نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا جایزه مقرر برای سرور 200 و 500 منصفانه و عادلانه میباشد ؟

رأی دهندگان
29. نظرسنجی بسته شده است.
  • کاملا عادلانه و کافی میباشد

8 27.59%
  • غیر عادلانه و کم میباشد

21 72.41%
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 74

موضوع: جوایز سرور 200 و 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Thumbs up جوایز سرور 200 و 500

با سلام

از همه دوستانی ک علاقه دارن ب این سرور ها و بازی میکنن ، میخوام بیان نظراتشون رو در مورد جوایز متفاوت این سرور با بقیه سرورها بگن تا بدونیم ک نظر جمع چیه

من و چند تن از دوستان ک ناراضی هستیم

چون جوایزش بسیار ناچیزه
    هم جایزه اتحاد برنده و هم باقی افتخارات

اگر جوایز سرور Vip هم ب نسبت پایین بود ، میشد درک کرد ک بخاطر بالا بودن سرعت و کم اهمیت بودن سرور نسبت ب سرورهای سرعت پایین ، جایزه سرور رو ب نسبت اون قرار دادن ولی با مقیاسه کوچیک ، متوجه میشی هم از نظر تعداد بازیکن تقریبا برابر هستن و هم از نظر زمانی

دلیل تفاوت جایزه هارو بنده متوجه نمیشم و حتی اگه دلیل قانع کننده ای هم باشه ، بازم کمه

شما برای کشیدن بیگ همر یا گرفتن افتخار بزرگترین امپراطوری یا بقیه افتخارات حد اقل باید 2000 گلد مصرف کنی ( حد اقل )

و در آخر مقدار یک دهم اون رو بدست بیاری !

نظر شما چیه ؟

2. تشکر SlipKnoT, Classic, SABER. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

بنده هم موافق هستم که ناعادلانه هست و فکر می کنم به دلیل اینکه دژکوب قصد داره بازیکنان رو به 1000 جذب کنه جایزه گلد آن رو زیاد کرده چون خودم به شخصه از مولتی هانتر پرسیدم به من گفتند دلیلش اینکه اون سرور vip هستش خوب چه فرقی می کنه مصرف گلد تو سرور ها یکی هست حالا اونجا خرید حیوانات دفاعی داره دلیل نمی شه انقدر تبعیض قائل شند !

4. تشکر pvp تشکر نمود
    پسندیدن pvp, Shadowfiend, Amir kaboos پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درواقع مصرف گلد یکی نیستش

سرور ViP مصرفش بسیار بیشتره

وقتی یکی حیوون میخره ، اگه شما نخری ، کاری از پیش نمیبری پس شما هم مجبوری پیروی کنی و این میشه مصرف گلد بیشتر

ولی مسلما هر سروری طبیعت خودش رو داره و هر بازیکنی هم علاقه مندی خودش رو

تبعیض روا نیست

6. تشکر M3nTaL, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Shadowfiend پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این کار مسئولین اوج بی عدالتی هستش درست سرور های 500 و 200 خرید حیوانات مدافع نداره اما خرید انبار و خرید مخفیگاه داره
    به خاطر این یک تفاوت فقط باید جاییزش اینقدر ناچیز باشه؟ از مسئولین میخوایم که با جدیت رسیدگی کنند

8. تشکر pvp, SABER., SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن pvp, SABER., Amir kaboos پسندید
    نپسندیدن Classic نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی از دلایلی که اینقدر سرور ایکس500 نسبت به سال های قبل خلوت تر شده همین پایین بودن میزان گلد اتحاد برنده هست . معمولا کسایی که بخواند خیلی خوب داخل این سرور یا سرور 200 بازی کنند چند برابر میزان گلد اتحاد برنده رو خرج می کنند حالا چه ببرند چه ببازند .
    به نظرم باید یه راهکار جدید براش پیدا کنید .

10. تشکر pvp, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن pvp, Amir kaboos پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

سلام به همه و شب همه عزیزان بخیر

اگر نظر سنجی رو به بالای ۵۰ نفر برسونید فکر کنم مدیرت ترتیب اثر بده(البته جایزه رو مدیریت کل اعلام میکنه.:d). پس به هم بازی هاتون در سرور ارتباط برقرار کنید تا در این تایپیک نظر بدن. بدون متن هم بود کافیه فقط نظر بدن موافقن یا نه. هدف اینه که بیشتر در فروم شرکت کنین تایپیک سرور خودتون هم گرم تر بشه و هم جایزه بهتری باشه واستون

با تشکر.
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 04-12-2016 در ساعت 03:28 AM

12. تشکر pvp, M3nTaL, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن pvp, M3nTaL, Amir kaboos پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ادمین عزیز چرا برای من و خیلی از دوستانم این پیغام داده میشه(رأی دهندگان 4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.) این حق طبیعی ماست که بتونیم تو نظر سنجی شرکت کنیم

14. تشکر pvp, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منم کاملا موافق هستم که جایزه ی سرور 500 و 200 بیشتر شه تو سرور 1000 که یک مشت فارم میرن جایزه 600 تایی میگیرن و خیلی هم مصرف گلدشون نصبت به 500 و 200 پایین تره . به نظر من سروری که سرعت و زمان ساخت ساختمان ها و منابع زیاد باشه پلیر رو مجبور به استفاده از گلد برای سرعت در اپ کردن میکنه و همین خاطر حتما باید جایزش از سرور vip بیشتر باشه ادمین رسیدگی کن تا سرور دوباره خلوت نشده شما باید به پلیر ها انگیزه بازی بدین نه اینکه با این حرکات زده کنین بازیکنان رو ..

اره عمو فدا

16. تشکر pvp, SlipKnoT, SABER. تشکر نمود
    پسندیدن pvp, SABER. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadowfiend نمایش پست ها
    این کار مسئولین اوج بی عدالتی هستش درست سرور های 500 و 200 خرید حیوانات مدافع نداره اما خرید انبار و خرید مخفیگاه داره
    به خاطر این یک تفاوت فقط باید جاییزش اینقدر ناچیز باشه؟ از مسئولین میخوایم که با جدیت رسیدگی کنند

همین طور که رامین جان میگه . ما که انتظار نداریم جایزه هاشون مثل 1000 بشه ولی حداقل نزدیک به هم باشن

18. تشکر pvp, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید به دوستان گرامی

به منظر بنده هم این مقدار جایزه منصفانه نیست . البته اگر بخوایم از نظر اسپید در نظر بگیریم خب این خیلی عادلانس برای کسی که 3 ماه از وقتشو میزاره تو 3x گلد بیشتری نسبت به کسی 1 هفته توی 500 وقت میزاره باید ببره ولی به تابعیت از همین موضوع به نظرم سرور 1000x باید حتی کمتر از 500 باشه . پس اگه همچین الگوریتمی قرار نیست رعایت بشه کاملا ناعادلانس

20. تشکر SABER., pvp, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن SABER., pvp, General پسندید
صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین