صفحه 55 از 55 نخستنخست ... 545535455
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 544 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام افشین جان
    افشین من شما رو به اندازه کافی قبول دارم حداقل کم کمش توی مرام هنوز اون سرور دی 3 که اومدم باهات صحبت کردم بابت اکانت مهدی یادم نرفته
    من اومدم و تبریک گفتم به بچه های اس ای ولی بحث اصلی من اینه که بهتره هر کوارتر برای خودش بازی کنه که بازی جذابیت بیشتری داشته باشه
    در این که اس ای یکی از قطب های بزرگ بازیه شکی نیست گفتم که بیشترین پلیر هم توی اون کوارتر ثبت نام کردن حتی اس ای به تنهایی هم می تونست واندر رو صد کنه اما این رویه باعث شد که کیفیت سرور بیاد پایین درمورد متایی هم که گفتین فکر کنم پیمان موقعی که بازی در جریان بود اومد توی فروم اعلام کرد وضعیت اس دبلیو رو
    و در اخر من نگفتم که بازیکنی که داری میگی پلیر نیست الان ماشاالله هر کسی که روز اولش باشه دژکوب بازی کنه با گلدی که خرج میکنه و بودن ناتار و داشتین مولتی راحت میتونه بیاره خودش رو بالا
    امیدوارم همیشه موفق باشی
    عزیز بحث منم همین هست ، سپهر با کمترین گلد ممکن بازی کرد این سرور رو . واقعا بات انسانه . گندم منفی دهکده نان کپش که با اون غارت میزد بالای 1 میل بود . بدون پارک کردن هیچ دفاعی . من یه روز روی اکانتش بودم و اندازه یه هفته خودمون گلد زدم واسش که لاست نده و بالا خره هم داد !
    پیشنهاد میکنم حتما یه سرور بازی کن باهاش
    اینکه این سایت بازیکن کم داره ، یه بحث جداست . انشاالله با تلاش مدیر محترم ، بیشتر شه و بازی جذاب تر
    از همون اول هم معلوم بود از جنوب شرق روی بچه های شمال شرق هیچ حمله نخواهد اومد ، چون این سرور دیگه خیلی خیلی آشنا بودن با هم و چند تایی هم بازیکنان شمال شرق رفته بودن اونجا و از قبل سرور هدف متای 2 ساید و 100 کردنش بود .
    این که بازی از جذابیت انداخت هماهننگ نبودن 2 ساید غربی بود . اونها هم باید از اول روی این قضیه کار میکردن چون تکلیف شرق مشخص بود از اولش
    هرچند باید قبول کرد که بازیکنان جنوب شرق قوی تر بودن و اگه شمال شرق با یه ساید دیگه متا میکرد خیلی بازی جذاب تر میشد :دی
    ولی این وسط رفاقت + سیاست کار خودش رو کرد .
    انشاالله سرور بعدی

موفق باشید

2. تشکر Sadegh-WaNTeD, GREEN MAN تشکر نمود
    پسندیدن seyyed, Sadegh-WaNTeD, GREEN MAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام افشین جان
    افشین من شما رو به اندازه کافی قبول دارم حداقل کم کمش توی مرام هنوز اون سرور دی 3 که اومدم باهات صحبت کردم بابت اکانت مهدی یادم نرفته
    من اومدم و تبریک گفتم به بچه های اس ای ولی بحث اصلی من اینه که بهتره هر کوارتر برای خودش بازی کنه که بازی جذابیت بیشتری داشته باشه
    در این که اس ای یکی از قطب های بزرگ بازیه شکی نیست گفتم که بیشترین پلیر هم توی اون کوارتر ثبت نام کردن حتی اس ای به تنهایی هم می تونست واندر رو صد کنه اما این رویه باعث شد که کیفیت سرور بیاد پایین درمورد متایی هم که گفتین فکر کنم پیمان موقعی که بازی در جریان بود اومد توی فروم اعلام کرد وضعیت اس دبلیو رو
    و در اخر من نگفتم که بازیکنی که داری میگی پلیر نیست الان ماشاالله هر کسی که روز اولش باشه دژکوب بازی کنه با گلدی که خرج میکنه و بودن ناتار و داشتین مولتی راحت میتونه بیاره خودش رو بالا
    امیدوارم همیشه موفق باشی
    سلام
    من پستای شما رو خوندم
    مثل اینکه هنوز از فشار سنگینی که به غرب وارد کردیم رنج میبری

شخص من و تیمم و صادق و 90% بچه های seاین سرور از قدیمی های جنوب غرب بودیم و این اولین سروری بود که از خاک خودمون بیرون اومدیم واتفاق هایی که این سرور افتاد دیگه برام مهم نیست کجا بازی میکنیم چون ما یه تیم هستیم تیمی که این سرور به اسم شرق متا شد .
    این متا برای ضعف منطقه خاصی نبود دلیل این متا رفاقت های قدیم و جدید بود که مردونه پاش ایستادن
    جذابیت و کیفیت بازی شاید برای شما کم بوده اما برای ما خوب بود با اینکه تمام دفاع واندر سینامی رو هم زدیم نزدیک 30 تا همر لانچ نشده موند بازم راضی بودن بچه هاچون اینجا کسی عقده ی لیدری نداره . کسی عقده ی کتیبه نداره . کسی عقده ی اول شدن نداره و مثل شما ها دست به هر کار کثیفی برای برد نمیزنه تو شرایط نا مناسب این سرور تا ثانیه آخر پا به پای هم بیدار موندیم و همه ی اینا فقط یک معنی رو میده ( رفاقت )
    این سرور واندر رفاقت این تیم 100 شد و مطمعن باش اگر عمری بود و باز در خدمت دوستان بودیم این تیم هر جای بازی باشیم بازم با هم متا رو تشکیل میدیم
    ویرایش توسط Hellseeker : 04-06-2015 در ساعت 11:31 AM
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

پست های مفرح رو آدم تو فروم میبینه روحش شاد میشه !!
    متا چیست ؟؟
    تفاهم و اتحاد دو کوارتر یا ساید مبنی بر یکدست شدن و پیروزی برپایه اهداف و منافع مشترک !
    استعمار چیست (همون زیرپرچم خودمون)
    مستعمره: یعنی سرزمینی فاقد استقلال سیاسی و اقتصادی که کاملاً درهمه شئون تابع دولت امپریالیستی استیلاگر است. این دولت و انحصارات امپریالیستی آن از مستعمره به عنوان مواد خام و نیروی کار ارزان بازار فروش کالاها و عرصه سرمایه گذاری*های پرسود و همچنین به مثابه پایگاه*های نظامی و سوق*الجیشی استفاده می*کنند.
    فرق این دوتا کاملا واضح هست
    جنوب غرب به شمال غرب دفاع داد ! ، کتیبه چکمه منحصر ، چکمه کوچیک ، چکمه بزرگ ، جنگ کوچیک ؛ جنگ بزرگ ! همه اینا با تک هیرو رفت تو ساید شمالغرب! در ازاش چی گرفت هیچی !
    استحکام منحصر رو با کثافت کاری در آورد دودستی داد به واندرتون !!
    همه این کارها رو برای هر سایدی انجام بدن باید برنده سرور باشه مگه اینکه یا نوب باشن ! یا .....
    اون زمانی که جنوب شرق و اکانت من از شمال شرق داشت جنوب غرب رو جمع میکرد شمال غرب داشت چی کار میکرد ؟؟ نگاه میکرد غیر اینه ؟؟ یه نفر تو شمال غرب یعنی فکر نکرد بابا اینا دارن جنوب غرب رو اتوبان میکنن ما هم داریم خاله بازی میکنیم آخر سرور میخوایم چی کار کنیم !! دژکوب یه قسمتش به داشتن نیرو و پلیر هست یه قسمتش به تفکر و بازیخونی حریف ! شما تو کدوم قسمتش موفق بودید ؟؟ نیرو و همر خیلی شاخی داشتید که نداشتید رنک 30 هفته غارتت یه دونه همر رو کرد که واندر رو 15 لول آورد پایین ! ما با نصف غارت همون اکانت بدون جنگ آموز 7 تا همر متناسب با gb gs دادیم بیرون ! سرور داشت تموم میشد اکانتهاتون تو شمال غرب داشتن رید میزدن رنک 1 غارت بشن ؟ این یعنی چی ؟؟ چیزی جز فاجعه ؟؟؟؟
    درکتون میکنم سخته !
    C3 دیدید اوضاع قمر در عقربه ! یه دونه همر نزدید از ترس 100 شدن جنوب شرق واندر جنوب غرب 100 کرد !
    D3 اون همه همر شمال شرق رو کوبیدید تو در و دیوار رو ساید متاتون همر بلند کردید باز جنوب شرق 100 کرد ! دلتون رو خوش کردید به اینکه با ساید متاتون مشکل داشتید !
    Final هم که خیلی شیک و مجلسی دیدید زورتون نمیرسه با این همه شاهکاری که انجام دادید حالا اومدید بحث نخ نمای این برد - اون برد رو راه انداختید؟!
    متای شمال شرق و جنوب شرق اصلا بحثی رو بسته شدنش از اول سرور رخ نداد چون هیچکدوم از دو تا ساید هیچ علاقه ای نداشتند با ساید کتیبه فروش جنوب غرب و سایدی که فقط بلده حرف بزنه ! شمال غرب متا کنن !
    یه دونه پلن که شمال غرب اجرا کرد رو نام ببرید تو این سرور با رسم شکل !
    یه سرور بلند کردید جنگ منحصر بزنید چکمه هیرو پاش بود 10 جا دیگه هم فیک رفتید سر 5 دقیقه مشخص بود کجا رو زدید !
    یه سرور اومدید پلن صفر برید 20 موج کاتا خورد بعد همر اصلی خورد !
    یه سرور اومدید پلن صفر برید رو یه ده 18 تا ویو گذاشتید رو یه ده 14 تا !
    چرا فکر میکنید با این سطح بازیتون شانسی برای بردن دارید؟! 100 تا سرور دیگه هم بازی کنید همین آش هست و همین کاسه
    باز جنوب غرب با همه بدبختی هاش 4 تا پلن زد 3 بار برا خفت اومد شما چیکار کردید !
    تنها دلیلی که بهتون میشه تبریک گفت کلین نشدن واندرتون بود که واقعا من تبریک میگم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

سلام به همه

از تمامی دوستان و پلیر های عزیز بابت ختم سرور مجددا تشکر و قدر دانی میکنیم. دیگه سرور تموم شد اما کل کل شما هنو تموم نشده. دی

موفق و پیروز باشین هم در زندگی و هم در راند بعد.

تایپیک بسته شد.

6. پسندیدن Hawk, M3nTaL پسندید
صفحه 55 از 55 نخستنخست ... 545535455