ما نداره اونا تو یه سرور دیگه بازی میکردن به هم نارو زدن و مشکلشون رو تا اینجا کشیدن..

پ ن : پلن هایی در راه هست منتظر باشید...!

Sara-Spectre

5. تشکر Hellseeker, BLACKHAND تشکر نمود
    پسندیدن Hellseeker, BLACKHAND پسندید
    نپسندیدن fereidoon نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

لینک ها رو کامل بذارید تو فروم
    لطفا
    مورد بعدی
    پلن اگه بشه اسمش رو گذاشت افتضاح بود با توجه به میزان کشته شدن دفاع و تروپ هجومی که دفاع شده واکنش جنوب شرق هم عالی بود
    در مورد سهیل صرفا نظرم رو میگم بعنوان کسی که 3 تا سرور جلوش بازی کردم یه سرور هم باهاش رو یه اکانت به نظر من جزو 10 تا پلیر برتری هست که از زمان ای ار تا الان من دیدم سیستم بالا کشیدن اکانت و همرش هم عالی بوده تا اینجا حالا اینکه احساسی تصمیم گرفته یا مشکلاتی داشته که خواسته از شر اکانتش خلاص بشه چیزی از ارزش هاش کم نمیشه
    پ.ن. بیاید تو فروم بحث فنی کنید فروم گرم شه و یه لطفی هم کنید بد نیست اسم اکانتتون رو هم بنویسید زیر پستتون آدم بفهمه این پست تو فروم از طرف کدوم اکانت میاد با تشکر
    ویرایش توسط partizan : 03-08-2016 در ساعت 11:54 PM

7. تشکر Knig}{T تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

پلیرهای عزیز چند نکته رو باید متذکر بشم که بعضی ها از آب گلالود ماهی نگیرن
    سهیل عزیز به علت مشکلات شخصی که داشت ( ربطی هم به کسی نداره بخوایم بیشتر توضیح بدیم) نمیتونست سرور رو ادامه بده حالا از شانس بد هم مصادف شد با ریخته شدن دف توی مولتیاش و زخمی شدن قسمتی از همراش. متاسفانه امروز یکی از پلیر هاشون به نام سعید بدون هیچ هماهنگی با لیدر ساید و صاحب اصلی اکانت همرهارو به بدترین شکل ممکن لانچ کرد و تا تیم بخواد کاری بکنه کار از کار گذشته بود
    اون دوستای عزیزی هم که مارو میشناسن میدوونن دود از کنده بلند میشه نه دودکش . اینکه شما فکر میکنین تیم sw این مدلی پلن میریزه و لانچ میکنه باعث قطعی شدن شک ما به عقل شماست و همچنین مایه مباهات و خوشحالی
    هنوز 2ماه تا پایان سرور مونده...

پینوشت : جعفر جان جواب شمارم توی پست جداگونه بعدا پیوست میکنم
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

9. تشکر GREEN MAN, Hellseeker, Alex تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    لطفا
    مورد بعدی
    پلن اگه بشه اسمش رو گذاشت افتضاح بود با توجه به میزان کشته شدن دفاع و تروپ هجومی که دفاع شده واکنش جنوب شرق هم عالی بود
    در مورد سهیل صرفا نظرم رو میگم بعنوان کسی که 3 تا سرور جلوش بازی کردم یه سرور هم باهاش رو یه اکانت به نظر من جزو 10 تا پلیر برتری هست که از زمان ای ار تا الان من دیدم سیستم بالا کشیدن اکانت و همرش هم عالی بوده تا اینجا حالا اینکه احساسی تصمیم گرفته یا مشکلاتی داشته که خواسته از شر اکانتش خلاص بشه چیزی از ارزش هاش کم نمیشه
    پ.ن. بیاید تو فروم بحث فنی کنید فروم گرم شه و یه لطفی هم کنید بد نیست اسم اکانتتون رو هم بنویسید زیر پستتون آدم بفهمه این پست تو فروم از طرف کدوم اکانت میاد با تشکر

اوه من خوراکم بحث فنیه مانی.
    این تلفات گندم خور که از نیما و سهیل دیدیم معلومه دفاع سنگین نبوده.این تایم سرور هم خوب معلومه همر 0 هم بشه اتفاق خاصی نیفتاده.
    اما برای استارت فروم برای داغ شدن خوب خوب بود.
    اینجور هم که حرف زده شده درباره اتک معلومه پلنی نبوده.یه اکانت اتک داده اومدن جلوی خسارت بیشتر بگیرن یکم شلوغ کردن شاید تلفات بیاد پایین.

خیلی مهم:همه سر کارید این سرور ش ش 100 میشه میره.از بازی لذت ببرید فقط.ما هرکی رو اراده کنیم میزنیم تو دیوار برو هم نیستیم.خخخ
    پ.ن:سپهر تو کجای داستان بودی بهت تسلیت گفتن من نفهمیدم.
    پ.ن:ایشالا انقدر ج غ با ج ش بزنن همو بعد ما با ش غ بریم برای 100 کردن.
    پ.ن:ما که هیچ احدی تو ش غ نداریم اما حیفه 2 دسته هستن.ایشالا یکی بشن سرور کیفیتش بره بالا و همه لذت ببرن از سرور و داستان های اینده.

مانی داداش بیا تحویل بگیر به امید خدا از فردا ش ش با این پست شخم میزنن عید هم میریم به تفریحمون میرسیم.خخخ

11. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan, Hellseeker, benito پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Spectre نمایش پست ها
    سلام
    ماهان جان هویت سهیل برای همه مشخص شده همیشه سنگین خرج میکنه بعد اکانت رو ول میکنه و زحمتای خودش و سایدشو زیر سوال میبره مثل سرور های قبل که روبه روی ما بازی میکرد اون موقع هم همین بود
    چیزی از تیم ما و زحمت های شما کم نشده جز یه تعدادی که خوش به حالشون شده

کافر همه را به کیش خود پندارد.... این دوستان شما بودن که اکانت Naruto رو خراب کردن

بعد هم مصبب کاری که بااکانت ali2113 شد ایمیلش الان بن هست و هیچ ربطی به ما نداره اونا تو یه سرور دیگه بازی میکردن به هم نارو زدن و مشکلشون رو تا اینجا کشیدن..

پ ن : پلن هایی در راه هست منتظر باشید...!
    اولا اکانت ناروتو باعث و بانیش مشخص نیست و هرکی هست تاوان کاری رو که کرده خواهد داد!
    برا ما شهرام بهرام نداره همه رو به یه چشم میبینیم حتی شما دوست عزیز
    اما اون چه که مسلمه هیچ احدی نمیتونه بگه تیم لیدری ما فاسده حالا پلیر مفسد فی العرض همه جا هست
    اما شما چی از بن و ریشه . جناب هل سیکر مفتضحانه خودشو تخریب کرد وقتی که دف بک شد و سریعا اقدام به لانچ کرد!
    دیگه با چه رویی میاید ماس مالی کنید نمیدونم. همش نزنید اقا بوش بیشتر بلند میشه!
    بله جناب صادق خان طبق معمول اب ذاتش رو خورد باز!
    اما پسورد های اینجارو که داد شما دیگه کوچه علی چپ رو دنبالش نگرد عزیزم.
    لابد گرین من هم تصادفی ای پی داشت با اکانت سیتری علی21 ؟؟بعد تصادفی بعد این واقعه جناب اسمشو نبر نامه داده بوده رو اون اکانت که چرا با گرین من ای پی دارید!
    بله عزیزم ادم خواب رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب میزنه رو خیر

پ.ن:پلن سیم فیکند دارید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AviShaN نمایش پست ها
    درود مسعود جان امیدوارم شما هم جز اون دسته از دوستان که با اکانت چادر بازی رو دنبال می کنن نباشی!
    به نظرتون بهتر نیست اول خودتون تن به آب بزنید بعد درباره سرور اظهار نظر کنید؟!
    البته خبرها حاکی از اونه که تنی هم به آب زده بودید اما ماهی به ارزش 5 کیلو گلد گرفتید و رفتید
    محض اطلاع اینکه اصلا گیرم حرف شما صحیح و این بهونه گیری و پلن اشتباه باشه! که اینطور نیست! چون اگرم بود چیزی از میزان اعتبار و قابلیت های تیم اس دبلیو و پلنرش و لانچرش کم نمی کرد من از این تیم اینقدر کارنامه درخشان دیدم که بعید می دونم این مسائل کوچیک آسیبی به اون کارنامه بزنه!
    البته این خیلی قابل درک هست که دوستان جنوب شرق از این سبک لانچ خوشحال بشن اما سوق دادن بحث در جهت تخریبی رو فقط نشانه ترس از این کارنامه درخشان می دونم! خودم هیچ وقت وقتی جلوی تیمی بازی کردم از این ابزار استفاده نکرده و نمی کنم

سربلند باشید
    AviShaN
    والا عزیزم یه سری پلیر تو سرورا پیدا میشن که اگه 2.3 روز رو اکانت بازی کنی بعدش اکانتتو 6ک گلد میخرن :دی

یه اکانتی دوستان ما ساختن به اسم من ولی بعد 3 روز پلی کردن نتونستن از عهدش بر بیان ( به دلیل نبود وقت کافی ) مجبور شدن بزارن رو حذف و وقتی من متوجه شدم اکانت رو حذفه به اقا سهیلتون پیشنهاد دادم ، ایشون هم بدون معطلی 6ک گلد بابت اکانتی که کلا 3 روز پلی کرده بودن داد .

الانم در خدمت یکی از دوستان هستیم و فقط و فقط برای کمک کردن بهش اومدیم .
    هر وقت هم اراده کنه میتونه پسورد اکانتش و عوض کنه و دیگه هم بهمون نده .

دومن در مورد پلن حرفی نزنید که سابقتون بسیار بسیار درخشانه loool
    حداقل جلو یکی ار این حرفا بزن که باهاتون بازی نکرده باشه و لانچ نکرده باشه .
    خاستم نحوه پلن ریزی تون رو شرح بدن تا دوستانی که اطلاع ندارن آگاه بشن
    1) خدارو شکر که یه بات داشتید سرور هایه قبلی واستون همه کار میکرد ( رید میزد + همر شارژ میکرد + جشن میگرفت + پاپ بازی هم میکرد )
    2) 20.30 تا پلیر با خودتون میبردید تو سایدتون . گلدشونو تامین میکردید + غارتشون رو هم میزدید ( پلیر هایه اینحا هم که اکثرا کمبود وقت دارن و میومدن پیشتون )
    3) جدا از این همه اکانت، 20.30 تا هم مولتی اکانت میشکید بالا ( بالاخره مولتی اکانت هم حزوی از بازیه دیگه ) البته از دید شما :دی
    4) پلیر هایه ساید مقابلتون سر جمع با مولتی هاشون 10 نفر نمیشن
    5) و اما اصل داستان نحوه پلن ریزی که خیلی ظریف اجرا میشه : 10 تا همر جلو زن + 10 تا همر اینسرت شکن + 10 تا همر هم با کاتا تهش میخوره که اگه همر هایه قبلی دیوار شدن اینا یه گلی به سرتون بزنن
    6) و در آخـــــــر فشـــــــــــار دادید

آوا جان اگه غیر از اینه بگوشاید من بد متوجه شدم !!!

سرور فینال که اینقدر ازش تعریف میکنید و به خودتون مینازید خداییش تعداد پلیر هایه ساید مقابلتون نصف شما بود ؟

پ.ن: در ضمن پلنی که ساعت 3 صبح لانچ کنی 7.8 صبح بخوره بدرد خودتون میخوره . هر وقت تونستید پلنی بالایه 20 ساعت اجرا کنید بیاید و ادعا کنید

پ.ن: سرور فینال تابستون خودم از لیدر هایه ساید شمال شرق بودم و تقریبا همه کاراتون رو دیدم .

حالا خوب فشار دادید یا ن ؟

Masood Brain
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این نیز بگذرد
    ما منتظر باقی ماجرا هستیم
    لینکای داغ بعدی کی میاد خخخخ
    مردن برای بردن ..
    این است رسم زندگی ما
    taha T&M

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    لطفا
    مورد بعدی
    مانی خود سهیل نبود خودش تقریبا یه ۱۰روزی هست که نیست و هیچ ارتباطی* هم به اون دیوار شدنش تو پوشراش نداشت

پلیر اکش زیادی احساسی* برخورد کرده اونم البته مشکلات خودشو داشته اما خیلی* بهتر بود با لیدر سایدش هماهنگ میکرد

در باره چیزی هم که برا se گفتی* هیچ کار خاصی* نکردن یکی* ۳۰ ۴۰ک دف ریخته بودن همین
    اتکا اونقدر بد بودن که اصلا ولشونم میکردی هیچ اتفاقی* نمیفتاد

اگه به جا اینکه موج هارو ۵۰تأیی ۲۰۰تأیی گذشته بود دست کمش کراپ لاک شدن ۲تا تارگت بود

ولی* واقعا نمیدونم چی* تو ذهن لانچر بوده به هر حال فعلا se طرف خوشحاله ماجراست بشونم تبریک میگم

sepehr
    green man
    JUST NE

16. تشکر Shaniz, Alex تشکر نمود
    پسندیدن pOtEntAtE, Alex پسندید
صفحه 11 از 75 نخستنخست ... 9101112132161 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع