صفحه 6 از 43 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خیلی ممنون که اطلاعات کامل در اختیارمون گذاشتین
    البته خیلی ناراحت شدم کتیبه رو بهشون نباید بدین چون بد رقم تیز کرده بودم واسش فقط منتظر بودم بیاد تو شمال شرق :d:d
    سرور دوباره اروم شده یعنی میتونه ارامش قبل طوفان باشه؟

2. تشکر lucifer, BlackSword تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, BlackSword پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    اون زمانی بود که تو متا بودیم نه طمانی که دیددیم زیر یزرکی متا بستید با صمدی!!!! دف واندرتون مال من بود متا میبندین با sw !!! راستی کتیبه های ما که دسته ne هست کی میخوان بدین؟؟؟ و البته یونیک راز و یونیک مرتاض!!! هر وقت اینایی که به رسم امانت بردین اوردین ما هم میدیم بهتون!! راستی کت ومن که دست صمدی بوده از اول بازی!!! روت میشه این حرفو بزنی
    شکر خدا همه من رو خوب میشناسن درسته من با صادق دوستم و یکی دو تا سرور تو یک ساید بازی کردیم ولی تو خیلی کوچیکتر از این حرفا هستی که بخای با این حرفا اسم من رو خراب کنی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

کوچیکی بزرگی ادما به منش و رفتارشونه نه اینکه خودشون بگن برادرم. در ضمن اقا بزرگ شنیدم وقتی nw زد اکانتتو صمدی برا ایمر رضا داغ کرده چرا اکانته مارو زدید!!!! این حرف بوده یا نه به نظرت!!! عزیزم من با ne کاری نداشتم تا حالا چون یه زمانی متا بودیم. شما متا شکستید. کتیبه به ناحق برد این دوستت!! وردار بیار کتیبتو لینک سبز ببر
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کوچیکی بزرگی ادما به منش و رفتارشونه نه اینکه خودشون بگن برادرم. در ضمن اقا بزرگ شنیدم وقتی nw زد اکانتتو صمدی برا ایمر رضا داغ کرده چرا اکانته مارو زدید!!!! این حرف بوده یا نه به نظرت!!! عزیزم من با ne کاری نداشتم تا حالا چون یه زمانی متا بودیم. شما متا شکستید. کتیبه به ناحق برد این دوستت!! وردار بیار کتیبتو لینک سبز ببر
    ای آقا
    شما فازت چیه؟
    میخوری میگی نا حق خوردم
    دیوار میشی میگی نا حق دیوار شدم
    چیف میشی می گی نا حق چیف شدم...
    این رفتار ها رو پسر عموی من هم داره ... الان مهد کودکه
    پ.ن1:اکانت the pro لینک دیوارت بود با اون دمپایی فکر نمیکردم فروم هم بیای ها دمت گرم
    پ.ن2: راجب لینک هایی که گفتید ماله قدیمه...خب من خودمم گفتم که...ما تو فروم ساکت بودیم چیزی نگفتیم...منتها شما خیلی هنر نمایی میکردید دیگه مجبور شدیم
    پ.ن3: شما لطف کن دیگه اسم صمدی رو بدون آقا نیار ... ok?
    پ.ن 4: آه مظلومه حق خورده شده نگیرتمون یهو

یا علی
    I,m always BLACKHAND

6. تشکر HIPPO, dejkoob.ir, hadi.f تشکر نمود
    پسندیدن HIPPO, dejkoob.ir, hadi.f پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این بحثارو ول کنید تاپ تن چرا عوض شده
    ارمان خفت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. تشکر lucifer, dr.divert تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این حرفت با حرف قبلی کاملا فرق میکنه تا شب کتیبه ها هیچ کدوم از بچه های ما خبر نداشتن اکانت مال منه یکی اتفاقی پروفایلو چک کرده بود متوجه شده بوود اونم از رو رنک ایمیل فکر میکردن که ایمیلو دادم کسی باهاش اکانت بسازه در حالی که تو داری میگی اکانت دست صادق بوده اگه اکانت دست صادق و بچه های تیمش بود به نظرت ده همر من با همچین وضعیت خنده داری میپرید (البته اون برای شما همر بود از نظر خود من لنگه دمپایی هم نبود)اونم با اون شکل موج چیدن اونا با اطمینان اینکه من رو اکانت نیستم این کارو کرده بودن مساله متا به من ربطی نداره فقط قبل از متا با جنوب شرق من بهشون نتیجه کار رو گفته بودم ولی خوب اون موقع حمیدرضا اسیر زبون چرب و نرم شما شده بود و از رو بی تجربگی تو دامتون افتاد وقتی که ماهیت شما برای بچه ها رو شد بحص متا با جنوب غرب شد که کلا با وجود اینکه من مدام با صادق در ارتباط بودم و هستم ولی باز هیچ دخالتی تو متا نداشتم

10. تشکر BLACKHAND, dejkoob.ir تشکر نمود
    پسندیدن BLACKHAND, dejkoob.ir پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

بله 6 کی کاتا و 3 کی رم رو ارمان خفت شده تبریک به دوستان sw. جواب شما چند تا بچه رو هم نمیدم در سطح من نیستید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز

یعنی به جان خودم دروغگو تر از چوپان دروغگو شمایی هر چی خواستم جواب ندم ولی نشد دیدم خیلی خیلی خیلی دروغت شاخداره میدونی چرا تو از ص ص هم بدتری حداقل اون یه کاری کرد نگفت نکردم دمشو گذاشت رو کولش آفتابی نشد . تو از این دوستمون هم بدتری صاف صاف تو چشایه ما نگاه میکنی دروغ میگی مثل بنز اون پیام خودت بگو واسه کیه یا چنان دروغت رو با سند برملا کنم که دژکوب رو ببوسی بری پی تیله بازیت ؟؟؟
    کل اس ای ان ای اندبلیو و اس دبلیو میدونن که سروش رباط صلیبی پاره کرده و پسر عمویه منم هست هر روز من میرم بهش سر میزنم تا دبلیو سی نمیتونه بره بعد چجور میتونه بیاد بشینه پا سیستم بعد اون نامه واسه 4 ماهه پیشه که گاف دادی مثل بنز که نتونستی جمعش کنی من ممارست تو تو دروغ گقتن رو داشتم نصف دنیا ماله من بود . بعد یعنی انقد بهت فشار اومده که از اونوقت اسکزین شات رو نگه داشتی . راستی اگه اون نامه رو پریروز ارسال کرده الان یه عکس بگیر ازش بفرست نمیتونی میدونی چرا ؟؟؟؟ چون که الان جایه امروز شده پریروز . ضمنا اگر پلن شما رو میخواست زیر سوال ببره آقا پسر اتک ساعت 8 رسیده و چیف شده چه دلیلی داره که ساعت 2 بهت پیام بده که فیک هات کمکیه . خدایه دژکوب رو از شر انسان هایه دروغگو مبرا بفرما .
    پ ن : ادمین جان بچاپش که دست دروغگویان رو شود ولی خداییش حذفش نکن

سربازان ما ایستاده میمیرند .
    یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKHAND نمایش پست ها
    سلام به عزیزانم
    خب دوستان هنرمند se
    هی من منتظر شدم خودتون لینکا و خبر ها رو بدید
    دیدم که نه... آبی از شما گرم نمیشه و شما سرتون با هنرمندی هاتون گرمه و مثلا نمیبینید اینا رو
    1.ابتدا این نامه که خیلی جالبه و خواسته پلنو زیر سوال ببره

فایل پیوست 1776

و در نهایت شد این
    چیف بیگ همر اکانت مارلبرو از هنرمندان ج.ش
    فایل پیوست 1777

و همینطور در ادامه ما عاجز بودیم از هنر این عزیزان
    فایل پیوست 1778
    فایل پیوست 1779
    فایل پیوست 1780

پ.ن: ای بابا میگه پنج تا عکس بیشتر نمیشه گزاشت؟
    نشد هنر هاتونو تمام و کمال نشون بدم
    اما دیگه انقد شلوغش نکنید... برا خودتون میگم...من جای شما بودم سکوت میکردم و فقط یاد میگرفتم
    لینک ها خیلی ی ی ی بود منتها فعلا بقیه رو (مخصوصا وال کردن هامون ) نمیزارم...فعلا
    باشد که شاخ بازی برای SW نبینیم....و بزارید در سکوت خودمون باشیم
    یا علی
    - - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط HIPPO نمایش پست ها
    جناب لوسیفر قرار بود کتیبه جنگ یونیک دست شما امانت باشه و دوباره به ساید ما برگردونین واقعا که امانتدار خوبی هستین
    واقعا روتون میشه بگین دارین بدون کثافت کاری بازی میکنین حقا که مردونگی رو به حد کمال رسوندین دمتون گرم البته از شما بیشتر از این انتظار نمیرفت
    چون کارای قشنگتری از شما دیدیم ولی بنا به قوانین فروم نمیتونم اینجا بزارم لطفا دوستان جنوب شرق دم از بازی پاک نزنین
    میدیا اکانت catwoman
    کتاب تاریخ آیندگان
    نویسنده : مورخان آینده
    گزیده ای از این کتاب :فصل 1500 بند 800 پاراگراف 45
    شرح اتفاقات پیش آمده در سرور سال 1420 ه. ش
    قلی جان زحمت بکش یه اکانت بساز بنام غضنفر خان که لیدر کل اس دبلیو هست یه اکانت بساز بنام حسن خان از ان ای و مهدی خان از اس ای (داستان سرور xw2789در سال 1420 ه.ش )
    _حسن خان (که در اصل قلی جان از اس دبلیو هستند): مهدی خان شما دم از بازی پاک نزن اون کتیبه اژدهایه برتر (جنگ یونیک بین سالهایه 1380تا 1398 که در سال 98 به اژدهای برتر تغییر نام یافت(سرعت ساخت آزدها را 20 برابر میکند.)) رو که بهت قرض دادم رو بده بیاد .
    _غضنفر خان : بچه ها برید فلان جا شلوغش کنید که یادشون بره کتیبه ابر سیری و ابر سازه رو دو دره کردیم . و این شد که همه جمع شدند برایه فرافکنی و شلوغ کاری جهت فراموشی اما دریغا که ما مورخانی داریم از آینده که اسناد منتشر شده آیندگان را رو میکنند.

منابع و مآخذ: خاطرات علی رضا 4513 . با استناد به بقایایه به جا مانده و فسیل هایه سربازان

پ ن : ادمین جان بچاپ فدات شم جهت شفاف سازی اون سرور کذایی در سال 1420 من که خوب بیاد دارم .

- - - Updated - - -

ضمنا خبر آمد خبری در راه است . ما که دلخوشیم چون از آن آگاهیم .
    این وسط مسطا هم از قدرت بلامنازع پست هایه جنجالی تکمیلی آموزشی و اخباری و دیداری و شنیداری محسن شانگفی بچه محلمون تقدیر و تشکر بعمل می آوریم .

مهدی لوسیفر تشریف میارن براتون توضیح میدن که چه شد و چه بود چه کرد .

فقط نمیدونم یکی اینجا میگفت دوستان نبینم یکی بد فلان جا رو بخواد چرا دیگه نیست . همینجوری دیدیدش به رضا و سایر دوستان لانچر بگید این هنوز هست . خخخخخخخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب از صبح بزرگ پلنر se رضا خان شاهکاری به خرج داد و تونست 2 تا از بیگ همرهای sw رو 0 کنه!!! همر یورک و همر اسکور 0 شدن!!! همر یورک که بیگ سرور بود و همر اسکور 35 روز جنگ اموز روش داشت. لینک 0 شدن دها براتون گذاشته میشه در زیر. با تشکر از دووستانی که تو لانچ کردن و دادن همر کوتاهی نکردن. دورد بر شرافت شما. 101.jpg
    102.jpg
    103.jpg

- - - Updated - - -

در راستای پست قبلی از روی فیک ما 3 اکانت چنج کپ کردند!!! دورد بر این دوستان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مهدی جان داداش ما کمتر تو سرور هستیم میشه پست رو تکمیل تر کنی و بگی کیا چنج کپ کردن و رو چه کسایی فیک بوده که در تشخیصش به مشکل خوردن و نفهمیدن . یا شایدم دف نداشتن چون وقتی تو واندرشون 1.5 میل دف هست دیگه خداییش تابلوئه از واندر بک بدن بریزن رو چند تا تارگت ؟؟

15. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, mostafa-bi nam پسندید
صفحه 6 از 43 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین