صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: روز های صلح عید نوروز در چهار سرور

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    عزیز شما هم عجله نکن درست بخون چی نوشتم!!

حداقل به اندازه ی 2-3 روز زودتر باید اعلام میکردین بنظر میرسه شما خودتون دژکوب بازی نکردین که نمیدونید توی چنین تایمی از سرور از سایدی به ساید دیگر اتک کاتا زده بشه بین 20 الی 50 ساعت فاصله ی هدف هست.

دوست عزیز ساعتی 70 - 80 کیلو دهکده منفی نگهداشتیم تا پلن اجرا کنیم باید خیلی زودتر اعلام میکردن! الان امار همری که هدف نمیزنه لو میره و همچنین هدف میتونه طی این ماشاالله 9 روز کلی دف و متناسب با همر مهاجم تربیت کنه!!

به هیچ عنوان اینطور اعلان که کلاً به پلیر کمتر از 3-4 ساعت وقت میده تایید نیست...
    دوست عزیز آره ما بازی نکردیم :|

فقط شما به من بگو تو سروری که هنوز کتیبه آزاد نشده پلنِ چی گذاشتین؟

والا فک کنم شما اگه خودتون بازی میکردین میدونستین این تایم از سرور هر ساله همینطور بوده!!

زمانه ما که اینطوری بود...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ma.Ho نمایش پست ها

والا فک کنم شما اگه خودتون بازی میکردین میدونستین این تایم از سرور هر ساله همینطور بوده!!

عزیز شما ابتدای اومدین عجول بودن منو هدف قرار دادین درصورتی که همچنان شما عجولانه پاسخ میدین ، اون قسمت قرمز خطاب به شما نبود بلکه مخاطب مسئولین ترااویااان بودن به خودتون نگیرید.

پیش تر دژکوب بازی کردم 6-7 سال و اون موقع هم چنین قانونی اجرا میشد ولی تفاوت این بود که حداقل 2-3 روز زودتر اعلام عمومی میکردن نه اینکه یدفعه ی بگن 4 ساعت دیگه قانون اجرا میشه. یادتون باشه دوستان اونقدری وقت داشتن که به ساید دیگه با کاتا اتک بزنن تا چند ثانیه بعد لحظه ی سال تحویل بخوره تا عیدو به دوست خودش توی ساید دیگه تبریک بگه.

در مورد اجرای چنین قانونی هیچ اعتراضی ندارم فقط بخاطر زمان اعلامش شاکیم که باید زودتر اعلام میشد. اینجا ترااویاانه و من قبلاً دژکوب بازی کردم این اولین حضور من توی ترااویاان بود.

3. تشکر Ma.Ho, Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho, Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز شما ابتدای اومدین عجول بودن منو هدف قرار دادین درصورتی که همچنان شما عجولانه پاسخ میدین ، اون قسمت قرمز خطاب به شما نبود بلکه مخاطب مسئولین ترااویااان بودن به خودتون نگیرید.

پیش تر دژکوب بازی کردم 6-7 سال و اون موقع هم چنین قانونی اجرا میشد ولی تفاوت این بود که حداقل 2-3 روز زودتر اعلام عمومی میکردن نه اینکه یدفعه ی بگن 4 ساعت دیگه قانون اجرا میشه. یادتون باشه دوستان اونقدری وقت داشتن که به ساید دیگه با کاتا اتک بزنن تا چند ثانیه بعد لحظه ی سال تحویل بخوره تا عیدو به دوست خودش توی ساید دیگه تبریک بگه.

در مورد اجرای چنین قانونی هیچ اعتراضی ندارم فقط بخاطر زمان اعلامش شاکیم که باید زودتر اعلام میشد. اینجا ترااویاانه و من قبلاً دژکوب بازی کردم این اولین حضور من توی ترااویاان بود.
    والا اینُ که قبول دارم باید زودتر میگفتنُ منم اولین سالیه که دوباره اومدم دژکوب یا بهتره بگم ترااویاان :|

5. تشکر kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن kingphoenix پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اولا خیلی* دیر اعلام شد دوما با چه منطقی* ۸ روز روز صلح نهایت ۳روز شما که میگین همه قوانین با .com آخه کجای .com
    ۸روز صلح داره

سوماً سروری که کلش ۳۵ روز ۳روزش صلح ؟ اونم ۲۵x
    ۲ روز قبل کتیبه*ها ؟ فکر نمی*کنید خیلی* بیش از حد زیاد باشه سرور فینال نهایت ۱۲ساعت یا ۲۴ ساعت بسشه

۳روز ؟

دوستانی که نشستن رو این ماجرا فکر کردن فکر کنم بیشتر دنبال راحتی خودشون بودن چون هیچ منطقی* نداره
    JUST NE

7. تشکر kingphoenix, Ma.Ho, Shaniz, Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن kingphoenix, Ma.Ho, Shaniz, Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    اولا خیلی* دیر اعلام شد دوما با چه منطقی* ۸ روز روز صلح نهایت ۳روز شما که میگین همه قوانین با .com آخه کجای .com
    ۸روز صلح داره

سوماً سروری که کلش ۳۵ روز ۳روزش صلح ؟ اونم ۲۵x
    ۲ روز قبل کتیبه*ها ؟ فکر نمی*کنید خیلی* بیش از حد زیاد باشه سرور فینال نهایت ۱۲ساعت یا ۲۴ ساعت بسشه

۳روز ؟

دوستانی که نشستن رو این ماجرا فکر کردن فکر کنم بیشتر دنبال راحتی خودشون بودن چون هیچ منطقی* نداره
    داش سپهر گرین من خودمون ، آقا حرف شما بطور کلی تایید میشه ، بنظر میرسه هیچ فکری درست و درمونی برای اینکار نشده

یعنی خودشون بشینن دودوتا چهارتا کنن اگر من نوعی یک دهکده ی جدید احداث کنم همه ی نیروهارو بفرستم توی اون دهکده موقع اونم به مدت 8 روز! با تولید منابع دهکده هام چقدر میتونم نیرو شارژ کنم غارت ناتارو آبادی هم که آزاده!! نهایت این تعداد روز صلح بایستی همون نهایت 2 الی 3 روز کفایت میکنه .

اعصاب برامون نزاشتن!

9. تشکر Ma.Ho تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    نیرو ها که تلفات میدن ! روز صلح هم روز صلحای قدیم :|
    مشخصات روزهای صلح سرور بدین شرح میباشد

1- در روزهای صلح ، تمامی کاربران تحت حمایت قرار میگیرند بطوریکه به هیچ کدام از دهکده های بازیکن ها و ابادی های تسخیر شده ، نمیتوان حمله زد.
    2- هیچکدام از نیروهای بازیکنان در اثر گندم منفی تلف نخواهند شد.
    3- بازیکنان فقط قادر به حمله کردن به ابادی های تسخیر نشده و دهکده های ناتار خواهند بود.

باتشکر
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

11. تشکر princess_sepide, Need4Relax تشکر نمود
    نپسندیدن stardidar نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز شما هم عجله نکن درست بخون چی نوشتم!!

حداقل به اندازه ی 2-3 روز زودتر باید اعلام میکردین بنظر میرسه شما خودتون دژکوب بازی نکردین که نمیدونید توی چنین تایمی از سرور از سایدی به ساید دیگر اتک کاتا زده بشه بین 20 الی 50 ساعت فاصله ی هدف هست.

دوست عزیز ساعتی 70 - 80 کیلو دهکده منفی نگهداشتیم تا پلن اجرا کنیم باید خیلی زودتر اعلام میکردن! الان امار همری که هدف نمیزنه لو میره و همچنین هدف میتونه طی این ماشاالله 9 روز کلی دف و متناسب با همر مهاجم تربیت کنه!!

به هیچ عنوان اینطور اعلان که کلاً به پلیر کمتر از 3-4 ساعت وقت میده تایید نیست...
    سلام و خسته نباشید

اول تشکر میکنم از مدیریت که با این کار باعث شدند تا این چند روز رو با دغدقه ی کمتری به دید و بازدیدهامون برسیم،البته کاش سرورهای نرمال 13 روز تعطیل بود که یه حال اساسی به روحیه خودمون میدادیم

دوستانی که اعتراض دارند به نظره من اعتراضشون وارد نیست،تا بوده همین بوده،روزه تحویل سال روزه صلح اعلام شده همیشه،کسانیکه حداقل یکسال و دو سه روز دژکوب یا ترااویاان بازی کردن و یه عید تو دژکوب میبینن میدونن که 1روز قبل از سال نو نباید اتک 60 ساعتی لانچ کرد

فکر نمیکنم در این مورد حق کسی خورده شده باشه که همچین موضعی گرفتید!

13. تشکر Knig}{T, Ma.Ho, Spartacus, stardidar تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, Ma.Ho, stardidar پسندید
    نپسندیدن Spartacus نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Need4Relax نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

اول تشکر میکنم از مدیریت که با این کار باعث شدند تا این چند روز رو با دغدقه ی کمتری به دید و بازدیدهامون برسیم،البته کاش سرورهای نرمال 13 روز تعطیل بود که یه حال اساسی به روحیه خودمون میدادیم

دوستانی که اعتراض دارند به نظره من اعتراضشون وارد نیست،تا بوده همین بوده،روزه تحویل سال روزه صلح اعلام شده همیشه،کسانیکه حداقل یکسال و دو سه روز دژکوب یا ترااویاان بازی کردن و یه عید تو دژکوب میبینن میدونن که 1روز قبل از سال نو نباید اتک 60 ساعتی لانچ کرد

فکر نمیکنم در این مورد حق کسی خورده شده باشه که همچین موضعی گرفتید!
    والا منم منظورم از این پستم همین بود :

نقل قول نوشته اصلی توسط Ma.Ho نمایش پست ها

والا کسی که بازی کرده باشه میدونه همیشه همین بوده
    پلن دمِ عید نمیذارن!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بابا کار کار انگلیسی هاست...
    داستان گذاشتن پلن به دلیل دادن عیدی بوده.....گفتن تو هر سروری کسی که بهترین پلن رو اجرا کنه 700 تا گلد میدن به کل اتحاد و........
    داداشم گلم و هم اتحادیم kingphoenix راست میگه....مشکل سر 8 روز با تعداد روز ها نیست....
    مشکل سر اینه که ما ها خیلی پیام دادیم برای مرخصی دم عید و تا دم آخر جواب ذرست درمون نگرفتیم.
    و هی میگفتن قراره مدیریت یه کاری کنه.!!!!!از اون طرف داستان اجرا پلن رو همه داشتن(اتحاد های بزرگ سرورها)......نمیدونم شما چطور ابراز بی اطلاعی
    میکنید باید زود تر از 4 ساعت اعلام میکردن
    حالا کاری که شده....چاره هم نداره
    برای پیشرفت لازم نیست که نابغه باشی ، کافی است یک قدم جلو باشی.

16. تشکر kingphoenix تشکر نمود
    پسندیدن kingphoenix پسندید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12