صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: جشن و امتیاز فرهنگی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جشن و امتیاز فرهنگی

نقل قول نوشته اصلی توسط BariSH_N نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی کاربران

دوستان عزیز لازم میدونم یادآوری کنم که اینجا دژکوب می باشد و اگر مغایرتی با سرور های .کام , چه در سرعت , چه در کیفیت دارا می باشد این بر ضعف تیم مدیریتی دژکوب نمی باشد بلکه بر حمایت نکردن کاربران از تلاش مدیریت می باشد.

ساده بگم به زبون خودمون :

هم بازی میکنید هم اعتراض و تمسخر و خیلی جلو بریم کم مونده فحش بدین ! بابا پسر و دخترای خوب اینجا یک تیم جمع شده که تلاش میکنه هر چقدر در توانش هست بازی رو برا شما بهتر بکنه , مگه مدیریت اینجا خداس که همه چیزو عالی بتونه درست کنه؟ هر سیستمی نقص های داره که باید از طرف کاربراش و خود برنامه نویساش شناسای بشه , پس اگر اشکالی میبینید لطفا" با خونسردی بیان کنید , به والله اگر قانونی اجرا میشه برای راحتی کاربراس اگه این قانون باعث بروز اشکال میشه بهتر درست و با زبون نرم فیدبک بدیم این تیم عمدی بای اذییت کاربرانش که تنها سرمایه سایت هستن این قوانین رو پایه گذاری نمیکنه که !!!!!!
    بخش انتقادات کاربران تنظیم شده که شما دوستان برید اونجا و یه انتقادی بدین اگه این انتقاد بجا بود مطمئنن بررسی میشه -

من به شخصه از هر کسی که با دلیل بگه این مورد اشکال داره باید برطرف بشه حمایت میکنم . اگه لازم باشه ایدی گرنا هم در اختیار دوستان قرار میدم تا مشکل ها رو بشنوم و به دست مدیریت امید جان برسونم تا بعد بررسی های لازم برطرف بشن.

پس لطف کنید به تمسخر و تخریب نپردازید.
    باتشکر
    مدیریت انجمن
    بسم الله الرحمان رحیم
    جشن :|
    سلام داداش
    این وضع جشن واسه امتیاز فرهنگی واقعا افتضاحه از نظر من
    همه چی دست به دست هم میده تا گلد بخوایم بخریم همش (البته خوب این هم به سود سازنده هاست) اما واقعا از استاندارد های بازی خارجه
    من سرور دات کام یا اینا بازی نمیکنم چند سالیم هست که دیگه دژکوب نیومدم
    بازیکن شاخیم نبودم بگم فلانیم تو فلان سرور دات آی آر
    اما سابقه بازی تو سرور 1 آی آر، دوبار تو سرور 6 آی آر، یه بار تو سرور 5 آی آر، 2-3 بارم تو 3x رو دارم
    اینارو گفتم که روشن شه من زیاد سرور v4 بازی نکردم
    اما خدایی شماها که گلین و همتون بزرگای دژکوبین و قدیمی هستین یه فکری به حال دژکوب الان بکنین!!! برنامه نویسا که ایرانین خوب عوض کردن بازی که اشکال نداره :|
    جشن کوچیک برابر با امتیاز فرهنگی تولیدی
    جشن بزرگ هم برابر با امتیاز فرهنگی تولیدی :|
    یعنی تو ده کوچیک جشن کوچیکم دیگه ارزش نداره بگیری
    جشن بزرگ هم ده کوچیک و بزرگ نمیشناسه کلا ارزش نداره
    حالا اینکه همون لحظه که جشن رو میگیری امتیاز فرهنگی میده که به کنار!!
    اما انصافی این دیگه چه داستانیه که جشن میگیری بعد از تایم خود جشن هم باید 1 روز صبر کنی :|
    این کار یعنی چی؟ یعنی بیا برو سراغ اثر هنری
    اثر هنری تو حراجی چنده ؟؟؟؟ یا ابالفضل پول یه سفر رفت و برگشت به مشهدُ باید بدی پاش :|
    خدایی خیلی بده دیگه
    لطفا رسیدگی کنین
    به خدا واسه اون برنامه نویسی که اینو نوشته عوض کردن این یه تیکه خیلی سادست
    اما اگه هدف پول درآوردن از این قضیه س که فبها المراد
    نوش جونتون... به مام ربطی نداره اما اونطوری که شما میگین : " پس اگر اشکالی میبینید لطفا" با خونسردی بیان کنید , به والله اگر قانونی اجرا میشه برای راحتی کاربراس اگه این قانون باعث بروز اشکال میشه بهتر درست و با زبون نرم فیدبک بدیم این تیم عمدی بای اذییت کاربرانش که تنها سرمایه سایت هستن این قوانین رو پایه گذاری نمیکنه که !!!!!! "
    پس منم خودمو موظف دونستم این قضیه رو مطرح کنم

2. تشکر moderator, BariSH_N, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

پاسختون رو با لینک تغییرات ورژن 4.4 میدم که قبلا تاپیکش توسط کاربران فروم زده شده بود

http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=373

این هم اپدیت دقیق قسمت امتیاز فرهنگی ورژن 4.4 :
    جشن در تالار در ورژن 4.4 به محض اجرا برای کاربر امتیاز فرهنگی بهمراه خواهد داشت. جشن کوچک به اندازه تولید دهکده برگزار کننده جشن و حداکثر 500 امتیاز و جشن بزرگ به اندازه تولید اکانت و حداکثر 2000 امتیاز برای کاربر امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس از برگزاری جشن به مدت زمان جشن زمان برای برگزاری جشن بعدی لازم خواهد بود.
    نکته قابل توجه این است که وقتی شما یک دهکده داشته باشید و تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 500 باشد جشن بزرگ و کوچک یک مقدار یکسان امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس اجرای جشن بزرگ در این حالت عاقلانه نیست.
    در صورتی که تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 2000 باشد ممکن است برپایی جشن بزرگ مقرون به صرفه نباشد بنابراین قبل از برپایی جشن میزان تولید امتیاز فرهنگی اکانت و دهکده خود را بررسی کنید شاید برپایی جشن کوچک بهتر از جشن بزرگ باشد.
    به طور مثال اگر تولید دهکده شما 345 امتیاز فرهنگی باشد و فقط همین دهکده را داشته باشید هر دو جشن بزرگ و کوچک 345 امتیاز فرهنگی برای شما به ارمغان خواهد آورد. بنابراین نباید جشن بزرگ برپا کنید چون منابع بیشتری مصرف می شود.

اگر کسی خواست ، اقا امید فردا لینک قوانین مربوطه رو از مراجع انگلیسی بازی به این تاپیک اضافه خواهد کرد.

4. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من اینو نمیگم که حتی شاید مغایرت با دات کام نداشته باشه
    اما وقتی برنامه نویس بازی ایرانیه چرا بعضی چیزا عینا بشه اون چیزی که اونجاست وقتی قبلش بهتر بوده
    من مطمئنم که خیلیا ناراضین از این وضع

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ma.Ho نمایش پست ها
    من اینو نمیگم که حتی شاید مغایرت با دات کام نداشته باشه
    اما وقتی برنامه نویس بازی ایرانیه چرا بعضی چیزا عینا بشه اون چیزی که اونجاست وقتی قبلش بهتر بوده
    من مطمئنم که خیلیا ناراضین از این وضع
    سلام
    دوست عزیز محدود هستند پلیر هایی که تو حراجی برای امتیاز فرهنگی چکش میزنند و این دوستان معمولا به دنبال رنک 1 سرور هستند که برای اول بودن دارن هزینه اش رو هم میپردازن و خیلیا هم از راه فروش اثر هنری دارن گلد اکانتشون رو تامین میکنند در نتیجه فکر نکنم بازنده ای تو این بحث باشه اگر مدیریت بیاد اثر هنری بریزه تو حراجی که کد رو کد بند نمیشه و سرور میترکه
    بله من و خیلیای دیگه مث شما با سیستم قبلی بیشتر حال میکردیم اما فعلا شرایط این هست که از یه جهاتی بد هم نشده طرف 15 تا دهکده میزد 15 کی نیرو هم نداشت حداقل دیگه پاپ بازی یه جورایی کم شده و با تروپ بیشتر سرور مهیج تر میشه رفیق
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

7. تشکر MOD AdMirAl, Omid, Ma.Ho, هلاله تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho, هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قطعا تمام کسانی که قدرت چکش زدن روی اثر هنری رو دارند در یک ساید و تیم جمع نشدند پس اگر افرادی که قدرت چکش زدن روی اثر هنری دارند در بین تیم ها و ساید ها تقسیم کنیم باز هم شرایط یکسان برای باقی کاربران که امکان چکش زدن بر روی اثر هنری رو ندارند خواهد بود.

9. تشکر Ma.Ho, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام این ورژن جدید گرفتن جشن چطوریه
    12.jpg
    جشن کوچیک و بزرگ میگیریم هردو تا یه مقدار امتیاز میده
    منابع جشن بزرگ بیشتره
    تایمش هم بیشتره
    این دیگه چه وعضشه
    تازه بعد از این که جشن میگیره همین قدر هم تایم میخواهد که از جشن قبلی بگذره
    این قانون ها جدید اومده ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟؟
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

11. تشکر Ma.Ho, هلاله تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام این ورژن جدید گرفتن جشن چطوریه
    12.jpg
    جشن کوچیک و بزرگ میگیریم هردو تا یه مقدار امتیاز میده
    منابع جشن بزرگ بیشتره
    تایمش هم بیشتره
    این دیگه چه وعضشه
    تازه بعد از این که جشن میگیره همین قدر هم تایم میخواهد که از جشن قبلی بگذره
    این قانون ها جدید اومده ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟؟
    چند پست بالاتر جوابتون داده شده :

جشن در تالار در ورژن 4.4 به محض اجرا برای کاربر امتیاز فرهنگی بهمراه خواهد داشت. جشن کوچک به اندازه تولید دهکده برگزار کننده جشن و حداکثر 500 امتیاز و جشن بزرگ به اندازه تولید اکانت و حداکثر 2000 امتیاز برای کاربر امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس از برگزاری جشن به مدت زمان جشن زمان برای برگزاری جشن بعدی لازم خواهد بود.
    نکته قابل توجه این است که وقتی شما یک دهکده داشته باشید و تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 500 باشد جشن بزرگ و کوچک یک مقدار یکسان امتیاز فرهنگی تولید خواهد کرد. پس اجرای جشن بزرگ در این حالت عاقلانه نیست.
    در صورتی که تولید امتیاز فرهنگی شما زیر 2000 باشد ممکن است برپایی جشن بزرگ مقرون به صرفه نباشد بنابراین قبل از برپایی جشن میزان تولید امتیاز فرهنگی اکانت و دهکده خود را بررسی کنید شاید برپایی جشن کوچک بهتر از جشن بزرگ باشد.
    به طور مثال اگر تولید دهکده شما 345 امتیاز فرهنگی باشد و فقط همین دهکده را داشته باشید هر دو جشن بزرگ و کوچک 345 امتیاز فرهنگی برای شما به ارمغان خواهد آورد. بنابراین نباید جشن بزرگ برپا کنید چون منابع بیشتری مصرف می شود.

13. تشکر seyyed, هلاله تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید
    نپسندیدن Ma.Ho نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط turbo نمایش پست ها
    چند پست بالاتر جوابتون داده شده :

بنابراین یه کلاه بزرگ سرمون رفت:d
    با تشکر از جواب سریع و به موقعی که دادین
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

15. تشکر هلاله تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز محدود هستند پلیر هایی که تو حراجی برای امتیاز فرهنگی چکش میزنند و این دوستان معمولا به دنبال رنک 1 سرور هستند که برای اول بودن دارن هزینه اش رو هم میپردازن و خیلیا هم از راه فروش اثر هنری دارن گلد اکانتشون رو تامین میکنند در نتیجه فکر نکنم بازنده ای تو این بحث باشه اگر مدیریت بیاد اثر هنری بریزه تو حراجی که کد رو کد بند نمیشه و سرور میترکه
    بله من و خیلیای دیگه مث شما با سیستم قبلی بیشتر حال میکردیم اما فعلا شرایط این هست که از یه جهاتی بد هم نشده طرف 15 تا دهکده میزد 15 کی نیرو هم نداشت حداقل دیگه پاپ بازی یه جورایی کم شده و با تروپ بیشتر سرور مهیج تر میشه رفیق
    سرور میترکه نیست
    از کسایی که تو دات کام هستن پرسیدم که دارم میگم!
    اونجا اثر هنری زیاده نه مثه اینجا که 10 ساعت یه بار اثر هنری میبینیم
    شما میگی با فروش اثر هنری گلد تامین میکنن
    والا من که الان 1 ماهه سرور g1 بازی میکنم اثر هنری نیورده واسم قهرمان

17. تشکر هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ma.Ho نمایش پست ها
    سرور میترکه نیست
    از کسایی که تو دات کام هستن پرسیدم که دارم میگم!
    اونجا اثر هنری زیاده نه مثه اینجا که 10 ساعت یه بار اثر هنری میبینیم
    شما میگی با فروش اثر هنری گلد تامین میکنن
    والا من که الان 1 ماهه سرور g1 بازی میکنم اثر هنری نیورده واسم قهرمان
    من هم خودم همین یه ماه پیشش اکانتم تو دات کام رو حذفیدم همینجوری رفتم بینم چه خبره از پس هزینه گلدش بر نیومدم
    دات کام هم نسبت به قبل ریزش بازیکن داشته و این سیاست مدیران هست که تصمیم میگیرن آیا اثر هنری به حراجی تزریق کنن یا ن شرایط اونجا با اینجا قابل مقایسه نیست اگر اثر هنری زیاد باشه بر اساس تقاضا از این هم بدتر میشه ! چرا !!؟چونکه میشه گفت تورم بوجود میاره زیاد یا کم بودن یه کالا همیشه باعث بوجود اومدن تورم میشه دوست عزیز این موضوع رو تو جامعه خودمون هم میشه تعریف کرد
    و از بدشانسی شماست دوست من که قهرمانت اثر هنری نیاورده بچه هایی که با من تو سرور f3 بودن میدونن من هزینه گلد ندادم چون هر اثر رو بالای 30 کی چکش میزدن تو سرورهای بعد هم جشن میگرفتم تو هر ده یه جشن بزرگ که هر جشن 2000 امتیاز فرهنگی میده
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

19. تشکر Ma.Ho تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho پسندید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع