نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: لیست فارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لیست فارم

سلام و خسته نباشید
    من یه درخواستی ازتون دارم که نه تنها حرف من بلکه درخواست خیلی از پلیر های این بازی هست
    اولا خیلی ممنون از اینکه بازی طوری شده که کسی دیگه نمیتونه تقلب کنه
    و طراحی لیست فارم بازی رو جذاب کرده هر کسی که زحمت بکشه واسه لیست فارم مزد کارشو میگیره و فقط یه گله دارم از لیست فارم که خیلی جزییه
    اگه میشه واسه لیست فارم اختیاری بدین که بازیکن بتونه لیستایی که اضافه کرده رو جابه جا کنه.مثلا واسه ده اولش که مثلا 1 کیلو گرزی 1 کیلو نیزه 1 کیلو شوالیه داره بتونه بعضی از ابادیارو جابجا کنه و واسه لیست شوالیه ببره

و یه در خواست دیگه اینکه یه گزینه ای تو لیست فارم بزارید که اگه حذف شد بشه برگردوند
    رضا

2. تشکر MOD S^À^W, SirKnight, aTropaT تشکر نمود
    پسندیدن SirKnight, aTropaT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط empire نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من یه درخواستی ازتون دارم که نه تنها حرف من بلکه درخواست خیلی از پلیر های این بازی هست
    و طراحی لیست فارم بازی رو جذاب کرده هر کسی که زحمت بکشه واسه لیست فارم مزد کارشو میگیره و فقط یه گله دارم از لیست فارم که خیلی جزییه
    اگه میشه واسه لیست فارم اختیاری بدین که بازیکن بتونه لیستایی که اضافه کرده رو جابه جا کنه.مثلا واسه ده اولش که مثلا 1 کیلو گرزی 1 کیلو نیزه 1 کیلو شوالیه داره بتونه بعضی از ابادیارو جابجا کنه و واسه لیست شوالیه ببره

و یه در خواست دیگه اینکه یه گزینه ای تو لیست فارم بزارید که اگه حذف شد بشه برگردوند
    رضا
    گل گفتی اقا
    اگه این مشکل حل بشه چه باری سبک بشه رو دوشمون!

4. پسندیدن empire پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدایی این لیست فارم چرا هی 50 تا 50 تا گلدش میره بالا ؟؟؟؟

اول که گلد نمیخواست فک کنم الانم که ...
    TroOoLL 29 TEaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط empire نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

رضا
    من این مشکل رو به مولتی هانتر گفتم در سرور بی پایان. جناب مولتی گفتن با ادمین ها در جریان میگذارند. بعد از چند بار پیگیری جوابشون این بود که ویرایش بازی ممکنه باعث داون شدن سیستم بشه.

حداقل اگه امکان ویرایش نیست، امکان کپی یک لیست فارم رو باز کنن تا دوستان لیست مورد نظر رو کپی کرده و بدردنخورها رو پاک کنن. اینطوری بهتر نیست؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aTropaT نمایش پست ها
    من این مشکل رو به مولتی هانتر گفتم در سرور بی پایان. جناب مولتی گفتن با ادمین ها در جریان میگذارند. بعد از چند بار پیگیری جوابشون این بود که ویرایش بازی ممکنه باعث داون شدن سیستم بشه.

حداقل اگه امکان ویرایش نیست، امکان کپی یک لیست فارم رو باز کنن تا دوستان لیست مورد نظر رو کپی کرده و بدردنخورها رو پاک کنن. اینطوری بهتر نیست؟
    درود
    دوستان عزیز در نظر داشته باشید که برای ایجاد هر گونه تغییر در بازی نیاز به ویرایش سرس بازی میباشد . سعی میکنیم در صورت امکان در آپدیت های بعدی تغییراتی اعمال کنیم.

استوار و پایدار باشید
    باد می وزد …
    میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
    تصمیم با تو است . . .

8. تشکر SABER. تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, SABER. پسندید