صفحه 17 از 55 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    پوشرر هاااااا وارد میشوند دیری دیرینننننن ))

یارو 3 روزه تو تاپ نیومده یهو تو 20 مین با 18 میلیون غارت میاد رنک 5 ))))))))))

گند بزنن به این سطح بازی

- - - Updated - - -

فایل پیوست 1362

اینا که دورشون خط کشیدم یهو به طرز شگفت اوری ساعتی 568552 میلیون غارت میکنن ))))))))))
    اونا هم که عدد دارن رنکینگ هفته پیش تاپ تن هست که صلح بود ...
    پوشر ها وارد میشوندددددددددددددددددددد دددددددددددددددددددددد
    مولتی هم نشسته نگاه میکنه ... نامه دادم میگه ایپی نداره نمیتونیم کاری کنیم
    سلام به همگی* دوستان

سال جدید رو به تک تک دوستان تبریک میگم انشا*الله که سال خوبی* برای همتون باشه

سهیل جان داداش فازت از اینجور پستا چیه که ۲رو قفلی زدی روش؟ نه خدایی چی* میزنی خوش صدا؟ :دی

می*خوای ثابت کنی* پوشر نیستی*؟

باشه عزیزم تو غارتگر سالم، به قول بچها گفتنی تو رابین هود، اصلا تو گاندی ، تو اصلاح طلب ، یعنی* جدا سهیل می*خوای بگی* که تو تا حالا همیشه سالم پلی کردی؟

یا شایدم از پوش کردن دیگران زورت میگیره؟

یا شایدم می*ترسی* از ۱ِ رید بیفتی؟ :دی

دم هر کسی* که پوش می*کنه و آیپی نمی*خوره گرم نازه ۶۰ش!!

یکی* از بچها اومد حرف قشنگی* زد اینم نشون دهندهٔ یه پلن تیمی هستش دیگه ! مگه پلن فقط اینه که باهم بشینیم یکیو ۰ کنیم یا همرشو بپرونیم؟

پ . ن : مهران کاکو خسته نباشی* ! کمتر خفت کن ملتو حذف می*کنن پا به فرار میزارناااا :دی

پ . ن : تنها خواهشی که از دوستان پوشر دارم جوری پوش بزنن که این غارتگر عزیزمون از رنک ۱ نیفته ! ( با تشکر فراوان )

موفق باشین

AraSh
    ویرایش توسط AraSH_SoLLo : 03-23-2015 در ساعت 02:25 PM دلیل: یه نکته جدید یادم اومد :دی
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحانه ریشهاست!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    کاکو مهران هنوز حرف اول رو میزنه انگار

================================================== =====
    کاکو میخوام یه کاری کنی که همه زره سازیشونم 20 کنن که خفت شدن بگن داشتیم با گرزی دف میکردیم ))
    لووول
    مهراااان بلامیسر n1 ای تو :X
    before you start anything , learn how to finish it

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود

من فقط یه توضیح بدم که یه زمانی سوء تفاهم نشه ؛ بنده تا امروز که در خدمت شما هستم هیچ زمانی سرور اسپید حتی 3ایکس هم بازی نکردم؛ نمیکنم و نخواهم کرد. در نتیجه توی این سرور نیستم که بخوام طرف کسی رو بگیرم.

دژکوب یه بازی فکری ؛ استراتژیک و با برنامه هست ؛ اما متاسفانه توی این سرورها (اسپید-نرمال) که من میبینم فقط بازیکن ها به لطف غارت بالا از ناتارها بهراحتی سربازخونهاشون رو روشن میکنن بدون نگرانی از ساپورت گندم و چون نگهداری همر و ساخت اون بسیار راحت شده هرکسی 2تا 3تا همر داره میسازه در نتیجه از دست دادن یک همر خیلی براش مهم نیست و میاد صاف سیحونکی بدون پلن میزنه به یکی یا دیوار میشه میگه گندمخور آزاد کردم یا رد میشه میگه من شاخم.

در نتیجه بازی اون جذابیت خودش رو از دست داده و هم این که به خاطر استارت خوردنن سریع سرور ها فوری از این سرور به سرور بعدی میرن که این مشگل به لطف آقا امید برطرف شده و استارت سرورهای نرمال حدودا داره به هر 3ماه یکبار میرسه و سرورهای اسپید هم که شکر خدا راندی شده و تا یه سرور تموم نشه سرور بعدی ران نمیشه.

که این تغییرات باعث میشه بازیکن ها به جای پخش شدن توی چند سرور بیان توی یه سرور و عیار واقعی اونجا معلوم میشه هر چند که ممکنه بعضی از پلیرهای خود شاخ پندار در سروری که تعداد پلیر خوب زیاد باشه نتونن بازی کنن و دیگه نیان که این ضرر مالی برای شرکتت به همراه داره اما آقا امید این ضرر رو پذیرفتند تا سطح سرور ها بره بالا.

ما تمام تلاشمون این هست که سطح فنی بازی بره بالا به هر نحوی که شده، تیم برنامه نویسی سعی در استاندارد سازی بازی و به روز کردن ونزدیک کردنن به دات کام دارن ؛ تیم مولتی هانتری به شدت نظارتشون افزودن و تیم مدیریتی فروم هم در حال تهیه مقاله های آموزشی مختلف هستند که سطح فنی بره بالا، اگر به تاپیک سرورهای مختلف سر بزنید من توی تمام سرورها پست گذاشتم که هر کسی تا شب عید یه پلن درست حسابی بره از طرف مدیریت به تیمی که توی پلن موفق شدن چه مدافع چه مهاجم جایزه میدم؛ حالا اگر کسی غیر از این تیم که ما بهش جایزه دادیم کاری نکرده مقصر من نیستم، مقصر خودتون هستید که تنبلی و سستی میکنید و به تنبل بازی عادت کردید.

از بازی لذت ببریـد.
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-23-2015 در ساعت 03:41 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود

من فقط یه توضیح بدم که یه زمانی سوء تفاهم نشه ؛ بنده تا امروز که در خدمت شما هستم هیچ زمانی سرور اسپید حتی 3ایکس هم بازی نکردم؛ نمیکنم و نخواهم کرد. در نتیجه توی این سرور نیستم که بخوام طرف کسی رو بگیرم.

دژکوب یه بازی فکری ؛ استراتژیک و با برنامه هست ؛ اما متاسفانه توی این سرورها (اسپید-نرمال) که من میبینم فقط بازیکن ها به لطف غارت بالا از ناتارها بهراحتی سربازخونهاشون رو روشن میکنن بدون نگرانی از ساپورت گندم و چون نگهداری همر و ساخت اون بسیار راحت شده هرکسی 2تا 3تا همر داره میسازه در نتیجه از دست دادن یک همر خیلی براش مهم نیست و میاد صاف سیحونکی بدون پلن میزنه به یکی یا دیوار میشه میگه گندمخور آزاد کردم یا رد میشه میگه من شاخم.

در نتیجه بازی اون جذابیت خودش رو از دست داده و هم این که به خاطر استارت خوردنن سریع سرور ها فوری از این سرور به سرور بعدی میرن که این مشگل به لطف آقا امید برطرف شده و استارت سرورهای نرمال حدودا داره به هر 3ماه یکبار میرسه و سرورهای اسپید هم که شکر خدا راندی شده و تا یه سرور تموم نشه سرور بعدی ران نمیشه.

که این تغییرات باعث میشه بازیکن ها به جای پخش شدن توی چند سرور بیان توی یه سرور و عیار واقعی اونجا معلوم میشه هر چند که ممکنه بعضی از پلیرهای خود شاخ پندار در سروری که تعداد پلیر خوب زیاد باشه نتونن بازی کنن و دیگه نیان که این ضرر مالی برای شرکتت به همراه داره اما آقا امید این ضرر رو پذیرفتند تا سطح سرور ها بره بالا.

ما تمام تلاشمون این هست که سطح فنی بازی بره بالا به هر نحوی که شده، تیم برنامه نویسی سعی در استاندارد سازی بازی و به روز کردن ونزدیک کردنن به دات کام دارن ؛ تیم مولتی هانتری به شدت نظارتشون افزودن و تیم مدیریتی فروم هم در حال تهیه مقاله های آموزشی مختلف هستند که سطح فنی بره بالا، اگر به تاپیک سرورهای مختلف سر بزنید من توی تمام سرورها پست گذاشتم که هر کسی تا شب عید یه پلن درست حسابی بره از طرف مدیریت به تیمی که توی پلن موفق شدن چه مدافع چه مهاجم جایزه میدم؛ حالا اگر کسی غیر از این تیم که ما بهش جایزه دادیم کاری نکرده مقصر من نیستم، مقصر خودتون هستید که تنبلی و سستی میکنید و به تنبل بازی عادت کردید.

از بازی لذت ببریـد.
    سلام و درود
    یه سری از این دوستان تو سرور های قدیم ایران چیزی نشدن اینجا هم به جایی نمیرسن فقط با زیر سوال بردن زحمت بقیه می خوان بگن آره ما هم هستیم جالب اینجاست هر چی بیشتر هم تو این سرور ها توسط افراد مختلف صفرشون میکنن ادعاشون بیشتر و بیشتر میشه دوتا سرور سرعت بالا تو 2روزهمر کشیدن فکر کردن بازی بلدن در صورتی که توانایی نگهداری همر تو سرور های کلاسیک و سرعت پایین رو ندارن چه برسه بخوان حرف از زدن واندر بزنن .

نمیدونم فازشون چیه که از تیم مدیریت هم ایراد میگیرن کلا آدمای جالبی هست.
    شما خودتو ناراحت نکن
    ما که میدونیم تیم مدیریت در حال تلاش شبانه روزی برای بهتر شدن سطح و شرایط سرورهستن و رسیدگی به مشکلات از طرف ادمین خیلی هم خوب هست در کل خسته نباشید
    ویرایش توسط Hellseeker : 03-23-2015 در ساعت 03:55 PM
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود
    سلام

شما راست میگی ............ چرا پست های بچه ها رو که در این باره صحبت میکنن پاک میکنین یه دقیقه هم نمیزارین باشه

شما اگه اسپید بازی نکردی پس چیزی نمیخواهد در این باره بگی کل کسانی که اسپید بازی کردن میدونن که خفت شدن یه چیز معمولی توی بازی اون هم تازه با رعد که نیم ساعت طول میکشه از اینطرف سرور تا اونطرف سرور حرکت کنه

شما میان یه نفر رو بن میکنین که حقیقت رو میگه بقیه هم که میان جواب پست رو بگن سریع تا یه دقیقه نشده پستش رو پاک میکنین حقیقت تلخ اره میدونم ولی برای کسی که دنبال حقیقت باشه هیچگونه تلخی نداره
    یکی میاد پست رو پاک میکنه چون مدیرین و میتونین یکی دیگه تون هم میان تشکر میکنه
    یه مثال از قدیم گفتن بهتون بر نخوره که میگن
    سگ زرد برادر شغاله
    چرا ایدی رو بن میکنن بعد میان هرچی میخواهین اینجا میگین که کسی دیگه جواب نده اره شما ادم خوبه وکسی که اینجا ایراد میگیره ادم بده میشه

از بازی لذت ببریـد.
    از دخالت های بی مورد هم لذت ببرین
    جواب همراه با نقل قول
    البته چون حقیقته و دوستان دسترسی دارن امکان پاک شدنش زیاده
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

6. تشکر MOD AdMirAl, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, hakhamaneshi پسندید
    نپسندیدن cavalier king نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    کاکو مهران هنوز حرف اول رو میزنه انگار

================================================== =====
    به به سلام عمو ماهان
    عمو گردو خاک به پا کردی عمو مهران و نگاه کن نکنین آقا بزارین آخر بازیو ببینیم :دی
    میزنی میرن حزف آخر سرور ما میمونیمو خودمونا مثل سرور f3
    راستی دوست عزیزی که از سرور انتقاد میکنی این قانون برای همه هست میتونی توام انجام بده چرا تا اشتباه میکنید همه چی رو گردن مدیریت میندازین یکم بزرگ شید :دی
    ماهان بقیه لینک ها هم بزار یکم بخندیم کاکو :دی

http://final25.a.dejkoob.ir/spieler.php?uid=587
    Milad-AXEMAN

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه*های نوع توجه بکنن که خفتأی که ماهان زده هیچ ربطی* به گلد نداره بچه هایی که هستن نمیشینن پلن بزنن برا ۷۰۰تا دونه گلدا مطمئن باشید این کار هیچ گونه انگیز برای پلنرا نبود البته پلنری قدیمی* کاری به جدیدا ندارم

بنابراین در این بار جو ندین

اما مدیریت عزیز تو توضیحاتت زادی من مسئول اموزشم و اختیاری تو قسمت سرورا ندارم:d

تا جائی* که من میدونمو یادمه بیشترین پست توسط خود شما مدیریت محترم بخش آموزش پاک شده :d

من خودم چندین بار تذکر دادم مگه شما مدیره سرور*ها هستین که دخالت می*کنید اما خوب توجهی* نکردین قدرت دیگه حال داده :د به خود امید عزیز هم گفتم یکی* از افرادی که باعث شده فروم از هیجان بیفته متاسفانه خود شما بودید

واندرشم خوب دفاع دارن
    jasoosi na.jpg
    sepehr
    green man
    JUST NE

9. تشکر seyyed, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن seyyed, Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ماهان دارم با اصطبل بزرگ اسکات میکشم
    میخوای یه تایم ریکاوری بهشون بدیم ؟!! ها؟! نظرت چیه یکم با طعمه بازی کنیم؟ دو نقطه هه هه

رفع اسپم:http://final25.a.dejkoob.ir/spieler.php?uid=427

RoMaN EMPiRe The Great

11. نپسندیدن Sadegh-WaNTeD نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

بچه ها پست ریپلای میکنین اگر عکس توشه اون رو حذف کنین هی کش نیاد بیخودی صفحه. دی

میبینمکه خفت بازاریه و داستان براه شده بازم. با امکان گریز مختص به کپ. عالیه

حالا چه گیری دادین که اثبات کنین سهیل پرزیدنت با اون همدست اصفهونی کنس ش پوشر هستن؟ عاقا یکی درست حسابی بما یاد بده چجو پوش میکنن ما هم تمرین کنیم خوو. اصفهونی بدمصب کوشی؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها

واندرشم خوب دفاع دارن
    jasoosi na.jpg
    sepehr
    green man
    اوه اوه چه دف گولاخی هم پای کاره. هِیی

میگم سپهر. نه که خیلی ناشناس و گمنامی(مثل جغد دریایی) حالا 15 مدل اسم و امضا و شجره نامه هم ته پست های مزخرفت بنویس دییی

13. تشکر MohseN ShangFei, Glory OF Roman تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

از بازی لذت ببریـد.
    با سلام
    و خسته نباشید
    بنا نداشتم تو فروم زیاد پست بزارم چون ما حرفمون رو تو بازی زدیم همیشه.
    اما بعضی از دوستان مثل اینکه تو بازی نمیتونن رتبه کسب کنن میخوان تو فروم نفر اول هجوم رو بگیرن . اگر تو بازی دقت کنید هر چی اکانت های سطح بالاتر رو بزنید یا خفت کنید لذت بیشتری داره .
    حالا شما هم چون مدیر انجمن هستید مثل اینکه حجوم به شما بیشتر حال میده . اما شما به کار خودت ادامه بده چون این افراد عادت دارن همیشه به یه چیزی گیر بدن. حالا اگر بجای این میومدی میگفتی آقا چرا خفت میکنین خوب نیست میگفتن به به عجب مدیری اصلا باید بهش رای بدیم بشه ادمین کل دژکوب های دنیا
    در کل دوست عزیز قضیه همون (چرا در کوچه بازه . چرا دم خر درازه هست)
    موفق باشید
    ویرایش توسط cavalier king : 03-23-2015 در ساعت 04:48 PM

صفحه 17 از 55 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین