نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
سلام افشین جان
افشین من شما رو به اندازه کافی قبول دارم حداقل کم کمش توی مرام هنوز اون سرور دی 3 که اومدم باهات صحبت کردم بابت اکانت مهدی یادم نرفته
من اومدم و تبریک گفتم به بچه های اس ای ولی بحث اصلی من اینه که بهتره هر کوارتر برای خودش بازی کنه که بازی جذابیت بیشتری داشته باشه
در این که اس ای یکی از قطب های بزرگ بازیه شکی نیست گفتم که بیشترین پلیر هم توی اون کوارتر ثبت نام کردن حتی اس ای به تنهایی هم می تونست واندر رو صد کنه اما این رویه باعث شد که کیفیت سرور بیاد پایین درمورد متایی هم که گفتین فکر کنم پیمان موقعی که بازی در جریان بود اومد توی فروم اعلام کرد وضعیت اس دبلیو رو
و در اخر من نگفتم که بازیکنی که داری میگی پلیر نیست الان ماشاالله هر کسی که روز اولش باشه دژکوب بازی کنه با گلدی که خرج میکنه و بودن ناتار و داشتین مولتی راحت میتونه بیاره خودش رو بالا
امیدوارم همیشه موفق باشی
عزیز بحث منم همین هست ، سپهر با کمترین گلد ممکن بازی کرد این سرور رو . واقعا بات انسانه . گندم منفی دهکده نان کپش که با اون غارت میزد بالای 1 میل بود . بدون پارک کردن هیچ دفاعی . من یه روز روی اکانتش بودم و اندازه یه هفته خودمون گلد زدم واسش که لاست نده و بالا خره هم داد !
پیشنهاد میکنم حتما یه سرور بازی کن باهاش
اینکه این سایت بازیکن کم داره ، یه بحث جداست . انشاالله با تلاش مدیر محترم ، بیشتر شه و بازی جذاب تر
از همون اول هم معلوم بود از جنوب شرق روی بچه های شمال شرق هیچ حمله نخواهد اومد ، چون این سرور دیگه خیلی خیلی آشنا بودن با هم و چند تایی هم بازیکنان شمال شرق رفته بودن اونجا و از قبل سرور هدف متای 2 ساید و 100 کردنش بود .
این که بازی از جذابیت انداخت هماهننگ نبودن 2 ساید غربی بود . اونها هم باید از اول روی این قضیه کار میکردن چون تکلیف شرق مشخص بود از اولش
هرچند باید قبول کرد که بازیکنان جنوب شرق قوی تر بودن و اگه شمال شرق با یه ساید دیگه متا میکرد خیلی بازی جذاب تر میشد :دی
ولی این وسط رفاقت + سیاست کار خودش رو کرد .
انشاالله سرور بعدی

موفق باشید