صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: تفاوت پوش و کار تیمی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

Red face تفاوت پوش و کار تیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها

این مولتی هانتری که ما الان توی فینال دیدیم فکر نکنم بحثهای پایه ای دژکوب رو هم بدونه چون وقتی میگیم دارن پوش میکنن با سند و مدرک میگه کار تیمیه این یعنی که خلاف اگه تیمی باشه و جمعی موردی نداره اما اگه تکی باشه ایراد داره مگه پوش کردن تکی هم میشه , بحث خرید و فروش کتیبه رو هم که ماشاالله دیدیم توی سرور اما اگه همین کار رو یه کوارتر دیگه انجام میداد همینجور رفتار میکردین و اید های رو بن میکردین و اصلا محل نمیزاشتین چی شده و چی نشده بقول معروف مرگ خوبه برای همسایه موضوع همینه
    با تشکر
    درودی دگر باره

از اونجایی که اصلی ترین وظیفه من توی فروم بحث آموزش هست یه نکته آموزشی هم بذارم با توجه به این قسمت پست شما.

بحث پوش؛ مولتی اکانت و کار تیمی 3مقوله جدا هست که دو تای اولی ممنوع و آخری مجاز هست.

پوش: مفهوم پوش اینه که یه پلیر منابع رو بفرسته توی اکانت های نزدیک خودش با تاجر و دوباره غارت میکنه تا بره توی تاپ غارت .

مولتی اکانت: مفهوم مولتی اکانت اینه که یک پلیر بیش از یک اکانت داشته باشه و از اون برای منافع شخصی یک اکانتش استفاده کنه که ممنوع هست.

کار گروهی و تیمی: مفهومش اینه که یک ساید که میشه یک تیم به هم کمک میکنن که این کار معنای واقعی بازی دژکوب هست. یعنی چی؟

یه مثال از دژکوب قدیمم به ویژه ورژن 3.6 میزنم همونطور که بچه های قدیمی میدونن غارت به شدت پایین بود و نه ناتار بود نه واحه ای که منابع بده و باید پلیر فارم میکردیم. حالا زمانی که یک اکانت کتیبه انبار یا جنگ آموز دستش بود همه اکانت های اتحادش موظف بودن یکی از فیدرهاشون روو پر منابع کنن ولینک بدن اون بازیکن غارت کنه تا بتونه جنگ آموز رو ران کنه یا انبار آپ کنه.

یا بعضی پلیرها همـر نانکپ میساختند که هم منابع زیاد میبرد و هم احتمال لو رفتنش بود اگه غارت عادی میکرد در نتیجه تیم لیدری چندین اکانت رو با پلیرهای مختلف که مولتی اکانت نشه مامور میکردن که فقط دهکده بسازن بدون این که نیرو سازی کنن برای غارت چند اکانتی که نانکپ داشتند.

یا مثلا بعضی اکانتها پوش میشدنن فقط کراپ آپ میکردن و بیشتر دهکده هاشون 15 کراپی بود یه مرتاض بزرگ یا منحصر مینداختیم روشون میشدن پارکینگ.

این کار ها میشه کار تیمی و برنامه بلند مدت برای پیروزی در سرور.

امیدوارم توضیحاتم واضح بوده باشه.

2. پسندیدن MOD.RED پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید.

پوش: مفهوم پوش اینه که یه پلیر منابع رو بفرسته توی اکانت های نزدیک خودش با تاجر و دوباره غارت میکنه تا بره توی تاپ غارت .
    اون زمان که ما ورژن قدیم بازی میکردیم پوش کردن به زمانی اطلاق میشد که شخص (یا دوستانش و به قول شما تیم ورک) اکانت (یا اکانتهایی) داشتن صرفا برای غارت شدن
    و شخص غارتگر از اون اکانتهای خاص غارت میکرد.
    به عبارتی فارم اختصاصی (صرفا برای غارت...و نه ارسال منابع با تاجر یا ساخت نیروی دفاعی....اگر به این شکل بود و اکانت ها فقط برای یک شخص بود مولتی اکانت به حساب میومد)

این موردی که شما فرمودی ، صرفا برای اومدن تو تاپه و اصلا ارزش منابعی نداره ، خود شخص بفرسته دهکده نزدیک و بعد همون منابع رو بگیره.
    اینکار فقط باعث بالا رفتن عدد منابع در بخش "غنیمت گیران هفته" میشه
    در حالی که پوش همونطور که از اسمش مشخصه برای بالا کشیدنه.(فشار به جلو)

حالا ممکنه تو ورژن 4 اسمش تغییر کرده باشه نمیدونم.

یه مثال از دژکوب قدیمم به ویژه ورژن 3.6 میزنم همونطور که بچه های قدیمی میدونن غارت به شدت پایین بود و نه ناتار بود نه واحه ای که منابع بده و باید پلیر فارم میکردیم. حالا زمانی که یک اکانت کتیبه انبار یا جنگ آموز دستش بود همه اکانت های اتحادش موظف بودن یکی از فیدرهاشون روو پر منابع کنن ولینک بدن اون بازیکن غارت کنه تا بتونه جنگ آموز رو ران کنه یا انبار آپ کنه.
    این برای ابتدای بازی نبود، بعد از مید گیم اونم در شرایط خاص و برای یک اتحاد! نه برای منافع فقط یک شخص برای هل دادنش به جلو که اون هم معلوم نیست اصلا به اتحاد کمک کنه یا نه.

ممنون بابت وقتتون.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_pk نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.

اون زمان که ما ورژن قدیم بازی میکردیم پوش کردن به زمانی اطلاق میشد که شخص (یا دوستانش و به قول شما تیم ورک) اکانت (یا اکانتهایی) داشتن صرفا برای غارت شدن
    و شخص غارتگر از اون اکانتهای خاص غارت میکرد.
    به عبارتی فارم اختصاصی (صرفا برای غارت...و نه ارسال منابع با تاجر یا ساخت نیروی دفاعی....اگر به این شکل بود و اکانت ها فقط برای یک شخص بود مولتی اکانت به حساب میومد)

این موردی که شما فرمودی ، صرفا برای اومدن تو تاپه و اصلا ارزش منابعی نداره ، خود شخص بفرسته دهکده نزدیک و بعد همون منابع رو بگیره.
    اینکار فقط باعث بالا رفتن عدد منابع در بخش "غنیمت گیران هفته" میشه
    در حالی که پوش همونطور که از اسمش مشخصه برای بالا کشیدنه.(فشار به جلو)

حالا ممکنه تو ورژن 4 اسمش تغییر کرده باشه نمیدونم.

این برای ابتدای بازی نبود، بعد از مید گیم اونم در شرایط خاص و برای یک اتحاد! نه برای منافع فقط یک شخص برای هل دادنش به جلو که اون هم معلوم نیست اصلا به اتحاد کمک کنه یا نه.

ممنون بابت وقتتون.
    دوست عزیز
    کار تیمی اول و آخر بازی نداره و این که منطقه و تیم ورک توی منطقه انجام بشه و روی یک یا چند بازیکن سرمایه گذاری بشه کار کاملا درستیه، حالا اون آدم به اتحاد کمک نکنه مشکل اون منطقس.

اتفاقا شما باید خشحال شی که اون همه برنامه ریزی که ساید رقیب روی یک یا چند اکانت کردن بی نتیجه مونده ،پس ناراحتی شما رو درک نمیکنم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببینید
    تفکر من از کار تیمی ، کار و همکاری اتحادیه
    ممکنه تو یه اتحاد هیچکس اون یکی رو نشناسه ، ممکن هم هست بشناسه
    ولی به درخواست لیدر نیاز باشه دفاع ارسال میکنه ، منابع ارسال میکنه فیک میده و...
    صرفا برای پیشرفت اتحاد و ساید.
    این رو من بهش میگم کار تیمی.

ولی ،
    کار تیمی ای که جدیدا باب شده صرفا برای پیشرفت یک اکانته و اصلا کاری به اتحاد نداره.
    شما فکر کن من شخصی رو پیدا کنم که وقت ازادش زیاد باشه و اکانتی بسازه و فقط منابع رو بالا بده و بعد یه مدت کوتاه ، من مرتبا غارتش کنم
    حالا اگر این یک شخص ، دو شخص باشن غارتم دوبل میشه ، بالطبع پیشرفتم هم دوبل میشه و ....
    این رو شما کار تیمی میگید؟ اگر نه به اینکار چی میگن؟

این دو مورد قابل مقایسه نیستن.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    دوست عزیز
    کار تیمی اول و آخر بازی نداره و این که منطقه و تیم ورک توی منطقه انجام بشه و روی یک یا چند بازیکن سرمایه گذاری بشه کار کاملا درستیه، حالا اون آدم به اتحاد کمک نکنه مشکل اون منطقس.

اتفاقا شما باید خشحال شی که اون همه برنامه ریزی که ساید رقیب روی یک یا چند اکانت کردن بی نتیجه مونده ،پس ناراحتی شما رو درک نمیکنم.
    توضیحاتتون درسته ولی فقط یک نکته رو از جا انداختید
    طبق قانون دژکوب هر اکانت جهت مصالح خود اکانت باید مورد استفاده قرار بگیره نه اکانت دیگه ای !
    قضاوت این نکته هم در زمان قدیم با مولتی هانتر بود چه تو ای ار و چه الان دقیقا تو دات کام
    اون موردی هم که شما میفرمایید مربوط به این قضیه هست که امروز اکانت 1 به اکانت 2 کمک میکنه فردا اکانت 2 یه اکانت 1
    زمانی که یک اکانت از اول تا آخر سرور داره مورد غارت قرار میگیره این اسمش کار تیمی نیست !!
    باز هم شک دارید میخواید هر سروری که بخواید من با 5 نفر ثبت نام کنم کراپ هاشون رو بکشم بالا هر هفته هم تاپ مدافعین و مهاجمین و غارتگران رو بگیرم
    این جریانی که الان وجود داره اسمش نابود کردن بازی سالم هست
    اکانت 1 میره خودش رو میکشه فارم اد میکنه سر فارم کردن تلفات میده تایم بالا هم میذاره !
    اکانت 2 میاد کپ اکانتهایی که صرفا برای این کار از اول پرورش داده رو غارت میکنه
    زحمت 2 تا اکانت قابل مقایسه نیست و سود اکانت دوم هم به مراتب بیشتره !!
    ضمن اینکه محدودیت غارت رو هم دقیقا اعمال کردید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

ترواین یک بازی کاملا تیمی می باشد که هر اکانت علاوه بر منافع خودش باید در 4چوب مصالح ساید در خدمت کار تیمی باشه.

بارزترین مثالی که میتونم بزنم براتون نقشه ساخت واندر هست که تا سزح 50 یک نقشه در اختیار داشته باشی کافیه اما برای بالاتر از اون باید 2تا نقشه که یکیش دست هم اتحادیت باشه داشته باشی. اگه دقت کنی نمیگه 2تا نقشه دست خودت میگه 2تا نقشه دست 2تا اکانت، پس دژکوب یعنی بازی گروهی و هدفمند.

اکانت 1و 2 که شما مثال زدید ضعف لیدر منطقش هست که نمیتونه برای پلیرش امکانات فراهم کنه در صورتی که لیدر اون یکی ساید تمام امکانات رو برای پیروزی برای پلیراش فراهم کرده برای تمام پلیرهای منطقش .

به هر حال نسل جدید پلیرهای دژکوب برداشت متفاوتی از بازی دارند و یه مقدار زیادی از برنامه های تیمی برداشت اشتباه دارن و این که اکثرا مولتی اکانت هستند و کار تیمی نیست و منافعی که اکانت ها از بازی تیمی میبرن شخصی استفاده میشه نه برای منافع ساید چون خودخواهی موج میزنه بین خیلی از پلیرها.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    توضیحاتتون درسته ولی فقط یک نکته رو از جا انداختید
    طبق قانون دژکوب هر اکانت جهت مصالح خود اکانت باید مورد استفاده قرار بگیره نه اکانت دیگه ای !
    قضاوت این نکته هم در زمان قدیم با مولتی هانتر بود چه تو ای ار و چه الان دقیقا تو دات کام
    اون موردی هم که شما میفرمایید مربوط به این قضیه هست که امروز اکانت 1 به اکانت 2 کمک میکنه فردا اکانت 2 یه اکانت 1
    زمانی که یک اکانت از اول تا آخر سرور داره مورد غارت قرار میگیره این اسمش کار تیمی نیست !!
    باز هم شک دارید میخواید هر سروری که بخواید من با 5 نفر ثبت نام کنم کراپ هاشون رو بکشم بالا هر هفته هم تاپ مدافعین و مهاجمین و غارتگران رو بگیرم
    این جریانی که الان وجود داره اسمش نابود کردن بازی سالم هست
    اکانت 1 میره خودش رو میکشه فارم اد میکنه سر فارم کردن تلفات میده تایم بالا هم میذاره !
    اکانت 2 میاد کپ اکانتهایی که صرفا برای این کار از اول پرورش داده رو غارت میکنه
    زحمت 2 تا اکانت قابل مقایسه نیست و سود اکانت دوم هم به مراتب بیشتره !!
    ضمن اینکه محدودیت غارت رو هم دقیقا اعمال کردید
    سلام
    مانی جان به نکته ی خوبی اخرش اشاره کردی ببین مثلا من خودم مثال می زنم همیشه فارم اد می کردم اینا... ولی وقتی می بینم الان 6تاهمر دارم چه طوری شارژ کنم؟نه با ده هایم می تونم نه بارید هرده 500تا!!! خوب دوراه دارم یا مولتی بیارم بالا یابه قول معروف کارتیمی یااینکه بزنم توی دیوار دوتاش نگه دارم!!!!!
    خوب یک پلیری که می خواد 6تابیگ همر بزنه پس نباید بازی کنه؟! متاسفانه این مشکل محدودیت اتک وجود داره اگه این ازببین بره باورکن کسی مولتی واسه رید نمی سازه یک مولتی تا بیاد اماده رید بشه یک هفته طول می کشه بایک پک 1000تایی گلد ولی فارم لیست خوب یک روز وبدون هزینه!!!!!!
    پس مشکل اساسی تراین حرف ها!
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

9. تشکر Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_pk نمایش پست ها
    ببینید
    تفکر من از کار تیمی ، کار و همکاری اتحادیه
    ممکنه تو یه اتحاد هیچکس اون یکی رو نشناسه ، ممکن هم هست بشناسه
    ولی به درخواست لیدر نیاز باشه دفاع ارسال میکنه ، منابع ارسال میکنه فیک میده و...
    صرفا برای پیشرفت اتحاد و ساید.
    این رو من بهش میگم کار تیمی.

ولی ،
    کار تیمی ای که جدیدا باب شده صرفا برای پیشرفت یک اکانته و اصلا کاری به اتحاد نداره.
    شما فکر کن من شخصی رو پیدا کنم که وقت ازادش زیاد باشه و اکانتی بسازه و فقط منابع رو بالا بده و بعد یه مدت کوتاه ، من مرتبا غارتش کنم
    حالا اگر این یک شخص ، دو شخص باشن غارتم دوبل میشه ، بالطبع پیشرفتم هم دوبل میشه و ....
    این رو شما کار تیمی میگید؟ اگر نه به اینکار چی میگن؟

این دو مورد قابل مقایسه نیستن.
    درود
    از شما خیلی خیلی سپاسگذارم، دقیقا همون چیزی که من مد نظرم هست رو بیان کردید، تمام حرفی که من میخوام بگم همینه که در 4چوب برنامه های اتحاد چه همو بشناسن چه نشناسن ولی الان دقیقا پاراگراف دوم متن شما باب شده که بنده هم به شدت مخالفم و منافع شخص داره تامین میشه نه منطقه.

باز هم ممنون از این که دقیقا اصل داستان رو بیان کردید.

به قول خارجی ها BiG LiKe

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    سلام
    مانی جان به نکته ی خوبی اخرش اشاره کردی ببین مثلا من خودم مثال می زنم همیشه فارم اد می کردم اینا... ولی وقتی می بینم الان 6تاهمر دارم چه طوری شارژ کنم؟نه با ده هایم می تونم نه بارید هرده 500تا!!! خوب دوراه دارم یا مولتی بیارم بالا یابه قول معروف کارتیمی یااینکه بزنم توی دیوار دوتاش نگه دارم!!!!!
    خوب یک پلیری که می خواد 6تابیگ همر بزنه پس نباید بازی کنه؟! متاسفانه این مشکل محدودیت اتک وجود داره اگه این ازببین بره باورکن کسی مولتی واسه رید نمی سازه یک مولتی تا بیاد اماده رید بشه یک هفته طول می کشه بایک پک 1000تایی گلد ولی فارم لیست خوب یک روز وبدون هزینه!!!!!!
    پس مشکل اساسی تراین حرف ها!
    درود علی آقای چیفر

خوبی داداش از شما بعیده این حرفها شما که قدیمی هستی میدونی منظور مدیری که این مطلب رو نوشته ساخت اکانت مولتی نیست بلکه ترویج کار گروهی هست که حتماا شما بارها و بارها توی ورژن 3.6 دیدید، اگه پلیرهای حرفه ای و قدیمی مثل شما نقض غرض کنن چه توقعی میشه از پلیرهای تازه کار داشت.

بنده هم یه توضیحی بدمم که بهتر جا بیافته کار تیمی این نیست که مثلا من شایان به هر حال دوستان زیادی دارم که کاری نداره برام بهشون بگم یه اکانت بسازید فقط منابع آپ کنید برا من و من هم گلد بگیرم برا اکانتها خودم رو بکشم بالا که به جرات کاری برام نداره ولی وقتی من به عنوان لیدر توی یه ساید مشغول بازی میشم میام پلیرهام رو دسته بندی میکنم و برنامه میریزم براشون با توجه به تایم آنلاینیشون وهزینه ای که برای بازی میکنن و تجربه ای که دارن و همینطور استعدادی که توی بازی دارن پلیرها رو به د سته های زیر تقسیم میکنم و برنامه میدمم از روز اول بازی تا زمانی که یه واندری 100 شه.

1)کسانی که بچه همر میسازن واسه کلین کردن کتیبه از ناتار و بعد از اون کپشون میشه پارکینگ و اکانتشون میشه دف ساز
    2)کسانی که همر جنگی میسازنن واسه میدگیم
    3)کسانی که همر واندرزن میسازن واسه اندگیم
    4)کسانی که از اول بازی وظیفشون اینه که دفاع بسازن .

حالا فکر کن رسیدیم به کتیبه ها، قطعا یکی از وظایف دسته اول و چهارم تامین منابع برای شارژ همر دسته دوم و سوم و به این میگن کار گروهی تیمی.

یه چیز جالب هم دیدم گفتی 6تا بیگ همر؟؟ آیا این عقلانیه؟ ایا این خودخواهی نیست که یه اکانت با کتیبه سایدش بیگ همر 6تا بسازه و بقیه از کتیبه ها استفاده نکنن؟

من تا به امروز دیگه خودت سابقه من رو میدونی هیچ جای دنیا ندیدم یه اکانت 6تا بیگ همر داشته باشه غیر از این سرورهای فیک که یه مدت مد شده بود
    من ماکزیمم 2تا بیگ همز از یه اکانت توی دژکوب حرفه ای دیدم.

قشنگ نیست امثال من و شما بیایم بحث خرید 1000تا گلد واسه مولتی اکانت رو پیش بکشیم تا سرور و مدیریتش رو زیر سوال ببریم.

ببخشید اگه جسارتی کردم.

سربلند،پیــروز ودنباله دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

12. تشکر Omid, ESTEKBAR, Aref تشکر نمود
    پسندیدن ESTEKBAR, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مشکل این کار تیمی که الان بعضی ها با افتخار بهش میگن همینه
    که بعضی از اکانتها میاد 5یا 6 تا همر میکشه بیرون و بعضی دیگه هم که به اون اکانت کمک میکنند فقط با یه دهکده میان بالا و پلیر که از اون یه دهکده میتونه کارهای دیگه هم انجام بده که نمونه اش اخر سرور معلوم میشه جابجایی دهکده وزدن دهکده در کوارتر دیگه و گذاشتن دف و.... دیگه خودتون بهتر میدونین منظورم چیه
    در کل این کار اشتباهه و کار تیمی برای یه کوارتر یا اتحاد نیست بلکه کاری برای یه اکانت مشخص و زحمت اکانت دیگه ای که داره درست بازی میکنه رو از بین میبره و جوری میشه که همون بازیکنی که داره درست بازی میکنه سرور بعد از همین روش استفاده کنه برای غارت و سرورها میشه یکنواخت و بدون بارفنی چون فقط میشه زد و بند و رفیق بازی
    ولی متاسفانه باز هم کسانی دارن به این کار افتخار می کنند و میگن کار تیمیه و اندک کسانی که درست بازی میکنن یا دلسرد میشن و یا از همین رویه استفاده می کنن
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین