صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: ُسرور http://b1.a.dejkoob.ir

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    این مال خیلی قبل نمیدونم اینجا چیکار میکنه:دی
    احسنت:دیییییی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان
    به منظور کنترل و نظارت بیشتر بر محتویات تایپیکها از امروز به صورت آزمایشی در خدمت شما هستم .
    تقاضا دارم ضمن مطالعه قوانین فروم از توهین به دیگران ، کل کل بی مورد ، اسپم و استفاده از فضای تایپیک ها به عنوان چت روم خودداری کنید و لطفا فقط از زبان فارسی استفاده کنید .
    در ضمن در صورت هر گونه اعتراض به اتفاقات داخل بازی از قبیل عملکرد مولتی هانتر و ... جدا از مطرح نمودن آن در فروم خودداری فرموده و مستقیما با مدیران سایت مکاتبه فرمائید .
    با تشکر از همکاری شما

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کسی دیگه تو این سرور پلی میده یا درشو تخته کردن

یکی بیاد یه تعریفی بکنه از سرور
    به نام هزار و یک خدا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر بچه های سرور خودمون و هر کس دیگه ای که میخونه .من تازه امشب فهمیدم که این دژکوب هم مثل دژکوب ایران میشه توی فرومش درباره هر سرور نقد و بررسی کرد و واقعا جای امیدواریه. شاید بد نباشه یکم توضیح بدم درباره سرور خودمون.خب شاید اطلاع داشته باشید اگرم نه که من میگم بهتون اوایل سرور همه شاخ بودن واسه خودشون بخصوص شمال شرق ولی وسطای سرور کم کم شروع شد به حذف کردن و اکانت خریدن و کوبیدن به اس دبلیو که بالای 90 درصد دیوار شدن و حذف کردن.در ضمن باید بگم که سه به یک بود سرور همه علیه اس دبلیو بودن.خلاصه این شد که الان از 4تاساید ، ان دبلیو که کلا دیگه هیچ کارس به ضرس قاطع اینو خدمتتون عرض میکنم همشم بخاطر پلنای اس دبلیو بود.اس ای هم که لیدر کلشون حذف کرد و فقط یکیش مونده که خیلی اهمیت نداره .فقط میمونه شمال شرق.اکثرا مجبور شدن حذف کنن که این دو سه تا اکانت باقی مونده هم طی چندروز اینده به دوستانشون ملحق میشن خلاصه اینکه فعلا اس دبلیو حاکم بلامنازع سرور هست.با تشکر

amir از اکانت spider
    ویرایش توسط BUGATTI : 10-13-2014 در ساعت 11:07 PM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12