صفحه 30 از 55 نخستنخست ... 20282930313240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی چند سالیه که به عنوان پلیر دژکوب بازی می کنم روی سرور های 20/50/25/500 بازی می کنم و عاشق دژکوب هستم اگر پلیر خواستین بهم پیغام بدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    سلام . اقا پلن دیشب تقصیر من شد ...
    اولا 2 قسمت بود قسمت اولشم بزارین که 15 تا ده اکانت ناروتو با 1200 دف پرید ... 10 تا ده از اکانت های دیگه با 800 900 کیلو دف پرید ...
    6 7 تا ده هم موج ها به دلیل اینترنت قشنگ ایران سر ثانیه نخورد ... !
    دوما خودتون بهتر از میدونین جریان چیه ...
    دوست عزیزمون اکانتhttp://final25.a.dejkoob.ir/spieler.php?uid=385 دیروزش 2 نفر از SE و NE اومدن به ما گفتن
    که این اکانت رو برای ما بزن و ما میخوایم این اکانت رو بزنی برامون و باهاش مشکل داشتیم من گفتم همچین کاری نمیکنم ...
    همون روز خود اون اکانت اومدن گفتن که با SE و NE به مشکل برخوردن و میخوان همر روی SE و NE لانچ کنن ... که خود من بهش گفتم من جای تو بودم اینکارو نمیکردم . جوابشون این بود که شما هم همرمو نخواین من خودم میکوبم حذف میکنم ... دیشبم که کی بدش میاد همر سنگین جلو زن تو یه پلن ؟؟؟ تمام صحبتی که بازیکن The Man Number One و تمام صحبتی که بازیکنان SE و NE کردن طی 2 روز رکورد شده هر کس خواست نامخ بده به اکانت روم گارنا بدم براش پخش کنم ... اینجا بزارم فایلش رو ادمین پاک میکنه ...

2 تا قسمت داشت پلن دیشب
    1 - پریدن 30 تا ده دف ساز از SE که 20 تاش پرید با 2 میلیون دفاع
    2 - زدن معماری یونیک با همراهی اکانتی تو SE که خودشون خواسته بودن نه ما خریدیم ازشون نه خواستیم ازشون ( که این حرکت با خود لیدرای جنوب شرق بوده ) و این زیاد سخت نیست که کل دفاع رو فرستادین رو معماری و از تارگت های فیک که 5 تا همزمان سر یک ثانیه با معماری میخورد دفاع نکنید وقتی از پلن خبر دارین ...
    من حتی به خود ماهان هم گفتم به ما گفتن این اکانت رو بزنیم اگه چیزی تو چنتم بود اینکارو نمیکردم ... ولی ظاهرا چنته بقیه پره

من همیشه سر سادگیم زود به همه اعتماد میکنم چون خودم شیر مادرم حلال بوده که خوردم ... نمیدونم کی میتونم ازین خریت دست بکشم ...

یا علی

از تمام دوستانم در غرب مخصوصا ابولفضل و حامد و نیما و ارمان عذر میخوام ... ایشاللا جبران شه ...
    ُسهیل
    سهیل جون حکایت پادشاه بی لباس شنیدی ؟!طرف واسه پادشاه یک لباس دوخت که فقط حلال زاده ها می دیدند پادشاه هم لباس ندید ولی مثل اینکه داره لباس می پوشه حرکات انجام داد ازترسش!وقتی رفت توشهرمردم دراوج ناراحتی بهم نگاه می کردند تایک بچه شروع کرد داد زدن که پادشاه... هرچی مادرش خواست ارومش کنه نتونست فقط خیاط ....بودکه اینگارلباس می دید پس خیاط تنها فرد..*بود...
    حالانقل یک سری ازدوستان ربع مقابل شده والا!خودشون باکلک وپلن اینکارا کردندالان اومدند پست می گذارند سهیل کاش ادمین اجازه می داد یک سری فایل اینجا اپلودبشه تاببینم باز صدای به گوش می رسه؟
    والا غیر
    رفع اسپم:!
    http://final25.a.dejkoob.ir/drof1.php

http://final25.a.dejkoob.ir/spieler.php?uid=385
    ویرایش توسط Ali Chiefer : 04-01-2015 در ساعت 05:57 PM
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

دوستان شرقی لطفا لینک ها رو خواهشا بذارین. الان واندر 3-4لول اومد پایین یا هر چی لطف کنین یکم و لینک ها رو بذارین

4. تشکر alex_pk, Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن alex_pk, Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قابل توجه لیدر ها و پلنر های محترم متای شرق :
    آقا این طفلکی غربیا رو یه ذره رحمشون کنین
    آخه طرف بیگ همرو زده تو گارنا میگم ریپورت بده ولی مثل اینکه اعصاب درست حسابی نداشته
    من خواهش میکنم از اینجا به بعد سطح پلن هاتونو پایین بیارین یا اینکه چند تا از اکانتای شرق رو بهشون بدین که سرور عادلانه پیش بره !!
    این همه همر کوبیدن دیوار شده
    گناه دارن خب
    یه جارو خالی کنین اعلام کنین بیان همر بزنن همرشون رد شه ذوق کنن !!
    آخه چقدر ضد حال
    ما رو دیدی مثل همیشه از دور دست تکون بده ... !!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

fss.jpg

خدا وکیلی دلم نمیاد این تعداد اتک خاص رو دیوار کنم ... 85 تا اتکه میفهمیی ؟
    85 تااا ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh-WaNTeD نمایش پست ها
    قابل توجه لیدر ها و پلنر های محترم متای شرق :
    آقا این طفلکی غربیا رو یه ذره رحمشون کنین
    آخه طرف بیگ همرو زده تو گارنا میگم ریپورت بده ولی مثل اینکه اعصاب درست حسابی نداشته
    من خواهش میکنم از اینجا به بعد سطح پلن هاتونو پایین بیارین یا اینکه چند تا از اکانتای شرق رو بهشون بدین که سرور عادلانه پیش بره !!
    این همه همر کوبیدن دیوار شده
    گناه دارن خب
    یه جارو خالی کنین اعلام کنین بیان همر بزنن همرشون رد شه ذوق کنن !!
    آخه چقدر ضد حال
    سلام
    کپ های متاتون با 1000تا شمشیری و لینک سبز نرن هوا!صلوات :دی
    http://dejkoob.ir/ir/report...78,5780dbf148b
    کراپ های شانیز:دی
    romen.jpg
    romenn.jpg
    اینم از این دوستمون :دی

8. تشکر Knig}{T, MOD S^À^W تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یعنی بعضی اوقات ادم فکر میکنه نوب ها اومدن فینال. بطور کلی میگمااا شخص خاصی منظورم نیست چون من توی این سرور نیستم جانب کسیو یا سایدی نمیگیرم ، خودمم تا الان فقط نرمال بازی کردم .

درمورد زدن اتک 20 موج همزمان در حالت عادی درسته که نمیشه ولی اگر تجربه بازی خوبی داشته باشی هیچوقت این حرفو نمیزدی.

شما 16 اتک اماده میکنی (البته 500 الی 600 تا کاتا و مقداری نیرو نگه میداری) و سعی میکنی سیم سکند بزنی ولی تو این 16 تا 4تای اول سیم سکند و یک ثانیه فاصله میفته 4تای بعدی و همینطور تا 16 امین اتک، 4 نهایت 7 تا با فاصه 1 ثانیه ای میفته خب میتونی برای پر کردن این فاصله ها با ارتقای میدان تمرین (اگر تجربه کردی که نمیشه سیم سکند درست و حسابی زد و فواصل بین اتکا چقدر میفته میدان تمرینتو حداقل 2 لول از سطح نهایی کمتر میزاری بمونه یا اگر هم سطح نهاییه میزنی 2 لول تخریب میکنی) اینطوری شما دوبار شانس اینکه بتونی کاتا های مونده در دهکده اینزرت اتکای کاتای فعلی خودت بکنی داری. اینزرت شکن بدون کاتا هم اگر میخوایی بزنی که نیازی به ارتقای میدان تمرین نیست راحت بین فواصل کاتاهات میتونی اینزرت کنی. اینطوری شما حتی از 20 تا بیشتر هم میتونی اتک سیم سکند بزنی نیازی به بات و ربات و اسکریپت و .. هم نیست/

برخی اسامی تو اینجا خیلی برام آشناس ولی اینکه چرا برخی اتفاقات میفته که نشونه ای از پلیر های قدیمی نمیتونم ببینم دارم شک میکنم با اسامی این افراد داره بازی میشه یا دوستان فراموشی گرفتن!

یا حق

10. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن Ali_LuCiFeR, MOD S^À^W, ali2113 پسندید
    نپسندیدن Knig}{T نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تبریک به متای شرق برای این پلن )) مارو مسخره میکنن سر معماری 2 تا همر زدیم ... خودشون سر همر 5 تا میزنن همه هم دیوار )))

12. تشکر Knig}{T, MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن MOD S^À^W, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تاپ 10 چی میگه ؟ :دی
    لینک ها رو بزارین لطفا
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

14. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

خوب اول یه معذرت خواهی از بچه های شرق که پلن نتیجه کامل نگرفت
    مورد دوم
    لینک اسکات و موجودی همر شمال غرب

لینک کلینرهایی که به هر دلیل مثل نامتناسب بودن رم و کاتا قابلیت تبدیل شدن به واندر زن رو نداشت
    http://dejkoob.ir/ir/report...e9,5813cc5c7fa
    سوم لینک دفاع کردن با همر
    یه توضیج کوچولو چند تا همر 380 کیلو شمشیر زن 18 کیلو کاتا 200 کیلو سزار دارید ؟!
    با همر 150کیلو شمشیر 90سزار 9 کیلو کاتا دقیقا میخواید چی کار کنید !

فرق این پلن سهیل جان با پلن صبح شما اینه که ما میخواستیم این همر رو از بین ببریم زدیم نصف کردیم
    شما خواستید کتیبه رو ببرید دیوار رو از 20 کردید 19 !!!!
    چنج کپ رو هم اصلا بروتون نمیارم !

صفحه 30 از 55 نخستنخست ... 20282930313240 ... آخرینآخرین