نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پیشنهاد برای از بین نرفتن لیست فارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

پیشنهاد برای از بین نرفتن لیست فارم

سلام خدمت همه دوستان . ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد لیست فارمش پاک بشه یا به هر دلیلی اشتباهی لیست فارمو رفرش کنه
    پیشنها میکنم یه بخش توی لیست فارم اضافه بشه به نام export و import که هربار که لیست فارم زدیم بتونیم Export بگیریم ازش و هر موقع نیاز داششتیم همونو دوباره import کنیم
    با تشکر Shaniz
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

2. تشکر DROGBA, dr.divert, ALI_TaKTaZ تشکر نمود
    پسندیدن ALI_TaKTaZ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان . ممکنه واسه هرکسی پیش بیاد لیست فارمش پاک بشه یا به هر دلیلی اشتباهی لیست فارمو رفرش کنه
    پیشنها میکنم یه بخش توی لیست فارم اضافه بشه به نام export و import که هربار که لیست فارم زدیم بتونیم Export بگیریم ازش و هر موقع نیاز داششتیم همونو دوباره import کنیم
    با تشکر Shaniz
    سلام

پیشنهاد خوبی هست , ولی این کار همون کپی و پیست نمیشه؟ یعنی یکی export کنه و بعدش به یک دهکده دیگه import کنه ؟

در حقیقت نباید خیلی چیزا آسون بشه برای بازیکنان ؛ اگه یکی بخواد به صورت حرفه ای بازی کنه باید حواسش 6 دانگ به بازی باشه تا دچار اشتباهات نشه.

از طرفی داشتن نسخه بک آپ از لیست فارم خوبه ولی به این روشی که فرمودید به نظر من خوب نیست.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

4. تشکر Hadi تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, mohammad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این یه ایدس میتونه آسیب شناسی بشه. مثلا فارملیستای یه دهکدرو فقط برای همون دهکده بشه ایمپورت کرد
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته