نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: تکلیف بازیکنایی که ایمیل آنها به هر نحوی دچار مشکل شده برای سرور فینال چی هست ؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تکلیف بازیکنایی که ایمیل آنها به هر نحوی دچار مشکل شده برای سرور فینال چی هست ؟

سلام
    برام این سوال پیش اومده که اگر بازیکنی به هر نحو ایمیلش دچار مشکل شده باشه و بخواد با ایمیل جدید ثبت نام کنه باید چی کار کنه یکی از دوستام از سرور فینال سال گذشته تو هیچ سروری پلی نکرده الان میگه اصلا یادش نمیاد با چه ایمیلی بازی میکرده
    این محدودیت ثبت نام بر اساس رنک پلیر از بعضی جهات خیلی خوبه اما با موارد فراموش کردن یا حذف ایمیل ما چی کار کنیم .
    این متن زیر به ایمیل من اومده ومن اصلا تا به حال همچین اکانتی به نام توتی 12 نداشتم رنک من هم تو ایمیل بالای 25000 هست چه جوری شده من تونستم ثبت نام کنم
    tooti12 گرامی
    رتبه شما در بین بازیکنان دژکوب 26174 می باشد.
    با توجه به کسب یکی از رتبه ها در سطوح مختلف ایمیل شما جواز حضور در تورنمنت فینال 93 دژکوب را کسب نموده است.

ثبت نام در سرور فینال 93 آغاز شد. ثبت نام در این سرور برای عموم آزاد نمی باشد و فقط کاربرانی که توانسته باشند در سایر سرورها رتبه کسب کنند می توانند در این سرور حضور یابند.
    سرور Final25.A بدون فروش نیرو و منابع، سرعت 25 و حرکت لشکریان 5، شروع جمعه 22 اسفند ماه 1393 ساعت 19:00 به وقت ایران (لینک ثبت نام)
    دارای سیستم +افتخارات + ماموریت های روزانه بدون باگ با سرعت عالی.
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام
    برام این سوال پیش اومده که اگر بازیکنی به هر نحو ایمیلش دچار مشکل شده باشه و بخواد با ایمیل جدید ثبت نام کنه باید چی کار کنه یکی از دوستام از سرور فینال سال گذشته تو هیچ سروری پلی نکرده الان میگه اصلا یادش نمیاد با چه ایمیلی بازی میکرده
    این محدودیت ثبت نام بر اساس رنک پلیر از بعضی جهات خیلی خوبه اما با موارد فراموش کردن یا حذف ایمیل ما چی کار کنیم .
    این متن زیر به ایمیل من اومده ومن اصلا تا به حال همچین اکانتی به نام توتی 12 نداشتم رنک من هم تو ایمیل بالای 25000 هست چه جوری شده من تونستم ثبت نام کنم
    tooti12 گرامی
    با توجه به کسب یکی از رتبه ها در سطوح مختلف ایمیل شما جواز حضور در تورنمنت فینال 93 دژکوب را کسب نموده است.

ثبت نام در سرور فینال 93 آغاز شد. ثبت نام در این سرور برای عموم آزاد نمی باشد و فقط کاربرانی که توانسته باشند در سایر سرورها رتبه کسب کنند می توانند در این سرور حضور یابند.
    سرور Final25.A بدون فروش نیرو و منابع، سرعت 25 و حرکت لشکریان 5، شروع جمعه 22 اسفند ماه 1393 ساعت 19:00 به وقت ایران (لینک ثبت نام)
    منم مشکل رتبه شما رو داشتم به امید گفتم گفت نیاز نیس رتبه کل زیره 10000 باشه یه رتبه زیره 10000 باشه کافیه (مثله دفاع یا هجوم ....)
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

3. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام
    tooti12 گرامی

والا چی بگم:
    mohsen11 گرامی
    رتبه شما در بین بازیکنان دژکوب 11326 می باشد.
    به نام خدا هستم محسن!لول!

5. تشکر Knig}{T, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله مسئله خیلی پیچیده ایه! اما با مطالعه دقیق شرایط ثبت نام در اینجا :
    http://blog.dejkoob.ir/?p=219

فقط پلیرهایی می توانند در سرور ثبت نام کنند که رنکی زیر ۱۰۰۰۰ داشته باشد (هر کدام از رنک های پلیر)
    میشه فهمید که نیازی نیست رنک کلی شما زیر 10 هزار باشه فقط کافیه یکی از رنک های شما زیر 10هزار باشه.
    در مورد کاربرانی که یادشون رفته ایمیلشون چی بوده به نظر شما چه راهکاری میشه انجام داد؟

7. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    بله مسئله خیلی پیچیده ایه! اما با مطالعه دقیق شرایط ثبت نام در اینجا :
    http://blog.dejkoob.ir/?p=219

میشه فهمید که نیازی نیست رنک کلی شما زیر 10 هزار باشه فقط کافیه یکی از رنک های شما زیر 10هزار باشه.
    در مورد کاربرانی که یادشون رفته ایمیلشون چی بوده به نظر شما چه راهکاری میشه انجام داد؟
    سلام
    مدیر جان من مشکلم با ایمیل و رنک خودم نیست که میگم چرا ایمیل ها رو با اسامی اشتباه برای ما ارسال میکنید واینکه بی زحمت میتونید به من بگید تو سرور فینال سال گذشته بازیکن scarlet با چه ایمیلی ثبت نام کرده چون ما یادمون نیست ایمیل رو فراموش کردیم و شاید افراد دیگری هم این مشکل مارو داشته باشن پس بی زحمت یه راهکاری ارائه بدید
    آقا امید بیا مشخص کن ما با این مشکل ایمیل ها چه کنیم
    به خدا من برا خودم نمی گم چون همین دیشب ثبت نام کردم
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را