صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36

موضوع: تفاوت های سرور فینال 93

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

با اجازتون یه توضیح کوچولو هم من بدم

دوست عزیزی که داری میفرمایی ، چرا کتیبه از 3x به حالت 2x تغییر پیدا کرده لازمه چندتا نکته بگم
    نکته اول اینکه قوانین خود دژکوب .com هم ثابت نیست و واسه سروها نسبت به سرعتشون ممکن تغیرات بده ، نمونه خیلی دم دستیش همین تفاوت هایی که بین 3x و 2x و 1x هست . تو .com هم نیومدن همه چیرو تو 3x سه برابر کنن مثلا حرکت لشکریان 2 برابر شده و غیره ...

بحث بعدی اینکه جذابیت بازی دژکوب به عمل و عکس و العملش هست ، معضلی که تو سروهای سرعت دیده میشد این بود که عمل بود ولی فرصت عکس العمل به دلیل سرعت بالا از مدافع گرفته شده بود ، دیگه بازی تیمی و این حرفا نمیشد تو بحث دفاعی اجرا بشه و بازی به طرف تک نفره شدن رفته بود ، با برداشته شدن امکان گریز تو نان کپ هم مسئله دفاع واسه جلوگیری از بین رفتن زحمات بازیکنا مهمتر بود این تغیر به نظر میرسه تا حدودی بتونه واسه مدافع وقت ایجاد کنه و بازی رو جذابتر کنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    چرا حالا تو یه سرور که قراره به همت پلیر هایی که میان 4 تا پلن درست وحسابی اجرا بشه این تغییرات رو لحاظ کردید
    کاری به دات کام ندارم در مورد نزدیک شدن اینجا به قوانین دات کام هم حرفی نمی زنم چون اولیش که همه باهاش مشکل دارن هم رعایت نمیشه نمو نه اش خود شما که تو f3 بازی می کنید و مدیر فروم هم هستید پس این بحث بیخوده
    اما 3x بودن چکمه باعث جذابیت بیشتر سرور میشه که خود نیما هم تو ضیحاتی داد
    حداقل میزاشتید این تغییرات رو بعد سرور فینال لحاظ میکردید
    لطفا سلیقه ای با موضوعات برخورد نکنید
    دوست عزیز تمامی مدیرای انجمن حق بازی تو سرور هارو دارن!
    مدیریت فروم با مدیریت کل و مولتی هانتر بحث کاملا جدایی دارن( دسترسی به اکانت ها فقط برای ادمین و مولتی هانتر هست!! )
    مدیر بودن بنده ربطی به 3 ایکس یا 2 ایکس بودن چکمه یونیک هم نداره!!!
    این تصمیمی هستش که توسط ادمین گرفته شده و 100% مزیت هایی پشت این تصمیم هست

پ.ن :لطفا این موضوع رو برای من روشن کنین که چه ارتباطی با مدیریت بنده تو فروم و بازی وجود داره؟
    لطفا ثبت نام کنید. خودتونو با ما در میان بگذارین

لطفا ثبت نام کنید. خودتونو معرفی کنین

لطفا ثبت نام کنید. خودتونو درباره دژکوب در این قسمت به اشتراک بذارین

3. تشکر M3nTaL, kharchang تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL, MOD.RED پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Ali_Poaro نمایش پست ها
    با اجازتون یه توضیح کوچولو هم من بدم

دوست عزیزی که داری میفرمایی ، چرا کتیبه از 3x به حالت 2x تغییر پیدا کرده لازمه چندتا نکته بگم
    نکته اول اینکه قوانین خود دژکوب .com هم ثابت نیست و واسه سروها نسبت به سرعتشون ممکن تغیرات بده ، نمونه خیلی دم دستیش همین تفاوت هایی که بین 3x و 2x و 1x هست . تو .com هم نیومدن همه چیرو تو 3x سه برابر کنن مثلا حرکت لشکریان 2 برابر شده و غیره ...

بحث بعدی اینکه جذابیت بازی دژکوب به عمل و عکس و العملش هست ، معضلی که تو سروهای سرعت دیده میشد این بود که عمل بود ولی فرصت عکس العمل به دلیل سرعت بالا از مدافع گرفته شده بود ، دیگه بازی تیمی و این حرفا نمیشد تو بحث دفاعی اجرا بشه و بازی به طرف تک نفره شدن رفته بود ، با برداشته شدن امکان گریز تو نان کپ هم مسئله دفاع واسه جلوگیری از بین رفتن زحمات بازیکنا مهمتر بود این تغیر به نظر میرسه تا حدودی بتونه واسه مدافع وقت ایجاد کنه و بازی رو جذابتر کنه
    اینکه تنها مدافع رو تو بحث چکمه یونیک در نظر میگیریم آیا درسته ؟آیا این مدافعین هستن که بازی رو جذاب میکنن ؟ایا غیر این هست که تو اجرای هر پلنی مدافع و مهاجم با نشون دادن تواناییهاشون میتونن کیفیت بازی رو بالا برن
    به هرحال تو این سرور به نوعی غربالگری انجام شده پس نمیتونیم بگیممسئله دفاع واسه جلوگیری از بین رفتن زحمات بازیکنا مهمتر بود این تغیر به نظر میرسه تا حدودی بتونه واسه مدافع وقت ایجاد کنه و بازی رو جذابتر کنه پس مهاجم کلا باید به فکر بازی مدافع باشه تا اینجوری سرور جذاب تر بشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ** NAZI ** نمایش پست ها
    دوست عزیز تمامی مدیرای انجمن حق بازی تو سرور هارو دارن!
    مدیریت فروم با مدیریت کل و مولتی هانتر بحث کاملا جدایی دارن( دسترسی به اکانت ها فقط برای ادمین و مولتی هانتر هست!! )
    مدیر بودن بنده ربطی به 3 ایکس یا 2 ایکس بودن چکمه یونیک هم نداره!!!
    این تصمیمی هستش که توسط ادمین گرفته شده و 100% مزیت هایی پشت این تصمیم هست

پ.ن :لطفا این موضوع رو برای من روشن کنین که چه ارتباطی با مدیریت بنده تو فروم و بازی وجود داره؟
    اشکالی تو این نیست که شما بازی میکنید همه می تونن بازی کنن اما بهتر هست که مدیرانی که در سروری بازی میکنن امکان حذف یا ویرایش پستها در فروم اون سرور رو نداشته باشن که این مسئله رعایت نمیشه
    اما موضوع رو براتون با این رنگ روشن میکنم که بهتره خودتون یه سر به پست هایی که با ای دی مدیریت تو فروم f3 گذاشتید بزنید تا بیشتر متوجه بشید
    این سرور f3 که هیچ کلا تعطیل به نظر میاد اما تو D3 مشکلاتی با همین موضوع داشتیم که بچه ها رفتن و قوانین دات کام رو مستند اوردن تا مدیری که تو سرور پلی میکنه حق ویرایش نداشته باشه
    در مورد شما دوست عزیز ایرادی رو وارد ندونستم بلکه ایراد سیستم رو گفتم و میدونم طبق معمول توجهی بهش نمیشه
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اینکه تنها مدافع رو تو بحث چکمه یونیک در نظر میگیریم آیا درسته ؟آیا این مدافعین هستن که بازی رو جذاب میکنن ؟ایا غیر این هست که تو اجرای هر پلنی مدافع و مهاجم با نشون دادن تواناییهاشون میتونن کیفیت بازی رو بالا برن
    به هرحال تو این سرور به نوعی غربالگری انجام شده پس نمیتونیم بگیممسئله دفاع واسه جلوگیری از بین رفتن زحمات بازیکنا مهمتر بود این تغیر به نظر میرسه تا حدودی بتونه واسه مدافع وقت ایجاد کنه و بازی رو جذابتر کنه پس مهاجم کلا باید به فکر بازی مدافع باشه تا اینجوری سرور جذاب تر بشه

- - - updated - - -

اشکالی تو این نیست که شما بازی میکنید همه می تونن بازی کنن اما بهتر هست که مدیرانی که در سروری بازی میکنن امکان حذف یا ویرایش پستها در فروم اون سرور رو نداشته باشن که این مسئله رعایت نمیشه
    اما موضوع رو براتون با این رنگ روشن میکنم که بهتره خودتون یه سر به پست هایی که با ای دی مدیریت تو فروم f3 گذاشتید بزنید تا بیشتر متوجه بشید
    این سرور f3 که هیچ کلا تعطیل به نظر میاد اما تو d3 مشکلاتی با همین موضوع داشتیم که بچه ها رفتن و قوانین دات کام رو مستند اوردن تا مدیری که تو سرور پلی میکنه حق ویرایش نداشته باشه
    در مورد شما دوست عزیز ایرادی رو وارد ندونستم بلکه ایراد سیستم رو گفتم و میدونم طبق معمول توجهی بهش نمیشه

یه پست که بنده تو قسمت نقد و بررسی ویرایش کردم رو نشون بدین
    فقط یه دونه!!!
    بنده به وظیفه ای که دارم واقفم میدونم کجا و کی باید ویرایش کنم
    تو جایی که خودم پست میذارم و تو همون سرور هم بازی میکنم بنده یه دونه پست هم ویرایش نکردم
    لطفا وقتی از یه موضوعی بی اطلاع هستین، شایعه پراکنی نکنین
    مدیران انجمن همیشه درباره این موضوع دقت لازم رو داشتن

پ.ن : بنده منتظر پست هایی که تو f3 ویراش کردم و خودم خبر ندارم هستم!!!!

6. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

و در مورد پست هایی که تو f3 گذاشتم هم
    بنده بعنوان پلیر تو اون بخش پست گذاشتم
    فک نکنم ایرادی به اینکه چرا پست میذارم وارد شه
    اگه ایرادی یا مشکلی داشته باشه بلافاصله توسط مدیران ارشد بررسی میشه
    مدیران انجمن تو ویرایش کردن پست هایی که نیاز به ویرایش دارن به کسی که پست گذاشته توجهی نمیکنن
    نیاز باشه پست مدیرای دیگه رو هم ویرایش میکنن
    با این حال چه از خود بنده چه مدیرای دیگه اگه کوتاهی دیدین و یا اهانتی از سمت مدیران صورت گرفته و یا بی دلیل پستی ویرایش شده
    اطلاع بدین، در اسرع وقت رسیدگی میشه

8. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سرور فینال دارای تفاوت هایی با سرورهای گذشته دژکوب می باشد. این تفاوت ها رو در این تاپیک به اطلاع کاربران گرامی می رسانیم.
    • برطبق قوانین دات کام فعال بودن گریز لشکریان فقط برای پایتخت. (در سرورهای گذشته همه دهکده ها امکان گریز داشتند)
    • برطبق قوانین دات کام دوبرابر کردن سرعت حرکت لشکریان توسط کتیبه چکمه منحصر. (به جای 3 برابر کردن در سرورهای گذشته)
    • افزایش شعاع فارمیاب از 25 خانه به 50 خانه با کمی افزایش قیمت، چون در این سرور احتمال حضور کاربران تازه کار کمتر است.
    • محدود بودن ثبت نام به کاربران قدیمی که دارای یکی از رنک های زیر 10000 می باشند.

تشکر از مدیریت عزیز
    2xشدن چکمه یونیک خیلی خوب هست چون از ورژن 4 این تغییر در دژکوب اصلی انجام شده بود.
    از این به بعد شاهد بهتر شدن سطح بازی و تغییرنحوه ی زدن پلن ها هستیم.
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

10. تشکر ** NAZI **, kharchang تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, kharchang پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ** NAZI ** نمایش پست ها

یه پست که بنده تو قسمت نقد و بررسی ویرایش کردم رو نشون بدین
    فقط یه دونه!!!
    بنده به وظیفه ای که دارم واقفم میدونم کجا و کی باید ویرایش کنم
    تو جایی که خودم پست میذارم و تو همون سرور هم بازی میکنم بنده یه دونه پست هم ویرایش نکردم
    لطفا وقتی از یه موضوعی بی اطلاع هستین، شایعه پراکنی نکنین
    مدیران انجمن همیشه درباره این موضوع دقت لازم رو داشتن

پ.ن : بنده منتظر پست هایی که تو f3 ویراش کردم و خودم خبر ندارم هستم!!!!
    هزار ماشاالله حالا خوبه من به اون بزرگی نوشتم ایرادی رو به شما وارد نمی دونم اما نازی خانم شما انگار خیلی دوست دارید خودتون رو متهم نشون بدید پس خواهشا در کمال ارامش دستاتون رو بیارین جلو 880819_pinkhandcuffsf.gif
    بهتر بود پست من رو با تامل بیشتری مطالعه می فرمودید تا بهتر متوجه می شدید که هیچ وقت گفته نشده شما پستی رو ویرایش کردید بلکه خواسته شده مدیران تو سروری که بازی میکنن اجازه ویرایش نداشته باشند و این بحث تنها به شخص شما و سرورf3 مر بوط نمیشه بنده کلی عرض کردم و از همون ابتدا هم کلی صحبت کردم و شما مثالی بودید حاضر برای حرف من نه بیشتر نه کمتر
    حالا اینکه شما برداشتتون از پست های من چی بوده و من چگونه این مطالب رو یاد داشت کردم که منجر به ابهام شده بماند
    اما خبری هم از شایعه پراکنی نیست من بیشتر وقتها که پای سیستم هستم سری به فروم میزنم و مطالب رو مطالعه میکنم و از چیزی که باید خبر داشته باشم دارم
    و در آخر عنوان میکنم مدیران هم جزء بچه های همین سایت و از پلیر های همین سرور ها هستند مث خود من پس بهتره اگر انتقادی رو از طرف کار بری وارد دونستیم بهش توجه کنیم و نخوایم اون رو به چالش بکشیم چون تو بیشتر مواقع فقط باعث طولانی شدن بحث میشه فقط همین
    دوست عزیز شما فقط یک مثال ساده بودید و من قصد بی احترامی به شما و نحوه مدیریتتون رو نداشتم sorrysmiley.gif
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

12. پسندیدن ** NAZI ** پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

هزار ماشاالله حالا خوبه من به اون بزرگی نوشتم ایرادی رو به شما وارد نمی دونم اما نازی خانم شما انگار خیلی دوست دارید خودتون رو متهم نشون بدید پس خواهشا در کمال ارامش دستاتون رو بیارین جلو 880819_pinkhandcuffsf.gif
    بهتر بود پست من رو با تامل بیشتری مطالعه می فرمودید تا بهتر متوجه می شدید که هیچ وقت گفته نشده شما پستی رو ویرایش کردید بلکه خواسته شده مدیران تو سروری که بازی میکنن اجازه ویرایش نداشته باشند و این بحث تنها به شخص شما و سرورf3 مر بوط نمیشه بنده کلی عرض کردم و از همون ابتدا هم کلی صحبت کردم و شما مثالی بودید حاضر برای حرف من نه بیشتر نه کمتر
    حالا اینکه شما برداشتتون از پست های من چی بوده و من چگونه این مطالب رو یاد داشت کردم که منجر به ابهام شده بماند
    اما خبری هم از شایعه پراکنی نیست من بیشتر وقتها که پای سیستم هستم سری به فروم میزنم و مطالب رو مطالعه میکنم و از چیزی که باید خبر داشته باشم دارم
    و در آخر عنوان میکنم مدیران هم جزء بچه های همین سایت و از پلیر های همین سرور ها هستند مث خود من پس بهتره اگر انتقادی رو از طرف کار بری وارد دونستیم بهش توجه کنیم و نخوایم اون رو به چالش بکشیم چون تو بیشتر مواقع فقط باعث طولانی شدن بحث میشه فقط همین
    دوست عزیز شما فقط یک مثال ساده بودید و من قصد بی احترامی به شما و نحوه مدیریتتون رو نداشتم sorrysmiley.gif

متوجه منظورتون شدم
    به هر حال کوتاهی از مدیران انجمن دیدید تو قسمت پیشنهادات و انتقادات مطرح کنین تا مورد بررسی قرار بگیره
    دراین باره هم که مدیران نباید تو سروری که هستن پستی رو ویرایش کنن هم قبلا عرض شده
    پست هایی ویرایش میشن که خلاف
    قوانین انجمن بوده و هیچ قصد و نیتی پشت این ویرایش ها نیست
    با این حال اگر همچین چیزی رو دیدین ممنون میشیم اگه با ما در میان بذارینش
    موفق باشین

14. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

2x ya 3x بودن چکمه زیاد مهم نیست عزیزان
    مهم اینه یه حرکت اصولی برای اولین بار صورت گرفته

در مورد فارم یاب هم بگم بهتره کمی فارم یابتون رو بهبود ببخشید مثلا مینیمم یا ماکسیمم هم بهش اضافه بشه چیزی از ارزشش کم نمیکنه

ما که بازی نمیکنیم فینال

امیدواریم سرور خوبی باشه

عید همگی پیشاپیش مبارک باشه و همگی سال پر برکتی داشته باشید

سال بز مبارک

16. تشکر ** NAZI **, cyrous, kharchang تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, cyrous, kharchang پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حتما سرور خوبی می هش

18. تشکر ** NAZI ** تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید