نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ایا فارم لیست برا همه اینجوری شده؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Angry ایا فارم لیست برا همه اینجوری شده؟

من تازگیا که دارم فارم لیست میزنم بعد از تقریبا 100 تا بعضی وقت ها هم کمتر که فارم لیست زدم تشخیص عکس خیلی زود به زود میاد
    خیلی خیلی زود میاد
    ایا برای همه اینجوریه یا فقط مال من اینجوری شده؟

2. تشکر Ma.Ho تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sprites نمایش پست ها
    من تازگیا که دارم فارم لیست میزنم بعد از تقریبا 100 تا بعضی وقت ها هم کمتر که فارم لیست زدم تشخیص عکس خیلی زود به زود میاد
    خیلی خیلی زود میاد
    ایا برای همه اینجوریه یا فقط مال من اینجوری شده؟
    سلام
    برا همه اینجوریه بعد هم بعضی وقت ها ضد بات اون عکسی که نشون میده انتخابش از بین گزینه ها مث حل کردن معما میمونه من خودم تاحالا 2 مرتبه اشتباه زدم چون مثلا یه عکس از پرچم بزرگ میذاره و اون رو تو زاویه ای میچرخونه که فکر میکنی امید داره باهات شوخی میکنه .دیگه موقع لیست فارم رو وارد کردن که آدم رو کلافه میکنه تا جایی که چند دقیقه بی خیال لیست میشی
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

4. پسندیدن MOD AdMirAl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اره انصافا از کپچا های نوشتاری هم سخت تره
    کلا بعضی هاش رو هر چی فکر میکنی میبینی با هیچکدوم شباهت نداره اونوقته که ده بیست سی چهل میکنی.
    برای من بیشتر نصف شبا میاد

6. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دوستان عزیز ، ضد بات همونطور که از اسمش مشخصه برای جلوگیری از استفاده ی اسکریپت های فارم ادد هستش
    و برای همه شرایط یکسانه
    سعی کنین تعداد تب هایی که باز میکنین برای ادد کردن، کم باشه اینجوری دیگه ضد بات رو براتون نمیاره
    موفق باشید
    لطفا ثبت نام کنید. خودتونو با ما در میان بگذارین

لطفا ثبت نام کنید. خودتونو معرفی کنین

لطفا ثبت نام کنید. خودتونو درباره دژکوب در این قسمت به اشتراک بذارین

8. تشکر MOD AdMirAl, MOD.RED تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود
    از مدیران محترم بابت اسپم کردن عذر میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام
    مثلا یه عکس از پرچم بزرگ میذاره و اون رو تو زاویه ای میچرخونه که فکر میکنی امید داره باهات شوخی میکنه .
    ولی این یه تیکش خیلی باحال بود.
    باز هم پوزش.
    ویرایش توسط MOD AdMirAl : 03-11-2015 در ساعت 03:34 PM

10. تشکر ** NAZI **, MOD Winter, cyrous, Spartacus تشکر نمود
    پسندیدن ** NAZI **, cyrous, Spartacus, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من با این ضد بات مخالف نیستم ولی حداقل یجایی بذارید که بعدش وقتی عکس رو درست تشخیص دادیم به صفحه اول ده برنگرده و عملی که قبل از نمایش تصویر در حال انجام بودیم به سرانجام برسه!

من امروز چندبار از رو لیست فارم با تیک خواستم اتک بدم یه 200 تایی رو با وسواس زیاد تیک زدم بعد که اتک رو دادم یدفعه تصویر اومد
    انتظار داشتم حداقل بعد از اینکه تصویر رو درست تشخیص دادم اون اتک ها هم داده شده باشه.
    ولی اینطور نبود و من مجبور شد دوباره اون 200 تا رو که گزینش کرده بودم پیدا کنم و تیک بزنم.

12. تشکر dr.divert, Ma.Ho تشکر نمود
    پسندیدن Ma.Ho پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا من فقط با فارمیاب خود اردوگاه 20 در 20 ادد کردم برخی اوقات میرم روی اغاز غارت کلیک میکنم عکس ضد بات بالا میاد! بنظر میرسه به تعداد بالای کلیک مرتبط نباشه بلکه ادمیزاد خفت میکنه تا بات

- - - Updated - - -

آها راستی یک سوال برای من پیش اومده ، وقتی به زمانی میرسیم که نیاز به زمان بندی دقیق برای اینزرت شکن ( یا اینزرت ) هست و بایستی سر ثانیه اتک زده بشه اگر این بات یاب محترم و عزیزمون بالا بیاد تکلیف چیه؟ کی پاسخگوس؟

البته که من استقبال میکنم بات یاب داشته باشیم ولی اینطوری خیلی نافرمه! توی پست قبلی کاملاً توضیح دادم گیر بیخودی هم میده.

بنظر من شما تاپ 20 غارت زیر نظر داشته باشید کفایت میکنه منی که غارتم در حد 20در20 ئه و مشخصه که خودم پشت سیستمم اصلاً نیازی به این بات یاب هست برای من؟

به هرحال امیدوارم یه فکر بهتری برای این موضوع بکنید که نه سیخ بسوزه نه کباب.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سیستم تشخیص ربات یا آنتی بات در زمان حملات یا اینسرت نمایش داده نمیشه. و همچنین میزان نمایشش کم شده (البته برای کسانی که پای سیستم هستند و به آنتی بات قبل از 2 دقیقه پاسخ می دهند) تست بفرمائید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا به پيغمبر اين عكسايي كه انتي بات نشون ميده ادم رو واني ميكنه به جاش يه جمع و تفريقي يه چيز ديگه اي بزاريد پوستمون كنده شد خب