صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 117 , از مجموع 117

موضوع: نقد و بررسی سرور w1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ** NAZI ** نمایش پست ها
    از کدوم اکانتی؟
    لینک اکانت مارو چرا میذاری؟
    نه مدافعی نه مهاجم !!
    :|
    به هر حال
    مدافع اکانت ما ( Farvahar ) بوده
    دف کردیمااا :دی
    bi khiale bazi nemishid aaaaa

hameye bache ha hastan ounja?

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    از بچه های اسپید دژکوب قبلی کسی نیست؟
    کیوان
    skyteam

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز

یه نفدی رو سایدها داشته باشیم بدک نیست. کسایی که مهمان هستند از روند سرور با خبر شن .
    قدرتمندترینساید هایه سرور اول تا زمان کتیبه ها و یک ماه بعد از اون بچه هایه شمالی بودن غرب و شرق واقعا قوی بودن جنوبی ها جفتشون از فقر پلیر رنج میبردن تعدد اکانت تو شمال داشت بیداد میکرد نسبت به دو تا ساید جنوبی پس قانونا باید متا شرقی غربی میشد که توازن سرور حفظ بشه که شد
    ان ای پس ازگذشت یکماه بعد از کتیبه ها پوکیده شد شمال غربی که خیلی قوی بود مونده بود و قدرت نمایی میکرد کتیبه هایه خوب سرور دستشون بود
    جنوب غرب زیر سایه متایه شمالی داشتن جون میگرفتن که بعلت مشکلات داخلی و حذف پلیرهاشون یه جورایی از گردونه بازی ها حذف شد البته نه بطور کامل جنوب شرق هم دید که چاره ای جز زدن نداره انتحاری رفت جلو یا میزنن یا میخورن که از شانس خوب و حالا بگیم برنامه ریزی هم بد نیست دو تا از اکانت هایه خوب فروهر و الیسا رو زدن که عملا اینا ول کردن سرور رو البته چند تا همر هایه حسابی هم لانچ شد از متایه غرب که خداییش خوب دف شد رو اکانت قاتل تقریبا هر مرتبه 1 میل دف شد بطور کلی الان تقریبا سر برنده شدن سرور رویه کاغذ جنگ بین شمالغرب و جنوبشرق هست اما نباید ان ای و اس
    دبلیو رو نادیده گرفت خداییش پلیر خوب کم ندارن تعدادشون کمه ویکدست نیستن اگر برنامه داشته باشن میتونن این دو قطبی بودن سرور رو حل کنن.
    ویرایش توسط St0rm : 07-24-2014 در ساعت 01:58 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه نقدی رو سرور هایه این سایت بکنیم اونم بدک نیست .
    ببینید قانون دژکوب بازی کردن تو داتکام و دات آی آر میگه شما نمیتونی همرت رو برسونی یه کتیبه ها اگر کپ حسابی و کراپ هات رو آپ نکنی و با تعدیل شارژ نزنی اصلا نمیرسونی همرت رو اما تو این سرور سلحشوران چیزی غیر از این بود شما نیاز نبود کراپ آپ کنی گرزی بکش و کراپ خواستی آپ کن نخواستی نکن چون ناتار مثل بو گاتی گندم میده همون 1 ماه از سرور نگذشته بود همه نیاز به کتیبه انبار داشتن (لوووول) ناتار نیرو سازی نمیکرد منابع هم میداد گندمش رو که 20 برابر میداد پس نیازی به گندم دادن و پوش گندم ازفیدر نداشت فیدر زدن هم که مثل بنز راحت شما نیازی نبود که اثر بخری و بزنی خودجوش میتونستی پشت به پشت هم دهکده بزنی مگه خیلی ولع زیادی میداشتی که اثر مجبور میشدی بخری. بخاط همین موضوعات همر هایی بیرون میومد که 4 5 ماه جلوتر از سرور بودن و همین راحتی کشیدن همر باعث میشد خیلی راحت همر بزنن تو سر وکله هم و به همین دلیل پلن هایه خیلی خفن که نه حتی خفن هم ندیدیم پس دقیقا سطح سختی و راحتی سرور با سطح حرفه ای سرور رابطه مستقیم داره. الان سرور فرض بگیرید یکی همر 250 کی گرزی داشته باشه با 60 کی تی کی و از اول سرور زمان گذاشته تا اومده بالا اما در عرض 1 ماه همین همر راحت دیوار میشه چرا چون بحث راحتی فیدر زدن و گندم دادن و نبود نیرو تو ناتار و منابعی که میدن خودشو نشون میده طرف تو 60 تافیدر دف میکشه جالبه با دف راید میده و سرباز خونه کوچیک و بزرگ و اصطبل کوچیک وبزرگ رو روشن میکنه و علی علی بعد هم این بنده خدا همرش رو میکوبه که کتیبه بیاره یا ... چنان دیوار میشه که از سرور زده میشه .
    یه چیز خیلی بدی که من از شمالغرب دیدم اینکه خیلی بد همراشون رو میزدن اینا رو من از اکانت الیسا و اولتیمیت و شادی دیدم که همر رو میکوبن بدونه دژکوب تو اون پلن هایی که رو قاتل رفتن دیوار رو ننداختن اتک اول همیشه همیشه همیشه باید دیوار رو صفر کنه و اتک اول باید بیشتیرین پوینت حمله رو دارا باشه نه این که همر کوچکتر جلو بخوره و همر بزرگتر پشتش . الان روند سرور خوب نیست تا وقتی که ناتار ها منابعی به این حجم میدن امیدی به این سایت و سرور نیست چون سطح کیفی بسیار پایین میاد اما دات کام تفاوتشبا اینجا خصوصا جدیدا اینه که برایه قهرمانت بیشتر از روزی یه سطل نمیتونی استفاده کنی بحث خرید سطل هم که اول سرور 5000 تا باید بدی یه سطل بخری بعد شما نمیتونی اثر هنری بزنی اوایل سرور و فقط باید جشن بگیری تا بتونی دهکده بزنی و زدن ناتار ها مثل اینکه شما حاضری 100 تا بزنی ولی 10 تا لاست بدی تازه 40 تا منابع ببری یعنی غارت نزدن شما تواین سرور ها عین صلاه ولی مجبوری راید بدی تا گندم تروپت روبدی به روش دیگه اگه یه پارکینگ داشته باشی که تروپت رو راید ندی و فقط بسازی و پارک کنی ته سرور همری بسیار بزرگتر از اونی که نیرو میساخته و راید میداده دارید .
    امیدواریم که این مشکلات حل شه تا سروری حرفه ای رو تجربه کنیم
    یا حق
    ناصر

5. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    یه نقدی رو سرور هایه این سایت بکنیم اونم بدک نیست .
    ببینید قانون دژکوب بازی کردن تو داتکام و دات آی آر میگه شما نمیتونی همرت رو برسونی یه کتیبه ها اگر کپ حسابی و کراپ هات رو آپ نکنی و با تعدیل شارژ نزنی اصلا نمیرسونی همرت رو اما تو این سرور سلحشوران چیزی غیر از این بود شما نیاز نبود کراپ آپ کنی گرزی بکش و کراپ خواستی آپ کن نخواستی نکن چون ناتار مثل بو گاتی گندم میده همون 1 ماه از سرور نگذشته بود همه نیاز به کتیبه انبار داشتن (لوووول) ناتار نیرو سازی نمیکرد منابع هم میداد گندمش رو که 20 برابر میداد پس نیازی به گندم دادن و پوش گندم ازفیدر نداشت فیدر زدن هم که مثل بنز راحت شما نیازی نبود که اثر بخری و بزنی خودجوش میتونستی پشت به پشت هم دهکده بزنی مگه خیلی ولع زیادی میداشتی که اثر مجبور میشدی بخری. بخاط همین موضوعات همر هایی بیرون میومد که 4 5 ماه جلوتر از سرور بودن و همین راحتی کشیدن همر باعث میشد خیلی راحت همر بزنن تو سر وکله هم و به همین دلیل پلن هایه خیلی خفن که نه حتی خفن هم ندیدیم پس دقیقا سطح سختی و راحتی سرور با سطح حرفه ای سرور رابطه مستقیم داره. الان سرور فرض بگیرید یکی همر 250 کی گرزی داشته باشه با 60 کی تی کی و از اول سرور زمان گذاشته تا اومده بالا اما در عرض 1 ماه همین همر راحت دیوار میشه چرا چون بحث راحتی فیدر زدن و گندم دادن و نبود نیرو تو ناتار و منابعی که میدن خودشو نشون میده طرف تو 60 تافیدر دف میکشه جالبه با دف راید میده و سرباز خونه کوچیک و بزرگ و اصطبل کوچیک وبزرگ رو روشن میکنه و علی علی بعد هم این بنده خدا همرش رو میکوبه که کتیبه بیاره یا ... چنان دیوار میشه که از سرور زده میشه .
    یه چیز خیلی بدی که من از شمالغرب دیدم اینکه خیلی بد همراشون رو میزدن اینا رو من از اکانت الیسا و اولتیمیت و شادی دیدم که همر رو میکوبن بدونه دژکوب تو اون پلن هایی که رو قاتل رفتن دیوار رو ننداختن اتک اول همیشه همیشه همیشه باید دیوار رو صفر کنه و اتک اول باید بیشتیرین پوینت حمله رو دارا باشه نه این که همر کوچکتر جلو بخوره و همر بزرگتر پشتش . الان روند سرور خوب نیست تا وقتی که ناتار ها منابعی به این حجم میدن امیدی به این سایت و سرور نیست چون سطح کیفی بسیار پایین میاد اما دات کام تفاوتشبا اینجا خصوصا جدیدا اینه که برایه قهرمانت بیشتر از روزی یه سطل نمیتونی استفاده کنی بحث خرید سطل هم که اول سرور 5000 تا باید بدی یه سطل بخری بعد شما نمیتونی اثر هنری بزنی اوایل سرور و فقط باید جشن بگیری تا بتونی دهکده بزنی و زدن ناتار ها مثل اینکه شما حاضری 100 تا بزنی ولی 10 تا لاست بدی تازه 40 تا منابع ببری یعنی غارت نزدن شما تواین سرور ها عین صلاه ولی مجبوری راید بدی تا گندم تروپت روبدی به روش دیگه اگه یه پارکینگ داشته باشی که تروپت رو راید ندی و فقط بسازی و پارک کنی ته سرور همری بسیار بزرگتر از اونی که نیرو میساخته و راید میداده دارید .
    امیدواریم که این مشکلات حل شه تا سروری حرفه ای رو تجربه کنیم
    یا حق
    ناصر
    سلام
    پیشنهاد می کنم سرور C1 که چند روزی هست شروع شده رو تست بکنین .... تمام مشکلاتی که از سرور سلحشوران گفتین تو این سرور بر طرف شده...
    ناتارها به سختی منابع می دن ( نیرو و مخفیگاهم میسازن به شدت :دی ) .... نحوه ی امتیاز دهیه دهکده ها اصلاح شده .... اثر تو حراجی خیلی کمه و خود مولتی هانتر هم فعلا اثر هنری تو حراجی نمی زاره ( علتش اقتصادیه :دی ) که اگه بعد از چند هفته بزاره فک کنم بهتر بشه ... ولی الان اوضاع خوبه , هرکسی جشن بیشتری بگیره , دهکده ی بیشتری میزنه .... البته جوایز سرورهای 1000 ایکس و 500 ایکس توازن سرور رو بهم زده که اونم انشالله داره بر طرف میشه .... از همه مهم تر فارمیاب دیگه وجود نداره ... همه به سختی غارت می زنن و دیگه خبری از غارت های میلیاردی نیست !
    با اینکه سرور پلیرهای زیادی داره ولی به شخصه از سرور های شلوغ پلوغ :دی خوشم میاد ...

بهتره یه تستی بکنین سرور c1 رو
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

7. تشکر moderator, Hadi تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Post سرور ترکید

سلام

میبینم دوستان غیر سایدی ما رو به بازی ناجوان مردانه اوردن !!!

واقعا" جالبه طرف اومده دونه دونه فیدر های منو زده با منجنیق :دی

واقعا" برای سطح بازی بعضی ها متاسفم.

اکانت BesT WarrioR رو میزنید خوش باشید , ولی خوشحالم که رژیم منحصر از وسط بازی متعلق به ساید جنوب غرب بوده و کسی جرئت حمله به اون رو نداشت , با افتخار این کتیبه بزرگ رو تقدیم متای جنوب و شمال غرب کردم .

به امید پیروزی متای NW SW

پ.ن: خودتون رو اصلاح کنید فیدر زن ها :دی
    پ.ن: کچللللللللللللللللل؟ ؟؟؟؟؟
    پ.ن: واندر با چندین میلیون دفاع در سرور عادی ؟:|
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به رفقاي قديمي
    شايد اگه يكم بيشتر فكر ميكردم و دشمنان به ظاهر دوست پا رو دم من نميذاشتن كه نتيجه اش زدن كتيبه هاشون توسط بنده شد الان از رنك 5 به 1 رسيده بودم
    ALI Daneshjoo

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    اکانت های حذف شده ی جنوب غرب که به نوبه ی خود مهم بودن.

CorTEx

Ali daneshjo

Mehran

HOOBAB

اکانت daneshjo که سر لج با اکانت cortex و لیدری جنوب غرب و با خواسته های مثل : لیدر کلی جنوب غرب , کتیبه های جنگ آموز و رژیم , پارگینگ و گلد بچه های جنوب غرب رو مورد حملات خودش قرار داد و این باعث شد اولین ضربه رو جنوب غرب بخوره.
    چند تا از بچه ها رو زد و دیوار شد بعدش حذف شد.
    جا داره بگم که اکانت دانشجو با Ne دست به یکی کرد که این دیگه اخر ساید فروشی بود.
    دس خوش به بچه های Ne که با استفاده از اکانت دانشجو کتیبه ی احمق منحصر ما رو زدن.

اکانت Mehran کسی که هر وقت پیشش میرفتم دم از مردونگی و خود فروشی نکردن میزد
    حالا دستاورداش :
    زدن NWی که باهاشون رابطمون خوب بود.

گذاشتن رو حذف و دادن کتیبه های ساید جنوب غرب به جنوب شرق (فروش کتیبه ) :
    انبار غذای کوچک و جنگ اموز کوچک و چکمه بزرگ به ساید Se که دوستای جون جونش بودن.

آخر سر هم حذف.
    اکانت Mehran در NW ثبت نام شده بود و چون با بچه های Nw مشکل داشت اومد تو جنوب غرب , کی این اکانت رو وارد اتحاد های جنوب غرب کرد و بهش کتیبه داد؟ اکانت Cortex لیدر کل ساید.

دس خوش به مهران که بعد اون همه ادعا هم کتیبه های ساید رو داد رفت و هم وقتی که حمله کردیم به Se دف داد بهشون.
    دس خوش به کرتکس
    این دومین سوتی اکانت کرتکس بعد علی دانشجو

خوب نوبت به اکانت HOBAB رسید:
    یکی از بازیکنای خوب ساید , درسته کمی اخلاقش بد بود ولی هر چی باشه اکانتش رو خوب بالا آورده بود .
    جناب اکانت کرتکس همیشه از ایشون بد میگفت و اخر سر هم نظر منم در مورد ایشون عوض شده بود که آره بده !

حالا چی شد حذف کرد :
    چون وقتش کم بود و یه سری مشکلات داشت اکانت CorteX رو جانشین میکنه و چون انتظار میرفت کرتکس بیاد براش غارت بزنه که نزده بود و باعث شده بود به عالمه تلفات بده حذف کرد (یه سری جریانات دیگه هم داشت که واضح نمیدونم )

این سومین سوتی اکانت کرتکس .

حالا نوبت به اکانت کرتکس Cortex میرسه:

دستاورد هاش:
    انداختن اکانت دانشجو به جون ساید
    آوردن اکانت مهران به ساید
    باعث حذف اکانت حباب
    باعث جنگ بیین دو ساید SE و SW
    ناتوانی در نگه داشتن همر و خفت شدن همرش

دادن کتیبه های (فروش کتیبه )
    جنگ اموز منحصر به NW
    مرتاض کوچیک به NE
    چکمه کوچیک به SE

و در نهایت حذف.

خوب اینا از این:
    من از اول سرور افتادم به جون جنوب غرب و هر کسی رو که میتونستم و هر اتحادی رو که میتونستم همراه با ساید کردم و یه عالمه دردسر که سایدی هماهنگ داشته باشیم .
    موفق شده بودم که ساید Sw رو بدون اینکه یه درگیری داخلی داشته باشیم هماهنگ و متحد کنم در حالی که همزمان تو ساید های دیگه SE NE NW درگیری های داخلی بود .
    هدفم از این کار فقط متحد کردن ساید بود و میخواستم یکی که واقعا" توانایشو داره لیدری بکنه
    که اومدیم شورا گذاشتیم و به اسرار یکی از دوال های اکانت corTEX منم شدم عضو شورا.
    من فکر میکردم واقعا" رزش لیدری دارن بچه های کرتکس و همه چیز رو سپرده بودم به اینا که الان دیگه پشیمونم و پشیمونی فایده نداره .
    لیدری که سیاست نداشته باشه لیدر نیست .

چند روز پیش جلسه گذاشته , میگم من قبولتون ندارم , میگه باشه خودتون بشید لیدر , میگم من نمیشم خود دانید ؛ میگه بچه ها وقتی به حرف من گوش نمیدن چرا لیدری کنم , بهش میگم این سیاست تو هست که باعث شده کسی بهت اعتماد نکنه , بهش میگم هر کسیو میخوای دس بزار روش بهش بگم پسورد بده در جا میده , میگه تو از اول باهاشون بودی . اینم شده منطق لیدر ما .
    از اول سرور با Nw قرار بوده متا ببندیم و یه نوعی Nap بوده بینمون تا امروز که اکانت کرتکس حذف شد ما ندیدم این حرفا متا کردن عملی بشه , این چند روز رو با Nw بد جور درگیر بودن , بهش امروز نامه دادم که چرا کتیبه دادی به Nw جواب داده که:
    من از Nw زدم به تو چه که به کی بدم - حالا تو زدی باشه ولی اون کتیبه حق ساید بود نه خودت . چه لیدری داریم ما
    حالا خوبیش اینکه به من میگه چون Nw همش کمک ما کرده بهشون کتیبه میدم تا شما ) فروختن کتیبه در این حد؟ طرف داره Nw رو میزنه بعدش کتیبه میده به NW .

از اول سرور تا به الان نتونسته دفاع مورد نیازشو تامیین کنه همرش خفت شده این همه سوتی داده , به من میگه تو نوبی و به همه میخوای باج بدی ؛ حالیش نیست که اگه یه کتیبه ی که Se میخواست میداد و کمی با سیاست رفتار میکرد و در نظر میگرفت که ساید تو فشار هست و کمی صلح به نفع سایده اینطوری نمیشه ؛ جوابش به من این بود که تو ترسو هستی و میترسی ؛ یکی نیست بگه اخه بچه جون منو کی میخواد بزنه که بترسم .

انقدر حرف هست که نگو !

ساید رو به گند کشید اکانت کرتکس ( صفا و دیاکو و امیر ؛ صفا به کنار این دیاکو و امیر وقتی حرف میزنی هیچی حالیشون نیست و دوس دارن همه رو به مسخره بگیرین ).

اکانتMo30 اومد تو اتحاد Bye که اکانت کرتکس تاسیس کرد بود این سه روز رو , برای حذف رفته بود یا هر چی خلاصه از Se بود و اخرش کتیبه هم رفت رو اون اکانت و حذف (دستاورده کرتکس هستا )

دیاکو و صفا به من میگفتن به Se کتیبه نمیدیم , بزار بزنن میزنیم وقتی حملات Se شروع شد با Ne , صفا و دیاکو یه مدت غیبشون زد , بعدش که چند تا ده صفر شد , اومدن به من میگم ترسو هستی , اونای که صفر شدن حقشون بوده بلد نیستن کتیبه نگه ندارن , من میگم خوب شما که میدونستی نمیتونن یه کتیبه میدادی به Se بهت لقب بدبخت و ترسو و باج دهنده میدادن؟ واقعا" گند کشیدی صفا و دیاکو ساید جنبو غرب رو , همون بهتر که از سرور های بعدی برید به Nw )

میگه میزنیم به بار هم برای رضای خدا همرشون بلند نشد برا زدن , جونم به ته رسید از بس گفتم همر کوفتیتونو بلند کنید بزنید به اونای که بغل واندر های Sw ده زدن یا یکی از واندر های Sw رو گرفتن , جرئت نداشتن نزدن.

به من میگی تو دف سازی بلد نیستی بازی کنی , همر نمیدونی چیه برو دفتو بساز , یکی نیست به اینا بگه کی واستون چند تا کتیبه خالی کرد اوردین؟ کی نیرو های دانشجو رو خفت کرد ؟ کی براتون چند تا اکانت تو جنوب غرب که داشتن بهم میریختن رو زد ! 180k کشتم ولی بازم میگه .... پسر خوب من اگه وقت داشتم و تیمم کامل بود با این اوضاع منابع دهی 6 تا همر میکشیدم با کلی دف .

میسوزم که هر نوبی , فکر میکنه صاحب کتیبه های هست که زده ....

اینو اضافه کنم تمومه :
    باورتون میشه یه اکانت بالای 50 دهکده , 2کی جاسوس نداشت چه کاریه ! خودم براش جاسوس میدادم .

هیچی دیگه دوستان
    این همه حرف گفتم که بدونید جاش باشه ساید هم میفروشن ....

زنده باد جنوب غرب

هادی

اینم از لطف بچه ها برای بچه های کرتکس :

هرچی نوب خود فروش بود انداختیم بیرون

یکیش همین cortex نوب

زیر بال پرشون رو گرفتید از آخر و عاقبت

نوب های غرب

اونم از خود فروش ,mehran

هر دوشون :دی

شما که رفتی تکی اسمت رو تو پروفایل اتحاد ها نوشتی علی دانشجو شرف داشت بهت
    برو خودتو اصلیتت رو باهم ... :دی

خوشگل پسر
    من مشكلم با تو و صفا بود
    و 5 تا كتيبه زدم از خوديا و دادم به سايد ديگه
    واسم فرق نميكرد چه سايدي ولي ميخواستم رد كنم بره تا ثابت كنم در اين بازي همدلي حرف اول رو ميزنه
    و
    شماها كه منم منم مي كرديد هيچي نبوديد
    همين كه تك تك همر هاتون رو خفت كردم و كتيبه هاتون رو تكي زدم نشون ميده فقط ادعا داشتين
    مخصوصا تو پسر جون كه فقط ادعا داري و حرف زياد ميزني
    در كل ايشالا اصلاح شي جاي اينكه روز به روز به دروغات و غيبت كردنات اضافه كني
    ALI Daneshjoo
    ویرایش توسط Ali Chiefer : 10-19-2014 در ساعت 11:27 PM

قدر لحظاتي كه كنار پــــــــــــــــــــــدر ت
    هستي رو بــــــــــــــــــــدون عزيز

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112