نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: انتقاد از گیم پلن این سرور

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Red face انتقاد از گیم پلن این سرور

سلام
    احتمالن قبلن دوستای دیگه این مسأله رو گفته باشن
    من تقریبن 6 روزه بازی تو این سرور بی پایان رو شروع کردم. چون غارتم بالاست منابعم زیاد روی هم جمع می شه، بعد مجبورم برای خرج کردنش نیرو بسازم! الان با جمعیت 150 تا رفتم تو لیگ پادشاهان! خب امروز که تموم شه و بتونن حمله کنن، پادشاهای دیگه می ریزن سرم که دقیقن نمی دونم به چه دردشون می خوره. چون شوت می شم تو لیگ های پائین و از دستشون بیرون می رم

مشکل اینجاست: برای اینکه تو لیگ پادشاها، که اکثرشون از نظر پیشرفت(منجنیق-شوالیه توتن-دهکده های 4-5) از من خیلی جلوتر هستن، نباشم پس نباید نیرو بسازم. اگه نخوام نیرو بسازم پس نباید غارت کنم. یعنی رسمن باید بازی رو بذارم رو دور کند تا خودش برا خودش ارتقا بده و منبع جمع شه!
    به یه شکل چیپی هم خیلی از دوستان دارن اینطوری بازی می کنن. جمعیتش 3000تاست و اینجور که من امروز افتادم تو لیگ، پس یعنی زیر 600 تا نیرو داره!
    الان تنها پیشنهادی که به ذهنم می رسه اینه که تغییر لیگ فقط به تعداد نیروها نباشه! مسلمن جذابیت بازی خیلی مهمه دیگه؟ فرض کنین کسی که جمعیتش بالا بره هم بیافته توی لیگ پادشاها و برای جون به در بردنش مجبور شه نیرو بسازه! اگر هم نسازه خیلی فارم بهتری می شه تا من که فقط 150 تا جمعیت دارم. در ضمن خیلی هم سخت تر از من از لیگ بیرون برده می شه و باید تقلای بیشتری بکنن.

پ.ن
    چرا امکان حذف یا ویرایش پست نداره فروم؟ توی یه تاپیک دیگه نوشته بودم ولی دیدم اینجا خیلی مرتبط تره. بی زحمت خودتون اون پست رو پاک کنین. ببخشید و ممنون

2. تشکر Omid, stetar تشکر نمود
    پسندیدن Sir-Evil, M3nTaL, stetar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون!
    نمی دونم فقط منتظر حرف من بودین یا از قبل برنامه داشتین :d
    ولی خیلی جالب تر شد حالا بازی
    اگه می شد هفته ای یه روزم باز بذارین هر لیگ به لیگ پائینیش یا کلن همه لیگ ها غیر لیگ ضعیفه حمله کنه که خدا می شد. مثلن جمعه ها رو.
    ماهی یه بار هم حتی باشه خوبه
    همین طوری محض اینکه بازی از حالت خاله بازی بیرون بیاد خطراتش بیشتر بشه

4. پسندیدن stetar پسندید

کلمات کلیدی این موضوع