صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: روز های صلح عید نوروز در چهار سرور

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

روز های صلح عید نوروز در چهار سرور

ضمن تبریک سال جدید و عید باستانی نوروز خدمت تمامی کاربران عزیز لازم بذکر است امسال نیز در چهار سرور از سرورهای بازی که هنوز کتیبه آنها آزاد نشده برنامه روز های صلح خواهیم داشت.
    در سه سرور
    f1.t

g1.t

e.s (بی پایان)

از تاریخ امروز 29 اسفند ساعت حدود 18 الی 8 فروردین ساعت 10 صبح .

و در سرور فینال

final25.a

از تاریخ امروز 29 اسفند ساعت حدود 18 الی 3 فروردین ساعت 10 صبح.
    در روز های صلح امکان حمله به آبادی های تسخیر نشده و دهکده های ناتار وجود دارد. همچنین نیروها از نبود گندم تلف نخواهند شد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    مرسی
    همه کار میشه کرد بجز حمله به پلیر ها درسته؟
    کلا کارهایی که نمیشه کرد رو لطفا بفرمایید که 2 ساعت بیشتر وقت نداریم :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

پوشر های کثیف سرور ها هم مشخص میشن )
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. پسندیدن princess_sepide پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    پوشر های کثیف سرور ها هم مشخص میشن )
    چطوری ....؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_pk نمایش پست ها
    سلام
    مرسی
    همه کار میشه کرد بجز حمله به پلیر ها درسته؟
    کلا کارهایی که نمیشه کرد رو لطفا بفرمایید که 2 ساعت بیشتر وقت نداریم :d
    روز صلح به روزی گفته میشه که به مناسبت آنروز حمله ها بی تاثیر بوده و نه مهاجم و نه مدافع در حمله ای تلفاتی نخواهند داشت
    و مهاجم قادر به غارت کردن مدافع نخواهد بود . در صورتی که بازیکنی به بازیکن دیگر حمله کند بعد از رسیدن نیروهای وی به جای گزارش حمله
    پیامی به مناسبت آنروز به بازیکن داده خواهد شد . در این روزها به تمامی بازیکنان پلاس رایگان داده می شود .
    در ایام صلح در صورت منفی بودن گندم سربازان شما بدلیل کمبود گندم تلف نخواهند شد .
    بقیه موارد بازی به قوت خود باقیست ( ساخت سرباز ، ارتقاء ساختمان و ... امکان پذیر خواهد بود )
    ویرایش توسط princess_sepide : 03-20-2015 در ساعت 04:40 PM
    امضا بلد نیستم

7. تشکر Shaniz, Ma.Ho, Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, Ma.Ho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_pk نمایش پست ها
    چطوری ....؟
    خوبم تو خوبی؟
    پ.ن : غارتشون بشدت میاد پایین .
    پ.ن 2 : به همین سادگی به همین خوشمزگی پودر کیک رشد
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

9. تشکر alex_pk, Spartacus تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خوبم تو خوبی؟
    پ.ن : غارتشون بشدت میاد پایین .
    پ.ن 2 : به همین سادگی به همین خوشمزگی پودر کیک رشد
    مرسی
    اره خیلی خوبه اینطوری

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

خواستم جویا بشم احتمالاً اتکایی که لانچ شده و یا خواهد شد قبل تایم مذکور باشه ( حدود ساعت 18 امروز) به هدف بخوره عمل میکنه؟ (اگر نمیکنه چون اعلام از طریق خود سرور و به صورت عمومی نبوده و این اطلاعیه در فروم دست هرکسی نمیره بنظر من مورد قبول نیست!! در دژکوب قبلاً هرگونه تغییری که شامل همه میشد در خود همون سرور بصورت عمومی پیام زده میشد)

حالا برفرض اینکه اتکایی که قبل تایم مذکور لانچ شده و عمل میکنه ، آیا مدافع میتونه توی دهکدش اونقدری نیرو دفاعی بریزه و بدلیل قانون تلف نشدن نیرو ها از بی گندمی اونقدری دف پر کنه که با نیرو دفاعی تو دهکش خفه بشه!!! ( خب اینم اگر درست باشه که بازم نمیشه اونایی که اتک لانچ کردن براحتی و خوشمزگی دیوار میشن)

به هرحال اینطور اعلامی که هرکسی نمیتونه متوجه چنین تغییری بشه مورد تایید هیچ کسی نیست. حداقل به اندازه ی 2-3 روز زودتر باید اعلام میکردین بنظر میرسه شما خودتون دژکوب بازی نکردین که نمیدونید توی چنین تایمی از سرور از سایدی به ساید دیگر اتک کاتا زده بشه بین 20 الی 50 ساعت فاصله ی هدف هست.

به هرحال من بدجور شاکی این مورد هستم جواب درست حسابی میخوام.

12. تشکر Ma.Ho, Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho, Spartacus پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kingphoenix نمایش پست ها
    سلام

خواستم جویا بشم احتمالاً اتکایی که لانچ شده و یا خواهد شد قبل تایم مذکور باشه ( حدود ساعت 18 امروز) به هدف بخوره عمل میکنه؟ (اگر نمیکنه چون اعلام از طریق خود سرور و به صورت عمومی نبوده و این اطلاعیه در فروم دست هرکسی نمیره بنظر من مورد قبول نیست!! در دژکوب قبلاً هرگونه تغییری که شامل همه میشد در خود همون سرور بصورت عمومی پیام زده میشد)

حالا برفرض اینکه اتکایی که قبل تایم مذکور لانچ شده و عمل میکنه ، آیا مدافع میتونه توی دهکدش اونقدری نیرو دفاعی بریزه و بدلیل قانون تلف نشدن نیرو ها از بی گندمی اونقدری دف پر کنه که با نیرو دفاعی تو دهکش خفه بشه!!! ( خب اینم اگر درست باشه که بازم نمیشه اونایی که اتک لانچ کردن براحتی و خوشمزگی دیوار میشن)

به هرحال اینطور اعلامی که هرکسی نمیتونه متوجه چنین تغییری بشه مورد تایید هیچ کسی نیست. حداقل به اندازه ی 2-3 روز زودتر باید اعلام میکردین بنظر میرسه شما خودتون دژکوب بازی نکردین که نمیدونید توی چنین تایمی از سرور از سایدی به ساید دیگر اتک کاتا زده بشه بین 20 الی 50 ساعت فاصله ی هدف هست.

به هرحال من بدجور شاکی این مورد هستم جواب درست حسابی میخوام.
    داداش شاکی هستی چون عجولی پی ام مولتی هانترُ بخون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ma.Ho نمایش پست ها
    داداش شاکی هستی چون عجولی پی ام مولتی هانترُ بخون
    عزیز شما هم عجله نکن درست بخون چی نوشتم!!

حداقل به اندازه ی 2-3 روز زودتر باید اعلام میکردین بنظر میرسه شما خودتون دژکوب بازی نکردین که نمیدونید توی چنین تایمی از سرور از سایدی به ساید دیگر اتک کاتا زده بشه بین 20 الی 50 ساعت فاصله ی هدف هست.

دوست عزیز ساعتی 70 - 80 کیلو دهکده منفی نگهداشتیم تا پلن اجرا کنیم باید خیلی زودتر اعلام میکردن! الان امار همری که هدف نمیزنه لو میره و همچنین هدف میتونه طی این ماشاالله 9 روز کلی دف و متناسب با همر مهاجم تربیت کنه!!

به هیچ عنوان اینطور اعلان که کلاً به پلیر کمتر از 3-4 ساعت وقت میده تایید نیست...

15. تشکر stardidar, Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن stardidar, Spartacus پسندید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین