صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 89101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 117

موضوع: نقد و بررسی سرور w1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بعضیا دیوار که میشن یهو به طور ناگهانی خودشونو میزنن به درو دیوار ، خودشونم غیب میشن : ))))))))))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم از اقای ادعا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت کرتکس -- به گند کشید جنوب غرب رو و حذف کرد

اکانت های حذف شده ی جنوب غرب که به نوبه ی خود مهم بودن.

CorTEx

Ali daneshjo

Mehran

HOOBAB

اکانت daneshjo که سر لج با اکانت cortex و لیدری جنوب غرب و با خواسته های مثل : لیدر کلی جنوب غرب , کتیبه های جنگ آموز و رژیم , پارگینگ و گلد بچه های جنوب غرب رو مورد حملات خودش قرار داد و این باعث شد اولین ضربه رو جنوب غرب بخوره.
    چند تا از بچه ها رو زد و دیوار شد بعدش حذف شد.
    جا داره بگم که اکانت دانشجو با Ne دست به یکی کرد که این دیگه اخر ساید فروشی بود.
    دس خوش به بچه های Ne که با استفاده از اکانت دانشجو کتیبه ی احمق منحصر ما رو زدن.

اکانت Mehran کسی که هر وقت پیشش میرفتم دم از مردونگی و خود فروشی نکردن میزد
    حالا دستاورداش :
    زدن NWی که باهاشون رابطمون خوب بود.

گذاشتن رو حذف و دادن کتیبه های ساید جنوب غرب به جنوب شرق (فروش کتیبه ) :
    انبار غذای کوچک و جنگ اموز کوچک و چکمه بزرگ به ساید Se که دوستای جون جونش بودن.

آخر سر هم حذف.
    اکانت Mehran در NW ثبت نام شده بود و چون با بچه های Nw مشکل داشت اومد تو جنوب غرب , کی این اکانت رو وارد اتحاد های جنوب غرب کرد و بهش کتیبه داد؟ اکانت Cortex لیدر کل ساید.

دس خوش به مهران که بعد اون همه ادعا هم کتیبه های ساید رو داد رفت و هم وقتی که حمله کردیم به Se دف داد بهشون.
    دس خوش به کرتکس
    این دومین سوتی اکانت کرتکس بعد علی دانشجو

خوب نوبت به اکانت HOBAB رسید:
    یکی از بازیکنای خوب ساید , درسته کمی اخلاقش بد بود ولی هر چی باشه اکانتش رو خوب بالا آورده بود .
    جناب اکانت کرتکس همیشه از ایشون بد میگفت و اخر سر هم نظر منم در مورد ایشون عوض شده بود که آره بده !

حالا چی شد حذف کرد :
    چون وقتش کم بود و یه سری مشکلات داشت اکانت CorteX رو جانشین میکنه و چون انتظار میرفت کرتکس بیاد براش غارت بزنه که نزده بود و باعث شده بود به عالمه تلفات بده حذف کرد (یه سری جریانات دیگه هم داشت که واضح نمیدونم )

این سومین سوتی اکانت کرتکس .

حالا نوبت به اکانت کرتکس Cortex میرسه:

دستاورد هاش:
    انداختن اکانت دانشجو به جون ساید
    آوردن اکانت مهران به ساید
    باعث حذف اکانت حباب
    باعث جنگ بیین دو ساید SE و SW
    ناتوانی در نگه داشتن همر و خفت شدن همرش

دادن کتیبه های (فروش کتیبه )
    جنگ اموز منحصر به NW
    مرتاض کوچیک به NE
    چکمه کوچیک به SE

و در نهایت حذف.

خوب اینا از این:
    من از اول سرور افتادم به جون جنوب غرب و هر کسی رو که میتونستم و هر اتحادی رو که میتونستم همراه با ساید کردم و یه عالمه دردسر که سایدی هماهنگ داشته باشیم .
    موفق شده بودم که ساید Sw رو بدون اینکه یه درگیری داخلی داشته باشیم هماهنگ و متحد کنم در حالی که همزمان تو ساید های دیگه SE NE NW درگیری های داخلی بود .
    هدفم از این کار فقط متحد کردن ساید بود و میخواستم یکی که واقعا" توانایشو داره لیدری بکنه
    که اومدیم شورا گذاشتیم و به اسرار یکی از دوال های اکانت corTEX منم شدم عضو شورا.
    من فکر میکردم واقعا" رزش لیدری دارن بچه های کرتکس و همه چیز رو سپرده بودم به اینا که الان دیگه پشیمونم و پشیمونی فایده نداره .
    لیدری که سیاست نداشته باشه لیدر نیست .

چند روز پیش جلسه گذاشته , میگم من قبولتون ندارم , میگه باشه خودتون بشید لیدر , میگم من نمیشم خود دانید ؛ میگه بچه ها وقتی به حرف من گوش نمیدن چرا لیدری کنم , بهش میگم این سیاست تو هست که باعث شده کسی بهت اعتماد نکنه , بهش میگم هر کسیو میخوای دس بزار روش بهش بگم پسورد بده در جا میده , میگه تو از اول باهاشون بودی . اینم شده منطق لیدر ما .
    از اول سرور با Nw قرار بوده متا ببندیم و یه نوعی Nap بوده بینمون تا امروز که اکانت کرتکس حذف شد ما ندیدم این حرفا متا کردن عملی بشه , این چند روز رو با Nw بد جور درگیر بودن , بهش امروز نامه دادم که چرا کتیبه دادی به Nw جواب داده که:
    من از Nw زدم به تو چه که به کی بدم - حالا تو زدی باشه ولی اون کتیبه حق ساید بود نه خودت . چه لیدری داریم ما
    حالا خوبیش اینکه به من میگه چون Nw همش کمک ما کرده بهشون کتیبه میدم تا شما ) فروختن کتیبه در این حد؟ طرف داره Nw رو میزنه بعدش کتیبه میده به NW .

از اول سرور تا به الان نتونسته دفاع مورد نیازشو تامیین کنه همرش خفت شده این همه سوتی داده , به من میگه تو نوبی و به همه میخوای باج بدی ؛ حالیش نیست که اگه یه کتیبه ی که Se میخواست میداد و کمی با سیاست رفتار میکرد و در نظر میگرفت که ساید تو فشار هست و کمی صلح به نفع سایده اینطوری نمیشه ؛ جوابش به من این بود که تو ترسو هستی و میترسی ؛ یکی نیست بگه اخه بچه جون منو کی میخواد بزنه که بترسم .

انقدر حرف هست که نگو !

ساید رو به گند کشید اکانت کرتکس ( صفا و دیاکو و امیر ؛ صفا به کنار این دیاکو و امیر وقتی حرف میزنی هیچی حالیشون نیست و دوس دارن همه رو به مسخره بگیرین ).

اکانتMo30 اومد تو اتحاد Bye که اکانت کرتکس تاسیس کرد بود این سه روز رو , برای حذف رفته بود یا هر چی خلاصه از Se بود و اخرش کتیبه هم رفت رو اون اکانت و حذف (دستاورده کرتکس هستا )

دیاکو و صفا به من میگفتن به Se کتیبه نمیدیم , بزار بزنن میزنیم وقتی حملات Se شروع شد با Ne , صفا و دیاکو یه مدت غیبشون زد , بعدش که چند تا ده صفر شد , اومدن به من میگم ترسو هستی , اونای که صفر شدن حقشون بوده بلد نیستن کتیبه نگه ندارن , من میگم خوب شما که میدونستی نمیتونن یه کتیبه میدادی به Se بهت لقب بدبخت و ترسو و باج دهنده میدادن؟ واقعا" گند کشیدی صفا و دیاکو ساید جنبو غرب رو , همون بهتر که از سرور های بعدی برید به Nw )

میگه میزنیم به بار هم برای رضای خدا همرشون بلند نشد برا زدن , جونم به ته رسید از بس گفتم همر کوفتیتونو بلند کنید بزنید به اونای که بغل واندر های Sw ده زدن یا یکی از واندر های Sw رو گرفتن , جرئت نداشتن نزدن.

به من میگی تو دف سازی بلد نیستی بازی کنی , همر نمیدونی چیه برو دفتو بساز , یکی نیست به اینا بگه کی واستون چند تا کتیبه خالی کرد اوردین؟ کی نیرو های دانشجو رو خفت کرد ؟ کی براتون چند تا اکانت تو جنوب غرب که داشتن بهم میریختن رو زد ! 180k کشتم ولی بازم میگه .... پسر خوب من اگه وقت داشتم و تیمم کامل بود با این اوضاع منابع دهی 6 تا همر میکشیدم با کلی دف .

میسوزم که هر نوبی , فکر میکنه صاحب کتیبه های هست که زده ....

اینو اضافه کنم تمومه :
    باورتون میشه یه اکانت بالای 50 دهکده , 2کی جاسوس نداشت چه کاریه ! خودم براش جاسوس میدادم .

هیچی دیگه دوستان
    این همه حرف گفتم که بدونید جاش باشه ساید هم میفروشن ....

زنده باد جنوب غرب

هادی

اینم از لطف بچه ها برای بچه های کرتکس :

هرچی نوب خود فروش بود انداختیم بیرون

یکیش همین cortex نوب

زیر بال پرشون رو گرفتید از آخر و عاقبت

نوب های غرب

اونم از خود فروش ,mehran

هر دوشون :دی

شما که رفتی تکی اسمت رو تو پروفایل اتحاد ها نوشتی علی دانشجو شرف داشت بهت
    برو خودتو اصلیتت رو باهم ... :دی
    ویرایش توسط Hadi : 06-30-2014 در ساعت 10:12 PM دلیل: اضافه کردن مطلب
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

5. نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تاجای ک یادمه از اینجور ادما داخل جنوب غرب زیاده
    امیدوارم سرور نرمال c1 اینجور ادما نیان
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    تاجای ک یادمه از اینجور ادما داخل جنوب غرب زیاده
    امیدوارم سرور نرمال c1 اینجور ادما نیان
    انشالله سرور c1 جنوب غرب عالی میشه , خیلی از قدیمی ها همراه ما میان.
    البته فعلا" بیین علما اینکه بریم جنوب غرب یا ساید دیگه اختلاف هست )
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

8. نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    انشالله سرور c1 جنوب غرب عالی میشه , خیلی از قدیمی ها همراه ما میان.
    البته فعلا" بیین علما اینکه بریم جنوب غرب یا ساید دیگه اختلاف هست )
    اتفاقا ماهم چندتااکانت هستیم ک سر همین موضوع اختلاف داریم ولی احتمال 90%جنوب غربیم
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت بچه های گل هادی جان اکانت های کورتکس و امسال مهران که دوساله بازی یاد گرفتن توهمین سرور ها بایدهم ازشون انتظار بره
    اصلا بحث کردن در مورد خانواده ی نوب ها درست نیست به نظرم همین که خودشون حذف میکنن و میرن جواب خودشون رو میدن
    ما ایرانی ها زیاد داریم امسال این جور تبکه ها یی رو.

یه دسته جارو جای این ها میزاشتیم شرف داشت به تیم اینها :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    اکانت های حذف شده ی جنوب غرب که به نوبه ی خود مهم بودن.

CorTEx

Ali daneshjo

Mehran

HOOBAB

اکانت daneshjo که سر لج با اکانت cortex و لیدری جنوب غرب و با خواسته های مثل : لیدر کلی جنوب غرب , کتیبه های جنگ آموز و رژیم , پارگینگ و گلد بچه های جنوب غرب رو مورد حملات خودش قرار داد و این باعث شد اولین ضربه رو جنوب غرب بخوره.
    چند تا از بچه ها رو زد و دیوار شد بعدش حذف شد.
    جا داره بگم که اکانت دانشجو با Ne دست به یکی کرد که این دیگه اخر ساید فروشی بود.
    دس خوش به بچه های Ne که با استفاده از اکانت دانشجو کتیبه ی احمق منحصر ما رو زدن.

اکانت Mehran کسی که هر وقت پیشش میرفتم دم از مردونگی و خود فروشی نکردن میزد
    حالا دستاورداش :
    زدن NWی که باهاشون رابطمون خوب بود.

گذاشتن رو حذف و دادن کتیبه های ساید جنوب غرب به جنوب شرق (فروش کتیبه ) :
    انبار غذای کوچک و جنگ اموز کوچک و چکمه بزرگ به ساید Se که دوستای جون جونش بودن.

آخر سر هم حذف.
    اکانت Mehran در NW ثبت نام شده بود و چون با بچه های Nw مشکل داشت اومد تو جنوب غرب , کی این اکانت رو وارد اتحاد های جنوب غرب کرد و بهش کتیبه داد؟ اکانت Cortex لیدر کل ساید.

دس خوش به مهران که بعد اون همه ادعا هم کتیبه های ساید رو داد رفت و هم وقتی که حمله کردیم به Se دف داد بهشون.
    دس خوش به کرتکس
    این دومین سوتی اکانت کرتکس بعد علی دانشجو

خوب نوبت به اکانت HOBAB رسید:
    یکی از بازیکنای خوب ساید , درسته کمی اخلاقش بد بود ولی هر چی باشه اکانتش رو خوب بالا آورده بود .
    جناب اکانت کرتکس همیشه از ایشون بد میگفت و اخر سر هم نظر منم در مورد ایشون عوض شده بود که آره بده !

حالا چی شد حذف کرد :
    چون وقتش کم بود و یه سری مشکلات داشت اکانت CorteX رو جانشین میکنه و چون انتظار میرفت کرتکس بیاد براش غارت بزنه که نزده بود و باعث شده بود به عالمه تلفات بده حذف کرد (یه سری جریانات دیگه هم داشت که واضح نمیدونم )

این سومین سوتی اکانت کرتکس .

حالا نوبت به اکانت کرتکس Cortex میرسه:

دستاورد هاش:
    انداختن اکانت دانشجو به جون ساید
    آوردن اکانت مهران به ساید
    باعث حذف اکانت حباب
    باعث جنگ بیین دو ساید SE و SW
    ناتوانی در نگه داشتن همر و خفت شدن همرش

دادن کتیبه های (فروش کتیبه )
    جنگ اموز منحصر به NW
    مرتاض کوچیک به NE
    چکمه کوچیک به SE

و در نهایت حذف.

خوب اینا از این:
    من از اول سرور افتادم به جون جنوب غرب و هر کسی رو که میتونستم و هر اتحادی رو که میتونستم همراه با ساید کردم و یه عالمه دردسر که سایدی هماهنگ داشته باشیم .
    موفق شده بودم که ساید Sw رو بدون اینکه یه درگیری داخلی داشته باشیم هماهنگ و متحد کنم در حالی که همزمان تو ساید های دیگه SE NE NW درگیری های داخلی بود .
    هدفم از این کار فقط متحد کردن ساید بود و میخواستم یکی که واقعا" توانایشو داره لیدری بکنه
    که اومدیم شورا گذاشتیم و به اسرار یکی از دوال های اکانت corTEX منم شدم عضو شورا.
    من فکر میکردم واقعا" رزش لیدری دارن بچه های کرتکس و همه چیز رو سپرده بودم به اینا که الان دیگه پشیمونم و پشیمونی فایده نداره .
    لیدری که سیاست نداشته باشه لیدر نیست .

چند روز پیش جلسه گذاشته , میگم من قبولتون ندارم , میگه باشه خودتون بشید لیدر , میگم من نمیشم خود دانید ؛ میگه بچه ها وقتی به حرف من گوش نمیدن چرا لیدری کنم , بهش میگم این سیاست تو هست که باعث شده کسی بهت اعتماد نکنه , بهش میگم هر کسیو میخوای دس بزار روش بهش بگم پسورد بده در جا میده , میگه تو از اول باهاشون بودی . اینم شده منطق لیدر ما .
    از اول سرور با Nw قرار بوده متا ببندیم و یه نوعی Nap بوده بینمون تا امروز که اکانت کرتکس حذف شد ما ندیدم این حرفا متا کردن عملی بشه , این چند روز رو با Nw بد جور درگیر بودن , بهش امروز نامه دادم که چرا کتیبه دادی به Nw جواب داده که:
    من از Nw زدم به تو چه که به کی بدم - حالا تو زدی باشه ولی اون کتیبه حق ساید بود نه خودت . چه لیدری داریم ما
    حالا خوبیش اینکه به من میگه چون Nw همش کمک ما کرده بهشون کتیبه میدم تا شما ) فروختن کتیبه در این حد؟ طرف داره Nw رو میزنه بعدش کتیبه میده به NW .

از اول سرور تا به الان نتونسته دفاع مورد نیازشو تامیین کنه همرش خفت شده این همه سوتی داده , به من میگه تو نوبی و به همه میخوای باج بدی ؛ حالیش نیست که اگه یه کتیبه ی که Se میخواست میداد و کمی با سیاست رفتار میکرد و در نظر میگرفت که ساید تو فشار هست و کمی صلح به نفع سایده اینطوری نمیشه ؛ جوابش به من این بود که تو ترسو هستی و میترسی ؛ یکی نیست بگه اخه بچه جون منو کی میخواد بزنه که بترسم .

انقدر حرف هست که نگو !

ساید رو به گند کشید اکانت کرتکس ( صفا و دیاکو و امیر ؛ صفا به کنار این دیاکو و امیر وقتی حرف میزنی هیچی حالیشون نیست و دوس دارن همه رو به مسخره بگیرین ).

اکانتMo30 اومد تو اتحاد Bye که اکانت کرتکس تاسیس کرد بود این سه روز رو , برای حذف رفته بود یا هر چی خلاصه از Se بود و اخرش کتیبه هم رفت رو اون اکانت و حذف (دستاورده کرتکس هستا )

دیاکو و صفا به من میگفتن به Se کتیبه نمیدیم , بزار بزنن میزنیم وقتی حملات Se شروع شد با Ne , صفا و دیاکو یه مدت غیبشون زد , بعدش که چند تا ده صفر شد , اومدن به من میگم ترسو هستی , اونای که صفر شدن حقشون بوده بلد نیستن کتیبه نگه ندارن , من میگم خوب شما که میدونستی نمیتونن یه کتیبه میدادی به Se بهت لقب بدبخت و ترسو و باج دهنده میدادن؟ واقعا" گند کشیدی صفا و دیاکو ساید جنبو غرب رو , همون بهتر که از سرور های بعدی برید به Nw )

میگه میزنیم به بار هم برای رضای خدا همرشون بلند نشد برا زدن , جونم به ته رسید از بس گفتم همر کوفتیتونو بلند کنید بزنید به اونای که بغل واندر های Sw ده زدن یا یکی از واندر های Sw رو گرفتن , جرئت نداشتن نزدن.

به من میگی تو دف سازی بلد نیستی بازی کنی , همر نمیدونی چیه برو دفتو بساز , یکی نیست به اینا بگه کی واستون چند تا کتیبه خالی کرد اوردین؟ کی نیرو های دانشجو رو خفت کرد ؟ کی براتون چند تا اکانت تو جنوب غرب که داشتن بهم میریختن رو زد ! 180k کشتم ولی بازم میگه .... پسر خوب من اگه وقت داشتم و تیمم کامل بود با این اوضاع منابع دهی 6 تا همر میکشیدم با کلی دف .

میسوزم که هر نوبی , فکر میکنه صاحب کتیبه های هست که زده ....

اینو اضافه کنم تمومه :
    باورتون میشه یه اکانت بالای 50 دهکده , 2کی جاسوس نداشت چه کاریه ! خودم براش جاسوس میدادم .

هیچی دیگه دوستان
    این همه حرف گفتم که بدونید جاش باشه ساید هم میفروشن ....

زنده باد جنوب غرب

هادی

اینم از لطف بچه ها برای بچه های کرتکس :

هرچی نوب خود فروش بود انداختیم بیرون

یکیش همین cortex نوب

زیر بال پرشون رو گرفتید از آخر و عاقبت

نوب های غرب

اونم از خود فروش ,mehran

هر دوشون :دی

شما که رفتی تکی اسمت رو تو پروفایل اتحاد ها نوشتی علی دانشجو شرف داشت بهت
    برو خودتو اصلیتت رو باهم ... :دی
    هادی جان حداقل به خود صفا یا دیاکو هم خبر میدادین بیان از خودشون دفاع کنن , درست نیست وقتی که نیستن یکطرفه به قاضی بریم ( البته من خودم خوب می دونم این صفا چه آدم پاک و مهربونیه :دی )

پ.ن1 : یادمه سرور 7 آی آر , صفا nw که بود تعصب خاصی به sw داشت , طوری که آخرشم nw که با ne متا بود رو نصف کردن و چسبوندن به متای جنوب ( جنوبی که چیزی ازش نمونده بود :دی ) ... ما هم اون موقع چون خیلی گرم شده بودیم و چیزی از جنوب نمونده بود , تو همون هفته ی اول تک همر صفا رو صفر کردیم و اولین تلفات پلنامونو بعد 2-3 ماه دادیم :دی .... کارش تو بالا کشیدن دفسازا خوب بود
    پ.ن2 : صفا پسر خوبیه .... همیشه به من گلد میده
    پ.ن3 : صفا بیا از خودت دفاع کن البته حق با هادیه چون تبریزیه ... یاشاسین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    هادی جان حداقل به خود صفا یا دیاکو هم خبر میدادین بیان از خودشون دفاع کنن , درست نیست وقتی که نیستن یکطرفه به قاضی بریم ( البته من خودم خوب می دونم این صفا چه آدم پاک و مهربونیه :دی )

پ.ن1 : یادمه سرور 7 آی آر , صفا nw که بود تعصب خاصی به sw داشت , طوری که آخرشم nw که با ne متا بود رو نصف کردن و چسبوندن به متای جنوب ( جنوبی که چیزی ازش نمونده بود :دی ) ... ما هم اون موقع چون خیلی گرم شده بودیم و چیزی از جنوب نمونده بود , تو همون هفته ی اول تک همر صفا رو صفر کردیم و اولین تلفات پلنامونو بعد 2-3 ماه دادیم :دی .... کارش تو بالا کشیدن دفسازا خوب بود ... شمام باید همون اول امونش نمیدادین :دی ( شوخی )
    پ.ن2 : صفا پسر خوبیه .... همیشه به من گلد میده
    پ.ن3 : صفا بیا از خودت دفاع کن البته حق با هادیه چون تبریزیه ... یاشاسین
    پ.ن 4 : چرا این سرور کسی لینک نمیزاره؟

صفحه 10 از 12 نخستنخست ... 89101112 آخرینآخرین