صفحه 18 از 55 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تعداد نیروها تو لینک جاسوسی بیشتر بود اما مشخص هست که برنامه خاصی در حال غارت بوده : )

================================================== =====
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cavalier king نمایش پست ها
    با سلام
    و خسته نباشید
    بنا نداشتم تو فروم زیاد پست بزارم چون ما حرفمون رو تو بازی زدیم همیشه.
    اما بعضی از دوستان مثل اینکه تو بازی نمیتونن رتبه کسب کنن میخوان تو فروم نفر اول هجوم رو بگیرن . اگر تو بازی دقت کنید هر چی اکانت های سطح بالاتر رو بزنید یا خفت کنید لذت بیشتری داره .
    حالا شما هم چون مدیر انجمن هستید مثل اینکه حجوم به شما بیشتر حال میده . اما شما به کار خودت ادامه بده چون این افراد عادت دارن همیشه به یه چیزی گیر بدن. حالا اگر بجای این میومدی میگفتی آقا چرا خفت میکنین خوب نیست میگفتن به به عجب مدیری اصلا باید بهش رای بدیم بشه ادمین کل دژکوب های دنیا
    در کل دوست عزیز قضیه همون (چرا در کوچه بازه . چرا دم خر درازه هست)
    موفق باشید
    مهران عشق منی :دی
    ترکوندیاا ) همین روزاس که صبح پاشیم همرمون نباشه :دی

جیگر منی کاوالیر :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

مدیریت فروم این سرور یا از لخاظ سنی خیلی پایینه یا از لحاظ شخصیتی
    درسته ماهان از پلیر قدیمی و خوش سابقه دژکوبه ولی مدیریت حق نداره بیاد جانبدارانه نظر بده . نمونه واضحش : http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post19127

-------------
    مهران عزیزمونم که این سرور گل کاشته با خفتای قشنگش ♥
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-23-2015 در ساعت 06:47 PM دلیل: دیگه شورشو در اوردینا !
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. تشکر MOD AdMirAl, cyrous تشکر نمود
    نپسندیدن Yo_Yo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    تعداد نیروها تو لینک جاسوسی بیشتر بود اما مشخص هست که برنامه خاصی در حال غارت بوده : )

================================================== =====

ماهان نکن اینجور بابا یه همر براشون بزار اکانتا رو دف ساز نکنن یه وقت
    I,m always BLACKHAND

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    مدیریت فروم این سرور یا از لخاظ سنی خیلی پایینه یا از لحاظ شخصیتی
    درسته ماهان از پلیر قدیمی و خوش سابقه دژکوبه ولی مدیریت حق نداره بیاد جانبدارانه نظر بده . نمونه واضحش : http://forum.dejkoob.ir/showthread.p...ll=1#post19127

-------------
    مهران عزیزمونم که این سرور گل کاشته با خفتای قشنگش ♥
    درود

دوست عزیز فکر نمیکنید کمی بی ادبانه و گستاخانه دارید صحبت میکنید؟ این مدیریت فروم نه منافع مالی برا من داره و نه کمکی بهم توی بازی میکنه . همچین آش دهن سوزی نیست این مدیریت ، سعی کنید به خاطر یه بازی حرمت ها رو از بین نبریم.

متاسفانه یا خوشبختانه بنده بیش از 3دهه از عمرم رفته و الان اواسط دهه چهارم عمرم هستم ، پس سنم پایین نیست ولی در مورد بی شخصیت بودن نمیتونم نظر بدم شاید آدم بی شخصیتی باشم که دارم از جیب خودم گلد میخرم و جایزه میدم به کسانی با فکر وپلن بازی میکنن.

فکر هم نمیکنم دیگه علاقه ای به مدیرریت فروم داشته باشم ، فقط یه سری مسئولیت ها به عهده من هست امید جان تشریف بیارن تحویل میدم میرم.

ببینم دیگه کسی نیروش خفت نمیشه من نباشم؟

به جا ی این هو چی بازی ها برین سطح بازیتون رو ببرید بالا . فقط یه سوال دارم اگه به جای این که خفت بشین ، خفت کرده بودید و من این پست رو میذاشتم باز هم کسی میومد اعتراض کنه.

یکی از همین دوستان معترض امضای جالبی داره حسن ختام صحبت هام امضای ایشون باشه فکر کنمم خوب باشه.

جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

این دلیل نمیشه که چون من شما رو یه بار بن کردم دنبال یه موقعیت مناسب بگردی قصه بگی عزیزم.

سربلنـد،پیــروز ودنبالـه دار باشید.
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-23-2015 در ساعت 07:10 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

سلام به همه

ببخشین بچه ها. نمیخواستم اینا رو عنوان کنم اما چاره ای نی.خواهشا دیگه این بحث رو عنوان نکنین. والا موندم از بعضیا. میان بابت پلن گلد جایزه میدن تا بازی برای شما ها گرمتر بشه و جالبتر اما مثلیکه بعضیا جنبه ندارن باید همون یلخی بازی کنن و خوش باشن. حواستون هست؟ دارن لطف میکنن جایزه میدن بابت پلن که محیط سرور برای من و شما گرمتر و جذابتر بشه. اقاییکه جنبه باخت نداری و با هر ضربه ای قشقرق میکنین. طلب کارین؟ !!!! دارن لطف میکنن جایزه میدن

هر کسی پلن خوبی اجرا کنه که در خور تحسین باشه تیم مدیریت لطف میکنه میاد اینجا علنی و جلو همه بهش جایزه میده. بازی کنی بسم ا... . نیسی لطفا مراعات کن بذا سرور جذاب بشه.

تمومش کنین خواهشا.

ممنون از همراهی و مساعدت شما

بازم عذر میخوام. اما گفتم اینجور بگم نکنه متوجه بشین واقعا داستان چجوریاس

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام دوباره
    بابا ترا خدا انقدر به ادمین / مدیر فروم و .... گیر ندین بابا بازی دژکوب هستش یعنی زد و خورد .
    اگه زد و خورد نباشه پس بشینیم خاله بازی کنیم؟
    2-3 تا پلن خفت رفتیم چه قوقائی شده خوشبختانه اکانت های نوب هم نبودن و بازی بلد هستن جالبه که صاحبان اکانتهای فوق درک بازی رو دارن که بدونن بازی همینه .
    اما دوستان دیگه کم لطفی میکنند میان از در و دیوار هم میخوان ایراد بگیرن. سئوال من اینه بنظر شما کسی که تو سرور بالای 15 کی گلد میگیره واسه 100 تا گلد مرده؟
    خوب حالا دوست عزیزی اومده از جیب خودش برای تشویق و گرم شدن بازی 100 تا گلد بعنوان جایزه گذاشته . بد کرده؟باید زیر سئوال بره؟ خوب شما هم پلن خوب بزنید بگیرید .
    بجای این همه انرژی که تو فروم میذارین برای زیر سئوال بردن این انرژی رو تو بازی گذاشته بودین تا حالا 1000 تا گلد برنده شده بودید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Arrow haminjoori

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    به جا ی این هو چی بازی ها برین سطح بازیتون رو ببرید بالا . فقط یه سوال دارم اگه به جای این که خفت بشین ، خفت کرده بودید و من این پست رو میذاشتم باز هم کسی میومد اعتراض کنه.
    عجب دارید همتون اگه مشکل دارید و بهتون بر میخوره ما دیگه صحبتی نمیکنیم این چه طرز صحبت کردنه....

والا اکانت من رو از روی تجربه زدن... اومدم تبریک گفتم... چرا اینجوری فکر میکنید .... ایده بسیار زیبایی هم بود پاداش گلد برای اجرای پلن...
    مشکل نوع پست و پسند های بعضی از ادمین هاست که جانب دارانه گذاشته شده... که باعث تحریک جو فروم بر ضد ساید خاصی میشه... به آقای امید هم گزارش داده شده برای پیگیری بحث اینه... نه خفت نیرو....

حالا باز برید لشکر کشی کنید بیاید در مورد این موضوع بحث کنید...

چند نفر از دوستان خودتون هم این مسله رو قبول داشتن...

یکی از دوستان هم به ما لطف داشتن گفتن که ما دژکوب قدیم چیزی نشدیم اینجا دنبال... من زیاد اهل فروم نیسم اهل کل هم نیستم اونایی که باید بدونن کی چی کاره بوده و چی کار کرده می دونن... نیاز نیست اینجا...

با تشکر

10. تشکر __Alone__ تشکر نمود
    پسندیدن seyyed, __Alone__, hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    سلام و درود
    یه سری از این دوستان تو سرور های قدیم ایران چیزی نشدن اینجا هم به جایی نمیرسن فقط با زیر سوال بردن زحمت بقیه می خوان بگن آره ما هم هستیم جالب اینجاست هر چی بیشتر هم تو این سرور ها توسط افراد مختلف صفرشون میکنن ادعاشون بیشتر و بیشتر میشه دوتا سرور سرعت بالا تو 2روزهمر کشیدن فکر کردن بازی بلدن در صورتی که توانایی نگهداری همر تو سرور های کلاسیک و سرعت پایین رو ندارن چه برسه بخوان حرف از زدن واندر بزنن .

نمیدونم فازشون چیه که از تیم مدیریت هم ایراد میگیرن کلا آدمای جالبی هست.
    شما خودتو ناراحت نکن
    ما که میدونیم تیم مدیریت در حال تلاش شبانه روزی برای بهتر شدن سطح و شرایط سرورهستن و رسیدگی به مشکلات از طرف ادمین خیلی هم خوب هست در کل خسته نباشید
    سلام اصلا حال و حوصله کل کل ندارم چون که خوشم نمیاد
    اما یه سوال شما اصلا واندر صد رو از نزدیک توی ای ار دیدی که داری اینجا بحث سرور های قدیم رو می کنی
    برو فروم سرور دی 3 همینجا رو نگاه کنی متوجه میشی که اگه بخواهیم میتونیم همر بکشیم بیرون حتی اگه همرمون هم خفت بشه
    مانند اون سرور که یادت مونده توی ای ار زدی همرت رو به همر گرزی یکی از بچه ها ولی بر نگشت البته اون موقع شما رو حساب نمیکردیم و با علی ,حمید ویسکی و... صحبت میکردیم که گفتین حمله ها فیکه و.....که بیایین صلح کنین 210تا حمله شاید یادت بیاد اگه باز هم فراموشی داری acc:!ran
    فاز ما خراب کردن مدیریت نیست ولی تجربه داریم و از اون میترسیم که اینجوری باشه و از امید هم درخواست داریم که پیگیری کنه
    مدیر فروم نباید توی سرور اکانت داشته باشه و لحن صحبتش جوری باشه که طرف ساید خاصی باشه
    اگه این بحث باشه همون موضوعی میاد که برای ان دبلیو سرورهای قدیم پیش اومد و پلن های ما لو میرفت چرا چون پنل دست آقایون بود
    بحث دوم هم که سهیل جان اشاره کردن اما کو گوش شنوا بحث مولتی اکانتهایی بود که ماشاالله با عکس گذاشتن ولی وقتی به مولتی هانتر نامه میدیم که چرا اینجوریه میگه بازی تیمیه واقعا که نوبره خلاف خلافه چه ربطی داره شخصی باشه یا تیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط ELDORADO نمایش پست ها
    عجب دارید همتون اگه مشکل دارید و بهتون بر میخوره ما دیگه صحبتی نمیکنیم این چه طرز صحبت کردنه....

والا اکانت من رو از روی تجربه زدن... اومدم تبریک گفتم... چرا اینجوری فکر میکنید .... ایده بسیار زیبایی هم بود پاداش گلد برای اجرای پلن...
    مشکل نوع پست و پسند های بعضی از ادمین هاست که جانب دارانه گذاشته شده... که باعث تحریک جو فروم بر ضد ساید خاصی میشه... به آقای امید هم گزارش داده شده برای پیگیری بحث اینه... نه خفت نیرو....

حالا باز برید لشکر کشی کنید بیاید در مورد این موضوع بحث کنید...

چند نفر از دوستان خودتون هم این مسله رو قبول داشتن...

یکی از دوستان هم به ما لطف داشتن گفتن که ما دژکوب قدیم چیزی نشدیم اینجا دنبال... من زیاد اهل فروم نیسم اهل کل هم نیستم اونایی که باید بدونن کی چی کاره بوده و چی کار کرده می دونن... نیاز نیست اینجا...

با تشکر
    ادم ها دو دسته ان یکی دسته که زیر بار زور نمیرن بعضی ها هم دولا میشن زیر حرف زور و طرفش رو هم میگیرن
    الان دژکوب هم اینجوری
    در چند روز اینده بعضی ادمهایی که دولا میشن جلوی چند نفر میان و با هم متا می بندند و بعد که سرور تموم بشه بگن ما با متای برنده بودیم از همین الان معلومه تا چند روز دیگه میان و بستن متا رو به هم تبریک میگن

12. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD AdMirAl نمایش پست ها
    درود

دوست عزیز فکر نمیکنید کمی بی ادبانه و گستاخانه دارید صحبت میکنید؟ این مدیریت فروم نه منافع مالی برا من داره و نه کمکی بهم توی بازی میکنه . همچین آش دهن سوزی نیست این مدیریت ، سعی کنید به خاطر یه بازی حرمت ها رو از بین نبریم.

متاسفانه یا خوشبختانه بنده بیش از 3دهه از عمرم رفته و الان اواسط دهه چهارم عمرم هستم ، پس سنم پایین نیست ولی در مورد بی شخصیت بودن نمیتونم نظر بدم شاید آدم بی شخصیتی باشم که دارم از جیب خودم گلد میخرم و جایزه میدم به کسانی با فکر وپلن بازی میکنن.

فکر هم نمیکنم دیگه علاقه ای به مدیرریت فروم داشته باشم ، فقط یه سری مسئولیت ها به عهده من هست امید جان تشریف بیارن تحویل میدم میرم.

ببینم دیگه کسی نیروش خفت نمیشه من نباشم؟

یکی از همین دوستان معترض امضای جالبی داره حسن ختام صحبت هام امضای ایشون باشه فکر کنمم خوب باشه.

این دلیل نمیشه که چون من شما رو یه بار بن کردم دنبال یه موقعیت مناسب بگردی قصه بگی عزیزم.

سربلنـد،پیــروز ودنبالـه دار باشید.
    اول این بخش Boldرو جواب میدم که بله خفت نشدیم و دوست عزیزمون از اتحاد خودمون که ماهان و مهران جان باشن خفت کردن . پس من چیزی ضرر نکردم که پست بالا رو گذاشتم
    در مورد سطح بازی دوست ندارم خودم در مورد خودم نظر بدم ولی دوستانی که سرورای ایران بودن از سوابق تیم قدیمی ما خبر دارن
    در مورد اینکه قلم من تنده یا با لحن عام پسندانه حرف نمیزنم حرف شما کاملا متینه ولی من به شخصه نمیتونم توی یه پست انتقادآمیز از کلمات چاپلوسانه یا به قول عامیانه نرم کننده استفاده کنم!
    مدیریت مسئولیت سختیه و خود منم بار ها تجربه اداره چندین سایت بازی و موزیک که جاش اینجا نیست بر عهده داشتم ولی مدیریت تحت هیچ شرایطی نباید جانبدارانه نظر بده و یا حق آزادی بیان رو از یه عده بگیره و زیر پا بذاره
    مشکل خیلی از ما ایرانیا اینه که فکر میکنیم هرچی خودمون فکر میکنیم درسته! و مشکل فقط توی کار بقیست
    من هیچ جایی به کسی جز نازی خانوم اشاره نکردم که شما منو بن کردین و جایی هم توی فروم اعتراضی نکردم . مثل بعضی از دوستان هم 200تا اکانت توی فروم نساختم. پس همه چیو به هم ربط ندیم بهتره !
    ودر آخر منم حرف همین دوست عزیزمونو تکرار میکنم : جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

14. پسندیدن seyyed پسندید
صفحه 18 از 55 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین