نظرسنجی: تغییرات بازی به کدام سو حرکت کند ؟

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: شبیه .com شدن یا دژکوب بودن ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شبیه .com شدن یا دژکوب بودن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    سلام

دوستان عزیز لطفا" اشتباه نکنید ما دو نوع توسعه داریم :

پیشرفت کننده های هفته: در این نوع پیشرفت بر اساس رتبه محاسبه می شود یعنی اگر شما الان ثبت نام کنید و کل ثبت نامی های سرور 1000 نفر باشد شما میشید 1001 مین نفر , با ارتقاع ساختمون های خودتون رتبه شما میره بالا یعنی اگه از 1001 به 500 برید (در رتبه یا همون رنک) به این معنی هست که شما تو پیشرفت کننده های هفته 501 تا پیشرفت داشته اید.

توسعه دهندگان هفته: این نوع که در دژکوب اصلی وجود نداره بر حسب جمعییت محاسبه میشه و البته موارد دیگه ی هم در توسعه دهندگان دخالت داره :
    ماننده چقدر جمعییت در طول هفته ارتقاع میدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط SirKnight نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز شما خودتون گفتید در دژکوب اصلی وجود نداره پس چرا اینجا وجود داره ؟ مگه شما نمی خواید شبیه .کام بشه ؟

البته اگه این مدال برای اینه که پلیر ها گلد بخرن و ساختمان هاشون رو ارتقا بدن تا مدال بگیرن اون یه بحث جدائه که مربوط به پر شدن جیب مدیران سایته.
    نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    اینجا جای پرسش و پاسخ هست , اگه انتقاد دارید تو بخش خودش مطرح کنید.

و اما جواب شما یک تعریف کلی مینویسم از دژکوب:
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود می باشد اما در ترواین.کام موجود نمی باشد , کاربر این امتیاز را پسند میکند پس دژکوب بهترین است.
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود می باشد اما در دژکوب.کام موجود نمی باشد , کاربر این امتیاز را پسند نمیکند پس دژکوب بدترین است.
    حالا برعکس:
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود نمی باشد اما در دژکوب.کام موجود می باشد , کاربر این امتیاز را پسند میکند پس دژکوب بدترین است.
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود نمی باشد اما در دژکوب .کام موجود می باشد , کاربر این امتیاز را پسند نمیکند پس دژکوب بهترین است.

پاسخی دیگه نمیتونم بدم.
    لطفا" انتقادات در بخش مربوط , اینجا پست بدین حذف میشه.
    سلام.

اگه قرار اینچا عین .کام بشه پس این مدال توسعه دهندگان هفته و بیگ همر و کار نکردن اسکریپت هایی که رو .کام کار میکنه ولی اینجا کار نمیکنه چیه ؟

اگه هم قرار جدا از .کام باشه پس این همه صحبت و تغییرات که بالا همش می زنید برای رسیدن به .کام چیه ؟

مدیران محترم خواهشا مشخص کنید که میخواید مثل .کام باشید یا جدا از .کام ؟ کاربران هم نظراتشون رو اعلام کنن خوشحال میشیم.
    Ali SirKnight
    TRaMaDoL لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sirknight نمایش پست ها
    سلام.

اگه قرار اینچا عین .کام بشه پس این مدال توسعه دهندگان هفته و بیگ همر و کار نکردن اسکریپت هایی که رو .کام کار میکنه ولی اینجا کار نمیکنه چیه ؟

اگه هم قرار جدا از .کام باشه پس این همه صحبت و تغییرات که بالا همش می زنید برای رسیدن به .کام چیه ؟

مدیران محترم خواهشا مشخص کنید که میخواید مثل .کام باشید یا جدا از .کام ؟ کاربران هم نظراتشون رو اعلام کنن خوشحال میشیم.
    ببینید به نظر من تغییرات به هر سو باشه یه سری از ایده ها واقعا روشون فکر شده و شاید 99 درصد پلیر ها اونو پسندیده باشن
    مثلا ایده بیگ همر برای هر سرور که فکر میکنم از سرور c3 اضافه شده چیز بدی نیست و حتی شده یه مقدار جزیی هم به جذابیت بازی اضافه کرد
    I,m always BLACKHAND

3. تشکر SirKnight تشکر نمود
    پسندیدن SirKnight پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKHAND نمایش پست ها
    ببینید به نظر من تغییرات به هر سو باشه یه سری از ایده ها واقعا روشون فکر شده و شاید 99 درصد پلیر ها اونو پسندیده باشن
    مثلا ایده بیگ همر برای هر سرور که فکر میکنم از سرور c3 اضافه شده چیز بدی نیست و حتی شده یه مقدار جزیی هم به جذابیت بازی اضافه کرد
    سلام. بله صحبت های شما هم تا حدی درست هست ولی به نظرم اگه قراره تغییرات از دو سو صورت بگیره باید جوری باشه که در اصل بازی تغییری صورت نگیره و کاملا با نظره آقا شایان در مورد مدال توسعه دهندگان موافقم که عینا این جمله رو تو یه تایپیکی خوندم : "حالا این یه آپشن اضافه گذاشتن که تاثیری توی اصل بازی نداره و حالا چند نفری که عشق مدال دارن میان پاپ بازی میکنن مدال میگیرن و خیلی ها هم همینجوری میرن توی این تاپ"

ولی یک سری تغییرات اضافه از نظر من مناسب نیست مثل همین فارم یاب که تا 20*20 رو براحتی جست و جو میکنه این مورد باعث میشه که اوایل سرور بازیکنان به راحتی غارت داشته باشن و تا حدی سرعت رشد اکانت هارو میبره بالا.

یا مثلا قرمز نشون دادان دهکده ناتار که نیرو دارن تا جایی که من یادم میاد تو دژکوب اصلی اینجور نبود که این هم خود باعث میشه تا حد زیادی تلفات کم شه و پلیر ها زحمت کمتری رو برای غارت بدون تلفات بکشن.
    ویرایش توسط SirKnight : 03-30-2015 در ساعت 06:19 PM
    Ali SirKnight
    TRaMaDoL لطفا ثبت نام کنید.

5. تشکر BLACKHAND تشکر نمود
    پسندیدن BLACKHAND پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آره اینکه از دژکوب جدا بشه فک کنم هیچکی نمیپسنده
    برا همینه که فک کنم تعداد معدودی (انگشت شمار ) ورژن 5 رو دوس داشته باشن
    به من باشه میگم فقط ورژن 3.6
    نظرش رو هم دادم به آقا امید یه سرور ران کنه