صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: سیستم جدید امتیاز فرهنگی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    این قوانین بر طبق نسخه 4.4 هست. اگه قانون دیگه ای برای شما در نسخه 4.4 مهمه که اعمال نشده بفرمائید تا در اولویت قرار بگیره. در ضمن این استراتژی که با هر تغییری مخالفیم و به مضاغمون خوش نمیاد چهار تا تهمت (جیپ پر کردن و غیره) رو بهش بچسبونیم که اعتراضمون جدی تر به نظر برسه استراتژی جالبی نیست لطف کنید هر مشکلی دارید در آینده بدون چاشنی تهمت بیان کنید.

و شما دوست عزیز بدترین جواب رو دادید. اتفاقا این قانون بر طبق دژکوب هست لطف کنید اگه اطلاعات کمی دارید ابتدا تحقیق کنید سپس پاسخ بدید.

سلام دوسته عزیز من هیچ اطلاعی در مورده قوانین و الگوریتم دادنه وسایل به قهرمان تو ماجراجویی نمیدونم تو دژکوب چجوریه شما که میدونین میشه به این سوال که تو ذهنم اومده جواب بدین؟؟؟؟
    سوالم اینه که آیا تو .com تعداده اثر هنری این قدره؟ ( با مدرک :دی )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقای ادمین به سواله من جواب نمی دی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز من هیچ اطلاعی در مورده قوانین و الگوریتم دادنه وسایل به قهرمان تو ماجراجویی نمیدونم تو دژکوب چجوریه شما که میدونین میشه به این سوال که تو ذهنم اومده جواب بدین؟؟؟؟
    سوالم اینه که آیا تو .com تعداده اثر هنری این قدره؟ ( با مدرک :دی )
    در دات کام در دو هفته اول هیچ اثر هنری در ماجراجویی پیدا نمیشه بنابراین در حراجی هم نخواهد بود. تعداد اون پس از این زمان بستگی به تعداد پلیرهای سرور داره. هرچقدر تعداد پلیرهای سرور بیشتر باشه قطعا ماجراجویی های بیشتری انجام میشه و اثر هنری بیشتری پیدا میشه. نمیشه یه نسخه یکسان برای هر سرور پیچید.
    اما چیزی که میشه به یقین گفت اینه که شرایط برای همه یکسانه در صورتی که شما اثر هنری کمی می تونید تهیه کنید رقیب شما هم همین شرایط رو داره.

4. تشکر MOD AdMirAl تشکر نمود
    نپسندیدن SajjaD MaRiLyN, Knig}{T نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در دات کام در دو هفته اول هیچ اثر هنری در ماجراجویی پیدا نمیشه بنابراین در حراجی هم نخواهد بود. تعداد اون پس از این زمان بستگی به تعداد پلیرهای سرور داره. هرچقدر تعداد پلیرهای سرور بیشتر باشه قطعا ماجراجویی های بیشتری انجام میشه و اثر هنری بیشتری پیدا میشه. نمیشه یه نسخه یکسان برای هر سرور پیچید.
    اما چیزی که میشه به یقین گفت اینه که شرایط برای همه یکسانه در صورتی که شما اثر هنری کمی می تونید تهیه کنید رقیب شما هم همین شرایط رو داره.
    ببین عزیز شما وقتی دنبال کاری میرید و هزینه توش انجام میدین دنبال کسب سود و منفعتی این قاعده هرکاریه
    من تهمتی نزدم
    قط گفتم بهتر بود بجای اینکار یه نظرسنجی برگذار میشد حداقل
    چون واقعا کسایی که کمتر خرج میکنن ب ضررشونه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این قوانین بر طبق نسخه 4.4 هست. اگه قانون دیگه ای برای شما در نسخه 4.4 مهمه که اعمال نشده بفرمائید تا در اولویت قرار بگیره. در ضمن این استراتژی که با هر تغییری مخالفیم و به مضاغمون خوش نمیاد چهار تا تهمت (جیپ پر کردن و غیره) رو بهش بچسبونیم که اعتراضمون جدی تر به نظر برسه استراتژی جالبی نیست لطف کنید هر مشکلی دارید در آینده بدون چاشنی تهمت بیان کنید.

و شما دوست عزیز بدترین جواب رو دادید. اتفاقا این قانون بر طبق دژکوب هست لطف کنید اگه اطلاعات کمی دارید ابتدا تحقیق کنید سپس پاسخ بدید.
    چشم دوست عزیز اما شما میگی فرقی نمیکنه .
    توی سرور دژکوب کتیبه احمق کاملا بر اساس تاثیرات دهکده بود اما اینجا به صورت کاملا رندوم افتاده .
    شما اول برو بازی کن فرقشو با سرور ایران متوجه میشدین. البته اگر سرور ایران بازی کرده باشین .
    بعدشم دوست عزیز آقا امید توی یکی از پست ها گفته بود اینجا دژکوب نیست دژکوبه .
    این جمله معنی زیادی داره. اگر اون پستو پیدا کردم لینکشو میزارم. شما هم اول برو با مدیرت هماهنگ شو بعد بیا بحث کن دوست عزیز.

پ.ن : چیفر جز گندم منفی حساب نمیشه .
    پ.ن : دف کتیبه ها به اندازه ای هست که فارم های ما هم کتیبه گرفتن .
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

سلام و خسته نباشید.

با پاسخ های که داده شد ایجاد کننده تاپیک به پاسخ خود رسیده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    چشم دوست عزیز اما شما میگی فرقی نمیکنه .
    توی سرور دژکوب کتیبه احمق کاملا بر اساس تاثیرات دهکده بود اما اینجا به صورت کاملا رندوم افتاده .
    شما اول برو بازی کن فرقشو با سرور ایران متوجه میشدین. البته اگر سرور ایران بازی کرده باشین .
    بعدشم دوست عزیز آقا امید توی یکی از پست ها گفته بود اینجا دژکوب نیست دژکوبه .
    این جمله معنی زیادی داره. اگر اون پستو پیدا کردم لینکشو میزارم. شما هم اول برو با مدیرت هماهنگ شو بعد بیا بحث کن دوست عزیز.

پ.ن : چیفر جز گندم منفی حساب نمیشه .
    پ.ن : دف کتیبه ها به اندازه ای هست که فارم های ما هم کتیبه گرفتن .
    دوست عزیز اگر در سرور ها ایرادی میبینید لطف کنید برای هر ایراد یک تاپیک جداگانه بزنید.

تاپیک بسته شد.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

8. نپسندیدن Knig}{T نپسندید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12