صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 117

موضوع: نقد و بررسی سرور w1.t

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    تو کدوم یک از بچه های فروهری؟
    هدفتون از کاتا کردن این بنده خدا کراپ لاک کردن بود یا صفر کردن؟ اگه صفرش کردین لینک صفر شدنشم بزارین دیگه :دی
    پلنتونم من فکر می کنم از قصد( شایدم از قصد نبوده , اللهواعلم :دی ) سیم نزدین که طرف شک نکنه ریله .... ولی خب چون سطح سرور در حد همین پلن هاست مدافع نتونسته اینسرت کنه .....
    یه نکته ی دیگه اینکه : سطح سرور تا ابد ایطوری نمی مونه ..... این لینکی که می دم رو دانلود کنید شاید 1-2 سال دیگه لازمتون بشه :دی
    http://tiny.cc/samesec

پ.ن 1: تو گوگل سرچ کن ببین کراپ لاک چیه و به چه منظور استفاده میشه :دی ..... اگه متوجه منظورم نشدی یه پیام واسم بزار تا لینک آموزش کراپ لاک وعلت کراپ لاک کردن رو بهت بدم

پ.ن 2: آقا این روش ctrl+tab هنوزم جواب میده .... تا وقتی جواب میده ازش استفاده کنین

محســــــــــــــــــــــ ــــــــــــن؟؟؟!!
    محسن من نیستم دلیل نمیشه به بچه ها ما بتوپیااا؟
    میام شتکت میکنمااا ( دلت دمپایی ابری خیس میخواد؟)
    تو خودت بهتر از بقیه میدونی بکس فروهر چه جوری بازی میکنن
    حالا به ما میخوای کراپ لاک یاد بدی؟؟؟؟!!!!!
    عجـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــب
    این سرور نمیگم نوب زیاد داره نه ، بچه ها با جون و دل بازی نمیکنن سر همین پلن ها هم اینجوری وا رفته ، متوجهی که چی میگم؟
    با اتک اول میرن با حداقل تلافات کتیبه میارن، این خودش نشون میده که اوضاع سرور چه جوریه
    پس دیگه نبینم بتوپی به بچه های ما
    صب کن خودم بیام ، جمعمون که جمع شد، میبینی چه جوری پلی میدیم
    ویرایش توسط ** NAZI ** : 06-04-2014 در ساعت 01:42 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AhooRa Master Joint نمایش پست ها
    سروری که بازیکناش نوبن دلیلی نداره ما حالا اتکارو حرفه ای بزنیم.
    وقتی ساید مقابل یه همر نمیتونه چیف کنه بعد میاد میگه اینا بازی کثیف می کنن ) یا رو کتیبه های یونکشون دف نمیریزن.
    دیگه انتظار نداشته باش ما دقیق بزنیم.
    تاپیک واسه این سرور منم حل می کنم لینکارو بزارم.تویی که تو سرور بازی نمی کنی نظر نده.
    دوس دارم نظر میدم...نمیبینم محدودیتی!!!
    قبول بقیه نوب واسه چی گذاشتین داخل فروم؟؟؟؟
    میخواستین چی رو ثابت کنین؟؟؟
    ویرایش توسط king : 06-04-2014 در ساعت 02:40 PM
    همیشه از خوبی های دوستت واسه خودت یه دیوار بساز که اگه روزی بدی دیدی فقط یه آجر کم کنی، بی انصافیه اگه دیوارو خراب کنی!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام اقایون خوبین من از همه کسانی که توی سرور 10 ایکس هستن خواهش میکنم که دیگه برای این نامردا کاری نکنین گلد نخرین هم ادمین هم مولتیر هانتر حروم خور هستن من 16تومان گلد خریدم گلد بهم نداد جواب درستی نمیدن انشاا... این سرور براشون بذبختی بیاره کلا دژکوب ادمینش ببنده ورشکست بشه ادم نباید نامرد باشه این ادمین و مولتی تو این سرور به من نامرذی کیرده من از همه بروبچه ها خواهش میکنم که پشتم باشن تا حال این نامرذا برو بگیریم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil نمایش پست ها
    سلام اقایون خوبین من از همه کسانی که توی سرور 10 ایکس هستن خواهش میکنم که دیگه برای این نامردا کاری نکنین گلد نخرین هم ادمین هم مولتیر هانتر حروم خور هستن من 16تومان گلد خریدم گلد بهم نداد جواب درستی نمیدن انشاا... این سرور براشون بذبختی بیاره کلا دژکوب ادمینش ببنده ورشکست بشه ادم نباید نامرد باشه این ادمین و مولتی تو این سرور به من نامرذی کیرده من از همه بروبچه ها خواهش میکنم که پشتم باشن تا حال این نامرذا برو بگیریم
    دوست عزیز زود قضاوت نکن حتما مشکلی پیش اومده وگرنه 16تومن پولی نیست ک بخاطرش بخوان وجهه خودشونو خراب کنن
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    دوس دارم نظر میدم...نمیبینم محدودیتی!!!
    قبول بقیه نوب واسه چی گذاشتین داخل فروم؟؟؟؟
    میخواستین چی رو ثابت کنین؟؟؟
    مازیار چطوری؟نبودی ی مدت
    آدما مثل عکس هستن …

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دادش چه قضاوتی وقتی مولتی قبول کرده که حق با من هست اما میگه من نمیتونم گلد بدم یعنی چی؟
    وقتی که دیگه جواب منو نمیده یعنی چی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دادش چه قضاوتی وقتی مولتی قبول کرده که حق با من هست اما میگه من نمیتونم گلد بدم یعنی چی؟
    وقتی که دیگه جواب منو نمیده یعنی چی؟
    بنظرم صبر کن تا ادمینها بیان اینجا جوابتون رو بدن خیالتون راحت اشتباهی پیش اومده بعنوان یکی از کاربرا اینو بهتون قول میدم
    تا بچه ها صداشون در نیومده بهتره اینجا اسپم ندیم
    آدما مثل عکس هستن …

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز صبر داشته باش ، درست میشه
    امروز بانک ها مشکل پیدا کردن ، اگه از حساب کم کرده باشه تا ۷۲ ساعت بر میگرده ، اگر بر نگشت ادمین ها درستش میکنن ، شما کد پیگیری رو بدین بهشون بررسی کنن اگر واریز شده باشه که براچی ندن ؟ ۱۶تومان چیزیه که بخوان بخورن ؟!!
    تحمل داشته باش
    لطفا ثبت نام کنید.
    از مـن بـپـرســـــیـد...
    در مورد نحوه ی بازی ، از من سوال کنید لطفا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    تو کدوم یک از بچه های فروهری؟
    هدفتون از کاتا کردن این بنده خدا کراپ لاک کردن بود یا صفر کردن؟ اگه صفرش کردین لینک صفر شدنشم بزارین دیگه :دی
    پلنتونم من فکر می کنم از قصد( شایدم از قصد نبوده , اللهواعلم :دی ) سیم نزدین که طرف شک نکنه ریله .... ولی خب چون سطح سرور در حد همین پلن هاست مدافع نتونسته اینسرت کنه .....
    یه نکته ی دیگه اینکه : سطح سرور تا ابد ایطوری نمی مونه ..... این لینکی که می دم رو دانلود کنید شاید 1-2 سال دیگه لازمتون بشه :دی
    http://tiny.cc/samesec

پ.ن 1: تو گوگل سرچ کن ببین کراپ لاک چیه و به چه منظور استفاده میشه :دی ..... اگه متوجه منظورم نشدی یه پیام واسم بزار تا لینک آموزش کراپ لاک وعلت کراپ لاک کردن رو بهت بدم

پ.ن 2: آقا این روش ctrl+tab هنوزم جواب میده .... تا وقتی جواب میده ازش استفاده کنین
    من اکانت فروهر بازی نمی کنم.
    تا جایی که یادمه هیچ وقت از کنترل تب استفاده نکردم. ولی شما اگه بهش علاقه داری استفاده کن :ی
    شما برو تو فیلمای اموزشی دژکوبو یاد بگیر :ی
    دلیلی نمی بینم دیگه بخوام جواب کل کلو بدم.

10. پسندیدن Hadi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AhooRa Master Joint نمایش پست ها
    من اکانت فروهر بازی نمی کنم.
    تا جایی که یادمه هیچ وقت از کنترل تب استفاده نکردم. ولی شما اگه بهش علاقه داری استفاده کن :ی
    شما برو تو فیلمای اموزشی دژکوبو یاد بگیر :ی
    دلیلی نمی بینم دیگه بخوام جواب کل کلو بدم.

اهورا به خودت نگیر بابا
    محسن بهتر از هر کسه دیگه ای ما رو میشناسه و میدونه ما چه جوری با مکافات داریم پلی میدیم
    و همینطورخوب میدونه اوضاع این سرور چه جوریه
    پس نیازی به این بحثا نیس
    پ.ن : با هم دوس باشین ( محسن دوس اولون یولداش اولون =))) )

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین