صفحه 43 از 55 نخستنخست ... 33414243444553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با ارزوی سالی خوب و خوش برای همتون ...
    سرور چندان خوبی رو شاهد نبودیم ... هممون یک سری شیطنت ها کردیم حتی خود من ... به یک سری از رفاقت ها هم حتی لطمه زدیم با کار هامون ... ناراحتی پیش اوردیم ... بازی رو از جذابیت انداختیم ...
    من این سرور فقط به خاطر 2 3 تا از دوستان NW ثبت نام کردم ... اول کار SE ثبت نام کرده بودم ... به خاطر اینکه خیلی از رفقا اونورن ...
    خیلی از اونایی که کلی کار براشون کردم و وقتی رو بروشون بازی میکنن همش رو فراموش میکنن و ازم بد میگن و فراموش کردن اینجا فقط یک بازی هست ... یک عده افرادی که شخصیتشون به اندازه ی یه دونه منجنیق توی این بازی نیست :دی
    این سرور اکانت بنده هیچ خیلی پشتش حرف زده شد و من توضیحاتم رو میدم هرکس دوست داشت باور کنه هر کس دوست نداشت بدونه اصلا برام مهم نیست
    اول از همه که این سرور هیچ خرید و فروشی از جانب من صورت نگرفت ...
    دوم اینکه هیچچچچچ مولتی اکانتی همراه با اکانت من ریجستر نشد و تنها یکی از بچه ها اکانتش رو نمیخواست داد به من که اونم با جانشینی زیاد رفتم روش بن شد ...
    ( مثل بعضی ها همون اول کار نگفتم 50 تا اکانت زدم ) اقای X میخواست بره SW بازی کنه تا لحظه اخر و صراحتا اعلام کرد که چون 50 تا ایمیل تو SE اکانت زدیم دیگه نمیشه حذف کرد مولتی ها و دف سازارو ببرم SW ! ما اینجوری بازی نکردیم ...
    1 دونه تک اکانتتتت با یه تک ایمیل ریجستر میکنیم ... کاملا هم مشخص بود چون اکانت من بعد 5 6 روز اومد بالا ... !
    مورد بعدی کتیبه هایی بود که این سرور با نامردی زده شد ...
    از طرف SE : احمق کوچیک 100 تومن خریداری شد .
    جنگ اموز کوچیک و چکمه کوچیک و چکمه بزرگ با تک هیرو رفت SE
    مولتی اکانت Abbas که ماهان قسم میخورد میگفت مال هانی هست ولی همرش بعد متا رو شمال غرب تو پلن مانی پارتیزان استفاده شد

از طرف ما .

چکمه یونیک ...
    قرار بود من به SW دف بدم و اینا چکمرو بدن دست ما . دف دادم ندادن من هم با زرنگ بازی تایمی که دفاع رو بک داده بودن جابه جا کنن کتیبرو دراوردم از گارنا با هیرو و کاتا رفتم اوردم ... اسم دهمم کردم #p #
    لا به لای اتک های فیک SE ... اومدن اینجا گفتن چجوری زدین فرشید گفت مثل خودشون بگو از همونی که احمق یونیک مارو فروخت به SE خریدیم ...

جنگ اموز کوچک و چکمه کوچیک اکانت Duel
    که پروفایلش راجع به اینور نوشته ... این اقا دیده بود من دفاع دادم بهشون برگشت به من گفت من میخوام امشب SE رو بزنم و حذف کنم با هانی هم خوب نبودن چون بهشون دفاعی نداده بود ... به من گفت بیا کتیبه مارو ببر دست اینا نیوفته مام حذف میکنیم ... من بهش پیشنهاد دادم که بیاد روی اکانت یکی از بچه ها که دست تنها بود توی NW بازی کنه کنار ما و به فکر خودم داشتم لطف میکردم ... این اقا اومد رو اکانت موردور بعد این اینکه SE و زدن و کتیبه ها اومد اینور ولی دیدم نخیر دفاع رو که از اکانت موردور رو 2 3 تا کتیبه بود بک دادن ... جنگ اموزشونو خواستن که تا اخر دستشون باشه از جانشینی برداشتن اکانت Paco Loco رو و بهم گفتن که کاری نداشته باشیم اونا برای خودشون بازی کنن و اکانت رو بیارن بالا و فقط ماهانو بزنن ما هم دیدیم اینجوری برای خودشون میخوان بازی کنن پسوررد چنج دادیم این اقا هم دو قورت و نیمش باقی که کتیبه هامو دزدیدینو اکانت و داده بودید من پس گرفتین با اینکه من بعد اینکه دیدم اینا گفتن بیا کتیبه هامونو ببر NW استفاده کنه خواستم بهشون لطف کنم و اوردمشون اینور و الی اینا که SE فارمشون کرده بود ... اگر نمیومد اینور اکانتشون پر پر میشد ...
    کاسه ی اخری که سرو من شکست همین معماری یونیک بود ... من اصلااااا هیچچچ دخالتی نداشتم تو این قضیه ... صبح 9 صبح بیدارم کردن که معماری اوردیم بیا ببر ته NW که بعد دادن سینا چیف کنه ...

در کل من این سرور فقط رو اکانتم بازی کردم به عنوان یه پلیر ... و تو سیاست و اتفاق های ساید NW هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ چچچچچچچچچچچچچچچچچچچ نقشی نداشتم ... الکی جو سازی نکنین همه اینا تقصیر سهیل هست ...
    اسمم هم به عنوان لیدر بالا نبوده ...
    نه ساید متا رو من مشخص کردم نه ساید نپ رو اگر به من بود اینجوری نمیشد خیلی چیزا

الانم فکر نکنید مثلا اونور ببره پوزه ی من به خاک مالیده شده و سوزوندید منو ...
    طبیعتا بازی برد و باخت داره و هر کس قوی تر باشه میبره ... من هم از اول بازی با خیلی سیاست ها مخالف بودم اما همونطور که گفتم دست من نبوده و من کاره ای نبودم ... همین که 1 ماه دور هم بودیم برام کافیه
    خوبی بدی از من دیدین حلال کنین
    هر کی بیشتر تلاش کرده میبره

سهیل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    واقعا واسه بعضی متاسفم که دوستی چندین وچند سال رو واسه یه بازی نابود کردن ولی ما با این که تیممون تو فروم تشکیل شده همه با هم زیاد آشنا نیستیم ولی نه خیانت بودی نه چیزی حتی با توجه به این که من به شخصه یک هفته پا اک نبودم و علی جان حتی به رمز هم دست نزد واقعا متاسفم این فقط یه بازی یه بازی
    هی نگید این بود و اون بود
    mahansamurai

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا واست متاسفم ببین تو حکایت همون فردی هستی که گفت بدم از دزدی می اد واسه این که دیگران دزدی می کنن دزدی می کنم عزیزم تو اگه بخواهی جامعه درست شه تو این جا ما هم یه جامعه هستیم باید از خودتو دور اطرافیات شروع کنی . دوست عزیز با این کارهات نه کسی پیشت می مونه نه دوستی ببین مرد باش ومردانه بازی کن .

mahansamurai

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

عذر میخوام دوستان کسی خیال نداره لینک گزارش بذاره؟ اصولا مدافع لینک میذاره که یکجا همه گزارش ها رو داره اقانوی 0 شدن پکیدن لینک نداری یعنی؟

فقط واسه (ویرایش توسط MOD AdMirAl) توصف اولین
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 04-03-2015 در ساعت 10:07 PM دلیل: استفادهه از واژگان نامناسب

5. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بدون شرح

IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

اینم تا اینجای کار بزرگترین پلن سرور از لحاظ پیچیده بودن لانچ فیک و ریل ها
    لانچ 14 تا همر + 20تا ویو سیم سکند : ) رو چند تارگت یکی ریل بقیه فیک : )
    تشکر ویژه از مانی عزیز برای لانچ و عزیزانی که تو این پلن کمک کردن و شرکت داشتن

خلاضه پلن
    بدون شرح

================================================== ====================
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا سرور باگ خورد ... نیرو میره غارت دیگه برنمیگرده 458 کیلو شمشیری من پریده از همرم 300 کیلو هم شوالیه از اکانت ناصرم 1 میلیون گرزی کم شده ... جریان چیه ؟

9. پسندیدن 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان این سرور چرا اینجوریه . نیروهای من ناپدید شده !!!!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    اقا سرور باگ خورد ... نیرو میره غارت دیگه برنمیگرده 458 کیلو شمشیری من پریده از همرم 300 کیلو هم شوالیه از اکانت ناصرم 1 میلیون گرزی کم شده ... جریان چیه ؟
    :|||||||||||||||||||||||||||||||||||
    باز سهیل همرش پرید شایعه ها شروع شد

12. تشکر GREEN MAN, pho3niX, Ali تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, Ali, 33yed_team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها

سلام

اینم تا اینجای کار بزرگترین پلن سرور از لحاظ پیچیده بودن لانچ فیک و ریل ها
    لانچ 14 تا همر + 20تا ویو سیم سکند : ) رو چند تارگت یکی ریل بقیه فیک : )
    تشکر ویژه از مانی عزیز برای لانچ و عزیزانی که تو این پلن کمک کردن و شرکت داشتن

خلاضه پلن
    بدون شرح

================================================== ====================

موقعی که خورد 98 کیلو شوال داشت )) با 60 کیلو شمشیر ) ظاهرا باگ خورده سرور :دی

- - - Updated - - -

اینی که زدین همر نبود بابا همر رید بود :دی
    زدین خودم دف نریختم دفو ریختم جایی که باید بریزم )) اونم نیست بد بختی :دی برین فروم باگ رو بخونید

14. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 43 از 55 نخستنخست ... 33414243444553 ... آخرینآخرین