نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
علی جان نا امیدم کردی نگاهی به اتحاد این بازیکن بنداز !
بعد بیا فتوا بده پروفایلش رو هم بخونی بد نیست !!!
مانی جان منم اولش همین دید داشتم ولی وقتی می بینم جاسوسی هاتون بااکانت ایشون می زنید! دف اکانت ایشون واسه پلیرهای neارسال می گردد نباید شک کنم که ایا ؟!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
متاسفانه ip فرد خرابکار قبل از خرابکاری، در اکانت شما لاگین کرده و برحسب اتفاق با ip لاگین شده اکانت شما در انجمن هم یکسانه! البته ممکنه فرد خرابکار شما نباشی و فرد دیگری به پسورد شما در انجمن و بازی دسترسی داشته!
در مورد این اتفاق متاسفانه بر طبق قوانین برخوردی با اکانت شما نمیشه انجام داد اما ایمیل شما بلاک میشه تا افتخارات کسب کرده با این ایمیل با اتمام این سرور به فراموشی سپرده بشه. قضاوت رو هم به بچه هایی که شبانه روز در این سرور زحمت کشیدند و اینگونه پاسخ زحماتشون رو گرفتن می سپاریم.
همچنین در پاسخ دوستی که میگن امنیت بلاگ و این حرفا متاسفانه ایشون پسورد اکانت رو داشته وقتی پسورد داشته باشی دیگه مشکل امنیت نیست! مگر اینکه اثر انگشت از کاربر بگیریم و گرنه سیستم قادر به تشخیص اینکه کسی که پسورد داره آیا صاحب اکانت هست یا خرابکار نخواهد بود.

از سایر دوستان هم خواهشمندم در صورتی که پسورد خودشون رو در اختیار دیگران مخصوصا این اکانت (_artemis_) یا هم اتحادی های این اکانت قرار داده اند فورا نسبت به تغییر پسورد اقدام کنند.
مسئولیت اتفاقات اکانت بر عهده خود کاربره پس وقتی پسورد رو در اختیار سایرین قرار می دهید باید منتظر اینگونه اتفاقات هم باشید.

و در پایان از افرادی که به جای بازی سالم اقدام به اینگونه رفتار ها می کنند خواهشمندم این رویه که فقط نشانه ضعف و ترس بازیکن هست رو کنار بگذارند و جوانمردانه بازی کنند.

امید جان شرمنده حاجی من دخالت می کنم یک مسله هست تودهنم!
چه طور زمانی که اکانت عباس پسوردش توسط اکانت های seخریده شد شما نیومدی پست بگذاری وبگی ای پی کی روش بوده؟! احمق منحصر باتک هیرو بردند طورری نبود؟ چکمه کوچیک اومدند بردند شما چرا نمی گی کارکی بوده؟!وحتی پیگیری نمی کنید امید جان؟!!!!!!!