صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: تاپ تن پپیشرفت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تاپ تن پپیشرفت

درود

من جمعیت رو از 2 رسوندم به 137. الان امتیاز پیشرفتم 4751

نفر اول جمعیتش 67 اما امتیازش 5700

امتیاز پیشرفت نکته ای داره ؟ لطفا اگه داره یک به ما هم یاد بده.

الان 3 نفر بالاتر از من تو تاپ تنن. هر سه تا گول هر سه تا هم جمعیتشون تو همون رنج 60

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود

ببینید اون دوستان حتما بعد از شما ثبت نام کردن.

یه مثال ساده میزنم زمانی که شما ثبت کردید مثلا 6000نفر توی سرور بودند وشما با این جمعیت از 4751 نفر جلو افتادید.

اما توی زمانی که اونها ثبت نام کردند مثلا 7000نفر توی سرور بودند پس اونها از 1000 نفر جلوتر افتادن بیش از شما.

امیدوارم منظورم رو تونسته باشم برسونم.

از بازی لذت ببرید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من 130 ساعت تحت حمایتم

نفر اول 107 ساعت

یعنی من یک روز بعد از اون بنده خدا ثبت نام کردم.

مگر اینکه تو یک روز 1000 نفر اکانتشون حذف کرده باشن( اگه منظورتونو درست فهمیده باشم.)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MontazeR نمایش پست ها
    من 130 ساعت تحت حمایتم

نفر اول 107 ساعت

یعنی من یک روز بعد از اون بنده خدا ثبت نام کردم.

مگر اینکه تو یک روز 1000 نفر اکانتشون حذف کرده باشن( اگه منظورتونو درست فهمیده باشم.)
    کدوم سرور هستید من یه نگاه بندازم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اسپید G1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

دوست عزیز. شما در حال فعالیت رو اکانت بودی و جایگاه خودتون رو در بین همه اکانت های فعال با سختی و فعالیت رو برشد ارتقا میدادین در بین همه اکانت های فعال. اما یک اکانتی اصلا فعال نیست و رنک اخر های سروره میاد یه ساختمان اپ میکنه که همین 2 تا دونه جمعیتش بالا میاد شاید رتبش 2000 تا فرق کنه. دلیلش اینه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MontazeR نمایش پست ها
    درود

من جمعیت رو از 2 رسوندم به 137. الان امتیاز پیشرفتم 4751

نفر اول جمعیتش 67 اما امتیازش 5700

امتیاز پیشرفت نکته ای داره ؟ لطفا اگه داره یک به ما هم یاد بده.

الان 3 نفر بالاتر از من تو تاپ تنن. هر سه تا گول هر سه تا هم جمعیتشون تو همون رنج 60
    سلام

دوستان عزیز لطفا" اشتباه نکنید ما دو نوع توسعه داریم :

پیشرفت کننده های هفته: در این نوع پیشرفت بر اساس رتبه محاسبه می شود یعنی اگر شما الان ثبت نام کنید و کل ثبت نامی های سرور 1000 نفر باشد شما میشید 1001 مین نفر , با ارتقاع ساختمون های خودتون رتبه شما میره بالا یعنی اگه از 1001 به 500 برید (در رتبه یا همون رنک) به این معنی هست که شما تو پیشرفت کننده های هفته 501 تا پیشرفت داشته اید.

توسعه دهندگان هفته: این نوع که در دژکوب اصلی وجود نداره بر حسب جمعییت محاسبه میشه و البته موارد دیگه ی هم در توسعه دهندگان دخالت داره :
    ماننده چقدر جمعییت در طول هفته ارتقاع میدین
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

8. تشکر Hadi تشکر نمود
    پسندیدن Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    توسعه دهندگان هفته: این نوع که در دژکوب اصلی وجود نداره بر حسب جمعییت محاسبه میشه و البته موارد دیگه ی هم در توسعه دهندگان دخالت داره :
    ماننده چقدر جمعییت در طول هفته ارتقاع میدین
    سلام.
    دوست عزیز شما خودتون گفتید در دژکوب اصلی وجود نداره پس چرا اینجا وجود داره ؟ مگه شما نمی خواید شبیه .کام بشه ؟

البته اگه این مدال برای اینه که پلیر ها گلد بخرن و ساختمان هاشون رو ارتقا بدن تا مدال بگیرن اون یه بحث جدائه که مربوط به پر شدن جیب مدیران سایته.
    Ali SirKnight
    TRaMaDoL لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SirKnight نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز شما خودتون گفتید در دژکوب اصلی وجود نداره پس چرا اینجا وجود داره ؟ مگه شما نمی خواید شبیه .کام بشه ؟

البته اگه این مدال برای اینه که پلیر ها گلد بخرن و ساختمان هاشون رو ارتقا بدن تا مدال بگیرن اون یه بحث جدائه که مربوط به پر شدن جیب مدیران سایته.
    اینجا جای پرسش و پاسخ هست , اگه انتقاد دارید تو بخش خودش مطرح کنید.

و اما جواب شما یک تعریف کلی مینویسم از دژکوب:
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود می باشد اما در ترواین.کام موجود نمی باشد , کاربر این امتیاز را پسند میکند پس دژکوب بهترین است.
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود می باشد اما در دژکوب.کام موجود نمی باشد , کاربر این امتیاز را پسند نمیکند پس دژکوب بدترین است.
    حالا برعکس:
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود نمی باشد اما در دژکوب.کام موجود می باشد , کاربر این امتیاز را پسند میکند پس دژکوب بدترین است.
    امتیاز یا امکاناتی در دژکوب موجود نمی باشد اما در دژکوب .کام موجود می باشد , کاربر این امتیاز را پسند نمیکند پس دژکوب بهترین است.

پاسخی دیگه نمیتونم بدم.
    لطفا" انتقادات در بخش مربوط , اینجا پست بدین حذف میشه.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

11. تشکر SirKnight تشکر نمود
    پسندیدن SirKnight پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SirKnight نمایش پست ها
    سلام.

درودبر علی آقای گل

دوست عزیز من نمیدونم چه ایرادی داره که مالک این سایت پول در بیاره و جیبش پر ازپول بشه، ایشون شغلشون اینه ، این سایت رو راه انداختند، سرمایه گذاری کردن، کارمند استخدام کردن و من وشما هم داریم بازی میکنیم اگه گلد رو گرون کنن میگین گلد گرنه ما بازی نمیکنیم، حالا این یه آپشن اضافه گذاشتن که تاثیری توی اصل بازی نداره و حالا چند نفری که عشق مدال دارن میان پاپ بازی میکنن مدال میگیرن و خیلی ها هم همینجوری میرن توی این تاپ ؛ مثلا خود من این هفته کتیبه انبار دستمم بود انبار ارتقا دادم خوب +این که 1خزانه 20 کردم توی یه ده دیگم برای گرفتن یه کتیبه دیگه رفتم توی این تاپ؛ ایرادی نمیبینم توی این قضیه.

شما نمیدونم چه شغلی دارن ولی توی شغلتون سعی در کسب درامد بیشتر ندارین؟ جسارتاا اقا امید و شرکاشون که بنگاه خیریه باز نکردن یا این که عضو وزارت ورزش وجوانان نیستند که برای جوونا اسباب شادی فراهم کنن.

نمیدونم چه داستانیه که همش دوستان کسب درامد توسط بازی روو برای مدیر سایت بد میدونن. هر چی منافع بیشتری مالکین بازی ببرن انگیزشون بیشتـر میشه امکانات بازی رو ارتقا میدن ، باگ ها رو برطرف میکنن و 1000تا کار دیگه.

دوست گلم قصد جسارت ندارم از آقا سجاد اکانتتون هم بپرسی بهت میگه که من ارادت دارم به تیم شما ولی اگه این مدال بده چرا شما هر هفته توی تاپ10 این مدال هست اکانتتون؟

سربلند،پیـروز ودنبالـه دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

13. تشکر SirKnight, alex_pk تشکر نمود
    پسندیدن SirKnight, ** NAZI ** پسندید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین